world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Vyber naj. 11

Goto down 
4 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Vyber naj. 11 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyber naj. 11   Vyber naj. 11 - Stránka 2 EmptyNe december 21, 2008 2:33 pm

cuban napísal:
no ale predsa len henry bol v arsenale skvely zakoncovatel a daval kopu golov co vychadzalo z jeho volnosti...dostaval kopu lopt po strede a tvoril aj z krajov...teraz je to ine...nie je taky volny a nemyslel som to tak ze epl je meritkom kvality hracov...skorej som daval focus na tych 30 golov a ade ich dal v EPL
aguero je vynikajúci útočník-skvelý zakončovateľ,výborný pracant a asisten pri góloch forlána či maxiho,má veľký fyzický fond čím je vhodný pri pressingu podľa mňa jeden z budúcich najlepších útočníkov sveta
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Vyber naj. 11 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Vyber naj. 11   Vyber naj. 11 - Stránka 2 EmptyNe december 21, 2008 6:17 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
no ale predsa len henry bol v arsenale skvely zakoncovatel a daval kopu golov co vychadzalo z jeho volnosti...dostaval kopu lopt po strede a tvoril aj z krajov...teraz je to ine...nie je taky volny a nemyslel som to tak ze epl je meritkom kvality hracov...skorej som daval focus na tych 30 golov a ade ich dal v EPL
aguero je vynikajúci útočník-skvelý zakončovateľ,výborný pracant a asisten pri góloch forlána či maxiho,má veľký fyzický fond čím je vhodný pri pressingu podľa mňa jeden z budúcich najlepších útočníkov sveta

presne tak
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
 
Vyber naj. 11
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: