world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 1:14 am

Chcelsea nehrala zle ale nikto necakal ze Olympiacos budu celych 90 minut betonovat!! Uz mi praskali nervy ked som videl ze ked mali loptu netahali sa s nou vobec dopredu iba ju "odkopli" a vratili sa na svoju polovicu..Uboziaci z Aten toho budu lutovat ked dojdu do Londyna..Len dufam ze to nieje sucast ich taktiky..Aby to v Londyne neskoncilo 1:1 a nepostupil Olympiacos len kvoli jednemu primitivnemu pravidlu vstreleneho golu na ihrisku supera..To pravidlo ma uz velmi dlho stve a malo by sa zrusit..Viacej spickovych klubov len kvoli tomu vypadlo..Snad v Londyne vyhrame a bude hrat Anelka lebo ako jediny z Chelsea hral hlavou a s rozumom..Ballack bol dneska vinikajuci najma dozadu co ale dneska nebolo vobec potrebne...

Bol som prekvapeny vysledkom Interu aj ked som zapas nevidel ale ta cervena Materazzimu asi rozhodla zapas..No nic to nemeni na mojom nazore ze Inter aj tak postupi..

Real ma celkom sklamal kedze som cakal ze remizuje alebo vyhra no najlepsi z Realu bol jednoznacne Robben..Toho chlapca sme nemali pustit..Ale co s nim ked je stale zraneny..

Schalke-Porto..Nic ma neprekvapilo a vysledok som ocakaval


Naposledy upravil lampard dňa St február 20, 2008 1:16 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 10:02 am

tak ak dobré rátam, tak mi vyšli zatiaľ 3 tipy zo štyroch...medzi nimi aj trápny tip chelsea Razz
tento den by mohol byt plny bodovy zapis... Wink
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 12:41 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.

no na zranenia sa proti milanu vyhovarat uz nastastie nebudeme...lebo su tu fakt dobre spravy...tito hraci sa vracaju : Clichy, Sagna, Adebayor, Flamini, Senderos, Alex Song, aj Walcott a Denilson...mimo teda zostavaju : Tomas Rosicky, RVP, Djorou a Almunia - ten je velmi blizko ale v brane bude chytat Jens...co je podla mna super sprava...lebo je to nas najlepsi golman...vsak TH 14???

cize by som to videl na takuto zostavu:
Jens
Bacary, Kolo, Gallas, Clichy
Eboue,Cesc, Flattuso, Alex
Ade, Dudu

fakt nerad tam vidim eboueho...ale asi neni navyber...je rychli a ma dobre centre, walcott este nema na takyto zapas od zaciatku...mozno by to mohlo byt ako proti blackburnu...cesc na pravo a v strede pola gilberto a flamini...ale radsej by som to nechal takto..lebo eboue vie zahrat len je to trapny pako...fakt tohto chlapca nemam rad..to by som radsej bral niektorych hracov chelsea ako jeho...a to uz je co povedat...

v takejto zostave sa nebojim ze by sme ac doma neporazili...klucom su krajny beci...to su hraci ktorym vdacime za tuto sezonu...proti man u sme dostali jeden jediny gol stredom...ostatne boli centre a hlavicky...cize tie kraje boli fakt otvorene...a tito hraci su nielen defenzivne zdatny ale su super aj v utoku...chcel by som este vyzdvihnut Bacaryho Sagnu...tak tohto chlapca proste milujem, je to buduca hviezda arsenalu...proti manu nenastupil lebo mal umrtie v rodine..ale uz je spat aby nam pomohol...je to fakt super chlapec...

a vyzera to tak ze bude nakoniec chytat ten fiori...nechytal sutazny zapas od roku 2003 :-)...len aby sme z neho nespravili na stare kolena hviezdu

- no zostava vyzera byt ok suhlasim ze takto nejako to arsene postavi ...
najvacsia chyba je v tom ze nemoze hrat rosa, keby hral tak by to bolo super,
a na lavej strane by bolo postarane aj po utocnej stranke, ale takto musel AW presuvat hracov cim do nominacie pride eboue Sad
ale tak uvidime mozno mu podari zapas, ved minulu sezonu perfektne nacentroval na titiho hlavu a v nadstaveno mcase sme vyhrali nad ManU Very Happy len dufam ze ta jeho nacvicena zaseknuta klucka do lava bude prinasat uspech Rolling Eyes
uz mame iba 6 hracov out takze sa dalo z nieco vyberat a ja osobne som tiez rad ze v brane bude Mad Jens,
i ked almunia chytava a celkom obstojne ale myslim si ze jens je stale svetovy brankar...

- budeme si musiet davat pozor na centre a standartky - hlavne rohove kopy - tam vidim nasu slabinu a neistotu
vzdy sa klepem ked sa nieco take zahrava a dufam ze dnes nas jens podrzi a zaspomina na LM ako vykony predvadzal pred 2 rokmi.
- dolezite je tiez ze mame istotu na krajoch - bacary a clichy - obom prajem aby dali gol,
clichymu hlavne za jeho super vykony v tejto sezone a utocne vylety ale hlavne super branenie
a bacarymu za to co sa mu prihodilo (jeho bratovi) fakt mu zelam ten gol dnes aby mu ho mohol venovat
a za vykony si zasluzi tiez ...
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 12:47 pm

marek77 napísal:
Stoffo napísal:
Inak::Zeljko Kalac je v nominacii na zapas s Arsenalom ak nastupia ti najlepsi hraci AC myslim ze o postupujucom je rozhodnute.AC ma viac skusenosti,ma vyhodu domaceho prostredia v odvete co je po psychickej stranke tiez dost dolezite a navyse LM im svedci ak sa nemylim tak AC postupilo minimalne vzdy aspon do semifinel za posledne 4 roky co je v skutku fantastikca bilancia z toho za posledne 4 roky boli 3x vo finale a raz skoncili v semifinel (zhodou oklonosti s Barcickou Very Happy )a aj to im hraje do kariet.
Presne to som ocakaval: AC je skusene Arsenal neskuseny. ako je mozne ze o nijakom inom europskom muzstve sa nepise ze je neskusene a ze preto nepostupi? Milano ma skvelu bilanciu klobuk dole ale vsetko sa raz konci a preco nie prave s mladym,neskusenym a po uspechoch hladnym muzstvom? Hmmm? Hraju rok co rok LM dokedy podla teba ju budu musiet hrat aby boli skusení a mali narok na uspech?

- vies mozno si niekto mysli ze PL je slaba a vzdy potom mozme hrat LM
s tym malduckym arsenalom (neskusenym) Very Happy

- niekde som cital ze AC ma vekovy priemer cez 30 rokov
tak oproti arsenalu to je fakt dost, kedze to je cca o 10 rokov viac
tak treba uznat ze maju skusenejsi team ...
ale my sme zase viac "hladny" po uspechu, mladsi - behavejsi atd ... bounce
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 12:54 pm

Tarzan napísal:
kto je to flatuso??? ak myslis flaminiho tak ten sa na gattusa este nechyta...po jednej vydarenej sezone ho este nemozes prirovnavat ku gattusovi

a preco by som nemohol ?
kto povedal ty >>> ?
skusenejsi mozno je,
ale porovnavat ich mozem pretoze maju rovnake, pozicie, herny prejav, defenzivne ulohy ...
proste v tychto cinnostiach su rovnaky ...

* BTW : tak ho prezyvaju spoluhraci Neutral
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 1:02 pm

lampard napísal:
Chcelsea nehrala zle ale nikto necakal ze Olympiacos budu celych 90 minut betonovat!! Uz mi praskali nervy ked som videl ze ked mali loptu netahali sa s nou vobec dopredu iba ju "odkopli" a vratili sa na svoju polovicu..Uboziaci z Aten toho budu lutovat ked dojdu do Londyna..Len dufam ze to nieje sucast ich taktiky..Aby to v Londyne neskoncilo 1:1 a nepostupil Olympiacos len kvoli jednemu primitivnemu pravidlu vstreleneho golu na ihrisku supera..To pravidlo ma uz velmi dlho stve a malo by sa zrusit..Viacej spickovych klubov len kvoli tomu vypadlo..Snad v Londyne vyhrame a bude hrat Anelka lebo ako jediny z Chelsea hral hlavou a s rozumom..Ballack bol dneska vinikajuci najma dozadu co ale dneska nebolo vobec potrebne...

Bol som prekvapeny vysledkom Interu aj ked som zapas nevidel ale ta cervena Materazzimu asi rozhodla zapas..No nic to nemeni na mojom nazore ze Inter aj tak postupi..

Real ma celkom sklamal kedze som cakal ze remizuje alebo vyhra no najlepsi z Realu bol jednoznacne Robben..Toho chlapca sme nemali pustit..Ale co s nim ked je stale zraneny..

Schalke-Porto..Nic ma neprekvapilo a vysledok som ocakaval

no to pravidielko je podla mna dobre...robi to zapasy zaujimavejsimi..

videl som len real...AS si to vitazstvo zasluzilo...robben bol v pohode prvych 25-30 minut potom tie jeho sola zacali byt viac menej neefektivne..hlavne v druhom polcase...

inter sklamal aj mna...uvidime ako to bude v odvete
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 1:04 pm

thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
kto je to flatuso??? ak myslis flaminiho tak ten sa na gattusa este nechyta...po jednej vydarenej sezone ho este nemozes prirovnavat ku gattusovi

a preco by som nemohol ?
kto povedal ty >>> ?
skusenejsi mozno je,
ale porovnavat ich mozem pretoze maju rovnake, pozicie, herny prejav, defenzivne ulohy ...
proste v tychto cinnostiach su rovnaky ...

* BTW : tak ho prezyvaju spoluhraci Neutral

jj asi tak...je to len nickname...nic viac
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 5:39 pm

este moje dnesne tipy...

arsenal - ac - arsenal vyhra o 2-3 goly...snad neinkasujeme

fenerbachce - sevilla - tiez jednotka

celtic - barca x

lyon - man u - 1(x)
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 5:44 pm

no ja som tiez nieco vymyslel,
uvidime ako to dopadne Rolling Eyes

Arsenal - AC - dufam ze 1
Fenerbachce - Sevilla - 2
Celtic - Barca - 2
Lyon - ManU - x
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 5:48 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.

no na zranenia sa proti milanu vyhovarat uz nastastie nebudeme...lebo su tu fakt dobre spravy...tito hraci sa vracaju : Clichy, Sagna, Adebayor, Flamini, Senderos, Alex Song, aj Walcott a Denilson...mimo teda zostavaju : Tomas Rosicky, RVP, Djorou a Almunia - ten je velmi blizko ale v brane bude chytat Jens...co je podla mna super sprava...lebo je to nas najlepsi golman...vsak TH 14???

cize by som to videl na takuto zostavu:
Jens
Bacary, Kolo, Gallas, Clichy
Eboue,Cesc, Flattuso, Alex
Ade, Dudu

fakt nerad tam vidim eboueho...ale asi neni navyber...je rychli a ma dobre centre, walcott este nema na takyto zapas od zaciatku...mozno by to mohlo byt ako proti blackburnu...cesc na pravo a v strede pola gilberto a flamini...ale radsej by som to nechal takto..lebo eboue vie zahrat len je to trapny pako...fakt tohto chlapca nemam rad..to by som radsej bral niektorych hracov chelsea ako jeho...a to uz je co povedat...

v takejto zostave sa nebojim ze by sme ac doma neporazili...klucom su krajny beci...to su hraci ktorym vdacime za tuto sezonu...proti man u sme dostali jeden jediny gol stredom...ostatne boli centre a hlavicky...cize tie kraje boli fakt otvorene...a tito hraci su nielen defenzivne zdatny ale su super aj v utoku...chcel by som este vyzdvihnut Bacaryho Sagnu...tak tohto chlapca proste milujem, je to buduca hviezda arsenalu...proti manu nenastupil lebo mal umrtie v rodine..ale uz je spat aby nam pomohol...je to fakt super chlapec...

a vyzera to tak ze bude nakoniec chytat ten fiori...nechytal sutazny zapas od roku 2003 :-)...len aby sme z neho nespravili na stare kolena hviezdu
Dobre a teraz mili zlati urcite si vy fanusikovia Arsenalu najdete nejaky nadherny argument ale kecate tu o tom ze ako hra Barca upracovane a ze sa jej v tejto sezone nedari.Naozaj henre to nie je to co byvalo v minulych sezonach ale ako jeden z mala velkoklubov v europe sme este v hre o TREBLE.UZ len my a Chelsea.Ja viem a aj som to tu priznal ze Gunners hraju v tejto sezone atraktivnejsi futbal ako Barca v novom roku ani tak nie ale v jeseni ano.Ked si dobre pametate kritizoval som tu nasu hru a nikdy som sa nevyhovoril na nic a pritom som mohol!!!Dnes proti Celticu ma Rijkaard konecne k dispozicii plne kvarteto los Fantasticos Henry,Messi,Ronnie,Etoo-naposledy boli tito styria Frankovi k dispozicii 20 augusta-v 1.kole.Myslim ze je to na zamyslenie od 20.augusta mame tychto 4 k dispozicii pohromade az teraz.To ako keby vy ste nikdy od 20.augusta nemali pohromade k dispozicii kvarteto Cesc,Ade,Hleb,RVN-urcite ste ich pohromade mali viackrat a pirtom sme s Chelsey jedinym klubom v europe ktory moze ziskat treble sme v semifinale Copa Del Rey,V LM,a stracame 5 bodov na Real co sa da v pohode dohnat.Taze ak sa na to zoberiem z tohto pohladu tazko povedat ako by to bolo ak by sme mali los fantasticos k dispozici pocas celej sezony.A vobec som sa na zranenia nevyhovaral navyse som este kritizoval nasu hru.Neviem co by ste robili vy keby ste zistili ze od 20.augusta nemate k dispozicii pokope svojich najlepsich hracov.Niet zraneni urcite by sme boli pred Realom 100%.(99,99%).
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 6:01 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.

no na zranenia sa proti milanu vyhovarat uz nastastie nebudeme...lebo su tu fakt dobre spravy...tito hraci sa vracaju : Clichy, Sagna, Adebayor, Flamini, Senderos, Alex Song, aj Walcott a Denilson...mimo teda zostavaju : Tomas Rosicky, RVP, Djorou a Almunia - ten je velmi blizko ale v brane bude chytat Jens...co je podla mna super sprava...lebo je to nas najlepsi golman...vsak TH 14???

cize by som to videl na takuto zostavu:
Jens
Bacary, Kolo, Gallas, Clichy
Eboue,Cesc, Flattuso, Alex
Ade, Dudu

fakt nerad tam vidim eboueho...ale asi neni navyber...je rychli a ma dobre centre, walcott este nema na takyto zapas od zaciatku...mozno by to mohlo byt ako proti blackburnu...cesc na pravo a v strede pola gilberto a flamini...ale radsej by som to nechal takto..lebo eboue vie zahrat len je to trapny pako...fakt tohto chlapca nemam rad..to by som radsej bral niektorych hracov chelsea ako jeho...a to uz je co povedat...

v takejto zostave sa nebojim ze by sme ac doma neporazili...klucom su krajny beci...to su hraci ktorym vdacime za tuto sezonu...proti man u sme dostali jeden jediny gol stredom...ostatne boli centre a hlavicky...cize tie kraje boli fakt otvorene...a tito hraci su nielen defenzivne zdatny ale su super aj v utoku...chcel by som este vyzdvihnut Bacaryho Sagnu...tak tohto chlapca proste milujem, je to buduca hviezda arsenalu...proti manu nenastupil lebo mal umrtie v rodine..ale uz je spat aby nam pomohol...je to fakt super chlapec...

a vyzera to tak ze bude nakoniec chytat ten fiori...nechytal sutazny zapas od roku 2003 :-)...len aby sme z neho nespravili na stare kolena hviezdu
Dobre a teraz mili zlati urcite si vy fanusikovia Arsenalu najdete nejaky nadherny argument ale kecate tu o tom ze ako hra Barca upracovane a ze sa jej v tejto sezone nedari.Naozaj henre to nie je to co byvalo v minulych sezonach ale ako jeden z mala velkoklubov v europe sme este v hre o TREBLE.UZ len my a Chelsea.Ja viem a aj som to tu priznal ze Gunners hraju v tejto sezone atraktivnejsi futbal ako Barca v novom roku ani tak nie ale v jeseni ano.Ked si dobre pametate kritizoval som tu nasu hru a nikdy som sa nevyhovoril na nic a pritom som mohol!!!Dnes proti Celticu ma Rijkaard konecne k dispozicii plne kvarteto los Fantasticos Henry,Messi,Ronnie,Etoo-naposledy boli tito styria Frankovi k dispozicii 20 augusta-v 1.kole.Myslim ze je to na zamyslenie od 20.augusta mame tychto 4 k dispozicii pohromade az teraz.To ako keby vy ste nikdy od 20.augusta nemali pohromade k dispozicii kvarteto Cesc,Ade,Hleb,RVN-urcite ste ich pohromade mali viackrat a pirtom sme s Chelsey jedinym klubom v europe ktory moze ziskat treble sme v semifinale Copa Del Rey,V LM,a stracame 5 bodov na Real co sa da v pohode dohnat.Taze ak sa na to zoberiem z tohto pohladu tazko povedat ako by to bolo ak by sme mali los fantasticos k dispozici pocas celej sezony.A vobec som sa na zranenia nevyhovaral navyse som este kritizoval nasu hru.Neviem co by ste robili vy keby ste zistili ze od 20.augusta nemate k dispozicii pokope svojich najlepsich hracov.Niet zraneni urcite by sme boli pred Realom 100%.(99,99%).

no len som zvedavy dokedy budete v tych sutaziach ... pokial tam budete o mesiac dlhsie a vypadnete je to to iste mozno este aj horsie pre hracov ... takze neviem ... a prirovnavat to s nami je uuuuplan somarina pretoze my ako AFC davame do CC uplne inych hracov ako napr do FA a potom este do PL takze toto prirovnanie je uplny nezmysel podla mna ak tu narazas na to ze ste v hre este o treble ...
my sme do nedavna tiez boli v hre o 4 pohare uz su len 2 a nic sa nedeje ja som aj rad , pretoze vzdy sme az do konca bojovali na vsetkych frontoch a v poslednych rokoch sme nikdy nic nedotiahli uplne do konca i ked chybal maly krocik do vitazneho konca ...

a zranych mame tiez ... sice dlhodobo sme mali a mame iba RVP ktory si uz moc nezahra v tejto sezone
ale inak su tam vzdy nejake mena dost sa tam objavuje rosa ten ked sa zrani tak je to tiez na dlho a tiez sme mali hracov ktory boli out
i ked hovorim ze mozno nie dlhodobe a skoro pokazdom zapase tam niekto bol ale zase aj niekto prisiel ...

ano 5 bodov ... vy sich stracate my ich mame k dobru - momentalne
a myslim si ze barca tych 5 bodov mozno aj dobehne ale real si myslim ze hra a bude hrat tak aby tych 5 bodov navyslili
a k tomu barca zase nepodava nejake oslnive vykony... teraz by som povedal ze ste vyhrali so stastim
pretoze ste prehravali a henry si spracoval loptu rukou a dal gol a potom gol z 11ky - stale take stastie nebude ...
ale ak zlepsite hru tak mozno ich dobehnete / predbehnete ... ale hovorim ze real tiez asi moc krat uz neprehra ....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 6:04 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.

no na zranenia sa proti milanu vyhovarat uz nastastie nebudeme...lebo su tu fakt dobre spravy...tito hraci sa vracaju : Clichy, Sagna, Adebayor, Flamini, Senderos, Alex Song, aj Walcott a Denilson...mimo teda zostavaju : Tomas Rosicky, RVP, Djorou a Almunia - ten je velmi blizko ale v brane bude chytat Jens...co je podla mna super sprava...lebo je to nas najlepsi golman...vsak TH 14???

cize by som to videl na takuto zostavu:
Jens
Bacary, Kolo, Gallas, Clichy
Eboue,Cesc, Flattuso, Alex
Ade, Dudu

fakt nerad tam vidim eboueho...ale asi neni navyber...je rychli a ma dobre centre, walcott este nema na takyto zapas od zaciatku...mozno by to mohlo byt ako proti blackburnu...cesc na pravo a v strede pola gilberto a flamini...ale radsej by som to nechal takto..lebo eboue vie zahrat len je to trapny pako...fakt tohto chlapca nemam rad..to by som radsej bral niektorych hracov chelsea ako jeho...a to uz je co povedat...

v takejto zostave sa nebojim ze by sme ac doma neporazili...klucom su krajny beci...to su hraci ktorym vdacime za tuto sezonu...proti man u sme dostali jeden jediny gol stredom...ostatne boli centre a hlavicky...cize tie kraje boli fakt otvorene...a tito hraci su nielen defenzivne zdatny ale su super aj v utoku...chcel by som este vyzdvihnut Bacaryho Sagnu...tak tohto chlapca proste milujem, je to buduca hviezda arsenalu...proti manu nenastupil lebo mal umrtie v rodine..ale uz je spat aby nam pomohol...je to fakt super chlapec...

a vyzera to tak ze bude nakoniec chytat ten fiori...nechytal sutazny zapas od roku 2003 :-)...len aby sme z neho nespravili na stare kolena hviezdu
Dobre a teraz mili zlati urcite si vy fanusikovia Arsenalu najdete nejaky nadherny argument ale kecate tu o tom ze ako hra Barca upracovane a ze sa jej v tejto sezone nedari.Naozaj henre to nie je to co byvalo v minulych sezonach ale ako jeden z mala velkoklubov v europe sme este v hre o TREBLE.UZ len my a Chelsea.Ja viem a aj som to tu priznal ze Gunners hraju v tejto sezone atraktivnejsi futbal ako Barca v novom roku ani tak nie ale v jeseni ano.Ked si dobre pametate kritizoval som tu nasu hru a nikdy som sa nevyhovoril na nic a pritom som mohol!!!Dnes proti Celticu ma Rijkaard konecne k dispozicii plne kvarteto los Fantasticos Henry,Messi,Ronnie,Etoo-naposledy boli tito styria Frankovi k dispozicii 20 augusta-v 1.kole.Myslim ze je to na zamyslenie od 20.augusta mame tychto 4 k dispozicii pohromade az teraz.To ako keby vy ste nikdy od 20.augusta nemali pohromade k dispozicii kvarteto Cesc,Ade,Hleb,RVN-urcite ste ich pohromade mali viackrat a pirtom sme s Chelsey jedinym klubom v europe ktory moze ziskat treble sme v semifinale Copa Del Rey,V LM,a stracame 5 bodov na Real co sa da v pohode dohnat.Taze ak sa na to zoberiem z tohto pohladu tazko povedat ako by to bolo ak by sme mali los fantasticos k dispozici pocas celej sezony.A vobec som sa na zranenia nevyhovaral navyse som este kritizoval nasu hru.Neviem co by ste robili vy keby ste zistili ze od 20.augusta nemate k dispozicii pokope svojich najlepsich hracov.Niet zraneni urcite by sme boli pred Realom 100%.(99,99%).

no len som zvedavy dokedy budete v tych sutaziach ... pokial tam budete o mesiac dlhsie a vypadnete je to to iste mozno este aj horsie pre hracov ... takze neviem ... a prirovnavat to s nami je uuuuplan somarina pretoze my ako AFC davame do CC uplne inych hracov ako napr do FA a potom este do PL takze toto prirovnanie je uplny nezmysel podla mna ak tu narazas na to ze ste v hre este o treble ...
my sme do nedavna tiez boli v hre o 4 pohare uz su len 2 a nic sa nedeje ja som aj rad , pretoze vzdy sme az do konca bojovali na vsetkych frontoch a v poslednych rokoch sme nikdy nic nedotiahli uplne do konca i ked chybal maly krocik do vitazneho konca ...

a zranych mame tiez ... sice dlhodobo sme mali a mame iba RVP ktory si uz moc nezahra v tejto sezone
ale inak su tam vzdy nejake mena dost sa tam objavuje rosa ten ked sa zrani tak je to tiez na dlho a tiez sme mali hracov ktory boli out
i ked hovorim ze mozno nie dlhodobe a skoro pokazdom zapase tam niekto bol ale zase aj niekto prisiel ...

ano 5 bodov ... vy sich stracate my ich mame k dobru - momentalne
a myslim si ze barca tych 5 bodov mozno aj dobehne ale real si myslim ze hra a bude hrat tak aby tych 5 bodov navyslili
a k tomu barca zase nepodava nejake oslnive vykony... teraz by som povedal ze ste vyhrali so stastim
pretoze ste prehravali a henry si spracoval loptu rukou a dal gol a potom gol z 11ky - stale take stastie nebude ...
ale ak zlepsite hru tak mozno ich dobehnete / predbehnete ... ale hovorim ze real tiez asi moc krat uz neprehra ....

henry nezahral rukou...pozri si zaznam...a penalta bola tiez spravna

stoffovi som uz odpisal v teme arsenal kedze tam dal totozny prispevok...nechapem
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 6:16 pm

cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Vymenuj mi zranenych hracov Arsenalu,please.

no na zranenia sa proti milanu vyhovarat uz nastastie nebudeme...lebo su tu fakt dobre spravy...tito hraci sa vracaju : Clichy, Sagna, Adebayor, Flamini, Senderos, Alex Song, aj Walcott a Denilson...mimo teda zostavaju : Tomas Rosicky, RVP, Djorou a Almunia - ten je velmi blizko ale v brane bude chytat Jens...co je podla mna super sprava...lebo je to nas najlepsi golman...vsak TH 14???

cize by som to videl na takuto zostavu:
Jens
Bacary, Kolo, Gallas, Clichy
Eboue,Cesc, Flattuso, Alex
Ade, Dudu

fakt nerad tam vidim eboueho...ale asi neni navyber...je rychli a ma dobre centre, walcott este nema na takyto zapas od zaciatku...mozno by to mohlo byt ako proti blackburnu...cesc na pravo a v strede pola gilberto a flamini...ale radsej by som to nechal takto..lebo eboue vie zahrat len je to trapny pako...fakt tohto chlapca nemam rad..to by som radsej bral niektorych hracov chelsea ako jeho...a to uz je co povedat...

v takejto zostave sa nebojim ze by sme ac doma neporazili...klucom su krajny beci...to su hraci ktorym vdacime za tuto sezonu...proti man u sme dostali jeden jediny gol stredom...ostatne boli centre a hlavicky...cize tie kraje boli fakt otvorene...a tito hraci su nielen defenzivne zdatny ale su super aj v utoku...chcel by som este vyzdvihnut Bacaryho Sagnu...tak tohto chlapca proste milujem, je to buduca hviezda arsenalu...proti manu nenastupil lebo mal umrtie v rodine..ale uz je spat aby nam pomohol...je to fakt super chlapec...

a vyzera to tak ze bude nakoniec chytat ten fiori...nechytal sutazny zapas od roku 2003 :-)...len aby sme z neho nespravili na stare kolena hviezdu
Dobre a teraz mili zlati urcite si vy fanusikovia Arsenalu najdete nejaky nadherny argument ale kecate tu o tom ze ako hra Barca upracovane a ze sa jej v tejto sezone nedari.Naozaj henre to nie je to co byvalo v minulych sezonach ale ako jeden z mala velkoklubov v europe sme este v hre o TREBLE.UZ len my a Chelsea.Ja viem a aj som to tu priznal ze Gunners hraju v tejto sezone atraktivnejsi futbal ako Barca v novom roku ani tak nie ale v jeseni ano.Ked si dobre pametate kritizoval som tu nasu hru a nikdy som sa nevyhovoril na nic a pritom som mohol!!!Dnes proti Celticu ma Rijkaard konecne k dispozicii plne kvarteto los Fantasticos Henry,Messi,Ronnie,Etoo-naposledy boli tito styria Frankovi k dispozicii 20 augusta-v 1.kole.Myslim ze je to na zamyslenie od 20.augusta mame tychto 4 k dispozicii pohromade az teraz.To ako keby vy ste nikdy od 20.augusta nemali pohromade k dispozicii kvarteto Cesc,Ade,Hleb,RVN-urcite ste ich pohromade mali viackrat a pirtom sme s Chelsey jedinym klubom v europe ktory moze ziskat treble sme v semifinale Copa Del Rey,V LM,a stracame 5 bodov na Real co sa da v pohode dohnat.Taze ak sa na to zoberiem z tohto pohladu tazko povedat ako by to bolo ak by sme mali los fantasticos k dispozici pocas celej sezony.A vobec som sa na zranenia nevyhovaral navyse som este kritizoval nasu hru.Neviem co by ste robili vy keby ste zistili ze od 20.augusta nemate k dispozicii pokope svojich najlepsich hracov.Niet zraneni urcite by sme boli pred Realom 100%.(99,99%).

no len som zvedavy dokedy budete v tych sutaziach ... pokial tam budete o mesiac dlhsie a vypadnete je to to iste mozno este aj horsie pre hracov ... takze neviem ... a prirovnavat to s nami je uuuuplan somarina pretoze my ako AFC davame do CC uplne inych hracov ako napr do FA a potom este do PL takze toto prirovnanie je uplny nezmysel podla mna ak tu narazas na to ze ste v hre este o treble ...
my sme do nedavna tiez boli v hre o 4 pohare uz su len 2 a nic sa nedeje ja som aj rad , pretoze vzdy sme az do konca bojovali na vsetkych frontoch a v poslednych rokoch sme nikdy nic nedotiahli uplne do konca i ked chybal maly krocik do vitazneho konca ...

a zranych mame tiez ... sice dlhodobo sme mali a mame iba RVP ktory si uz moc nezahra v tejto sezone
ale inak su tam vzdy nejake mena dost sa tam objavuje rosa ten ked sa zrani tak je to tiez na dlho a tiez sme mali hracov ktory boli out
i ked hovorim ze mozno nie dlhodobe a skoro pokazdom zapase tam niekto bol ale zase aj niekto prisiel ...

ano 5 bodov ... vy sich stracate my ich mame k dobru - momentalne
a myslim si ze barca tych 5 bodov mozno aj dobehne ale real si myslim ze hra a bude hrat tak aby tych 5 bodov navyslili
a k tomu barca zase nepodava nejake oslnive vykony... teraz by som povedal ze ste vyhrali so stastim
pretoze ste prehravali a henry si spracoval loptu rukou a dal gol a potom gol z 11ky - stale take stastie nebude ...
ale ak zlepsite hru tak mozno ich dobehnete / predbehnete ... ale hovorim ze real tiez asi moc krat uz neprehra ....

henry nezahral rukou...pozri si zaznam...a penalta bola tiez spravna

stoffovi som uz odpisal v teme arsenal kedze tam dal totozny prispevok...nechapem

mmm cuban ...
ja som nehovoril ze penalta nebola zasluzena /ci bola alebo nie je jedno ale padol z nej gol/
a tym som narazal na stastie, alebo skor by som to nazval ze lahko strelene goly a tym padom dobehnutie realu na 5 bodov
a vzdy to take lahke nebude a ked bude hrat barca tak ako hrava neviem neviem...

a henry ...
videl som to tiez zdalo sa mi to ako ruka,
ale no tak bezne spracovava loptu a v PL mu to iekedy piskali niekedy nie
ale vacsinou ano ... a pocul som aj od inych ze to bola ruka ,
taktiez v sporte o tom hovorili ako o ruke ... neviem je to jedno
ale zdalo sa to ako zahrane rukou, tazko povedat

ale nic to nemeni na tom ze chcem aby dnes v LM dal 2
hlavne teda musi nastupit ... Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 6:18 pm

videl som zaznam...skus si ho este raz pozriet ocividne to ruka nebola...podobny gol dal aj minuly rok proti CSKA tiez regulerny ale vtedy mu ho neuznali
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 6:19 pm

Thiery henry14 ty si chory alebo hej??Nevidis na oci mam dobreho ocneho.Ja som tu daval prispevok na zaklade toho ze si stazujete na zranenia /stazovali ste sa minuly cas---a pritom my sme nemali pokope los fantasticos od 20.augusta a ty tu pises od veci pis tu nie o tom kto je lepsi ale o tom ze kto sa stazuje na zranenia my sme to kvarteto nemali pokope od 20.augusta aj preto je taka hra ako je ale nwm co by ste robili vy keby napr.kvarteto Cesc,Ade,Hleb,a nwm kto .Fakt neviem co by ste robili keby sa vam to stalo asi by ste posielali slzy az do atlantiku.A na tej hra je to vidiet vies nemozeme predvadzat krasny futbal s Giovannim,Bojanom...ktori na to este nemaju a su strasne mladimneskuseni.... Messi 1,5 mesiaca-nestihol ani el clasico Ronaldniho--1 mesiac
Henry-2 mesiace Etoo -CELA JESEN + APN Toto hovori za vsetko a to nepocitam zranenia zaloznikov,obrancov pocitaj v Arsenale lem zranenia utocnikov ja tiez pocitam len utocnikov.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 6:34 pm

Stoffo napísal:
Thiery henry14 ty si chory alebo hej??Nevidis na oci mam dobreho ocneho.Ja som tu daval prispevok na zaklade toho ze si stazujete na zranenia /stazovali ste sa minuly cas---a pritom my sme nemali pokope los fantasticos od 20.augusta a ty tu pises od veci pis tu nie o tom kto je lepsi ale o tom ze kto sa stazuje na zranenia my sme to kvarteto nemali pokope od 20.augusta aj preto je taka hra ako je ale nwm co by ste robili vy keby napr.kvarteto Cesc,Ade,Hleb,a nwm kto .Fakt neviem co by ste robili keby sa vam to stalo asi by ste posielali slzy az do atlantiku.A na tej hra je to vidiet vies nemozeme predvadzat krasny futbal s Giovannim,Bojanom...ktori na to este nemaju a su strasne mladimneskuseni.... Messi 1,5 mesiaca-nestihol ani el clasico Ronaldniho--1 mesiac
Henry-2 mesiace Etoo -CELA JESEN + APN Toto hovori za vsetko a to nepocitam zranenia zaloznikov,obrancov pocitaj v Arsenale lem zranenia utocnikov ja tiez pocitam len utocnikov.

ach boze moj nebudem sa k tomu zaciatku vyjadrovat nechaj to tak lebo ma uz boli hlava z toho a toho tvojeho kvarteta
ale ano stazoval som sa /v sobotu/ a podla mna som mal preco ci nemyslis ??? nezistil si preco som sa stazoval ???
mozem ti to potom forwardnut lebo sme tu o tom pisali dost ...

- vies lenze rozdiel je ked ma niekto spickoveho utocnika na APN
mi takeho nemame takze ...
dalej neviem teda ale si chcel pocitat iba utocnikov ale messi a ronaldinho niesu typicky utocnici, podla mna, tak neviem,
ale ty vies asi lepsie Smile
henry bol 2 mesiace zraneny ? a kedy to bolo pls ? to si pozriem, mozno vynechal nejaky ten zapas 2,3ale 2 mesiace ??? no neviem dost krat som ho videl hrat na to aby bol 2 meiace zraneny - ale tak ty si jednicka takze ty vies lepsie ...

my mame zraneneho robina tak povediac celu sezonu - nejdem sa na nic vyhovarat - si to chcel vediet
ale je to klucova postava ako u vas etoo dajme tomu ...
inak asi nikd nebol zraneny z utocnikov mozno adebayor ale max. nejake nakopnutie , narazenie - cize nieco kratkodobe
a potom v utoku mame tak ako vy Giovanni a Bojana tak my mame bendtnera a eduarda, ktory hravaju toho pomenej
viac menej su iba striedany do zapasov, bud jeden alebo druhy ...
- keby adebayor isiel na APN co nastastie nesiel tak by sme mali asi problem pretoze 18 golov je 18 golov ...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 9:02 pm

a co vase tipy na dnesok? hm?

moje su tieto:

AFC - AC X
Fenerbahce - Sevilla 1
Celtic - Barca 2
Lyon - ManUtd X

No hlavne nech v tom Francuzsku dame dnes aspon jeden banan, potom im na Trafforde vysvetlime, ako sa veci maju!
Come on United!!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 9:08 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Thiery henry14 ty si chory alebo hej??Nevidis na oci mam dobreho ocneho.Ja som tu daval prispevok na zaklade toho ze si stazujete na zranenia /stazovali ste sa minuly cas---a pritom my sme nemali pokope los fantasticos od 20.augusta a ty tu pises od veci pis tu nie o tom kto je lepsi ale o tom ze kto sa stazuje na zranenia my sme to kvarteto nemali pokope od 20.augusta aj preto je taka hra ako je ale nwm co by ste robili vy keby napr.kvarteto Cesc,Ade,Hleb,a nwm kto .Fakt neviem co by ste robili keby sa vam to stalo asi by ste posielali slzy az do atlantiku.A na tej hra je to vidiet vies nemozeme predvadzat krasny futbal s Giovannim,Bojanom...ktori na to este nemaju a su strasne mladimneskuseni.... Messi 1,5 mesiaca-nestihol ani el clasico Ronaldniho--1 mesiac
Henry-2 mesiace Etoo -CELA JESEN + APN Toto hovori za vsetko a to nepocitam zranenia zaloznikov,obrancov pocitaj v Arsenale lem zranenia utocnikov ja tiez pocitam len utocnikov.

ach boze moj nebudem sa k tomu zaciatku vyjadrovat nechaj to tak lebo ma uz boli hlava z toho a toho tvojeho kvarteta
ale ano stazoval som sa /v sobotu/ a podla mna som mal preco ci nemyslis ??? nezistil si preco som sa stazoval ???
mozem ti to potom forwardnut lebo sme tu o tom pisali dost ...

- vies lenze rozdiel je ked ma niekto spickoveho utocnika na APN
mi takeho nemame takze ...
dalej neviem teda ale si chcel pocitat iba utocnikov ale messi a ronaldinho niesu typicky utocnici, podla mna, tak neviem,
ale ty vies asi lepsie Smile
henry bol 2 mesiace zraneny ? a kedy to bolo pls ? to si pozriem, mozno vynechal nejaky ten zapas 2,3ale 2 mesiace ??? no neviem dost krat som ho videl hrat na to aby bol 2 meiace zraneny - ale tak ty si jednicka takze ty vies lepsie ...

my mame zraneneho robina tak povediac celu sezonu - nejdem sa na nic vyhovarat - si to chcel vediet
ale je to klucova postava ako u vas etoo dajme tomu ...
inak asi nikd nebol zraneny z utocnikov mozno adebayor ale max. nejake nakopnutie , narazenie - cize nieco kratkodobe
a potom v utoku mame tak ako vy Giovanni a Bojana tak my mame bendtnera a eduarda, ktory hravaju toho pomenej
viac menej su iba striedany do zapasov, bud jeden alebo druhy ...
- keby adebayor isiel na APN co nastastie nesiel tak by sme mali asi problem pretoze 18 golov je 18 golov ...
Ano Titi bol zraneny 2 mesiace ked nie 2 tak minimalne 1 a pol v jeseni myslim ze to bolo obdobie od zaciatku novembra-zranil sa v zapase s Hulevou a premarodil cely november,cely december a v januari nastupil az na druhy zapas cize ani v januari este nebol stopro fit a jasne ze to viem lepsie.Zmeskal aj el clasico.Odpoved znie ano 2 mesiace cely november a december.Po dalsie zober si vam sa zranili pred Fa cupom hraci,ktori niektori nehraju pravidelne alebo aj ti co hraju dobre 1 zapas alebo 1 tyzden maximalne 1 mesiac lenze myslim si ze je na zamyslenie ked Rijkaard nemal to utocne kvarteto od 20.augusta-od 1.kola to si myslim sme boli na tom horsie a vobec som sa na tomto fore na toto nevyhovaral dokonca som este kritizoval za zle vykony tak sa prebud!!!Narozdiel od vas co mat zranenych ani nie mesiac a vyplakavate.To potom som mal ja ako vyplakavat??
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 10:15 pm

avs.roy napísal:
a co vase tipy na dnesok? hm?

moje su tieto:

AFC - AC X
Fenerbahce - Sevilla 1
Celtic - Barca 2
Lyon - ManUtd X

No hlavne nech v tom Francuzsku dame dnes aspon jeden banan, potom im na Trafforde vysvetlime, ako sa veci maju!
Come on United!!!


AFC - AC 2
Fenerbahce - Sevilla x2
Celtic - Barca x2
Lyon - ManUtd X2
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptySt február 20, 2008 10:28 pm

Stoffo napísal:
thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Thiery henry14 ty si chory alebo hej??Nevidis na oci mam dobreho ocneho.Ja som tu daval prispevok na zaklade toho ze si stazujete na zranenia /stazovali ste sa minuly cas---a pritom my sme nemali pokope los fantasticos od 20.augusta a ty tu pises od veci pis tu nie o tom kto je lepsi ale o tom ze kto sa stazuje na zranenia my sme to kvarteto nemali pokope od 20.augusta aj preto je taka hra ako je ale nwm co by ste robili vy keby napr.kvarteto Cesc,Ade,Hleb,a nwm kto .Fakt neviem co by ste robili keby sa vam to stalo asi by ste posielali slzy az do atlantiku.A na tej hra je to vidiet vies nemozeme predvadzat krasny futbal s Giovannim,Bojanom...ktori na to este nemaju a su strasne mladimneskuseni.... Messi 1,5 mesiaca-nestihol ani el clasico Ronaldniho--1 mesiac
Henry-2 mesiace Etoo -CELA JESEN + APN Toto hovori za vsetko a to nepocitam zranenia zaloznikov,obrancov pocitaj v Arsenale lem zranenia utocnikov ja tiez pocitam len utocnikov.

ach boze moj nebudem sa k tomu zaciatku vyjadrovat nechaj to tak lebo ma uz boli hlava z toho a toho tvojeho kvarteta
ale ano stazoval som sa /v sobotu/ a podla mna som mal preco ci nemyslis ??? nezistil si preco som sa stazoval ???
mozem ti to potom forwardnut lebo sme tu o tom pisali dost ...

- vies lenze rozdiel je ked ma niekto spickoveho utocnika na APN
mi takeho nemame takze ...
dalej neviem teda ale si chcel pocitat iba utocnikov ale messi a ronaldinho niesu typicky utocnici, podla mna, tak neviem,
ale ty vies asi lepsie Smile
henry bol 2 mesiace zraneny ? a kedy to bolo pls ? to si pozriem, mozno vynechal nejaky ten zapas 2,3ale 2 mesiace ??? no neviem dost krat som ho videl hrat na to aby bol 2 meiace zraneny - ale tak ty si jednicka takze ty vies lepsie ...

my mame zraneneho robina tak povediac celu sezonu - nejdem sa na nic vyhovarat - si to chcel vediet
ale je to klucova postava ako u vas etoo dajme tomu ...
inak asi nikd nebol zraneny z utocnikov mozno adebayor ale max. nejake nakopnutie , narazenie - cize nieco kratkodobe
a potom v utoku mame tak ako vy Giovanni a Bojana tak my mame bendtnera a eduarda, ktory hravaju toho pomenej
viac menej su iba striedany do zapasov, bud jeden alebo druhy ...
- keby adebayor isiel na APN co nastastie nesiel tak by sme mali asi problem pretoze 18 golov je 18 golov ...
Ano Titi bol zraneny 2 mesiace ked nie 2 tak minimalne 1 a pol v jeseni myslim ze to bolo obdobie od zaciatku novembra-zranil sa v zapase s Hulevou a premarodil cely november,cely december a v januari nastupil az na druhy zapas cize ani v januari este nebol stopro fit a jasne ze to viem lepsie.Zmeskal aj el clasico.Odpoved znie ano 2 mesiace cely november a december.Po dalsie zober si vam sa zranili pred Fa cupom hraci,ktori niektori nehraju pravidelne alebo aj ti co hraju dobre 1 zapas alebo 1 tyzden maximalne 1 mesiac lenze myslim si ze je na zamyslenie ked Rijkaard nemal to utocne kvarteto od 20.augusta-od 1.kola to si myslim sme boli na tom horsie a vobec som sa na tomto fore na toto nevyhovaral dokonca som este kritizoval za zle vykony tak sa prebud!!!Narozdiel od vas co mat zranenych ani nie mesiac a vyplakavate.To potom som mal ja ako vyplakavat??

ja sa nemam co prebudzat ale ty by si to mal spravit ...
- na zapas s FA cupom sme mali na marodke 12 hracov tak neviem co sa ti furt nezda ...
ja nehovorim kolko boli zraneny - polka z nich uz je fit a 6 je stale out
a medzi nimi boli hraci zakladnej zostavy ale boli tam aj hraci mimo zakladu
ale v podstate oni by tam aj mali hrat keby boli fit ... aspon niktory z nich ... podla mna
- da lej ... ja som ti nic nehovoril ohladne barcy a zraneni tak neviem na co mi to davas na oci ...
nevyplakaval... ? ved tolko zranenych ako ste mali vy ako hovoris od zaciatku to sme mali aj my mozno aj ManU a Chelsea a mozno aj Real, zranenia patria k footballu ...
ale uz sa zamysli ci je normalna ked ti vypadne 12 hracov pred zapasom a vacsina z nich by hrala ... hm ? je ?
ale uz ocakavam ze mi zase napises ze vy ste na tom aj tak horsie ... pomaly mate zdraveho iba valdesa ale on aj tak to stiha hrat sam, nie ???
ja neviem no ale 12 je 12 a netvrdim ze kolko boli zraneny ja som nic take nerozoberal ...
my sme iba hovorili ze je to VELKA SMOLA ZE PRED ZAPASOM NAM VYPADLO 12 HRACOV ...THATS ALL !!!
nic viac sme nepisali ... a ani sa nikto nevyplakaval tak neviem co stale riesis ty kks ...
potrebujes si nieco stale dokazovat ze barca je a bola na tom horsie zo zraneniami ???
OK TAK TI HOVORIM ZE ANO BARCA JE NA TOM HORSIE ALEBO BOLA SO ZRANENYMI HRACMI ...
nam proste len tak vypadlo 12 ale to je nic v porovnani s vami ...
OK ? si rad ??? >>> som aj ja rad a uz to nehaj lebo neviem co chces pocut ...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptyŠt február 21, 2008 12:47 am

lampard napísal:
avs.roy napísal:
a co vase tipy na dnesok? hm?

moje su tieto:

AFC - AC X
Fenerbahce - Sevilla 1
Celtic - Barca 2
Lyon - ManUtd X

No hlavne nech v tom Francuzsku dame dnes aspon jeden banan, potom im na Trafforde vysvetlime, ako sa veci maju!
Come on United!!!


AFC - AC 2
Fenerbahce - Sevilla x2
Celtic - Barca x2
Lyon - ManUtd X2

No Lampard, aj s tymi dvojtipmi by ti to uslo. Vidis, to co som sem napisal som si podal za £5 a mam doma £220. Vysmiaty vecer mam ja teraz Laughing

Lyon ma prekvapil, necakal som od nich az tak dobry vykon, velmi pozorne branili a bolo tazke ich zlomit, v 1. polcase boli lepsim muzstvom, ale v 2.polcase od golu Benzemu, United prevzal ocakavanu iniciativu a myslim si, ze za svoj vykon si tu plichtu zasluzil. Som rad, ze sme dali aspon ten gol a dufam, ze na Trafforde to uz bude ina story...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptyŠt február 21, 2008 1:03 am

avs.roy napísal:
lampard napísal:
avs.roy napísal:
a co vase tipy na dnesok? hm?

moje su tieto:

AFC - AC X
Fenerbahce - Sevilla 1
Celtic - Barca 2
Lyon - ManUtd X

No hlavne nech v tom Francuzsku dame dnes aspon jeden banan, potom im na Trafforde vysvetlime, ako sa veci maju!
Come on United!!!


AFC - AC 2
Fenerbahce - Sevilla x2
Celtic - Barca x2
Lyon - ManUtd X2

No Lampard, aj s tymi dvojtipmi by ti to uslo. Vidis, to co som sem napisal som si podal za £5 a mam doma £220. Vysmiaty vecer mam ja teraz Laughing

Lyon ma prekvapil, necakal som od nich az tak dobry vykon, velmi pozorne branili a bolo tazke ich zlomit, v 1. polcase boli lepsim muzstvom, ale v 2.polcase od golu Benzemu, United prevzal ocakavanu iniciativu a myslim si, ze za svoj vykon si tu plichtu zasluzil. Som rad, ze sme dali aspon ten gol a dufam, ze na Trafforde to uz bude ina story...

No.. Laughing asi by ste si nemali podla mna podavat...ale vysli mi dva tipy..cize polka no..Smile
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptyŠt február 21, 2008 9:58 am

mne 3 a z toho druhého dňa len 2, takže keby som dal rozpis 5 z 8, tak v poho...by sa mi aspoň vklad vrátil, lebo by tá x-ka mala vysoký kurz Wink

a čo sa týka arsenalu - cuban, dúfam, že sa ti nič nestalo po tom brvne...som sa smial aký je ten futbal svinský dakedy...môj názor na zápas je, že lepší bol arsenal, čo sa útoku týka - mal jednoznačne viacej šancí a to jedno brvno, proste smola...ale zase, to boli väčšinou strely spoza 16-tky, kde boli hráči aj tesnený. takže spravodlivý výsledok by bol 1:0 alebo 2:0. už ku konci zápasu bolo vidieť tú "nevýhodu" mladosti tímu, chlapci rozhadzovali rukami, znervózneli trošku - ale to len môj pocit je. ac zase fajne bránilo, až na niektoré chyby Smile uvidíme, čo to bude v miláne...

góly - ten druhý, čo dal glasgov Shocked krásny gól...henry - tak isto, šupa gól a aj ten benzemov bol skvelý...trošku ma štve, že lyon zremízoval, by to bolo aspoň v odvete trošku zaujímavejšie, ale tak čo už...a ten istanbul predsa len vyhral a bol lepší, aspoň podľa zostrihu.... Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptyŠt február 21, 2008 12:08 pm

avs.roy - gratulujem k cashom a dobremu usudku...

logicky som vcera pozeral arsenal- velmi dobry vykon, boli tam par minutove zablesky kedy sa dost bojovalo v strede pola a hra bola trochu rozharana, ale inak bol po vacsinu casu arsenal naozaj lepsim tymom...o dost lepsim...vytvorili sme si zopar velmi dobrych golovych sanci...hlavne v druhom polcase - eduardo, eboue, to brvno na konci...ach skoro som rozbil telku...v prvom polcase sme mali velmi vela dobrych prilezitosti len sme ich nedotiahli do konca...ta adebayorova prihravka ked mal ist cesc sam na branu a dostihol loptu az niekde na autovej ciare...flaminiho a eboueho prieniky...skoda ze sme z toho nevedeli vytlacit viac...0-0 nic moc vysledok..jedine pozitivum je ze sme nedostali gol...najhorsie je ze sa ani nemozeme spoliehat ze AC doma bude hrat futbal...zase to budeme musiet byt my a vonku to bude este tazsie ako doma...ale velmi dobry vykon od celeho muzstva - najlepsi hraci - flamini - fakt super vykon - tyral celu milansku zalohu, cesc - konecne sa dostava do starej formy este stale tam ale ma nejakych 20-30% rezervu oproti tomu co hral na jesen, hleb - tiez genialny vykon...tento nenapadny chlapec je podla mna jeden z najlepsich driblerov na svete,

skoda toho

celtic - barca - tam uz je asi o postupujucom rozhodnute, pekny henryho golik

lyon - manchester - man u si odvaza dobry vysledok z francuzska...ale aj odveta bude velmi tazka, myslim vsak ze to zvladnu

fenerbachce - sevilla - skoda toho vlastneho golu hned po vedeni, myslim ze by to vyzeralo inak...sevilla ma s dvoma golmi na superovom ihrisku velmi dobru poziciu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 EmptyŠt február 21, 2008 4:08 pm

Výsledky 1.zápasov LM :

Arsenal-AC Milan 0:0

Celtic-FC Barcelona 2:3 (2:1)
16.Venegoor of Hesselink,38.Robson-18.Messi,52.Henry,79.Messi

Lyon-Manchester Utd 1:1 (1:0)
54.Benzema-87.Tevez

Fenerbahce-Sevilla 3:2 (1:1)
17.Kezman,57.Lugano,87.Semih-23.Edu (vl.),66.Escude

Schalke-Porto 1:0 (1:0)
4.Kuranyi

AS Roma-Real Madrid 2:1 (1:1)
24.Pizarro,58.Mancini-9.Raul

Olympiakos-Chelsea 0:0

Liverpool-Inter 2:0 (0:0)
85.Kuyt,90.Gerrard

Medzi postupujucich sa moze jasne zaradit zatial asi len Barca,ktora pre mna troska prekvapivo vsietila az 3 goly vonku co sa nikomu nepodarilo navyse na horke skotskej pode.

Liverpool ma velmi velmi blizko k postupu vdaka skvelemu zaveru a to sa da asi povedat aj o Chelsea,ktora by doma problem mat nemala.A takisto Sevilla-ale to som ja ocakaval narozdiel od vas.

Medzi AC a Arsenalom to bude zaujimave aj ked blizsie je AC,takisto drama sa da cakat v Porte,v Madride,v Manchestri aj ked ten to ma lahsie ako Porto a Arsenal.Uvidime bude to este sranda.P.s pre tych co nepovazuju LM za kvalitnu ofenzivnu sutaz.Takmer vsetky zapasy boli nadherne utocne v Celticu,vo Fenerbahce,v Rime,v Liverpoole,v Lyone,v Schalke a aj na Emirates.Len v grecku to bol slaby futbal vychadza mi z toho jedno LM je jednoznacne najatraktivnejsia a najzaujimavejsia sutaz sveta.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 7 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 7 z 17Choď na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: