world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Bayern Mníchov

Goto down 
+4
Tarzan
Sigi
cuban
jarci
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptySt január 02, 2008 3:48 pm

najlepší klub na svete....viac sa ani nedá dodať...dúfam, že ma admin nevyhodí, za taký zlý topic, lebo som si vedomí, že nemecký futbal má rado veľmi málo ľudí...

ak by predsa len niekoho zaujímala história tohto klubu, tak si môžete niečo prečítať na stránke:

http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=23452
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptySt január 02, 2008 8:02 pm

urcite ta nevyhodim...ked ten klub mas rad je to tvoja vec, to ti nikto nevezme.

Ja osobne Bayern moc nemusím ale nechovám k nemu žiadnu apatiu. V tejto sezone ulovil pár slušných hráčov ako Tony alebo Ribery...v lige sa troska trapia ale postupuju dalej v pohari UEFA, som zvedavi ako im to pojde dalej...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 03, 2008 1:00 am

Bayern ma teraz zalusk na macedoncana Gorana Pandeva z Lazia Rím.Podla mna je to uplne zbytocna kupa.Popri hracoch ako Podolski,Klose,Toni si vobec nezahra.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 03, 2008 10:12 am

jj, v tomto s tebou súhlasím, navyše má momentálne bayern viac mladých talentov z vlastnej dielne ako za posledných veeeľa rokov Smile ale to sú tie blbé veľkoklubácke sindrómy, stále kupovať posily a stále a donekonečna a niekedy je to naozaj zbytočné... Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyPo január 07, 2008 3:30 pm

pandev moze hrat aj na kridle alebo kraji zalohy a hraci ako Toni Klose su hraci do 16...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyPo január 07, 2008 5:10 pm

tak môže, ale či by hral...bayern má podľa mňa celkom dobre vyváženú zálohu, neviem či by to pomohlo...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyUt január 08, 2008 1:02 pm

takže k tomu linku v úvode, ktorý hovorí o histórii aj niečo štruktúravané... Smile

Bundesliga:20 1932, 1968/69, 1971/72, 1972/73, 1973/74, 1979/80, 1980/81,
1984/85, 1985/86, 1986/87, 1988/89, 1989/90, 1993/94, 1996/97,
1998/99, 1999/2000, 2000/01, 2002/03, 2004/05, 2005/06

Domáci pohár: 13
1957,1966,1967,1969,1971,1982,1984,
1986,1998,2000,2003,2005,2006

Ligový pohár: 6
1997, 1998, 1999, 2000, 2004, 2007

Nemecký superpohár: 3
1982 , 1987, 1990

UEFA Champions League: 4
1974, 1975, 1976, 2001

UEFA Cup: 1
1996

Interkontinentálny pohár: 2
1976, 2001

European SuperCup : 1
1967
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyUt január 08, 2008 3:47 pm

toni sa mi absolutne nepaci a moc hraju na neho a pritom tam maju ovela lepsieho hraca - Kloseho...a neviem co na nom niekto chvali to ze je za zapas v 5 offsajdoch?? alebo ze akurat stoji pri obrancoch? sebci?? a ked mu niekto nahodou nenahra tak nadava po celom muzstve...lepsi je utok podolski klose
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyUt január 08, 2008 5:00 pm

Tarzan napísal:
toni sa mi absolutne nepaci a moc hraju na neho a pritom tam maju ovela lepsieho hraca - Kloseho...a neviem co na nom niekto chvali to ze je za zapas v 5 offsajdoch?? alebo ze akurat stoji pri obrancoch? sebci?? a ked mu niekto nahodou nenahra tak nadava po celom muzstve...lepsi je utok podolski klose

mozno za zapas stoji v 5 ofsajdoch ale da 2 goly
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyUt január 08, 2008 7:02 pm

a okrem toho je najlepším strelcom ligy spolu s klosem...majú zhodne po 9-tich góloch, čo znamená, že za mužstvo 18 a to je dobré...dôležité je, že dáva góly. to má cenu pre mužstvo ako je bayern, lebo v tomto sa minulú sezónu dosť trápil...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 10, 2008 12:25 am

lenze toni hra na seba a klose aj prihrava...a za tie peniaze by som ho nekupil...a vobec naco kupili Schlaudrafa???
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 10, 2008 10:15 am

tak neviem tarzan...ja pozerám len skrátené záznamy, čo chodia na DSF a čo som tam videl, tak sa nedá povedať s absolútnou istotou, že toni hrá na seba, vieš, aj klose hrá v podstate na seba - to neznamená, že ak môže útočník nahrať spoluhráčovi, ale zároveň má on dobrú pozíciu na strelu a nenahrá, že hrá na seba...ale tak súhlasím v tom, že má ambíciu dávať góly ale čo som videl, tak padali aj po toniho nahrávkach góly a naozaj sa mi nezdalo, že hrá vyslovene na seba. v tomto ti nedám za pravdu absolútne, aj keď v niečom určite s tebou súhlasím Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptySt január 16, 2008 6:06 pm

hmmm v bayerne bude musiet opat robit klinsman cistky...lebo inak to tam nejde
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptySt január 16, 2008 6:21 pm

čistky v akom slova zmysle? každopádne príchod klinsmanna oceňujem a som rád...vie dať do kaučovania emócie a elán a to je aj dobré....vie nadchnúť hráčov...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptySt január 16, 2008 6:33 pm

Tarzan napísal:
hmmm v bayerne bude musiet opat robit klinsman cistky...lebo inak to tam nejde

ved teraz vybudovali novy tym...ake cistky? maju velmi kvalitny kader...zopar nakupov ako napr. borowski teraz a su opat v europskej spicke
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 17, 2008 1:05 am

cistky lebo sa zas budu vrazdit uz len ten stred zalohy borowski van bommel ribery ze roberto ten sosa ci ako sa vola este aj zopar mladych
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 17, 2008 11:25 am

zabudol si schweinsteigera...pozri, boro príde až v lete a to by už malo byť jasné, či bude bayern v lige majstrov alebo nie...ak bude, čo si myslím že hej, tak potrebuje na lavičke dvoch kvalitných záložníkov aby to nejako uhral...a práve klinsmann je správny tréner na to, aby udržal pohodu v mužstve....aspoň ja si tak myslím a sa mi to aj počas MS tak javilo...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 17, 2008 11:28 am

Tarzan napísal:
cistky lebo sa zas budu vrazdit uz len ten stred zalohy borowski van bommel ribery ze roberto ten sosa ci ako sa vola este aj zopar mladych

ved to je v kazdom tyme - superenie o miesto v zaklade to je normalna vec...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 17, 2008 3:14 pm

ale hviezdy nechcu sedet na lavicke...podla mna sa zas rozhadaju...nemecku sa mi pacia bremy bez obrovskych medialnych nakupov sa dostali na europsku uroven
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 17, 2008 3:17 pm

pravda cuban...ale niekedy sa to zvrtne nesprávnym smerom a potom záleží na trénerovi a mužstve, aby to vyriešili..dúfam, že to jurgen zvládne...veď patrí k mojim naj hráčom sveta...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyŠt január 17, 2008 4:41 pm

Tarzan napísal:
ale hviezdy nechcu sedet na lavicke...podla mna sa zas rozhadaju...nemecku sa mi pacia bremy bez obrovskych medialnych nakupov sa dostali na europsku uroven

v prvom rade by to mali byt profesionali, je to aj o individualnom pristupe hraca asi...pozrite ako nesie lavicku brazilsky kapitan a ako neista nemecka brankarska jednotka...taki hraci mozu spravit dusno v tyme...kazdy poriadny trener to vsak vyriesi velmi jednoducho...najlepsi zostanu a ty co sa nechcu zmierit s rolou "squad player" pojdu prec...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyPi január 18, 2008 1:48 pm

každopádne je momentálen pre bayern najdôležitejšie sa sústrediť na domácu ligu a pohár UEFA, keďže, čo sa kádru týka, majú problém vyriešený...ako to bude už potom v lete po príchode posíl v mužstve vyzerať bude úlohou celého tímu a trénera, ale zaťažovať sa tým teraz naplno by nemalo význam - bavory potrebujú vyhrať predovšetkým ligu ,UEFA je len čerešnička na torte...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyPi január 18, 2008 3:42 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
ale hviezdy nechcu sedet na lavicke...podla mna sa zas rozhadaju...nemecku sa mi pacia bremy bez obrovskych medialnych nakupov sa dostali na europsku uroven

v prvom rade by to mali byt profesionali, je to aj o individualnom pristupe hraca asi...pozrite ako nesie lavicku brazilsky kapitan a ako neista nemecka brankarska jednotka...taki hraci mozu spravit dusno v tyme...kazdy poriadny trener to vsak vyriesi velmi jednoducho...najlepsi zostanu a ty co sa nechcu zmierit s rolou "squad player" pojdu prec...


dobre toto je topic o bayerne a arsenal sem tahat nemusis....a profesionali?? nooo ked je profesional tak si dobre rozmysli ci sa mu oplati sedet na lavicke nejakeho velkoklubu...mal ostat v bremach tam by si zahral nooo peniaze su vacsia motivacia
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyPi január 18, 2008 3:59 pm

tarzan, odkiaľ vieš, akú predstavu má bayern o timovi a ako vieš, či bude sedieť a pod...myslím, že klub vie lepšie, akých hráčov potrebuje a ako som napísal, pre ligu majstrov je stále dobré mať jedného dvoch dobrých hráčov na lavičke...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov EmptyPi január 18, 2008 5:02 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
ale hviezdy nechcu sedet na lavicke...podla mna sa zas rozhadaju...nemecku sa mi pacia bremy bez obrovskych medialnych nakupov sa dostali na europsku uroven

v prvom rade by to mali byt profesionali, je to aj o individualnom pristupe hraca asi...pozrite ako nesie lavicku brazilsky kapitan a ako neista nemecka brankarska jednotka...taki hraci mozu spravit dusno v tyme...kazdy poriadny trener to vsak vyriesi velmi jednoducho...najlepsi zostanu a ty co sa nechcu zmierit s rolou "squad player" pojdu prec...


dobre toto je topic o bayerne a arsenal sem tahat nemusis....a profesionali?? nooo ked je profesional tak si dobre rozmysli ci sa mu oplati sedet na lavicke nejakeho velkoklubu...mal ostat v bremach tam by si zahral nooo peniaze su vacsia motivacia

ved som len dal porovnanie...hodilo sa to sem...praveze ked si profesional a mas nieco v hlave tak si rozmyslis aj tu lavicku...velke kluby musia mat siroke kadre a kvalitnych futbalistov aj na lavicke...to je prave ten "squad player"...velmi dolezita rola
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Bayern Mníchov Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov Empty

Návrat hore Goto down
 
Bayern Mníchov
Návrat hore 
Strana 1 z 4Choď na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bayern

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Nemecko-
Prejdi na: