world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Sorry

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Sorry Empty
OdoslaťPredmet: Sorry   Sorry EmptyPo december 01, 2008 4:32 pm

ja som sa vlastne tiež zabudol predstaviť aj keď som tu dosť dlhú dobu takže::

fandím viete komu v slovenskom futbale košice,trnava,žilina v hokeji HC KOŠICE!!!! keď to začal Zajo tak z hudby ja Kabát,Daniel Landa,Metallica,Polemic,Linkin Park

z futbalu neznášam: Cr7,Guti,Sergio Ramos,Heinze,Luis Fabiano,Roy Keane (keď ešte hral),Figo (ten prestup mu nikdy neodpustím) a Klose.

z futbalu milujem: celú Barcu ale úplne že najviac Xavi,Titi Henry,Puyol,Iniesta ( toto sú moji srdciari) Very Happy Very Happy sympatickí sú mi aj Raúl,Villa,Mata,Ballack,Gerrard,Dani Alves,Maicon a Senna.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Sorry Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sorry   Sorry EmptyPo december 01, 2008 5:47 pm

hehe...tak vitaj...

ja sergia ramosa milujem...ak by som si mal vybrať do svojho tímu dvoch krajných obrancov tak to je lahm a ramos...

a ja pre zmenu puyola neznášam...nepozerám pravidelne futbal, tak nemám taký prehľad ako ty, ale je to strašný moták...ale tak je to len môj názor... Razz
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Sorry Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sorry   Sorry EmptyPo december 01, 2008 6:07 pm

jarci napísal:
hehe...tak vitaj...

ja sergia ramosa milujem...ak by som si mal vybrať do svojho tímu dvoch krajných obrancov tak to je lahm a ramos...

a ja pre zmenu puyola neznášam...nepozerám pravidelne futbal, tak nemám taký prehľad ako ty, ale je to strašný moták...ale tak je to len môj názor... Razz
ramos je obyčajný hajzel! veľmi často fauluje zozadu alebo lakťami do ksichtu je to drzý namyslený frajer navyše v bielom drese Very Happy Very Happy tak ja ako culés musím mať rád Puyola to inak nejde!!! Puyol je moták to je pravda dosť motá prihrávky ale hráča s väčším srdcom som nevidel pôjde do súboja aj keď by tam boli ostnaté drôty aj v tejto sezóne prešiel cez reklamné panely obil hlavu proste taký valec

tak ja by si zobral lahm a dani alves ale abidal sa už tiež zlepšil no...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sorry Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sorry   Sorry Empty

Návrat hore Goto down
 
Sorry
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Predstavte sa...-
Prejdi na: