world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC Barcelona - Manchester United FC

Goto down 
+6
Lacoste
jarci
Kluivert
Bergie6
Stoffo
avs.roy
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC Barcelona - Manchester United FC   FC Barcelona - Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt máj 01, 2008 9:42 pm

avs.roy napísal:
Cuban: mal by si konecne priznat, ze Barca okrem Messiho strely nijako Edwina neohrozila. Z domaceho zapasu sa nepoucili a nadalej hrali svoj "hadzanarsky styl" pred 16kou. Mali skusit inu taktiku, kedze videli, ze to na "back four" United proste neplati! Zeby sa Edwin za tych 180+ minut nejako zapotil sa proste povedat neda! Koniec koncov, kto neda v dvoch zapasoch gol, nemoze postupit,ze? Co sa tyka 2.zapasu: vobec neviem odkial si vzal, ze Barca mala viac sanci ako United. Sakra, bavme sa tu o SANCIACH, nie o possesion or pass-pass-pass-pass a 1000x pass a NIC z toho! Po Parkovej strele spoza obrancu sa Valdes len pozeral a nastastie pre neho minula tyc o par cm. To iste plati o hlavicke Naniho. Parkova dorazka ktora smerovala do opustenej casti brany,ktorej v poslednom momente zmenil smer Puyol, Tevez sam pred Valdesom,akurat ze ho trafil (mal to dat po zemi a game is wrapped up). Barca mala akurat nebezpecnu strelu Messiho, ktora dobre natiahla Edwina a este Decova strela, ktora obletela priestor spojnice o 20-30cm. And that was it! Eto'o bol svoj cely match spell akurat tak spectator - nic, nula, zero! A o zbytok sa postaral rock solid Ferdinand + (na moje prekvapenie) takisto solidny Wesley Brown. Evra bol vyborny nielen dozadu ale aj dopredu, kde sa postaral na svojej strane neraz o dobre "vetry". Owen na svojej strane moc prace nemal, kedze ci uz Xavi alebo Iniesta boli invisible!

Stoffo: a preco by som mal povazovat CR7 za najlepsieho hraca? Nechapem... Preto ze hra za United? Ja fandim klubu ako celku a pokial im to slape ako teamu, ja som len rad! Sezonu ma skvelu, par zapasov vyhral sam a golov dal kopec. vsak to je fajn, pokial kope za moj klub. Pokial by bol inde, neriesil by som to. V klube su aj lepsi hraci ako je on, akurat maju na starosti nieco ine. Taky Rio. Takmer som skakal od radosti, ked ho Alex dovliekol za vtedajsi svetovy rekord £29m z Leeds United. Vedel som, ze ten chalan ma na to, aby bol naj medzi stopermi. Vsak uz je kapitanom svojej krajiny, Terry skoncil. Dalej Wayne. What a talent?! Takeho typoveho hraca akym je on, sotva najdes, nooo... skor nenajdes! Nemusim sa tu o nom rozpisovat, kazdy vie, aky je Rooney hrac. Alebo taky Scholesy... Paul je uz teraz legenda United. Iba dlhorocny fandovia United vedia, kolko robory tento nenapadny a maly chalanisko urobil pre nas klub. Jeho kvality ci uz v hre dopredu alebo v hre dozadu su nepopieratelne... Takisto Ryan, tam je zbytocny komentar...

Toto su Stoffo hraci United, ktorych si vazim najviac! A CR7? Som rad ze kope za nas. To je vsetko... Ako som tu uz raz pisal, vzdy je lepsie s nim, ako proti nemu,nie? Very Happy

z prvym odstavcom vacsinou suhlasim..ale barca tam predsa mala aj viac toho ako si spomenul...zase to nebolo tak ze by neohrozili branu za cely zapas...a ak boli xavi a iniesta invisible tak si asi pozeral iny zapas ale to je uz jedno...

teda k druhemu odstavcu
Rio-c**t ale dost dobry stoper
CR7-c**t a este c**t ale dobry hrac
wayne-dobry hrac ked vyriesi ten finnishing bude to pan hrac
paul-dobry ale over
ryan - to iste co paul
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
 
FC Barcelona - Manchester United FC
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Manchester United FC
» Classic United Comebacks
» FC BARCELONA

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: