world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Top 4

Goto down 
+4
Stoffo
jarci
Bergie6
Lacoste
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyPo apríl 28, 2008 1:54 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
čo sa týka tej výhry mladého ajaxu v LM, tak koľko zo všetkých víťazných mužstiev v LM bolo mladých a neskúsených, hm? to je skôr výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo...nie som evidente tak v hĺbke EPL ale nehnevaj sa cuban, ak hovoríš, že skúsenosť kádra nie je dôležitá, tak mi to je trošku čudné...bez skúsených starých dedov v mužstve sa hrá ťažšie,ináč a proste aj keď sú vekovo starší, ich skúsenosti sú nezaplatiteľné...

ajax v tej dobe dominoval v holadnsku aj v celej europe a to zopar rockov...

ja nehovorim ze nie je dolezita ale nie je najdolezitejsia...futbal neni o tom ake drahe muzstvo mate a ake je skusene...
Cuban ale musis uznat ze vam chybaju skusenosti-keby vam nechybali tak by ste neboli 3 rok bez trofeje.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyPo apríl 28, 2008 5:20 pm

stoffo...toto ti cuban nikdy neuzná Wink ja som nepovedal, že sú najdôležitejšie, ale sú nepochybne veľmi dôležité...vo futbale nefunguje väčšinou jedna vec bez druhej, takže asi tak...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyPo apríl 28, 2008 6:06 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
čo sa týka tej výhry mladého ajaxu v LM, tak koľko zo všetkých víťazných mužstiev v LM bolo mladých a neskúsených, hm? to je skôr výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo...nie som evidente tak v hĺbke EPL ale nehnevaj sa cuban, ak hovoríš, že skúsenosť kádra nie je dôležitá, tak mi to je trošku čudné...bez skúsených starých dedov v mužstve sa hrá ťažšie,ináč a proste aj keď sú vekovo starší, ich skúsenosti sú nezaplatiteľné...

ajax v tej dobe dominoval v holadnsku aj v celej europe a to zopar rockov...

ja nehovorim ze nie je dolezita ale nie je najdolezitejsia...futbal neni o tom ake drahe muzstvo mate a ake je skusene...
Cuban ale musis uznat ze vam chybaju skusenosti-keby vam nechybali tak by ste neboli 3 rok bez trofeje.

ak tvrdis ze sme 3 roky bez trofeje kvoli skusenostiam nicomu nerozumies...su to len blbosti....ako som povedal futbal nie je o peniazoch, nie je o veku, ide o to ci mas tu hru rad, ci chces hrat, bojovat a behat jeden pre druheho..ci mas v time dostatocnu kvalitu...to vsetko arsenal ma...takze je urcite schopny bojovat o tituly...samotne zapasy rozhoduju uplne ine veci...zranenia, aktualna forma...stastie, mozno rozhodca....mozno aj skusenosti z podobnych dolezitych zapasov...ale nie v takej miere...na co boli AC skusenosti? schvalne mi tu napiste zapasy v ktorych arsenal prehral kvoli neskusenosti....su mlady a co?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyPo apríl 28, 2008 9:26 pm

noo ze wenger sa na to vymlouva dost casto Wink na neskusenost....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyUt apríl 29, 2008 9:28 am

na čo boli AC skúsenosti?

napr. minulú sezónu vyhrali LM...

ale viem...ty myslíš na to vyradenie Arsenalom. tak hej, tam ste ich kvalitne dali, ale mohli ste aj viac...keď si si dobre všimol, tak maldini napr. s nestom už veľmi rýchlostne nestíhali za vašimi hráčmi, ale aj tak vedeli veľa lôpt pokryť pozične, neunahľavali sa s prihrávkami a pod. ale jasné, v LM im to toho roku veľmi nepomohlo Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyUt apríl 29, 2008 2:11 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
čo sa týka tej výhry mladého ajaxu v LM, tak koľko zo všetkých víťazných mužstiev v LM bolo mladých a neskúsených, hm? to je skôr výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo...nie som evidente tak v hĺbke EPL ale nehnevaj sa cuban, ak hovoríš, že skúsenosť kádra nie je dôležitá, tak mi to je trošku čudné...bez skúsených starých dedov v mužstve sa hrá ťažšie,ináč a proste aj keď sú vekovo starší, ich skúsenosti sú nezaplatiteľné...

ajax v tej dobe dominoval v holadnsku aj v celej europe a to zopar rockov...

ja nehovorim ze nie je dolezita ale nie je najdolezitejsia...futbal neni o tom ake drahe muzstvo mate a ake je skusene...
Cuban ale musis uznat ze vam chybaju skusenosti-keby vam nechybali tak by ste neboli 3 rok bez trofeje.

ak tvrdis ze sme 3 roky bez trofeje kvoli skusenostiam nicomu nerozumies...su to len blbosti....ako som povedal futbal nie je o peniazoch, nie je o veku, ide o to ci mas tu hru rad, ci chces hrat, bojovat a behat jeden pre druheho..ci mas v time dostatocnu kvalitu...to vsetko arsenal ma...takze je urcite schopny bojovat o tituly...samotne zapasy rozhoduju uplne ine veci...zranenia, aktualna forma...stastie, mozno rozhodca....mozno aj skusenosti z podobnych dolezitych zapasov...ale nie v takej miere...na co boli AC skusenosti? schvalne mi tu napiste zapasy v ktorych arsenal prehral kvoli neskusenosti....su mlady a co?
AC UZ NIE JE SKUSENE MUZTVO ALE STARE MUZSTVO.Nestihaju,nevladzu...skuseni hraci nemusia mat 35-40 rokov.Skuseny hrac je napriklad taky Gallas,Lehmann,-to su hraci,ktori mozno nemaju taku kondicku ako ti mladsi na ich postoch ale su rovnako kvalitny,lepsie psychicky pripraveni,napr.vcera to povedal Jan Kozak ked Kosice vyhravali nad Zilinou 2:0 a za 15 minut to bolo 2:2.A tiez povedal ze skusenejsie musztvo by to udrzalo,to iste povedal Michael Laudrup po vypadnuti s Bayernom ze napr.ak by Bayern vyhraval tak ako getafe ze by to udrzali.A mam ti povedat zapas??kludne Chelsea-Arsenal 2:1-v 55 minute ste vyhravali 0:1 a aspon remizu ste mohli udrzat,zapas na ol trafford velmi podobny tomu so Stamford Bridge.A ako povedal aj tarzan Wenger tiez spomina ze chyba skusenost a situaciu pozna asi lepsie ako ty.Skuseni hraci su napr.taki Barca-Deco,Xavi,Henry,Zambrotta,...Bayern-Van bommel,Klose,Demichelis....Chelsea-Ballack,Lampard,A.cole,...Manchester-Sholes,Ferdinand,Giggs,...taze asi tak.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyUt apríl 29, 2008 2:46 pm

jarci napísal:
na čo boli AC skúsenosti?

napr. minulú sezónu vyhrali LM...

ale viem...ty myslíš na to vyradenie Arsenalom. tak hej, tam ste ich kvalitne dali, ale mohli ste aj viac...keď si si dobre všimol, tak maldini napr. s nestom už veľmi rýchlostne nestíhali za vašimi hráčmi, ale aj tak vedeli veľa lôpt pokryť pozične, neunahľavali sa s prihrávkami a pod. ale jasné, v LM im to toho roku veľmi nepomohlo Wink

maldini za nimi v pohode stihal...a maldini nebol nikdy extra rychly on mal to co sa vazi zlatom on mal hlavu na futbal pozicnu hru prehlad atd...on bol vodca oproti tomu su hraci co musia byt vedeni...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyUt apríl 29, 2008 4:18 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
čo sa týka tej výhry mladého ajaxu v LM, tak koľko zo všetkých víťazných mužstiev v LM bolo mladých a neskúsených, hm? to je skôr výnimka ktorá potvrdzuje pravidlo...nie som evidente tak v hĺbke EPL ale nehnevaj sa cuban, ak hovoríš, že skúsenosť kádra nie je dôležitá, tak mi to je trošku čudné...bez skúsených starých dedov v mužstve sa hrá ťažšie,ináč a proste aj keď sú vekovo starší, ich skúsenosti sú nezaplatiteľné...

ajax v tej dobe dominoval v holadnsku aj v celej europe a to zopar rockov...

ja nehovorim ze nie je dolezita ale nie je najdolezitejsia...futbal neni o tom ake drahe muzstvo mate a ake je skusene...
Cuban ale musis uznat ze vam chybaju skusenosti-keby vam nechybali tak by ste neboli 3 rok bez trofeje.

ak tvrdis ze sme 3 roky bez trofeje kvoli skusenostiam nicomu nerozumies...su to len blbosti....ako som povedal futbal nie je o peniazoch, nie je o veku, ide o to ci mas tu hru rad, ci chces hrat, bojovat a behat jeden pre druheho..ci mas v time dostatocnu kvalitu...to vsetko arsenal ma...takze je urcite schopny bojovat o tituly...samotne zapasy rozhoduju uplne ine veci...zranenia, aktualna forma...stastie, mozno rozhodca....mozno aj skusenosti z podobnych dolezitych zapasov...ale nie v takej miere...na co boli AC skusenosti? schvalne mi tu napiste zapasy v ktorych arsenal prehral kvoli neskusenosti....su mlady a co?
AC UZ NIE JE SKUSENE MUZTVO ALE STARE MUZSTVO.Nestihaju,nevladzu...skuseni hraci nemusia mat 35-40 rokov.Skuseny hrac je napriklad taky Gallas,Lehmann,-to su hraci,ktori mozno nemaju taku kondicku ako ti mladsi na ich postoch ale su rovnako kvalitny,lepsie psychicky pripraveni,napr.vcera to povedal Jan Kozak ked Kosice vyhravali nad Zilinou 2:0 a za 15 minut to bolo 2:2.A tiez povedal ze skusenejsie musztvo by to udrzalo,to iste povedal Michael Laudrup po vypadnuti s Bayernom ze napr.ak by Bayern vyhraval tak ako getafe ze by to udrzali.A mam ti povedat zapas??kludne Chelsea-Arsenal 2:1-v 55 minute ste vyhravali 0:1 a aspon remizu ste mohli udrzat,zapas na ol trafford velmi podobny tomu so Stamford Bridge.A ako povedal aj tarzan Wenger tiez spomina ze chyba skusenost a situaciu pozna asi lepsie ako ty.Skuseni hraci su napr.taki Barca-Deco,Xavi,Henry,Zambrotta,...Bayern-Van bommel,Klose,Demichelis....Chelsea-Ballack,Lampard,A.cole,...Manchester-Sholes,Ferdinand,Giggs,...taze asi tak.

no j...takze arsenal keby bol skusenejsi tak by rozhodca spravne neuznal 3x offside pri gole chelsea...mas uplnu pravdu...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptyUt apríl 29, 2008 4:19 pm

Ked uz teda skuseny hraci tak arsenal: Kolo, Gallas, Gilberto, Rosicky, Hleb, Lehman...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 EmptySt jún 18, 2008 8:38 pm

Škoda že nemôžem LFC Very Happy .
Brána: Casillas
Obrana: Vidič
Záloha: Arteta
Útok: Huntelaar
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Top 4 - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Top 4   Top 4 - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Top 4
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: