world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Osemfinále Ligy Majstrov

Goto down 
+14
Lacoste
thierryhenry14
Bergie6
T-BARCA
AMOR414
LoLo
Stoffo
Tarzan
Sigi
avs.roy
Canary
Antonio
jarci
cuban
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 1:02 am

thierryhenry14 napísal:
uz ho nechajte pls tak ved vidite ze
uz z gunners nemoze Smile
tak ho tolko nenicte, je tu sam na to ...
a fandi si svojmu klubu tak ako my
a ja tiez viem ze priznat si nieco zle (pravdu Shocked )
je tazkeeee aspon u mna ked sa jedna o AFC
ale tak ked uz treba tak poriadne

a o nasej predvadzanej hre aj z minulych sezon
nam nemoze tvrdit nejaky fan barcy ze hovorime zle
ked my tym zijeme narozdiel od ludi co pozeraju barcu
a sem tam si pozrie highlite z PL
lol!
ale tak je normalne ze kazdy si povie o svojom klube to naj


ty zijes arsenalom??????? a ako nim zijes?? ze si kuknes stranku o arsenale? alebo ze nosis dres?? ako? Shocked ty vole to je teda pecka...ani ja si nemozem povedat ze zijem aston villou...pritom uz 3 rok mam pernamentku a chodim aj na vonkajsie zapasy

a k lm...najlepsi je aj tak REAL Razz
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 1:31 am

Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
uz ho nechajte pls tak ved vidite ze
uz z gunners nemoze Smile
tak ho tolko nenicte, je tu sam na to ...
a fandi si svojmu klubu tak ako my
a ja tiez viem ze priznat si nieco zle (pravdu Shocked )
je tazkeeee aspon u mna ked sa jedna o AFC
ale tak ked uz treba tak poriadne

a o nasej predvadzanej hre aj z minulych sezon
nam nemoze tvrdit nejaky fan barcy ze hovorime zle
ked my tym zijeme narozdiel od ludi co pozeraju barcu
a sem tam si pozrie highlite z PL
lol!
ale tak je normalne ze kazdy si povie o svojom klube to naj


ty zijes arsenalom??????? a ako nim zijes?? ze si kuknes stranku o arsenale? alebo ze nosis dres?? ako? Shocked ty vole to je teda pecka...ani ja si nemozem povedat ze zijem aston villou...pritom uz 3 rok mam pernamentku a chodim aj na vonkajsie zapasy

a k lm...najlepsi je aj tak REAL Razz

to teba inak vobec zaujmat nemusi,
to co si ja myslim a to aj robim a prave preto to mozem tvrdit ...
a je mi totalne jedno ako to nazves ty ...
ale aaano aj tak s nim zijem si predstav,
neviem pochopit takych ludi ako si ty ...
a co si mi teraz chcel povedat ?
chces ma presvedcit o niecom ??? len tak dalej
si myslis ze ked sa nam tu vyrozpravas ako mas ty uz permicu 3 rok a ako sa chodis bit a hulakat
tak ta budem uctievat ?
tssss sa zobud ...
je cisto moja vec v akom zmysle to myslim
a mozem si to povedat aj keby som len pozeral tie zapasy v TV
ja som aktivny fanusik skoro povsetkych strankach
ale na teba urcite nemam... jocolor
staci ? si spokojny ? som rad ....
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 6:50 pm

Najprv k Thieryhenry14: Sa prebud clovece!!toto su tvoje slova:
a o nasej predvadzanej hre aj z minulych sezon
nam nemoze tvrdit nejaky fan barcy ze hovorime zle
ked my tym zijeme narozdiel od ludi co pozeraju barcu
a sem tam si pozrie highlite z PL

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lenze by si si sa nepokakal.Fraza my tym zijeme tak ako ja zijem s Barcou kazdy moze mat svoj oblubeny klub cize nemusis podcenovat fanusikov.ktory nefandia Arsenalu. a teraz k Bergiemu: Bergie pochybujem ze si videl 2 zapasy,v ktorom ani jedna narazacka ani jedna kombinacia toto nehovor nasej hre chyba v sucasnosti jedno a to fyzicka pripravenost mustvo pretoze je vidno obrovske rozdiely medzi 1. a 2.polcasom muzstvo je pod Rijkaardom zle fyzicky pripravene toto je nas jediny problem a bez dobreho pohybu a nasadenia sa neda hrat dobry futbal pretoze tim padom trpi cela technicka a utocna faza mustvo ak vsetci hraci stoja...asi tak nam chyba jedine fyzicka a razantjesi kouc pretoze Rijkaard je pre tych hracov 0 nic nezakrici absolutne nic!

Ak sa nase vykony vyrazne nezlepsia mal by po sezone odist hovorim ze len ak sa nase vykony vyrazne nezlepsia.Ak ano tak nech ostane.A ked si v nasich zapasoch nevidel narazacky a kombinacie tak je tu iny dovod chod k ocnemu si totiz slepy.


A teraz ku Cubanovi: taze Cuban ty si svoje nazory zdvovodnit vies ale Bergie urcite nie tak nwm ako ta to napadlo nwm ako si Bergie zdovodnuje nazory,nepostrehol som skoda....
ked niekto proti nam postavi 5 clennu zalohu s3 stitmi defenzivnymi, alebo brani v sestnastke s 8 ludmi je to trocha problem..
o niecom svedci aj fakt ze proti arsenalu uz skoro nikto nehra ofenzivny taktiku...l

MMM vidno ze nesledujes zapasy Barcy pretoze proti nam brania na Nou campe vsetky timy s 4 obrancami,5 zalohou a aj uotcnici brania a fakt som nevidel mnoho zapasov aby to takto hrali na vas.Posledne 2 mesiace na Emirates:Blackburn hral otvorenu partiu tak isto Newcastle,tak isto West Ham...V nasich domacich zapasoc hrali od augusta otvorene ln Atletico,Betis a Murcia a Atletico a Betis sme napukali 3:0 Murciu 4:0 to tiez o niecom svedci.

Ak mame porovnavat Barcelonsky styl futbalu tak v tejto sezone sa nam dari herne a vysledkovo len doma vonku je to bieda,bez pohybu ale o tom som uz pisal.Doma hrame na vasej urovni (aj ked skoro nikdy sa to neda)ale newadi Rijkaard ma aj tazku ulohu pretoze kazdy domaci zapas hrame do desiatich a cez leto by sa mali naucit hraci zvladnut hrat na 10.Pre nas je typicky futbal s vysokym percentom drzania lopty ( v tom sme myslim najlepsi v europe)a po tych tituloch nam dali spanielski ale aj neiktori slovenski novinari privlastok JOGA BONITO asi vsetci viete co to je.


Joga Bonito preto,ze v nasej hra je strasne vela krasnych kombinacnych akcii (myslim aj minulost) a my nemame sposob dostat sa do sestnastky alebo ku sanciam ku strelam,nakopavanymi loptami ci centrami z krajnych vertikal na Adebayora.Ked proti vam niekto dobre brani a neviete sa presadit okamzite lopta putuje na krajneho obrancu a ten dava na Adebayora samozrejme je to v peknej rychlosti a technickej zdatnsoti ale to nemozete povazovat za krasny futbal.Skoda ze su zraneni Pato a Kaka mali by ste to tazke proti Ac a vsimnite si ze ked bude stav 0:0 a AC bude pozorne branit a zachytavat tie vase narazacky tak nic ine nevymyslite len krajny obranca mzaloznik-Adebayor.A to vy idete porovnavat s Barcou???

Barce aj ked sa kombinacie nedaria,aj ked super dobre brani skusaju to stale technicky po zemi,ala JOGA BONITO a trochu sveci aj ten system 4-3-3- ktorym hrame.Nas zdobi to ze si vieme vypracovat sance z nicoho co aj vy ale vy mate lepsie vyledky aj hru v tejto sezone lepsie len preto ze:: mate lepsie fyzicky pripravene muszvto,dari sa vam vonku,ste lepsi v efektivite.My zahadzujeme az velke mnozstvo sanci v sieti konci az kazda piata ci siesta strela a to je zle.

Myslim si ale ze technicky a kombinacne sme na tom stejne a rodiel je to ze ja si viem priznat vsetko:Ano hrate v tejto sezone krajsi a lepsi futbal,ano aj Real a zasluzene sme druhi, ale viem zhodnotit aj to ze Barca je typickym klubom ofenzivneho dutbalu na ktory sa da pozerat.Vy len pod Wenferom lenze u nas to bolo vzdy takto.Nie vzdy sa to dari,raz boli v Barce financne problemy,raz sme nemali statsie...ale to je umenie ze klub s niekolko desatrocnou az storocnou tradiciou bez ohladu na to aky trener aky prezident tam bol vzdy bola pre nas tato ofenzivna hra typicka.VZDY!


A ja by som sa hanbil ako fanusik Arsenalu (anglicky)vam to nevadi ale londynskmy fanusikom ano mne by vadilo ak by v klube neboli ziadni odchcovanic a stale su fanuskiovia Arsenalu znami tym ze urazaju Chelsea aky je to pseudoklub...ze Cuban??a vsetci dookola a pritom Arsenal je este vesci pseudo ako Chelsea-dnes ide o peniaze ale do futbalu by sa mali zapracovat aj talenty,odchovanci ... a keby ste sa ubrali tymto smerom nemali by ste problem ani s tym 6+5,pretoze kluby ako Real,Barca,Chelsea,Manu,AC,Juventus,Bayern.... s tymto problem mat nebudu lebo uvazuju troska inac ako Arsenal . Asi tak....Uz sa tesi na negativne reakcie.Myslim si ze vsetko co som napisal je v sulade s objektivitou a kto nasiel nejaku vetu,ktoru si mysli ze nie je napisana objektivne nech sa paci.sem s nou.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 7:51 pm

Stoffo napísal:
Najprv k Thieryhenry14: Sa prebud clovece!!toto su tvoje slova:
a o nasej predvadzanej hre aj z minulych sezon
nam nemoze tvrdit nejaky fan barcy ze hovorime zle
ked my tym zijeme narozdiel od ludi co pozeraju barcu
a sem tam si pozrie highlite z PL

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy lenze by si si sa nepokakal.Fraza my tym zijeme tak ako ja zijem s Barcou kazdy moze mat svoj oblubeny klub cize nemusis podcenovat fanusikov.ktory nefandia Arsenalu.

nepodcenujem ta ani nechcem
len si myslim ze o AFC vies toho menej
co sa tyka herneho prejavu
a preto som povedal ze nieje moc OK ked
si tu sam protirecis ked ti my 3 povieme to iste a zhodneme sa na tom
a ty prides a napises tu vec kde hovoris o opaku (barca)
ale ako som napisal uz 100x , kazdy si obhajuje svoj klub

a myslim si ze ked poviem ze menej vies o AFC
za poslednych par sezon ako ja tak ta si myslim neurazam
ine by bolo keby si bol fanusik AFC alebo keby som to hovoril cubanovi Very Happy
ale ty ako fan barcy ma ide presviedcat o niecom
o com som presvedceny a co mam doma na DVDckach tak to je sila Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 8:26 pm

Ja ta o nicom nejdem presviedcat.Ale 1.ty potom nehovor nic na Barcu ked ja viem toho viac to je teiz sila.2.tento prispevok bol venovany najme Cubanovi a Bergiemu,ktory ma tu o niecom presviedcali.Cize tento dlhy prispevok som pisal pre nich dvoch.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 8:37 pm

Stoffo napísal:
Ja ta o nicom nejdem presviedcat.Ale 1.ty potom nehovor nic na Barcu ked ja viem toho viac to je teiz sila.2.tento prispevok bol venovany najme Cubanovi a Bergiemu,ktory ma tu o niecom presviedcali.Cize tento dlhy prispevok som pisal pre nich dvoch.

a co som ja akoze hovoril na barcelonu ?
niesom si nejako isty ci som nieco pisal
iba jedine ked si sa snazil porovnavat sezonne vykony tak vtedy som porovnaval AFC a barcu ale inak som ju nespominal
alebo sa nepamatam na to ...

ano viem komu si to pisal viem citat
ale bolo tam aj nieco na mna tak pisem s cim nesuhlasim ...

a nikdy som nepovedal ze viem vacej o barce ako ty
to som tvrdil v opacnom garde, ked si hovoril velice ze vies o AFC dost ze sledujes atd ...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 9:17 pm

citácia :
Bergie pochybujem ze si videl 2 zapasy,v ktorom ani jedna narazacka ani jedna kombinacia

v zapase s realom na nou campe ste casto rozohravali a posielali dopredu dlhe pasy, bolo par tvorivych prihravok, mozno jedna narazacka ale ziadna slava... , tak isto som videl par zapasov v spanielskom pohari, bez henryho by ste posobili neraz slabo agresivny, dynamicky,...

citácia :
Bergie urcite nie tak nwm ako ta to napadlo nwm ako si Bergie zdovodnuje nazory,nepostrehol som skoda....

skoda pre teba, preto si stale mlel to iste v diskusii o samotnej LM

citácia :
a vsimnite si ze ked bude stav 0:0 a AC bude pozorne branit a zachytavat tie vase narazacky tak nic ine nevymyslite len krajny obranca mzaloznik-Adebayor.

clovece my hrame PL, liga kde sa brani snad najlepsie, co sa o La Lige voobec povedat neda....

citácia :
Vy len pod Wenferom lenze u nas to bolo vzdy takto

toto neporovnavaj, v spanielsku sa hral odjakziva technicky utocny futbal co sa o anglicku vobec povedat neda, na nas mozno viac nez 30 rokov sa kricalo "booooring Arsenal" a navyse ja som hlavne fanusik AFC a az potom futbalu takze viem timu odpustit zly zapas kvoli dobremu vysledku

citácia :
A ja by som sa hanbil ako fanusik Arsenalu (anglicky)vam to nevadi ale londynskmy fanusikom ano mne by vadilo ak by v klube neboli ziadni odchcovanic

velmi by som ta chcel vidiet ako by si sa hanbil za svoj klub, ak je to tak tak sa hanbi sam za seba lebo toto nie je postoj fanusika, ano, vadi mi to ze nemame tolko odchovancov ci anglanov ale za to sa nebudem hanbit za svoj klub, stale je tu historia klubu, uzasni hraci, fans, tradicie, futbal aky hrame,... na to som ja hrdy a nemam pravo hanbit sa za klub ktoremu fandim

citácia :
Real,Barca,Chelsea,Manu,AC,Juventus,Bayern.... s tymto problem mat nebudu lebo uvazuju troska inac ako Arsenal

tie kluby neuvazuju inac, to len nas manazer, mame anglicke vedenie, anglickych vlastnikov, ktori mali vztah ku klubu skor nez vobec nastupili na svoju funkciu (a mnohi z nich pokracuju v praci svojich predkov), prisiel k nam goergie graham potom ako sme upadali a on nas vytiahol vysoko, zalozil slavnu obrannu stvorku (dixon, adams, bould, winterburn) a po jeho odchode klub chcel dokazat ze stale patri medzi spicku, wengerovi sa darilo a nemalo vyznam ho teda menit a nema ani teraz i ked vsetko je to za cenu toho privalu cudzincov, tym ludom co nas maju na zodpovednosti velmi zalezi na uspechoch a dobrom mene klubu v europe
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPi február 15, 2008 9:44 pm

Bergie vies citat alebo nie??ja som pisal ze anglicki fanusikovia co ziju v Londyne sa musia hanbit jasne europskym fanusikom to nevadi ale londynskym podla mna urcite ano.A po dalsie minule som cital na nete jeden komentar uz si nepametam kde ze preco ma Arsenal tolko cudzincov a roznej narodnosti.A to co pisal ten redaktor sa mi zdalo aj dost logicke.Ze Arsenal chce vytazit co najviac penazi z televiznych prav a tak si kupili z roznych krajin jalepsich futbalistov.priklad:najlepsieho cecha-Rosickeho najlepsieho Bielorus-Hleba najlepsieho chorvata-Eduarda, cize maju postarane o to ze urcite televizie v Cesku,Bielorusku,Chorvatksu,Franuczksu....zaplatia velke prachy aby videli tych svojich milacikov z repre.Zdoraznujem nepisal som to ja to bolo komentar na jednom z webov aby ste nenadavali na mna ja len zda sa to dost logicke.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 12:32 am

Stoffo napísal:
Bergie vies citat alebo nie??ja som pisal ze anglicki fanusikovia co ziju v Londyne sa musia hanbit jasne europskym fanusikom to nevadi ale londynskym podla mna urcite ano.A po dalsie minule som cital na nete jeden komentar uz si nepametam kde ze preco ma Arsenal tolko cudzincov a roznej narodnosti.A to co pisal ten redaktor sa mi zdalo aj dost logicke.Ze Arsenal chce vytazit co najviac penazi z televiznych prav a tak si kupili z roznych krajin jalepsich futbalistov.priklad:najlepsieho cecha-Rosickeho najlepsieho Bielorus-Hleba najlepsieho chorvata-Eduarda, cize maju postarane o to ze urcite televizie v Cesku,Bielorusku,Chorvatksu,Franuczksu....zaplatia velke prachy aby videli tych svojich milacikov z repre.Zdoraznujem nepisal som to ja to bolo komentar na jednom z webov aby ste nenadavali na mna ja len zda sa to dost logicke.

ano a londynsky fanusikovia su teraz od samej hanby zalezeni v domoch... na emirates ich mozno tak nepocut (aj preto lebo tam chodia cudzinci, ktori mozno ani nepoznaju pokriky) ale vonku nas povzbudzuju a neraz aj prekricia domacich fans a nemyslim si, ze by to robili keby necitili ku klubu oddanost, pozri fans su rovnako znechuteny z privalu cudzincov ako z neuspechov klubu ale vzdy ostanu na strane svojho klubu a nemaju dovod sa zan hanbit uz len z dovodu jeho historie a tradicii

fakt sa stotoznujes s tym ze AW kupuje cudzincov kvoli peniazom? jeho ulohou je vyhravat a na to potrebuje zostavit taki tim aky on potrebuje, pochybujem ze by to chcelo vedenie, ktoremu dost zalezi na tradiciach klubu a su to cisto anglicania a fans AFC odjakziva a aj keby pochybujem ze by na to AW pristupil, je to cisty nezmysel a aj keby to tak bolo tak klub ma penazi dost a AW by tazko potreboval na nakupy viac nez 20 milionov od vedenia, podla mna je to jasny nezmysel a kazdy normalny fanusik svojho klubu to odmieta a vobec nie preto ze by sa mu to len protivilo alebo ze by bol zaujaty ale preto lebo je to prejav nepriatelstva voci ich klubu (ten nazor je podla slabo postaveny na nejakych argumentoch, ze by to bola pravda je sanca 1:1000 ak ne menej)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 2:06 am

je zaujimave ako sa tu ta diskusia vyvyja..najskor lm, potom hra arsenalu a barcelony...a ked uz niekto svoje dve vety asi 15x povedal vytiahne tu zase stare zname...hanbite sa, nemate ziadnych anglicanov..je to hrozne...etc etc...

arsenal je posledny klub z top four a myslim aj to sirsej spicky ktory ma anglickych vlastnikov, ako povedal bergie su to ludia ktory maju ku klubu vybudovany ohromny vztah..tieto posty sa dokonca dedia...a ak to nevadi tymto ludom preco by to malo vadit niekomu inemu...ano nemame anglicanov ale my niesme repre ani ziadny pripravny reprezentacny kemp...AW proste berie najkvalitnejsich hracov podla svojho usudku tak aby mu to zapadlo do jeho financnej a hernej politiky..to sa mu dari a pod jeho vedenim sa velmi dobre dari aj arsenalu...takze?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 12:50 pm

Cuban Cuban po 1.nereagovali si na ten moj dlhy prispevok tak prosim po 2.ano ved o tom je klubovy futbal ale ja som to pisal v tom zmysle ze ked prejde to pravidlo 6+5 mozete si za to sami.Toto som tym myslel,pretoze ziadny iny klub s tym pravidlom problem mat nebude (myslim velkokluby po celej europe)a preto to mozno aj prejde lebo vsetci to schvalia lebo s tym nemaju problem a o tom som pisal ze ked prejde to pravidlo a vas to najviac postihne bude to len a len vasa chyb ze ste si zvolili takuto cestu.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 1:10 pm

Stoffo napísal:
Cuban Cuban po 1.nereagovali si na ten moj dlhy prispevok tak prosim po 2.ano ved o tom je klubovy futbal ale ja som to pisal v tom zmysle ze ked prejde to pravidlo 6+5 mozete si za to sami.Toto som tym myslel,pretoze ziadny iny klub s tym pravidlom problem mat nebude (myslim velkokluby po celej europe)a preto to mozno aj prejde lebo vsetci to schvalia lebo s tym nemaju problem a o tom som pisal ze ked prejde to pravidlo a vas to najviac postihne bude to len a len vasa chyb ze ste si zvolili takuto cestu.

stavil by som vsetky svoje uspory na to, ze keby si bol na nasom mieste tak by si bol jasne proti tomu a vobec preco beries do toho len velkokluby? a v nemecku si myslim ze by to bol tiez problem a vsetko by to slo na ukor slabsich klubov, nepochybne by nas to na 3 sezony odrovnalo ale s financnym zazemim klubu by nebol velky problem dostat sa spat kde sme boli ale slabsie kluby by mali problemi lebo su postavene na par kvalitnych hracoch zo zahranicia a z anglicka, o tych kvalitnych anglicanov z tych slabsich klubov by pravdepodobne mali zaujem velke kluby a tie slabsie by potom boli nutene nejakych nakupit (pripadne vytiahnut z rezervy a pod.), ktori by uz nemali taku kvalitu a niekolko tych zahranicnych zase predat (mozno aj par z tych kvalitnejsich) cim by doslo k vacsim rozdielom medzi spickou a tymi ostatnymi
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 1:36 pm

chalani na tuto temu mate topic o zavedeni noveho pravidla...takze sa presunte...
momentalne ma najvacsiu sancu vyhrat real madrid...hra neskutocne super takze v tejto edicii lm je moj favorit real...aj ked obrana neni nic moc ale v reale sa moc na obranu nehra (iba v minulej sezone)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 1:47 pm

Stoffo napísal:
Cuban Cuban po 1.nereagovali si na ten moj dlhy prispevok tak prosim po 2.ano ved o tom je klubovy futbal ale ja som to pisal v tom zmysle ze ked prejde to pravidlo 6+5 mozete si za to sami.Toto som tym myslel,pretoze ziadny iny klub s tym pravidlom problem mat nebude (myslim velkokluby po celej europe)a preto to mozno aj prejde lebo vsetci to schvalia lebo s tym nemaju problem a o tom som pisal ze ked prejde to pravidlo a vas to najviac postihne bude to len a len vasa chyb ze ste si zvolili takuto cestu.

no tam ani poriadne nebolo co odpovedat...lebo som ti na to uz odpovedal a ty si mi nepovedal nic ine..len uplne kecy absolutne od veci (wow to sa aj rymuje dokonca Smile ).

ked ste podla teba hrali v sezone 05/06 najlepsi futbal v galaxii pod rijkaardom a zvladali ste to po fyzickej stranke preco to pod rovnakym trenerom uz nezvladate teraz? to je fakt nepriestrelny argument...

potom...joga bonito je reklamna kampan nike, a inak len fraza,

naozaj nic normalne si nenapisal...precitaj si ten moj prispevok este raz a uvidis ze si sa vlastne chytil dvoch viet mojich viet, ktore su okrem toho absolutna pravda a rozpisal si to na pol monitora...ale dokopy tam nebolo nic

tarzan ma pravdu..nechajme toto tak a venujme sa LM...v utorok a stredu to uz vypukne...

a k pravidlu 5+6...nikto mi neodpovedal na ten moj prispevok asi s pred dvoch tyzdnov do teraz...jedine s cim tu dokazete prist je ze by to odrovnalo arsenal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 2:50 pm

Vsetko co ja napisem na Arsenal je od veci o.k. A s tym Rijkaardom ja ti to od zaciatku vysvetlovat nemienim chod na fcbarcelona.cz spytaj sa ich a oni ti vysvetlia preco je to tak ja ti to vysvetlovat nemienim a podla mna je od veci ked davas sprosty argument a pred 2 rokmi??pred 2 rokmi sme mali Ten Cateho,ktory teraz robi asistenta Grantovi .Neviem ci zijes niekde inde ale vsetky fyzicky zamerane treningy riadia asistenti a Neeskens je totalne slaby...a co ti to vysvetlujem podla mna je od veci to ze stale chranis Franka nezmyselnyim argumentami typu a pred 2 rokmi nebolo?toto je podla mna od veci!a ked to tak zaujima zsiti si to sam.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 3:50 pm

Stoffo napísal:
Vsetko co ja napisem na Arsenal je od veci o.k. A s tym Rijkaardom ja ti to od zaciatku vysvetlovat nemienim chod na fcbarcelona.cz spytaj sa ich a oni ti vysvetlia preco je to tak ja ti to vysvetlovat nemienim a podla mna je od veci ked davas sprosty argument a pred 2 rokmi??pred 2 rokmi sme mali Ten Cateho,ktory teraz robi asistenta Grantovi .Neviem ci zijes niekde inde ale vsetky fyzicky zamerane treningy riadia asistenti a Neeskens je totalne slaby...a co ti to vysvetlujem podla mna je od veci to ze stale chranis Franka nezmyselnyim argumentami typu a pred 2 rokmi nebolo?toto je podla mna od veci!a ked to tak zaujima zsiti si to sam.

vidis...zase to iste...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 4:12 pm

Boha co zase to iste nemas argument tak napises vidis zase to iste dpc nehnevaj ma napis k tomu nieco co to iste ano to iste lebo ti vysvetlujem situaciu ako to v Barce je aby sa to pochopil ale na toto forum nema vyznam chodit a konecne som to pochopil a nemyslim si to sam ze avs.roy a dalsi?mal som radost z tohoto fora ale pomaly sa mi vytraca.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 5:14 pm

on sa ta na nieco spytal a ty si len mlel a mlel a vobec si mu nic nepovedal, len nech si to zisti, on to chce vediet od teba lebo ty to tvrdis...

napusti si studenu vodu do kibla a hod si ju tam kym sa neupokojis, mas znacne problemi respektovat inych nazor.. i ked to aj ja niekedy ale snazim sa Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 6:13 pm

Tak dobre Cuban ked to chces takto vediet: za taktikou v Barcelone stal prave Ten Cate. Nielenze sa o tom popisalo dost clankov, ale zaujali ma aj slova Mariana Zemana, ktory to velakrat zdoraznoval v studii LM na STV, kedze ho Ten Cate trenoval v Aarnhem s viacerymi ideami : dobra defenziva, presing uz na superovej polovici a nasledne bleskovy protiutok po zisku lopty.
Rijkaardov styl je iny. Hra viac zatiahnuto, hlavne vonku, hlavne s priestorovou obranou, Ten Cate presadzuje vysunuty styl s presingom...presne ten styl, ktorym sa vyznacovala Barca.

V sezone 2005/2006 skoncil Ajax v holandskej lige 4ty za PSV, Az i Feyenoordom. V sezone 2006/2007, ked ich trenoval Ten Cate skoncili druhi.

Rijkaard vedie muzstvo zle fyzicky je to aj pricina Neskensa velmi slaby asistent,a Rijkaard je na hracov slaby az buzeranstky po zapase s Bilbaom a pre Barcu strasnom vykone povedal na tlacovke po zapase ze sme hrali skvele len chybal druhy gol toto ked som si precital myslel som ze roztrepem comp a zabijem ho.Je to pre Barcu zly trener,dost zly,nema fyzicky narocne zamerane treningy,a tym stracame aj na priemerne musztva lebo futbal sa v sucasnosti bez fyzicky hrat neda.


Uznavam ze je to odbornik a rozumie sa do futbalu vid byvaly skvely futbalista ale pre Barcu je spatnym trenerom aked ty mas argumenty typu a pred 2 rokmi nesedel Rijkaard tak ja dam podobny argument povedz ze tento kader nie je lepsi ako ten pred 2 rokmi.Ofenziva je stejna Messi,Ronaldinho,Etoo,Puyol,Deco...tie stavebne kamene spred 2 rokov ostali + prisli Henry, a skvele nakupy do defenzivy=Yaya Toure,Abidal,Milito-vedenie tak tymito skvelymi nakupmi do defenzivy este zlepsilu situaciu a co hrame horsi futbal,s horsimi vysledkami podla mna Rijkaard nevie proste udrzat ten tlak a som si isty (teda aspon dufam)ze ak nevyhrame LM ani Ligu pojde prec.

Toto su moje argumenty na tvoje slova ze ci je Rijkaard vhodny pre Barcu a tvoje argumenty ze ci Barcu pred 2 rokmi Rijkaard netrenoval.Myslim ze je to dost kvalitnych argumentov.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptySo február 16, 2008 6:44 pm

Stoffo napísal:
Boha co zase to iste nemas argument tak napises vidis zase to iste dpc nehnevaj ma napis k tomu nieco co to iste ano to iste lebo ti vysvetlujem situaciu ako to v Barce je aby sa to pochopil ale na toto forum nema vyznam chodit a konecne som to pochopil a nemyslim si to sam ze avs.roy a dalsi?mal som radost z tohoto fora ale pomaly sa mi vytraca.

mam argument...lenze som ho uz povedal, a nechcem sa velmi opakovat...niekoho mi to totiz pripomina...



Stoffo napísal:
Tak dobre Cuban ked to chces takto vediet: za taktikou v Barcelone stal prave Ten Cate. Nielenze sa o tom popisalo dost clankov, ale zaujali ma aj slova Mariana Zemana, ktory to velakrat zdoraznoval v studii LM na STV, kedze ho Ten Cate trenoval v Aarnhem s viacerymi ideami : dobra defenziva, presing uz na superovej polovici a nasledne bleskovy protiutok po zisku lopty.
Rijkaardov styl je iny. Hra viac zatiahnuto, hlavne vonku, hlavne s priestorovou obranou, Ten Cate presadzuje vysunuty styl s presingom...presne ten styl, ktorym sa vyznacovala Barca.

V sezone 2005/2006 skoncil Ajax v holandskej lige 4ty za PSV, Az i Feyenoordom. V sezone 2006/2007, ked ich trenoval Ten Cate skoncili druhi.

Rijkaard vedie muzstvo zle fyzicky je to aj pricina Neskensa velmi slaby asistent,a Rijkaard je na hracov slaby az buzeranstky po zapase s Bilbaom a pre Barcu strasnom vykone povedal na tlacovke po zapase ze sme hrali skvele len chybal druhy gol toto ked som si precital myslel som ze roztrepem comp a zabijem ho.Je to pre Barcu zly trener,dost zly,nema fyzicky narocne zamerane treningy,a tym stracame aj na priemerne musztva lebo futbal sa v sucasnosti bez fyzicky hrat neda.


Uznavam ze je to odbornik a rozumie sa do futbalu vid byvaly skvely futbalista ale pre Barcu je spatnym trenerom aked ty mas argumenty typu a pred 2 rokmi nesedel Rijkaard tak ja dam podobny argument povedz ze tento kader nie je lepsi ako ten pred 2 rokmi.Ofenziva je stejna Messi,Ronaldinho,Etoo,Puyol,Deco...tie stavebne kamene spred 2 rokov ostali + prisli Henry, a skvele nakupy do defenzivy=Yaya Toure,Abidal,Milito-vedenie tak tymito skvelymi nakupmi do defenzivy este zlepsilu situaciu a co hrame horsi futbal,s horsimi vysledkami podla mna Rijkaard nevie proste udrzat ten tlak a som si isty (teda aspon dufam)ze ak nevyhrame LM ani Ligu pojde prec.

Toto su moje argumenty na tvoje slova ze ci je Rijkaard vhodny pre Barcu a tvoje argumenty ze ci Barcu pred 2 rokmi Rijkaard netrenoval.Myslim ze je to dost kvalitnych argumentov.

a co si chcel tymto vsetkym povedat? v tomto topicu snad o rijkaardovi okrem toho predosleho prispevku z mojej strany nepadlo ani slovo...len vtedy ked si nam ty "objasnil" dovod preco uz barca neprodukuje ten nadherny futbal....lebo su zle fyzicky pripraveny a moze za to rijkaard a neeskens...z tohto co si napisal viac menej vyplyva ze za taktiku a fyzicku a hernu pripravu...cize skoro za vsetko bol zodpovedny Henk Ten Cate...lenze potom mal do chelsea robit asistenta odist rijkaard a nie ten cate nie?

a pochop zla fyzicka pripravenost nie je hlavny dovod zleho herneho prejavu...nieco to zohra ale ty hraci by mali aj tak zvladnut minimalne 60-70 minut hry v celkom sviznom tempe...keby mali potom odist to pochopim...lenze o takom case by mala barca proti bilbau vyhravat aspon 2-3 nula...s takym uzasnym futbalom

uz to ale fakt prosim ta nechajme tak...a prosim aj ostatnych...hovorme uz len o nadchadzajucom stvrtfinale...ak chces mozes este nieco povedat ak potrebujes...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPo február 18, 2008 12:51 pm

No tak sme sa teda dockali a mame tu ligu majstrov, zajtra a napozajtra sa odohraju prve zapasy vyradovacej fazy:
19.02.

1. Schalke - Porto
2. Roma - Real Madrid
3. Olympiacos - Chelsea
4. Liverpool - Internazionale

20.2.
5. Celtic - Barcelona
6. Lyon - Man. United
7. Fenerbahçe - Sevilla
8. Arsenal - Milan

zajtra su najzaujimavejsie zapasy urcite AS - Real a L´pool - Inter. Mozme teda diskutovat a ako tu uz bolo zmienene dame si aj nejaku tu tipovaciu sutaz, zatial len tak bez kurzov a vsetkeho, len 1 x 2

moje tipi:
1. x
2. 1
3. 1
4. 2

inak neviete mi povedat niekto ako je na tom AC so zraneniami...nenasiel som to ani na oficialnej stranke ani na ziadnej fansite...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPo február 18, 2008 1:08 pm

cuban napísal:
No tak sme sa teda dockali a mame tu ligu majstrov, zajtra a napozajtra sa odohraju prve zapasy vyradovacej fazy:
19.02.

1. Schalke - Porto
2. Roma - Real Madrid
3. Olympiacos - Chelsea
4. Liverpool - Internazionale

20.2.
5. Celtic - Barcelona
6. Lyon - Man. United
7. Fenerbahçe - Sevilla
8. Arsenal - Milan

zajtra su najzaujimavejsie zapasy urcite AS - Real a L´pool - Inter. Mozme teda diskutovat a ako tu uz bolo zmienene dame si aj nejaku tu tipovaciu sutaz, zatial len tak bez kurzov a vsetkeho, len 1 x 2

moje tipi:
1. x
2. 1
3. 1
4. 2

inak neviete mi povedat niekto ako je na tom AC so zraneniami...nenasiel som to ani na oficialnej stranke ani na ziadnej fansite...

- ja sobne sa velmi tesim na dvojzapas Liverpool - Inter, kedze inter v tejto sezone este neprehral,
maju urcite dobre rozbehnutu sezonu, ale ako si pamatam tak aj minuly rok boli na tom podobne, skoro nic neprehrali,
ale v LM to bolo o niecom innom ... aaa Liverpool podla mna nema najlepsiu formu si myslim, ale na LM sa mozno hecnu,
tak ako aj AC si myslim ...

no o AC a ich zostave som nic necital,
ale viem ze maju zraneneho toho brazilskeho 18 rocneho utocnika, taktiez ronaldo,
a taktiez ich brankar zevraj na tom nieje najlepsie, nieco som pocul ze ma chytat az 3 brankar,
ale neviem na kolko su presne tieto inf . Taktiez sa im vracia do zostavy par hracov po zraneni co moze byt tiez +

moj tip na utorok :
1. 2
2. 2
3. 2
4. 2 - popripade x Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPo február 18, 2008 1:39 pm

moje tipy na utorok:

1. 1
2. 2
3. x
4. 1
Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPo február 18, 2008 4:16 pm

Preco ma vobec neprekvapuju vase trapne tipy na vysledky zapasov?? Cest vinimke..Dat na Chelsea x alebo 1 je smiesne..Som zvedavy ci by ste si tak podali..verim vo vitazstvo Interu, Shalke a Realu alebo mozno Shalke remizuje..

Ac ma problemy z brankarmi..Dida zraneny, Kalac si spravil vcera na treninku nieco s prstom a je otazne ci bude pozajtra chytat..Ked nie tak bude chytat trojka a ten brankar naposledy chytal v sezone 2003/ 04 takze tejto slabiny by ste mohli vyuzit
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 EmptyPo február 18, 2008 5:22 pm

Podla mna to bude zajtra zaujimave urcite neverim vo vitazstvo Realu.Ten zapas bude duel 2 musztiev so slabou formou AS prehry v Siene a v Juventuse Real prehral v Almerii a v Betise taze tieto kluby nemaju prilis dobru formu uvidime aky to bude zapas ale Spalletti je znamy catenaciom taze ocakavam defenzinvy a opatrny futbal.uvidime.
V sobotu som videl AS ROMA na ihrisku Juventusu a prehrali tam zasluzene vykon nic moc taze pre tento zapas davam x.

Schalke-Porto no to bude podla mna viac otvoren futbal Porto je klub s utconou hernym ponatim a Schalke hra doma taze musi hrat ofenzivne ked chce postupit.Na postup tipujem Porto ale v tomto zapase moze byt aj 1 resp. x.

Liverpool-Inter zaujimavy zapas myslim ze Liverpool bude tlacit pretoze uz im okrem LM v tejto sezone nic neostalo.Fa cup,Carling cup, i EPL je v prdeli skoda len ze zraneny je Skrtel.Skoda.Davam 2.

Chelsea nehra ani pod Grantom nejaky skvely futbal a ked hra vonku bude hrat o to opatrnejsie.Keby sa dalo tipnut tak by som dal x2 ale ked takto tak dajme tomu x.

Uz sa ale tesim na stredu na megaslager AC-Gunners a na Barcu ale ani utorok neni spatny.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Osemfinále Ligy Majstrov   Osemfinále Ligy Majstrov - Stránka 5 Empty

Návrat hore Goto down
 
Osemfinále Ligy Majstrov
Návrat hore 
Strana 5 z 17Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: