world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale Champions League

Goto down 
+7
thierryhenry14
Bergie6
cuban
Stoffo
Lacoste
Anik51
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:27 am

cuban: 11 su loteria jedenastka sa neda chytit da sa iba zle kopnut...a tie 2 jedenastky boli zle kopnute Wink
lampard: noo dlhy ma polovica anglickych klubov...co myslis z coho su financovane tie stadiony...take uvery co si beru kluby to ani neni pekne...teraz si predstav ze by sa looserpool 3 krat po sebe nedostal do LM skoncili by ako leeds...maju obrovske vydavky na platy idu stavat novy stadion cize dalsie vysoke vydavky...rozpredali by kader a hrali by stred tabulky a pri najhorsom by boli ako Nottingham forest...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:43 am

Tarzan napísal:
cuban: 11 su loteria jedenastka sa neda chytit da sa iba zle kopnut...a tie 2 jedenastky boli zle kopnute Wink
lampard: noo dlhy ma polovica anglickych klubov...co myslis z coho su financovane tie stadiony...take uvery co si beru kluby to ani neni pekne...teraz si predstav ze by sa looserpool 3 krat po sebe nedostal do LM skoncili by ako leeds...maju obrovske vydavky na platy idu stavat novy stadion cize dalsie vysoke vydavky...rozpredali by kader a hrali by stred tabulky a pri najhorsom by boli ako Nottingham forest...

no je to loteria ale su brankari ktory dokazu velmi dobre vystihnut strelca...mozno medzi nich patri aj volkan demirely...napr. taky gomez z PSV tomu ked povies ze penalty su loteria tak sa ti vysmeje...ja som bol napriklad na sutazi takej oblastnej v jedenastkach...a isiel proti mne odhadujem 40 chlapik, tu penaltu som mu kopol prudko uplne ku tycke, snad som to lepsie ani nemohol umiestnit uz so sa chcel zacat radovat ked mi to vyrazil...jednoducho ma precital a bol tam skorej...nechapal som

a lampard: dida uz nie je jednotka...naozaj

este k tym financiam to je pravda...aj arsenal to mal nedavno...nie problemy ale ked sme stavali emirates tiez sme si zobrali uver a 3 roky sme nekupili takmer ziadneho hraca...teraz je to uz vsak v pohode a klub je vysoko ziskovy nastastie
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:51 am

brankar ma 2 moznosti: 1 vybrat si kut a tam sa hodit...2 pockat co spravi strelec...
vyhoda 1 je ze moze mat aj strely k tycke nevyhoda das mu to na opacny kut
vyhoda 2 ked kopne slabo 11 mas ju nevyhoda na strely k tycke nemas...

u nas na 11 som bol 4x po sebe najlepsi strelec Cool a 11 sme kopali kamilovi suskovi (ma odtialto zenu) ja kopem vsetko anglickym stylom delovka do vrchnej casti brany tam ti to nechyti nikdo...alebo potom oblucik a la Panenka Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 12:11 pm

Tarzan napísal:
brankar ma 2 moznosti: 1 vybrat si kut a tam sa hodit...2 pockat co spravi strelec...
vyhoda 1 je ze moze mat aj strely k tycke nevyhoda das mu to na opacny kut
vyhoda 2 ked kopne slabo 11 mas ju nevyhoda na strely k tycke nemas...

u nas na 11 som bol 4x po sebe najlepsi strelec Cool a 11 sme kopali kamilovi suskovi (ma odtialto zenu) ja kopem vsetko anglickym stylom delovka do vrchnej casti brany tam ti to nechyti nikdo...alebo potom oblucik a la Panenka Wink


ja mam najradsej placirka vpravo dole, alebo este aj vpravo hore vinkel to je pozitok ked to tam zatocim
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 12:19 pm

keby si kopal vo wigane placirkou tak kam by to islo??? Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 12:32 pm

Tarzan napísal:
keby si kopal vo wigane placirkou tak kam by to islo??? Very Happy

no to som vtedy kopal v malebnej dedinke nevolne, takmer na streche sveta kde bolo ihrisko situovane velmi zaujimavo ked bol za nim dobry 50-60 metrovi zraz nastastie sa mi tam nepodarilo kopnut loptu...a verte tomu alebo nie travnik tam bol lepsi ako vo wigane...este ze nevolne nema rugbyovi tim Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 2:29 pm

Tak len tak pre Lamparda a Bergieho: Mna nezaujimaju len trofeje!!!ved Barce drzim hlavne kvoli hre,ale my sme sa bavili o tom ze Lampard kritizuje Mourinha,ktory ziskal s Chelsea tolko za 3 roky co Chelsea ziskala za 50 rokov o tom sme sa bavili u mna je hra a vysledok na rovnakej urovni a nepozeram len na trofeje tak sa zobud bergie!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 2:31 pm

Stoffo napísal:
Tak len tak pre Lamparda a Bergieho: Mna nezaujimaju len trofeje!!!ved Barce drzim hlavne kvoli hre,ale my sme sa bavili o tom ze Lampard kritizuje Mourinha,ktory ziskal s Chelsea tolko za 3 roky co Chelsea ziskala za 50 rokov o tom sme sa bavili u mna je hra a vysledok na rovnakej urovni a nepozeram len na trofeje tak sa zobud bergie!

tak potom ti najskor unika fakt ze predtym hrala chelsea dost dobry futbal a aj kvoli tomu boli oblubeni
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 2:52 pm

Stoffo napísal:
Tak len tak pre Lamparda a Bergieho: Mna nezaujimaju len trofeje!!!ved Barce drzim hlavne kvoli hre,ale my sme sa bavili o tom ze Lampard kritizuje Mourinha,ktory ziskal s Chelsea tolko za 3 roky co Chelsea ziskala za 50 rokov o tom sme sa bavili u mna je hra a vysledok na rovnakej urovni a nepozeram len na trofeje tak sa zobud bergie!

Chelsea hrala nudny fotbal a preto som rad ze Mouriho odisiel...A este ta politika ale to je uz jedno..hlavne ze je prec..ja mu dakujem za tie trofeje ale pravy fanusik Chelsea vie ze jeho vyhodenie bola velmi dobra vec..A este k tomu som dneska cital ze by mal prist Zola takze sa velmi tesim..Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 6:20 pm

pride ikona klubu...zola bol vyhlaseny za najlepsieho hraca chelsea minuleho storocia...cize ma istu 100% podporu fanusikov...noo prajem mu to...aby bol aspon taky dobry manager ako Mark Hughes (tiez byvaly hrac Chelsea) alebo aby bol aspon tak dobry aky bol dobry pocas svojej aktivnej kariery...

stoffo: ty nepozeras na nic...podla mna este aj semafor vidis cerveno modry...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 8:01 pm

Tarzan napísal:
pride ikona klubu...zola bol vyhlaseny za najlepsieho hraca chelsea minuleho storocia...cize ma istu 100% podporu fanusikov...noo prajem mu to...aby bol aspon taky dobry manager ako Mark Hughes (tiez byvaly hrac Chelsea) alebo aby bol aspon tak dobry aky bol dobry pocas svojej aktivnej kariery...

stoffo: ty nepozeras na nic...podla mna este aj semafor vidis cerveno modry...
a co tam bude robit? trenera?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 10:53 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
pride ikona klubu...zola bol vyhlaseny za najlepsieho hraca chelsea minuleho storocia...cize ma istu 100% podporu fanusikov...noo prajem mu to...aby bol aspon taky dobry manager ako Mark Hughes (tiez byvaly hrac Chelsea) alebo aby bol aspon tak dobry aky bol dobry pocas svojej aktivnej kariery...

stoffo: ty nepozeras na nic...podla mna este aj semafor vidis cerveno modry...
a co tam bude robit? trenera?

JJ... Uz mu to navrhol aj Abramovic..Smile
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:07 pm

Tarzan napísal:
pride ikona klubu...zola bol vyhlaseny za najlepsieho hraca chelsea minuleho storocia...cize ma istu 100% podporu fanusikov...noo prajem mu to...aby bol aspon taky dobry manager ako Mark Hughes (tiez byvaly hrac Chelsea) alebo aby bol aspon tak dobry aky bol dobry pocas svojej aktivnej kariery...

stoffo: ty nepozeras na nic...podla mna este aj semafor vidis cerveno modry...

wtf???? Mark Hughes byvaly hrac Chelsea??? Tarzan, ved to je legenda ManUtd, si ma teraz oprel do kresla!!! Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:13 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
pride ikona klubu...zola bol vyhlaseny za najlepsieho hraca chelsea minuleho storocia...cize ma istu 100% podporu fanusikov...noo prajem mu to...aby bol aspon taky dobry manager ako Mark Hughes (tiez byvaly hrac Chelsea) alebo aby bol aspon tak dobry aky bol dobry pocas svojej aktivnej kariery...

stoffo: ty nepozeras na nic...podla mna este aj semafor vidis cerveno modry...

wtf???? Mark Hughes byvaly hrac Chelsea??? Tarzan, ved to je legenda ManUtd, si ma teraz oprel do kresla!!! Evil or Very Mad

nehraval aj za barcelonu par rokov?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:24 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
pride ikona klubu...zola bol vyhlaseny za najlepsieho hraca chelsea minuleho storocia...cize ma istu 100% podporu fanusikov...noo prajem mu to...aby bol aspon taky dobry manager ako Mark Hughes (tiez byvaly hrac Chelsea) alebo aby bol aspon tak dobry aky bol dobry pocas svojej aktivnej kariery...

stoffo: ty nepozeras na nic...podla mna este aj semafor vidis cerveno modry...

wtf???? Mark Hughes byvaly hrac Chelsea??? Tarzan, ved to je legenda ManUtd, si ma teraz oprel do kresla!!! Evil or Very Mad

nehraval aj za barcelonu par rokov?

ano, hral aj za Barcu par sezon, to uz na sklonku kariery. Ale vacsinu casu a najlepsie chvile kariery stravil v ManUtd.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 15, 2008 11:50 pm

lampard napísal:
marek77 napísal:
lampard napísal:
marek77 napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)
Nemozne? AFC tam bol aspon raz a kolko rokov sa tvoj velkoklub tam dobyja a nic? Ak AFC nepostupi nebude to hanba lebo vyradil AC a ak stroskota na FCL tam je to otvorene oni za tych par rokov urobili v LM nejake vysledky tak ci postupi live alebo AFC je to ok.
Ak by AFC dostal superov ako Pireus a Fenerbachce tiez by s bili do prs ake uspechy sme v europe zozali akych gigantov sme preskocili.Ak postupime mozme povedat ze sme pokorili gigantov na ceste do semifinale a co ty? Ak by ste vy natrafili v osemfinale na top muzstvo ktovie ci by ste boli v supiske na stvrtfinale

Ja by som radsej dostal top muzstvo teraz ako Fanerbahce..Bohuzial sme dostali neprijemnych turkov..Smile Radsej by som dostal prijemnejsiu Barcelonu ktoru by sme z vypraskom poslali domov.. Mozne to bolo asi pred par rokmi no ja netvrdim ze sa to nezopakuje len silno citim ze sa tak nestane..Snad sa to nam podari a vyradime Pool po tych dvoch prehrach s nimi za posledne roky.. Ja si myslim ze vy na to nemate sily..Mate mlade muzstvo a plno neskusenych hracov..Dokazali ste vyradit AC co som necakal ale ako uz pisal asv.roy tak AC malo problemy zo zranenymi..Proste si myslim ze sa tam nedostanete..Inak mi to je jedno, hlavne nech sa tam dostane CFC
Takze turci su neprijemni a obavas sa ich zatial co barcu by ste sfukli ako kedysi Barca sfukla Puchov. fakt zajimave tvrdenie aj sa mi na perach objavil usmev Smile

Tarzan ma pravdu..Skus tam hrat a uvidis ake to tam je...Nehovorim ze braca by bola lahsia ale s nimi uz sme hrali vela krat a ani na Nou Campe by sme s nimi nemali mat vecsi problem..Bojim sa ze v tom pekle to nasi vypustia a potom u nas mozu 90 minut betonovat..Sad
Toho ze to vypustia sa vobec neobavaj budu motivovani az az.Su to predsa profici ktori su uz za tie roky zvyknuti na kadeco takze toho sa neobavaj.Vo vseobecnosti je ale fenerbachce prijatelnejsi super co sa tyka kvality ako barca podla mojho nazoru.
nepochybujem o tom ze sa tam fandi ako o zivot ale vyburcovat to moze obe muzstva, predsa sa z toho nezlozia nie?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyNe marec 16, 2008 6:38 pm

avs.roy:
1995-1998 hrac FC Chelsea odohral za nu 95 zapasov a dal 25 golov Wink legenda moze byt hocikoho ale HRAL za chelsea

mas stastie ze sme na nestavili
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyŠt marec 27, 2008 9:50 pm

samozřejmě fandím Fenerbahce, ale nechápu proč máte takový vítr z toho "tureckého pekla"....to jste nějací vyjukaní dorostenci nebo co?....Spurs tam hráli na Besiktasi a byl to parádní zápas......rozhoduje kvalita na hřišti, posrat se tam můžou fakt jen nějací dorostenci a ne ostřílení hráči z PL.....

dále nechápu váš despekt k Ars*nalu.....ti šmejdi to úplně klidně mohou i celé vyhrát.....a na rozdíl od Čukotky to je i skutečný velkoklub.....

Navíc Ars*nal teď už pomalu může vypustit i ligu - čímž srovná každoroční pohárovou výhodu Liverpoolu....

Osobně celkové vítězství přeju Manchesteru United......hraje nejlepší fotbal a z těch co tam zůstali je to nesymptičtější klub
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyŠt marec 27, 2008 11:00 pm

bruce napísal:
samozřejmě fandím Fenerbahce, ale nechápu proč máte takový vítr z toho "tureckého pekla"....to jste nějací vyjukaní dorostenci nebo co?....Spurs tam hráli na Besiktasi a byl to parádní zápas......rozhoduje kvalita na hřišti, posrat se tam můžou fakt jen nějací dorostenci a ne ostřílení hráči z PL.....

dále nechápu váš despekt k Ars*nalu.....ti šmejdi to úplně klidně mohou i celé vyhrát.....a na rozdíl od Čukotky to je i skutečný velkoklub.....

Navíc Ars*nal teď už pomalu může vypustit i ligu - čímž srovná každoroční pohárovou výhodu Liverpoolu....

Osobně celkové vítězství přeju Manchesteru United......hraje nejlepší fotbal a z těch co tam zůstali je to nesymptičtější klub

no arsenal to moze v klude vyhrat...to je pravda...ligu ale ani zdaleka nevypustame...a k najkrajsiemu futbalu...manu hra najkrajsi futbal za posledny mesiac...dlhodobo to je skor arsenal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyPi marec 28, 2008 8:00 pm

já se nebavím o "nejkrásnějším" fotbale ale o nejlepším fotbale.......mně ta vaše házená fakt moc nebere......mně se líbí rychlý, kombinační a zároveň i tvrdý fotbal MU - navíc na rozdíl od Ars*nalu je i efektivní, protože místo toho věčného nesmyslného kroužení kolem vápna (čemuž vy říkáte "krásný" fotbal) oni jdou vždy přímo na cíl.....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyPi marec 28, 2008 8:44 pm

bruce napísal:
já se nebavím o "nejkrásnějším" fotbale ale o nejlepším fotbale.......mně ta vaše házená fakt moc nebere......mně se líbí rychlý, kombinační a zároveň i tvrdý fotbal MU - navíc na rozdíl od Ars*nalu je i efektivní, protože místo toho věčného nesmyslného kroužení kolem vápna (čemuž vy říkáte "krásný" fotbal) oni jdou vždy přímo na cíl.....

ak hovoris o rychlej kombinacnej a priamociarej hre tak si dokonca aj ako yid musel obdivovat arsenal okolo rokov 2000-2004 lebo to bol futbal z inej galaxie...timi sme vtedy trhali na kusky doslova za par sekund...

je pravda ze sa to teraz spomalilo...ale stale to dokaze byt dost rychle...lenze nase poslende zapasy niesu zrovna super priklad...ide o to ze ta medzihra je tiez dost rychla...a potom pride este rychlejsia "through ball" a je to tam...nieco co sme hrali na zaciatku sezony
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptySo marec 29, 2008 11:25 pm

mně se nejvíce líbil Ars*nal když tam ještě hrál Tony Adams a jeho parta - ten měl ohromné charisma........:-)
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyUt apríl 07, 2009 8:35 pm

chlapci čo je tu taká nuda?? no tak!!!

Villareal-Arsenal
Manchester-Porto
Barca-Bayern
Loserpool-Blues

moje tipy:
x
1
1
x

uvidíme najviac sa teším samozrejme na stredu už len pre korunováciu košíc ako majstra Very Happy dúfajme teda a potom barca ale dneska som zvedavý ako dopadne ponorka s kanoniermi tak uvidíme Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyUt apríl 07, 2009 8:59 pm

Stoffo napísal:
chlapci čo je tu taká nuda?? no tak!!!

Villareal-Arsenal
Manchester-Porto
Barca-Bayern
Loserpool-Blues

moje tipy:
x
1
1
x

uvidíme najviac sa teším samozrejme na stredu už len pre korunováciu košíc ako majstra Very Happy dúfajme teda a potom barca ale dneska som zvedavý ako dopadne ponorka s kanoniermi tak uvidíme Very Happy

Aj ja sa tesim na zajtra.. Smile Na to ako rozbijeme sedlakov z trnavy :-P
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 EmptyUt apríl 07, 2009 11:28 pm

ech...som znechutený...práve dal manchester gól na 2:1...fuj...porto hralo veľmi pekný futbal...manU hral čisté hovno s pár svetlými momentami a aj tak vyhráva...ja to kašlem...a to nespomínam, že ten zápas a aston villou bolo tiež na zaplakanie...dúfam, že porto to doma uhrá...manchestru teda po tomto výkone vôbec neprajem..

EDIT: práve porto vyrovnalo...ešte že tak...dúfam, že postúpi...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale Champions League
Návrat hore 
Strana 4 z 6Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stvrtfinale CL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: