world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Liverpool FC - Chelsea FC

Goto down 
+4
Tarzan
Lacoste
jarci
avs.roy
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySo apríl 19, 2008 10:38 am

Liverpool FC - Chelsea FC

1.zapas 22.04.08 Anfield Road

2.zapas 30.04.08 Stamford Bridge
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySo apríl 19, 2008 11:54 pm

voči chelsea som veľmi neobjektívne zaujatý, tak isto ako voči realu, takže veľmi, ale fakt veľmi dúfam, že ten trápny klub vypadne a postúpi liverpool....
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyNe apríl 20, 2008 12:10 am

jarci napísal:
voči chelsea som veľmi neobjektívne zaujatý, tak isto ako voči realu, takže veľmi, ale fakt veľmi dúfam, že ten trápny klub vypadne a postúpi liverpool....

no ja sice zaujaty nie som, ale kedze ich ako fanda Utd nemusim, dufam ze postupi "mensie zlo", cize L'poor a takisto dufam, ze sa s nimi stretneme v Moskve. Ti by boli z toho zufali, ved nam uz 4 roky nedali gol... Ale samozrejme by som L'poor nepodcenoval, v Europe je to trochu iny team ako na ostrovoch...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyNe apríl 20, 2008 12:13 am

chlapci chlapci..Very Happy Uvidime kto postupi Very Happy ale jedno je iste..Bude to klub z Londyna
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyPo apríl 21, 2008 9:35 pm

Tak..A uz sa to pomaly blizi a rozbieha sa to cele..Smile Slovne suboje na strankach jedneho alebo druheho klubu su velmi napäte...Smile
Kto vyjde stastnejsi z tohoto dvojzapasu?? Bude to tim z Londyna alebo mesta Beatles??
Chelsea vs Liverpool
Grant vs Benitez
Drogba vs Torres
Cech vs Reina
Kto bude stastnejsi?? Klub z Andfield aleboo zo Stamford Bridge??
Pojde Avram so svojou druzinou Abramovicovim tryskacom 21.5 do Moskvy??
To sa dozvieme za cca 24 hodin kedy zacina prvy zapas na stadione Andfield Road..
Jaaaaaj uz sa tak tesim Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyPo apríl 21, 2008 9:56 pm

dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyPo apríl 21, 2008 10:14 pm

Tarzan napísal:
dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea

A aj Aston Villa a nech padne do druhej ligy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyPo apríl 21, 2008 11:37 pm

Tarzan napísal:
dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea

neboj Tarzan, pokial je Putin prezidentom, Abramovic je vysmiaty. Putin tam vsak nebude vecne a tak si nasledne Roman poziada o azyl a s tym spojene obcianstvo. Ale ako nam rusaci v niekolkych pripadoch nazorne v Anglicku predviedli, svet je pre iste kruhy moc maly, aby sa pred nimi niekto mohol ukryt... A Roman to dobre vie. Myslim, ze v tu dobu si ani nespomenie, ze vlastni nejaky londynsky klub, bude mat uuuplne ine starosti...

Inak Benitez vam ide po Barrym ako po udenom! Co ty na to? Barry ma urcite dilema ako nalozi so svojou buducnostou, tiez uz nie je najmladsi... Co ty na to? Zmeni dres alebo zostane verny Villa Parku? hm?
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 8:55 am

Laughing
nechcem ti kaziť radosť avs.roy ale od 2. marca má rusko nového prezidenta. je ním Dmitrij Medvedev, ktorý je samozrejme loajálny putinovi, ale mýliš sa ak tvrdíš, že putin je prezident... Razz
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 10:17 am

lampard napísal:
Tarzan napísal:
dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea

A aj Aston Villa a nech padne do druhej ligy

noo tak ten "rusak" moze v rusku max na stiadion a odtial velmi rychlo niekde mimo ruska lebo v rusku su jeho "obchody" noo proste je tu ta moznost ze skonci v chladku...
hovoril o tom pan Lebedev ak vies kto to je... Wink a jedno je iste romanko v rusku kraca po tenkom lade...


Naposledy upravil Tarzan dňa Ut apríl 22, 2008 10:30 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 10:28 am

avs.roy nooo tak barry tu chce zostat pod podmienkou ze vedenie bude nakupovat lebo rozpraval o straasne uzkom kadri...ale zas tiez povedal ze sa mu dobre pracuje s o´neillom a povazuje ho za jedneho z najlepsich managerov...(su to take tradicne bachorky ale Barry je tu od 97/98 cize taky odchovanec a tiez o´neill a vedenie nepusti klucoveho zaloznika len tak...na to je Martin velmi vychcany)
+ odchadza melberg a neviem si na kraji obrany predstavit mladeho gardnera...
- take 3-4 posily na kazdy post a o carsonovi sa medzi ludom rozprava ako o hotovej veci
- curtis davies prechadza z hostovania na trvaly prestup
- odchadza berger niekam do ciech takze najvyraznejsie by bolo treba posilnit zalohu lebo Moustapha Salifou nema tu potrebnu kvalitu...
- pride Wayne Routledge

noo podla mojho odhadu pridu na Villa Park nejaky 2-3 zaloznici 2 kridla jeden stredny a na 100% obranca
a brankar ak neziskaju Carsona na trvaly prestup
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 10:39 am

tarzan pamätáš keď si vravel, že keď odíde melberg, tak spáliš rituálne dres aston villy? tak neviem, či to urobíš Wink alebo to sa týkalo len vtedy tých konkrétnych špekuláciach o prestupe?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 1:39 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
Tarzan napísal:
dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea

A aj Aston Villa a nech padne do druhej ligy

noo tak ten "rusak" moze v rusku max na stiadion a odtial velmi rychlo niekde mimo ruska lebo v rusku su jeho "obchody" noo proste je tu ta moznost ze skonci v chladku...
hovoril o tom pan Lebedev ak vies kto to je... Wink a jedno je iste romanko v rusku kraca po tenkom lade...

no roman to vymyslel dobre lebo sa nesral do politiky proti putinovi ako chodorkovski...ale namiesto toho sa odisile hrat do londyna s chelsea...len preto ho nechal voloda na pokoji
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 1:55 pm

jarci napísal:
tarzan pamätáš keď si vravel, že keď odíde melberg, tak spáliš rituálne dres aston villy? tak neviem, či to urobíš Wink alebo to sa týkalo len vtedy tých konkrétnych špekuláciach o prestupe?

ten dres som vyhodne vymenil za dres nasej byvalej hviezdy Dwighta Yorka Exclamation
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 1:57 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
lampard napísal:
Tarzan napísal:
dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea

A aj Aston Villa a nech padne do druhej ligy

noo tak ten "rusak" moze v rusku max na stiadion a odtial velmi rychlo niekde mimo ruska lebo v rusku su jeho "obchody" noo proste je tu ta moznost ze skonci v chladku...
hovoril o tom pan Lebedev ak vies kto to je... Wink a jedno je iste romanko v rusku kraca po tenkom lade...

no roman to vymyslel dobre lebo sa nesral do politiky proti putinovi ako chodorkovski...ale namiesto toho sa odisile hrat do londyna s chelsea...len preto ho nechal voloda na pokoji

ja som toho nazoru ze mu este niekto dobre klepne po prstoch
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 6:18 pm

jarci napísal:
Laughing
nechcem ti kaziť radosť avs.roy ale od 2. marca má rusko nového prezidenta. je ním Dmitrij Medvedev, ktorý je samozrejme loajálny putinovi, ale mýliš sa ak tvrdíš, že putin je prezident... Razz

kua, tak teraz si ma dostal! O tom som nemal ani sajnu! Kua co som slepy, vsak ani na nete som to nezaregistroval! ok, beriem samozrejme spat! Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptyUt apríl 22, 2008 6:25 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
lampard napísal:
Tarzan napísal:
dufam ze vyhra chelsea a a liverpool skrachuje a hned sezonu po nich aj chelsea

A aj Aston Villa a nech padne do druhej ligy

noo tak ten "rusak" moze v rusku max na stiadion a odtial velmi rychlo niekde mimo ruska lebo v rusku su jeho "obchody" noo proste je tu ta moznost ze skonci v chladku...
hovoril o tom pan Lebedev ak vies kto to je... Wink a jedno je iste romanko v rusku kraca po tenkom lade...

no roman to vymyslel dobre lebo sa nesral do politiky proti putinovi ako chodorkovski...ale namiesto toho sa odisile hrat do londyna s chelsea...len preto ho nechal voloda na pokoji

ja som toho nazoru ze mu este niekto dobre klepne po prstoch

podla mna dostane "gulu do hlavy" v podobe nejakeho "zakusku" s uranom ci paladiom, tak ako to nedavno KGB urobila tomu rusakovi v Londyne,ked zo zdraveho chlapa bola za par tyzdnov 40kg troska a uz nasledovala iba smrt...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 12:01 am

Chudak Riise..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 12:08 am

lampard napísal:
Chudak Riise..

hadam neexistuju slova, ktorymi by som popisal, ako neskutocne je stastlivy ten ........ ........ a ....... klub!!! Nieze by som tu fandil L'pooru (boze chran!) ale z nezaujateho hladiska mozem povedat len jedno! Ak takto trapne ide hrat Chelsea v sobotu, tak ich tam s prehladom dame a na svoj domaci rekord mozu uz zabudnut! Ved ten Reina musel precitat zo 2 casaky, kym sa mu lopta nezjavila v sieti. Nechapem Riiseho, preco to neodkur..l niekde do mindze, ci uz jeho lavackou alebo slabsou pravackou?? Skoda, ze nepremenili viac tych sanci, mohli mat ti modri sasovia zaverecnu! Ak bude hrat takto isto L'poor v odvete, mozu s prehladom bookovat letenky do Moskvy a tam im vystavime zaverecnu pre zmenu MY! Very Happy

No ale najprv ta Barca, kua... Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 12:12 am

JJ...Na Stamford Bridge uz teraz svieti 0:2.. lol! lol!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 12:17 am

lampard napísal:
JJ...Na Stamford Bridge uz teraz svieti 0:2.. lol! lol!

Pokial tam svieti 0:2, tak som iba spokojny! lol!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 8:17 am

lampard napísal:
Chudak Riise..

nooo mal to podane do X lol!
a hlavne pan 15 000 000 (anelka) keby to riise pusti ktovie ci by to ta hviezdna posila upratala do brany...buduci zapas bude hrat chesea ako tradicne na 0:0 Rolling Eyes

a k tej sobote? noo tak tam svieti 0:1 Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 9:54 am

avs.roy napísal:
lampard napísal:
Chudak Riise..

hadam neexistuju slova, ktorymi by som popisal, ako neskutocne je stastlivy ten ........ ........ a ....... klub!!! Nieze by som tu fandil L'pooru (boze chran!) ale z nezaujateho hladiska mozem povedat len jedno! Ak takto trapne ide hrat Chelsea v sobotu, tak ich tam s prehladom dame a na svoj domaci rekord mozu uz zabudnut! Ved ten Reina musel precitat zo 2 casaky, kym sa mu lopta nezjavila v sieti. Nechapem Riiseho, preco to neodkur..l niekde do mindze, ci uz jeho lavackou alebo slabsou pravackou?? Skoda, ze nepremenili viac tych sanci, mohli mat ti modri sasovia zaverecnu! Ak bude hrat takto isto L'poor v odvete, mozu s prehladom bookovat letenky do Moskvy a tam im vystavime zaverecnu pre zmenu MY! Very Happy

No ale najprv ta Barca, kua... Very Happy

naozaj nechapem preco to riise neodkopol nohou ale isiel do toho aj hlavou, aj curakom to mohol poslat do 15 rady the KOP...inak slaby zapas prvy polcas na hovno, druhy polcas aspon trocha nasadenia a pritvrdilo sa to...inak fakt nic moc...oba tymi antifutbal sem tam daky naznak

fakt je nad moje chapanie ako mozu vobec taketo timi hrat semifinale CL....bolo len otazkou casu kedy sa liverpoolu minie to stastie ale na druhej strane chelsea to ma tiez super...snad najlahsia skupina hrali zle a postupili z nej, olimpiacos a potom fenerbachce...turci nie su az taky lahky oriesok ale dako sa cez nich dostali a teraz ich liverpoor prehraval cely zapas a oni dostanu takyto vysledok...divier uplne nic, malouda hral tak ze prinom vyzera eboue ako pele...ten grant je totalny klaun...je evidentne ze je to len kader chelsea co robi vysledky aj lampard by ich dokazal koucovat lebo maju fakt vela celkom dobrych futbalistov a aj ked spravite zle striedanie pride aj tak niekto ako anelka, ballack alebo podobne sicenenormalne preplacany ale aspon trocha futbalista


Naposledy upravil cuban dňa St apríl 23, 2008 10:18 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 10:13 am

no cuban....sú mužstva hrajúce pekný futbal a mužstva hrajúce akože antifutbal...ale ak by som si mal vybrať víťaz LM a domácej ligy s antifutbalom a super krásny futbala bez výsledkov, tak si minimálne jednu sezónu zvolím tú prvú možnosť...výsledky sú výsledky a nezačínaj prosím ťa s nešťastným vyradením s liverpoolom (čo je samozrejme pravda) - to už sa prediskutovalo Wink
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC EmptySt apríl 23, 2008 10:14 am

avs.roy napísal:
jarci napísal:
Laughing
nechcem ti kaziť radosť avs.roy ale od 2. marca má rusko nového prezidenta. je ním Dmitrij Medvedev, ktorý je samozrejme loajálny putinovi, ale mýliš sa ak tvrdíš, že putin je prezident... Razz

kua, tak teraz si ma dostal! O tom som nemal ani sajnu! Kua co som slepy, vsak ani na nete som to nezaregistroval! ok, beriem samozrejme spat! Very Happy

no problémo... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Liverpool FC - Chelsea FC Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool FC - Chelsea FC   Liverpool FC - Chelsea FC Empty

Návrat hore Goto down
 
Liverpool FC - Chelsea FC
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Liverpool F.C.
» Chelsea FC
» Arsenal Football Club
» CHELSEA, Abramovich offers 16 millions for Hamsik

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: