world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Semifinale CHL 2009

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 6:45 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
môj tip bol, že vyhrá arsenal, ale zhorel na celej vzdušnej čiare, takže toto mi nevyšlo...dnes? keďže barca nemá dvoch veľmi skúsených stopérov, dávam väčšie šance chelsea aj keď samozrejme veľmi chcem, aby celú LM vyhrala barca...uvidí sa ako to dopadne dnes...no a s tým Henrym to je ako? bude hrať, či nie?

Nebude.. Neni v nominacii
tak sa rozhodni či bude alebo nie

OMG a si myslis ze ja s nimi cestujem alebo co? Najprv bol zraneny a nemal ani cestovat.. nakoniec sa barca vyjadrila ze jednoznacne pocestuje a bude hrat.. Lenze vcera som pozeral a neni ani v nominacii cize hrat nebude
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 7:10 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
jarci napísal:
môj tip bol, že vyhrá arsenal, ale zhorel na celej vzdušnej čiare, takže toto mi nevyšlo...dnes? keďže barca nemá dvoch veľmi skúsených stopérov, dávam väčšie šance chelsea aj keď samozrejme veľmi chcem, aby celú LM vyhrala barca...uvidí sa ako to dopadne dnes...no a s tým Henrym to je ako? bude hrať, či nie?

Nebude.. Neni v nominacii
tak sa rozhodni či bude alebo nie

OMG a si myslis ze ja s nimi cestujem alebo co? Najprv bol zraneny a nemal ani cestovat.. nakoniec sa barca vyjadrila ze jednoznacne pocestuje a bude hrat.. Lenze vcera som pozeral a neni ani v nominacii cize hrat nebude

máš úplne zlé info- cestuje do londýna každý - aj puyol,ktorý nebude hrať takže cestoval by tak či tak to je pepov princíp tak nepoť, žeby necestoval a podľa akej nominácie si to zistil?? TITI v nominácii je!!! tak tu nepíš veci, ktoré nemáš 100% overené
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 8:46 pm

vcera som zazil bolestive sklamanie...strasna skoda...taky je ale futbal...najskor sa chudak gibbsy posmykne aa nasledne almunia vyroby hrubku potom ako chytil na OT asi 5 cistych golov...hrozna skoda naozaj lebo podla mna sme na to naozaj mali
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 9:06 pm

zostavy Barca-Chelsea

Čech-Bosingwa,Alex,Terry,A.Cole-Essien,Ballack,Lampard-Anelka,Drogba,Malouda

Valdés-Alvés,Touré Y., Piqué,Abidal-Busquets,Xavi,Keita-Iniesta,Etoo,Messi

takže Yaya na stopéru a Busquets na dm tak som na to zvedavý Shocked Evil or Very Mad Rolling Eyes Question Exclamation
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 9:33 pm

A Henry neni ani v nominacii!!! Tak tu netrep Stoffo
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 9:56 pm

cuban napísal:
vcera som zazil bolestive sklamanie...strasna skoda...taky je ale futbal...najskor sa chudak gibbsy posmykne aa nasledne almunia vyroby hrubku potom ako chytil na OT asi 5 cistych golov...hrozna skoda naozaj lebo podla mna sme na to naozaj mali

dva góly vás položili a potom ste už prd hrali....a zase sme pri tej skúsenosti...už by som chcel vidieť, že by sa tak maldini pošmykol Laughing
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptySt máj 06, 2009 11:56 pm

Skurveny zapas...Ten rozhodca to totalne posral...4 penalry a ten PICUS nepiskne ani jednu !!! Co to je za ??Naviac tak debilna chyba v tom najhorsom momente od Essiena.. barcelona hrala HOVNO ale este raz,, TOTALNE HOVNO!! 180 minut si nevystrelia na branu a postupia?? SMURT ROZHODCOM!!! JEBAT TENTO DEN!!! A zevraj najlepsia ofenziva.. Proti chelsea nic nedokazali..!!! jednoznacne mala ist do finale Chelsea..SMRT ROZHODCOM..UKRIZOVAT HO!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 12:35 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
vcera som zazil bolestive sklamanie...strasna skoda...taky je ale futbal...najskor sa chudak gibbsy posmykne aa nasledne almunia vyroby hrubku potom ako chytil na OT asi 5 cistych golov...hrozna skoda naozaj lebo podla mna sme na to naozaj mali

dva góly vás položili a potom ste už prd hrali....a zase sme pri tej skúsenosti...už by som chcel vidieť, že by sa tak maldini pošmykol Laughing

Shocked co ma posmyknutie spolocne so skusenostami?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 12:42 pm

Lacoste napísal:
S**** zapas...Ten rozhodca to totalne posral...4 penalry a ten **** nepiskne ani jednu !!! Co to je za ??Naviac tak debilna chyba v tom najhorsom momente od Essiena.. barcelona hrala HOVNO ale este raz,, TOTALNE HOVNO!! 180 minut si nevystrelia na branu a postupia?? A zevraj najlepsia ofenziva.. Proti chelsea nic nedokazali..!!! jednoznacne mala ist do finale Chelsea..!!

Edit:
skludni sa prosim troska

vcera to bol manifest futbalu..nadherny zapas...po taktickej stranke, v nasadeni, vo vsetkom...ofenziva barcelony bola uplne nulova, chelsea hrala skvele s dobrym systemom a katalanci boli bezradny...skoda ze drogba nedal tu mega sancu a povedzme otvorene pique ruka to je stone wall penalta ked uz nie ta etova a takisto moze byt barca rada ze sudi vytiahol alvesov zakrok von z 16 a ze to vobec alves dohral..to je podla mna zazrak, chelsea sa presvedcila ze hrat 92 min super je stale malo...iniesta, ktory odohral hrozny zapas spravil prvy krat v 93 minute spravnu vec a oprel sa do lopty a nadherne mu to tam padlo...naozaj krasny zapas

rozhodca urobil este chybu pri abidalovom vyluceni ale na druhej strane mal ist pred tym dole toure a mozno aj spominany alves...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 2:37 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
cuban napísal:
vcera som zazil bolestive sklamanie...strasna skoda...taky je ale futbal...najskor sa chudak gibbsy posmykne aa nasledne almunia vyroby hrubku potom ako chytil na OT asi 5 cistych golov...hrozna skoda naozaj lebo podla mna sme na to naozaj mali

dva góly vás položili a potom ste už prd hrali....a zase sme pri tej skúsenosti...už by som chcel vidieť, že by sa tak maldini pošmykol Laughing

Shocked co ma posmyknutie spolocne so skusenostami?

asi toľko, že som by sa proste skúsený hráč nepošmykol.... Very Happy tongue


Naposledy upravil jarci dňa Št máj 07, 2009 2:41 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 2:41 pm

fajny zápas...barca postúpila, takže som rád, ale bola slabáááá....ach jaj...rozhodca by si nemal už zapískať na medzinárodnom fóre...trapas....takto výrazne poškodiť jeden manšaft...až sa mi to zle hovorí, ale chelsea včera hrala krásny futbal...fuj, asi si zalepím ústa Very Happy ale čo pravda, to ne hriech...chelsea bola lepšia, barcelona bola chabá...čo už...aj taký vie byť futbal...ale ten hidink je makač...taktik jak sviňa...klobúk dolu...mohol by prísť trénovať bayern...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 2:43 pm

Lacoste napísal:
Skurveny zapas...Ten rozhodca to totalne posral...4 penalry a ten PICUS nepiskne ani jednu !!! Co to je za ??Naviac tak debilna chyba v tom najhorsom momente od Essiena.. barcelona hrala HOVNO ale este raz,, TOTALNE HOVNO!! 180 minut si nevystrelia na branu a postupia?? SMURT ROZHODCOM!!! JEBAT TENTO DEN!!! A zevraj najlepsia ofenziva.. Proti chelsea nic nedokazali..!!! jednoznacne mala ist do finale Chelsea..SMRT ROZHODCOM..UKRIZOVAT HO!!
celá chelsea sa vyhovára na rozhodcu po 1) vyhovárať o.k. ale kričať tu o veci o ukrižovaní len ukazuje hlúpu inteligenciu židovsko-komunistikcého klubu akým chelsea je po 2) videl si abidalovu červenú??? začo dostal abidal červenú?? takú červenú som v živote nevidel ani v 4.slovenskej lige kde sú podplácané zápasy, anelka sám spadne a abidal dostane červenú a 4 penalty to neboli - bola to len jedna a už si zabudol ty buzerant ako sa nemec stark zľutoval nad ballackom v prvom zápase???to si zabudol??

hrdina zápasu jednoznačne Valdés! celému svetu ukázal, že je to geniálny gólman Drogba bol z neho úplne dosratý z 3 tutoviek v dvojzápase všetky 3 Valdés vychytal je to kráľ a Pep tiež -ten šprint ala vlado weiis bol úžasný Very Happy inak sme hrali hovno to je jasné ale nie každý deň je nedeľa ale ak to berieme podľa spravodlivosti koľkokrát mala barca smolu a anglické tímy šťastie?? hm?koniec-koncov drogba ukázal svoju inteligenciu ako nadával rozhodcovi sú to úbohí kreténi je to len problém chelsey, že nedokázali potrestať vymyslenú červenú abidala! mali dať na 2:0 a nie odkopávať lopty ako v slovenskej 4.lige! Môžu si za to sami!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 3:12 pm

Valdes ze je genialny? Co na nom je genialne? ze chytil 2 poriadne tutovky? Proste Chelsea mala postupit a basta!! Barcelona nehrala nic a aby si tim ktory za 93 minut nevystreli na branu a postupi..tak toto je vazne moc..A bol by som zvedavy ako by si reagoval ty kebyze mas mat za zapas 4 penalty a neodpiska ti ani jednu !! A hovoril som aj o tej nezmyselnej cervenej krte..Jak moze rozhodca piskat takyto zapas?? JAK??? Jemu by som pistalku do ruky nedal najblizsie tri roky!!

A sorry cuban ale co bolo vcera to nemalo s futbalom nic spolocne!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 3:36 pm

Lacoste napísal:
Valdes ze je genialny? Co na nom je genialne? ze chytil 2 poriadne tutovky? Proste Chelsea mala postupit a basta!! Barcelona nehrala nic a aby si tim ktory za 93 minut nevystreli na branu a postupi..tak toto je vazne moc..A bol by som zvedavy ako by si reagoval ty kebyze mas mat za zapas 4 penalty a neodpiska ti ani jednu !! A hovoril som aj o tej nezmyselnej cervenej krte..Jak moze rozhodca piskat takyto zapas?? JAK??? Jemu by som pistalku do ruky nedal najblizsie tri roky!!

A sorry cuban ale co bolo vcera to nemalo s futbalom nic spolocne!
áno je! Drogba bol z neho frustrovaný a dosratý tak si to vybíjal na rozhodcovi - to čo Valdés pochytal v tomto dvojzápase ukazuje, že nie je o nič horší ako iker

áno sudí vás poškodil- kurva aké 4?? a futbal je o tom, ukázalo sa aký geniálny stratég je hiddink - za stavu 1:0 v domácom prostredí v presilovke ste mali na 5 minút zatlačiť nás , dať gól na 2:0 a my by sme padli a ešte by to skončilo aj debaklom 3, 4:0 ale vy ste urobili obrovksú taktickú chybu - stiahnuť sa v domácom prostredí počas presilovky dozadu = zaslúžené vypadnutie

cuban má pravdu- bol to výborný futbal
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 4:56 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Valdes ze je genialny? Co na nom je genialne? ze chytil 2 poriadne tutovky? Proste Chelsea mala postupit a basta!! Barcelona nehrala nic a aby si tim ktory za 93 minut nevystreli na branu a postupi..tak toto je vazne moc..A bol by som zvedavy ako by si reagoval ty kebyze mas mat za zapas 4 penalty a neodpiska ti ani jednu !! A hovoril som aj o tej nezmyselnej cervenej krte..Jak moze rozhodca piskat takyto zapas?? JAK??? Jemu by som pistalku do ruky nedal najblizsie tri roky!!

A sorry cuban ale co bolo vcera to nemalo s futbalom nic spolocne!
áno je! Drogba bol z neho frustrovaný a dosratý tak si to vybíjal na rozhodcovi - to čo Valdés pochytal v tomto dvojzápase ukazuje, že nie je o nič horší ako iker

áno sudí vás poškodil- kurva aké 4?? a futbal je o tom, ukázalo sa aký geniálny stratég je hiddink - za stavu 1:0 v domácom prostredí v presilovke ste mali na 5 minút zatlačiť nás , dať gól na 2:0 a my by sme padli a ešte by to skončilo aj debaklom 3, 4:0 ale vy ste urobili obrovksú taktickú chybu - stiahnuť sa v domácom prostredí počas presilovky dozadu = zaslúžené vypadnutie

cuban má pravdu- bol to výborný futbal

Zasluzene vydnutie?? lol! lol! lol! S tebou uz nemam o com.. dovi, dopo.. zasluzene by bolo akurat tak pre barcu ktora za 92 minut nevystreli na branu..

4 penalty - 2 ruky a 2 fauly na Drogbu a Anelku
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 5:56 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Valdes ze je genialny? Co na nom je genialne? ze chytil 2 poriadne tutovky? Proste Chelsea mala postupit a basta!! Barcelona nehrala nic a aby si tim ktory za 93 minut nevystreli na branu a postupi..tak toto je vazne moc..A bol by som zvedavy ako by si reagoval ty kebyze mas mat za zapas 4 penalty a neodpiska ti ani jednu !! A hovoril som aj o tej nezmyselnej cervenej krte..Jak moze rozhodca piskat takyto zapas?? JAK??? Jemu by som pistalku do ruky nedal najblizsie tri roky!!

A sorry cuban ale co bolo vcera to nemalo s futbalom nic spolocne!
áno je! Drogba bol z neho frustrovaný a dosratý tak si to vybíjal na rozhodcovi - to čo Valdés pochytal v tomto dvojzápase ukazuje, že nie je o nič horší ako iker

áno sudí vás poškodil- kurva aké 4?? a futbal je o tom, ukázalo sa aký geniálny stratég je hiddink - za stavu 1:0 v domácom prostredí v presilovke ste mali na 5 minút zatlačiť nás , dať gól na 2:0 a my by sme padli a ešte by to skončilo aj debaklom 3, 4:0 ale vy ste urobili obrovksú taktickú chybu - stiahnuť sa v domácom prostredí počas presilovky dozadu = zaslúžené vypadnutie

cuban má pravdu- bol to výborný futbal

Zasluzene vydnutie?? lol! lol! lol! S tebou uz nemam o com.. dovi, dopo.. zasluzene by bolo akurat tak pre barcu ktora za 92 minut nevystreli na branu..

4 penalty - 2 ruky a 2 fauly na Drogbu a Anelku

ty si nečítal čo som písal?? alebo si si všimol len to zaslúžené vypadnutie?? ak hrá mužstvo za stavu 1:0 doma a presilovku a namiesto toho aby útočilo a samo rozhodlo zápas sa len spolieha na to že udrží 1:0 tak to je veľká strategická chyba, vďaka ktorej zaslúžene vypadli- zaslúžene preto lebo ak by na abidalove vylúčenie ktoré im spadlo z neba zareagovali tlakom skončilo by to 3,4:0 a bol by to debakel ale zareagovali na abidalovo vylúčenie tak,ako sa hrá na dedine odkopávať lopty a čakať že to ubránia až do konca a to je vždy spojené s istým rizikom- Barca mala obrovské šťastie to je jasné, ale chelsea si tou pasivitou o to koledovala jednoducho tak sa v presilovke na domácom ihrisku NEHRÁ! a na to doplatili
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 6:12 pm

jarci napísal:
fajny zápas...barca postúpila, takže som rád, ale bola slabáááá....ach jaj...rozhodca by si nemal už zapískať na medzinárodnom fóre...trapas....takto výrazne poškodiť jeden manšaft...až sa mi to zle hovorí, ale chelsea včera hrala krásny futbal...fuj, asi si zalepím ústa Very Happy ale čo pravda, to ne hriech...chelsea bola lepšia, barcelona bola chabá...čo už...aj taký vie byť futbal...ale ten hidink je makač...taktik jak sviňa...klobúk dolu...mohol by prísť trénovať bayern...
ten hiddink je tak skvelý stratég, že urobil osudovú chybu - jednoducho aj slovenský tréner vie, že v domácom prostredí v presilovke idem rozbiť súpera úplne a navyše keď súperova obrana je pozlepená všemožne až taký boh nie je poznám oveľa lepších trénerov a včerajšok mi to len dal za pravdu
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyŠt máj 07, 2009 10:47 pm

Stoffo uz nemam slov.. KAZDY jeden clovek co ten zapas pozeral ti s chutou povie ze Chelsea bola lepsim timom a jednoznacne mala postupit!! proste Barca na Chelsea nema. bohuzial. Barca Chelsea neporazila, postupila vdaka blbemu pravidlu o strelenom gole na pode supera.. To je vsetko..A ak aj v case ked bola chelsea v presilovke mali byt 2 penalty..Takze to sveci o tom ze urcite nebranili..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 1:11 am

stoffo nepovedal by som ze chelsea sa po vyluceni stiahla...tlacili sa dopredu aj po veducom gole cely zapas este pred vylucenim...drogbova sanca, mohli v klude kopat aspon dve penalty to uznaj...abidal sice siel pod sprchy nepravom ale predtym uz mal ist yaya...takze podla mna sa nestiahli ani nahodou...

ja by som to charakterizoval takto...rozhodcu stranou - to je futbal a to sa stava, chelsea usila genialnu taktiku, rychlo vas presovali, zdvojovali hracou, zhustovali priestor a mali dobry prechod to utoku, uplne vas vynulovali, eto akoby ani nebol na ihrisku, messi polovicny, xavi bez svojich typickych prihravok, iniesta po vacsinu casu len bezcielne sebcil a nevedel sa odhodlat na strelu...lenze ako som povedal je to mozno tvrde ale nestaci takto hrat 93 minut...tam sa stala podla mna chyba...chvilka zlej koncentracie a s trochou stastia to barca po peknej strele vyuzila....koniec

tu je to co stale spominam...chelsea mozno bola lepsi tim ale len do tej omielanej 93 minuty...barcelone sa podarilo dat vonku gol takze zasluzeny postup...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 1:22 am

nic tim nesledujem len mi to pride hrozne smiesne
Ballackovi uteka jedina sanca na trofej

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Cupcup
Ballack je v skutocnosti ten dobry
Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Balalckthief
Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Rthilf

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Doxohd
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 11:05 am

Hh tie obrazky nemaju chybu.. Very Happy Very Happy Hlavne ten treti by sa dal charakterizovat ako stredajsi zapas.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 2:57 pm

Lacoste napísal:
Hh tie obrazky nemaju chybu.. Very Happy Very Happy Hlavne ten treti by sa dal charakterizovat ako stredajsi zapas.
presne ten tretí, vďaka tomu idiotovi príde Abidal nezmyselne o životný zápas- presne tak ešte povedz že bol podplatený a spadnem
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 2:59 pm

cuban napísal:
stoffo nepovedal by som ze chelsea sa po vyluceni stiahla...tlacili sa dopredu aj po veducom gole cely zapas este pred vylucenim...drogbova sanca, mohli v klude kopat aspon dve penalty to uznaj...abidal sice siel pod sprchy nepravom ale predtym uz mal ist yaya...takze podla mna sa nestiahli ani nahodou...

ja by som to charakterizoval takto...rozhodcu stranou - to je futbal a to sa stava, chelsea usila genialnu taktiku, rychlo vas presovali, zdvojovali hracou, zhustovali priestor a mali dobry prechod to utoku, uplne vas vynulovali, eto akoby ani nebol na ihrisku, messi polovicny, xavi bez svojich typickych prihravok, iniesta po vacsinu casu len bezcielne sebcil a nevedel sa odhodlat na strelu...lenze ako som povedal je to mozno tvrde ale nestaci takto hrat 93 minut...tam sa stala podla mna chyba...chvilka zlej koncentracie a s trochou stastia to barca po peknej strele vyuzila....koniec

tu je to co stale spominam...chelsea mozno bola lepsi tim ale len do tej omielanej 93 minuty...barcelone sa podarilo dat vonku gol takze zasluzeny postup...
mužstvo,ktoré hrá doma má v presilovke tlačiť viac a tá drogbova šanca prišla ešte v rovnovážnom počte- jednoducho barca hrala lepšie s desiatimi ako s jedenástimi a to bola chyba chelsey- poviem príklad sezóna 2004/2005 na nou campe chelsea vyhrala polčas po vlastnom góle beletiho - približne v 60.minúte sa vylúčil drogba a barca vytvorila obrovský tlak, z ktorého dala 2 góly (etoo a maxi lopéz) a otočila stav na 2:1 síce vtedy cez chelsey nepostúpila, ale tak sa hrá doma v presilovke
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 5:45 pm

Hra rukou

(19) Za zakázaný způsob hry se považuje, jestliže hráč (kromě brankáře ve vlastním pokutovém území) zahraje ? podle názoru rozhodčího úmyslně ? míč rukou nebo se rukou míče dotkne; za ?ruku? se přitom považuje paže od ramene až k prstům. Za porušení pravidla se rovněž považuje zahrání míče rukou z nedbalosti, neopatrnosti nebo nedostatečné předvídavosti následků boje o míč; obecně se má za to, že hráč hraje rukou vědomě, jde-li ?ruka k míči?.
Aby při posuzování hry rukou v pokutovém území nedocházelo k závažným přehmatům doporučuje se, aby rozhodčí v případě, že má pochybnosti o tom, zda bránící nebo útočící hráč zahrál rukou skutečně ?úmyslně?, rozhodl ve prospěch bránícího družstva.

Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 EmptyPi máj 08, 2009 5:51 pm

Krátko po závere odvetného semifinále Ligy Majstrov medzi Chelsea a Barcelonou nedokázal udržať svoje emócie Didier Drogba a spoluhráči ho museli držať, aby to nedopadlo ešte horšie. Teraz sa za svoje správanie ospravedlnil.

"Bol som strašne nahnevaný na hlavného rozhodcu, ale po tom, ako som videl neskôr televízne zábery musím priznať, že aj tak som reagoval prehnane. Nikomu som svojím správaním neuviedol pekný príklad a zvlášť nie deťom," priznal 31-ročný útočník, ktorého ospravedlnenie je aj na internetovej stránke klubu.

Pridal sa k nemu aj José Bosingwa: "Je mi ľúto, ako som sa vyjadril na adresu rozhodcu, chcem tieto svoje slová vziať späť."

takže už to došlo aj hráčom chelsey- asi sa pozreli za čo dostal abidal červenú a hneď zmenili názor Very Happy Very Happy takže sú na rade už len fanúšikovia chelsey aby to pochopili ale od tých nič podobné nečakám
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Semifinale CHL 2009
Návrat hore 
Strana 2 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» BIG FINAL 2009 : BARCA- MANU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: