world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Stvrtfinale Champions League

Goto down 
+7
thierryhenry14
Bergie6
cuban
Stoffo
Lacoste
Anik51
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptySt marec 12, 2008 10:23 pm

V piatok 14. marca prebehne, ako tradicne, vo Svajciarskom Nyone vyzrebovanie stvrtfinalovych dvojic Champions League.

Aktualne kurzy na vitaza tohtorocnej Ligy Majstrov podla stavkovej kancelarie William Hill:

Manchester United - 4
FC Barcelona - 4,5
Arsenal FC - 6
Chelsea FC - 6
Liverpool FC - 6
AS Roma - 9
Fenerbahce Istanbul - 21
Schalke 04 - 26


Moje tipy na dvojice z Last 8:

Barca - AS Rim
ManU - Fenerbahce
AFC - Chelsea
Liverpool - Schalke

Ake su tie vase? hm? Som zvedavy, kto sa najviac priblizi realite Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptySt marec 12, 2008 10:26 pm

Man U - Arsenal
Liverpool - Fenerbahce
AS Roma - Chelsea
Schalke 04 - FC Barcelona
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptySt marec 12, 2008 11:54 pm

Anik51 napísal:
Man U - Arsenal
Liverpool - Fenerbahce
AS Roma - Chelsea
Schalke 04 - FC Barcelona

Podpisujem sa pod to aj ja Anik..Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 2:57 pm

moje tipy:

Barca-Manu

Arsenal-Liverpool

Chelsea-As Roma

Fenerbahce-Schalke

uvidime ci mi to vyjde ale dufam ze nie pretoze pre Barcu by to bolo s Manu tazke ale su to len tipy tak sa nechajme prekvapit.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 4:56 pm

No tak zaujimave by bolo Barca - Manu...lebo by to bola konfrontacia dvoch velkych a hrdych timov a rovnako aj dvoch hrdych uzivatelov tohto maleho fora...uz teraz sa tesim na tie komentare, snad mi to vyjde...

pre arsenal by som chcel schalke, chelsea, fenerbachce...v tomto poradi, schalke najviac atd...fakt si nezelam manu ani liverpool

podla mna to bude:
Barca - Manu
Chelsea - Arsenal
Liverpool - Fenerbachce
AS - Schalke
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 5:26 pm

ManU - Barca
Arsenal - Schalke
Fenerbachce - Chelsea
AS - Liverpool
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 5:57 pm

Bergie6 napísal:
ManU - Barca
Arsenal - Schalke
Fenerbachce - Chelsea
AS - Liverpool
zaujimave ze kazdy tipuje Barca-Manu nebol by som proti tomu ale az ked tak vo finale alebo radsej finale Arsenal-Barca a Titiho vitazny gol v poslednej minute predlzenia. Very Happy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 6:41 pm

Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
ManU - Barca
Arsenal - Schalke
Fenerbachce - Chelsea
AS - Liverpool
zaujimave ze kazdy tipuje Barca-Manu nebol by som proti tomu ale az ked tak vo finale alebo radsej finale Arsenal-Barca a Titiho vitazny gol v poslednej minute predlzenia. Very Happy

titi ked mal dat gol tak nedal,
a teraz uz tym duplom neda,
podla toho co vidim ako hra a na akom poste ...
dost ma to mrzi, lebo vidiet na nom ze to nieje pre neho pozicia
a nieje tak potrebny pre tim >>> ako aj sam nedavno hovoril,
ze sa neciti tam moc dobre a ze nepocituje ze by bol prinosom pre team ...
ale on si vybral odchod z klubu kde ho kazdy gooner miloval ...

tiez budem rad ak sa stretne AFC a Barca vo finale ...
ale teraz by som si prial niekoho priatelnejsieho
ale zase nie takeho co nam da gol zo standartky alebo rohu a bude beonovat
cely zapas, takze niekedy je lepsi team ktory je silnejsi a dovoli si utocit aj ked vyhrava...
ale prajem si Schalke alebo Fenerbachce
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 7:45 pm

Logicky kazdy si zela schalke a fenerbachce len aby niektory z nich nevyradil dalsieho giganta a nestal sa ciernym konom, oni mozu len prekvapit a to by mohla byt ich mala vyhoda.
Moje tipy:
AS Rim-Liverpool
Chelsea- ManU
Schalke-Arsenal
Barca-Fenerbachce
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 8:00 pm

thierryhenry14 napísal:
Stoffo napísal:
Bergie6 napísal:
ManU - Barca
Arsenal - Schalke
Fenerbachce - Chelsea
AS - Liverpool
zaujimave ze kazdy tipuje Barca-Manu nebol by som proti tomu ale az ked tak vo finale alebo radsej finale Arsenal-Barca a Titiho vitazny gol v poslednej minute predlzenia. Very Happy

titi ked mal dat gol tak nedal,
a teraz uz tym duplom neda,
podla toho co vidim ako hra a na akom poste ...
dost ma to mrzi, lebo vidiet na nom ze to nieje pre neho pozicia
a nieje tak potrebny pre tim >>> ako aj sam nedavno hovoril,
ze sa neciti tam moc dobre a ze nepocituje ze by bol prinosom pre team ...
ale on si vybral odchod z klubu kde ho kazdy gooner miloval ...

tiez budem rad ak sa stretne AFC a Barca vo finale ...
ale teraz by som si prial niekoho priatelnejsieho
ale zase nie takeho co nam da gol zo standartky alebo rohu a bude beonovat
cely zapas, takze niekedy je lepsi team ktory je silnejsi a dovoli si utocit aj ked vyhrava...
ale prajem si Schalke alebo Fenerbachce
povedal si to presne tak ako to je Titi hra spatne pre to lebo Frank (nech bude rad ze ho tak volam)ho dava na lave kridlo co nie je prilis titiho oblubena pozicia ale skor hra horsie pre to ze asi sa nevie spametat po tom oktobrovom rozvode a aj teraz sa objavuju spravy ze mu je luto za dcerou pretoze ju vidi len 5krat za 8 mesiacov .....fakt je mi ho luto a zelam si aby to teraz nejak vydrzal a "dokopal" a v buducej sezone kazdemu ukazal ze je stale svetova spicka v utoku.Come On Titi!Visca El Barca!Inak to finale z pariza by fakt nebolo zle pretoze vo finale takej sutazi ako je Lm maju byt kluby,ktore sa snazia hrat pekny pre divakov lubivy futbal a z tych muzstviev co tam ostali su v tomto Barca a Arsenal na 1.mieste taze tiez by som bol rad za finale Barca-Arsenal.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyŠt marec 13, 2008 10:47 pm

pre LM by bolo v sucasnosti velmi dobre ak by sa tam dostal everton, podla mna patri do TOP5 klubov, ktore hraju uzasny futbal pre divakov a pre mna je moyes v sucasnosti najvacsim idealom manazera, ucast v LM by bola zasluzenou odmenou za jeho vybornu bracu u toffees a tak isto aj pre hracov
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 12:59 am

Bergie6 napísal:
pre LM by bolo v sucasnosti velmi dobre ak by sa tam dostal everton, podla mna patri do TOP5 klubov, ktore hraju uzasny futbal pre divakov a pre mna je moyes v sucasnosti najvacsim idealom manazera, ucast v LM by bola zasluzenou odmenou za jeho vybornu bracu u toffees a tak isto aj pre hracov

Suhlasim Bergie, Everton ma na to, aby hral LM, lenze tu mozu hrat iba 4 kluby z PL. Vcera som pozeral ten ich match s Fiorentinou a mali neskutocnu smolu. Cely zapas ich bili, sanci jedna za druhou, ved aj dotiahli dvojgolove manko, ale bohuzial nedokazali strelit treti - postupovy gol a tak sa slo na penalty. Vysledok vsetci poznate. Ale atmosfera na Goodison bola elektrizujuca, krasa.... Skoda, hracov a aj Moyesa mi je luto.

Pre Stoffa: Pises, ze by si nechcel vo stvrtfinale za supera Manchester United. Preco?? Vsak nedavno si sa tu dusoval, ako by tvoja Barcicka rozobrala ManU do srobika... alebo si uz nepamatas, co hovoris? Inak ma dost prekvapuje,(kedze stale tocis o tom, ze Barca, Arsenal, Barca, Arsenal, Barca, Arsenal....), ze povazujes United za nejakych betonarov, resp. za niekoho, kto nevie hrat pohladny futbal???!!! Podla mna sa kvalitou futbalu United hocikedy vyrovna AFC. Hocikedy Stoffo! Maju trochu iny styl hry, ale kvalita je u oboch top-class!

Cuban gratulujem k tej mature, to bola asi este len pisomka,ze? Very Happy Ty by si si neprial United? To aj podla teba patria k tymom, ktory daju gol z rohu a potom iba brania a nesnazia sa utocit, aj ked vyhravaju? hm?

To nekonecne stastie Chelsea v zrebovani superov v poharoch uz raz musi skoncit! Osobne by som im prial LFC alebo ManU a Abramovic by si mohol hned zrusit rezervacku poschodia v moskovskom hoteli Ritz! Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 1:10 am

O to sa neboj..Do Moskvy sa urcite dostaneme...Smile) Mame Lamparda predsa..Very Happy:D
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 1:20 am

lampard napísal:
O to sa neboj..Do Moskvy sa urcite dostaneme...Smile) Mame Lamparda predsa..Very Happy:D

O tom nepochybujem lampard, Abramovic ma urcite nejakeho znameho vratnika na Luzniki Stadium a ten vam zozenie listky na finale pre vsetkych hracov+background staff! Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 2:30 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
pre LM by bolo v sucasnosti velmi dobre ak by sa tam dostal everton, podla mna patri do TOP5 klubov, ktore hraju uzasny futbal pre divakov a pre mna je moyes v sucasnosti najvacsim idealom manazera, ucast v LM by bola zasluzenou odmenou za jeho vybornu bracu u toffees a tak isto aj pre hracov

Suhlasim Bergie, Everton ma na to, aby hral LM, lenze tu mozu hrat iba 4 kluby z PL. Vcera som pozeral ten ich match s Fiorentinou a mali neskutocnu smolu. Cely zapas ich bili, sanci jedna za druhou, ved aj dotiahli dvojgolove manko, ale bohuzial nedokazali strelit treti - postupovy gol a tak sa slo na penalty. Vysledok vsetci poznate. Ale atmosfera na Goodison bola elektrizujuca, krasa.... Skoda, hracov a aj Moyesa mi je luto.

Pre Stoffa: Pises, ze by si nechcel vo stvrtfinale za supera Manchester United. Preco?? Vsak nedavno si sa tu dusoval, ako by tvoja Barcicka rozobrala ManU do srobika... alebo si uz nepamatas, co hovoris? Inak ma dost prekvapuje,(kedze stale tocis o tom, ze Barca, Arsenal, Barca, Arsenal, Barca, Arsenal....), ze povazujes United za nejakych betonarov, resp. za niekoho, kto nevie hrat pohladny futbal???!!! Podla mna sa kvalitou futbalu United hocikedy vyrovna AFC. Hocikedy Stoffo! Maju trochu iny styl hry, ale kvalita je u oboch top-class!

Cuban gratulujem k tej mature, to bola asi este len pisomka,ze? Very Happy Ty by si si neprial United? To aj podla teba patria k tymom, ktory daju gol z rohu a potom iba brania a nesnazia sa utocit, aj ked vyhravaju? hm?

To nekonecne stastie Chelsea v zrebovani superov v poharoch uz raz musi skoncit! Osobne by som im prial LFC alebo ManU a Abramovic by si mohol hned zrusit rezervacku poschodia v moskovskom hoteli Ritz! Very Happy

no ale zase ten everton prvy zapas dost pokaslal, tam ich fiorentina jasne prehrala...ale ich alebo aston villu by som rad videl v CL, ale podla vysledkov poslednych zapasov sa pool dako rozbehol...

dik, jj bola to iba pisomecka, z bratislavy zadavani monitor, lenze kedze som ho uspesne zvladol tak slovinu a anglinu, mozem uz vypustit lebo mi na ustnych staci 4 :-)

manu hra po arsenale asi najkrajsi futbal, niekedy spolu s arsenalom a niekedy dokonca lepsie...co sa tyka kvality tam nemozu byt debaty, kader manu ma asi najvacsiu v epl, a co sa tyka herneho prejavu, ten je tiez viac europsky ako typicky anglicky...v minulej sezone hral manu asi najkrajsi futbal v epl...arsenal hral super veci ale kvoli efektivite manu by som ich dal dopredu, nezelam si ich preto lebo by to nebolo vobec lahke a ani s ohladom na title fight by to nebolo dobre...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 3:19 pm

Ako inak....

Arsenal - Liverpool

AS Rím - Manchester

Fenerbachce - Chelsea

Shalke - Barcelona

potom semifinale:

Arsenal/Liverpool - Fenerbachce/Chelsea

AS/Manu - Schalke/Barca

opat sme dostali snad najhorsi zreb...liverpool a prvy zapas doma...chelsea ani nejdem komentovat....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 3:31 pm

cuban napísal:
Ako inak....

Arsenal - Liverpool

AS Rím - Manchester

Fenerbachce - Chelsea

Shalke - Barcelona

potom semifinale:

Arsenal/Liverpool - Fenerbachce/Chelsea

AS/Manu - Schalke/Barca

opat sme dostali snad najhorsi zreb...liverpool a prvy zapas doma...chelsea ani nejdem komentovat....
pozri je to stastie inak zase Rim-Manchester to bude fakt zabava.Ak Manchester postupi semifinale Manchester-Barca to by som si prial.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 3:54 pm

cuban napísal:
Ako inak....

Arsenal - Liverpool

AS Rím - Manchester

Fenerbachce - Chelsea

Shalke - Barcelona

potom semifinale:

Arsenal/Liverpool - Fenerbachce/Chelsea

AS/Manu - Schalke/Barca

opat sme dostali snad najhorsi zreb...liverpool a prvy zapas doma...chelsea ani nejdem komentovat....

Ty si snad robis srandu ne?? Ja by som si ovela radsej prial MU alebo vas...Fenerbahce som si prial zo vsetkych najmenej...Nakoniec sa potvrdilo ze vsetko co ja nechcem sa stane..V Istanbule to bude riadne peklo..Aspon ze sa Kezman vrati na SB, a snad nebude strielat goly ako za Chelsea..Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 4:42 pm

nic proti Schalke a United-nasich superov nic proti Liverpoolu a Chelsea ale tak ako som to predpovedal tak to aj je finale LM-Arsenal-Barca.no zda sa ze som mal pravdu.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 4:59 pm

no dostali sme presne to co som nechcel,
ako som pisal tento tyzden ze preco nechcem liverpool,
ale uz som zvyknuty na podobne stastie v zrebe ...
chcel som fenerbachce alebo schalke ale to mi bolo jasne ze to mi dostat nemozeme,
lebo som vedel ze jedneho bude mat chelsea a potom uz toho druheho my nemozeme dostat to bolo jasne
- no ale ked chceme byt majstri tak musime prejst cez kazdeho,
len mam taky cudny pocit ze prave liverpool to bude tazky oriesok

- povedal by som ze zase mame najtazsieho supera
i ked aj ostatne teamy su silne ale, dvojica AFC - Pool,
je asi najsilnejsi zapas z tychto dannych
a potom asi : AS Rím - Manchester
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 5:17 pm

thierryhenry14 napísal:
no dostali sme presne to co som nechcel,
ako som pisal tento tyzden ze preco nechcem liverpool,
ale uz som zvyknuty na podobne stastie v zrebe ...
chcel som fenerbachce alebo schalke ale to mi bolo jasne ze to mi dostat nemozeme,
lebo som vedel ze jedneho bude mat chelsea a potom uz toho druheho my nemozeme dostat to bolo jasne
- no ale ked chceme byt majstri tak musime prejst cez kazdeho,
len mam taky cudny pocit ze prave liverpool to bude tazky oriesok

- povedal by som ze zase mame najtazsieho supera
i ked aj ostatne teamy su silne ale, dvojica AFC - Pool,
je asi najsilnejsi zapas z tychto dannych
a potom asi : AS Rím - Manchester
myslim si ze ale co sa tyka zrebu tak je to dost vyrovnane pretoze my sme mali zo vsetkych favoritov najtazsiu skupinu a vy dost lahku a teraz mate vo vyradovacej faze tazkych superov a my dost lahkych ale ked postupite do semifinale tak zase Chelsea lahsi super ako Manchester kazdopadne vy ked chcete ist do finale musite prejst len cez eng kluby taze zaujimave.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 5:46 pm

Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)


Naposledy upravil lampard dňa Pi marec 14, 2008 5:50 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 36
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 5:47 pm

lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol!

nie, chelsea ... toe snad jasne kazdemu Smile
nech konecne pozrieme poriadny football, nie ?
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 6:10 pm

thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol!

nie, chelsea ... toe snad jasne kazdemu Smile
nech konecne pozrieme poriadny football, nie ?
presne tak echaj tak lamparda keby sa malo urcovat finale LM podla kvality a krasy tak jednoznacne Arsenal-Barca nikto iny a ktovi mozno to tak aj bude.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League EmptyPi marec 14, 2008 6:16 pm

lampard napísal:
Arsenal do finale?? lol! lol! Zo vsetkou uctou k tomuto klubu tak to je asi nemozne...Cakam finale Chelsea-MU...Aspon sa potvrdi ze v Anglicku su len dva velke kluby..A samozrejme chcem aby sme odplatili Looserpoolu tie dve semi-finalove porazky... Ale bojim sa velmi Fenerbahce (viac nez hociktorych inych timov v LM)

no v anglicku zopar velkych klubov je ale chelsea medzi nich nepatri...keby som napumpoval take zlate moravce peniazmi ako nejakeho americkeho atleta stereoidmi...povazoval by si ich za velky klub???????????
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Stvrtfinale Champions League Empty
OdoslaťPredmet: Re: Stvrtfinale Champions League   Stvrtfinale Champions League Empty

Návrat hore Goto down
 
Stvrtfinale Champions League
Návrat hore 
Strana 1 z 6Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stvrtfinale CL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: