world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Ciao všetci!

Goto down 
+4
Tarzan
metrostars
Lacoste
Anik51
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:22 am

Ahoojte. Tak, jedna osôbka mi povedala, že je slušné sa tu predstaviť. Tak ....
Meno: Anne
Bydlisko: Už pár rôčkov Anfield, Liverpool, Merseyside, England, UK
Loves: kluby Liverpool FC, trošku Slavia Praha. Hráči Gerrard, Carragher, Torres, Alonso, Škrtel a Bouzanis. Reprezentácie Anglicko a Brazília.
Hates: kluby Manchester United, Everton FC. Hráči Dida, Tevez, Neville a Van der Saar. Repre asi len tá chorvátska Very Happy .
To je asi všetko....
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:25 am

Anik51 napísal:
Ahoojte. Tak, jedna osôbka mi povedala, že je slušné sa tu predstaviť. Tak ....
Meno: Anne
Bydlisko: Už pár rôčkov Anfield, Liverpool, Merseyside, England, UK
Loves: kluby Liverpool FC, trošku Slavia Praha. Hráči Gerrard, Carragher, Torres, Alonso, Škrtel a Bouzanis. Reprezentácie Anglicko a Brazília.
Hates: kluby Manchester United, Everton FC. Hráči Dida, Tevez, Neville a Van der Saar. Repre asi len tá chorvátska Very Happy .
To je asi všetko....

No takze si tu..Very Happy Tak ta tu teda vitam a mozes sa tu porozhliadnut ako tu to chodi..Smile Inak co ti vadi na Chorvatskej repre?? zeby preto ju nemas rada ze vyhodili Anglicko?Very Happy

Tak dneska som na pokeci zohnal dvoch slovakov zijucih v UK..Very Happy Som proste skvely:D:D lol!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:31 am

lampard - presne pre to nenávidím Chorvátsko. Aj keď uvažujem, že keď sa da Silva vráti, že budem fandiť aj im Very Happy .
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:32 am

Anik51 napísal:
lampard - presne pre to nenávidím Chorvátsko. Aj keď uvažujem, že keď sa da Silva vráti, že budem fandiť aj im Very Happy .

Jaaaj..no hned mi to bolo jasne..Very Happy Chodak da Silva co?? I ked tarzan ma na to iny nazor..Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:42 am

tarzanov názor som ešte nevypátrala, ale ja si myslím (ted aspoň chudáka Martina Taylora bránim Very Happy ) že to MT neurobil naschvál. A EDS mu to však už prepáčil. Alebo kto do teba kopačkou, ty doňho dobrým slovom Very Happy .
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:44 am

Anik51 napísal:
tarzanov názor som ešte nevypátrala, ale ja si myslím (ted aspoň chudáka Martina Taylora bránim Very Happy ) že to MT neurobil naschvál. A EDS mu to však už prepáčil. Alebo kto do teba kopačkou, ty doňho dobrým slovom Very Happy .

Very Happy No tarzanov nazor bol taky ze si EDS pre ten faul isiel sam.. No neviem co je na tom pravdy..Very Happy nevydel som tan zapas iba kratke zabery..
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:47 am

Tak ja si myslím to isté čo tarzan. Len na pokeci keby som napísala že Eduardo si po ten faul išiel tak by ma tam zlinčovali Very Happy .
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 1:52 am

Anik51 napísal:
Tak ja si myslím to isté čo tarzan. Len na pokeci keby som napísala že Eduardo si po ten faul išiel tak by ma tam zlinčovali Very Happy .

Noo tomu ver..hlavne taky fanaticky fandovia AFC ako cuban a TH14..Very Happy
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:01 am

Anik51 napísal:
Ahoojte. Tak, jedna osôbka mi povedala, že je slušné sa tu predstaviť. Tak ....
Meno: Anne
Bydlisko: Už pár rôčkov Anfield, Liverpool, Merseyside, England, UK
Loves: kluby Liverpool FC, trošku Slavia Praha. Hráči Gerrard, Carragher, Torres, Alonso, Škrtel a Bouzanis. Reprezentácie Anglicko a Brazília.
Hates: kluby Manchester United, Everton FC. Hráči Dida, Tevez, Neville a Van der Saar. Repre asi len tá chorvátska Very Happy .
To je asi všetko....
no co k tomu dodat tak vytaj medzi nami aj ked nesuhlasim s tebou ako sa vyjadrujes na manchester united ale neboj mi ta z toho vyliecime a budes ho milovat king
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:04 am

lampard- LOL
metrostars - No, doooosť ťažké bude vyliečiť ma. Pretože na Anfielde sa nič iné ako fandiť LFC nepripúšťa.
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:10 am

Anik51 napísal:
lampard- LOL
metrostars - No, doooosť ťažké bude vyliečiť ma. Pretože na Anfielde sa nič iné ako fandiť LFC nepripúšťa.
asi by si mal zmenit bydlisko viem o jednom peknom meste a je len par kilometrov na vychod mal by si si to este rozmysliet
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:12 am

metrostars napísal:
Anik51 napísal:
lampard- LOL
metrostars - No, doooosť ťažké bude vyliečiť ma. Pretože na Anfielde sa nič iné ako fandiť LFC nepripúšťa.
asi by si mal zmenit bydlisko viem o jednom peknom meste a je len par kilometrov na vychod mal by si si to este rozmysliet

Ona je inak zena..Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:17 am

lampard - oni by si to možno všimli sami Very Happy .
metrostars - pár kilometrov na východ?Myslíš Looserpool Very Happy ?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:19 am

lampard: ma tu opisujes ako keby som bol nejaky postrach Very Happy ja len nemam rad ked niekto presadzuje blby nazor = iny ako moj Razz Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:20 am

Tarzan napísal:
lampard: ma tu opisujes ako keby som bol nejaky postrach Very Happy ja len nemam rad ked niekto presadzuje blby nazor = iny ako moj Razz Twisted Evil

Aha..Very Happy inak postrach si...Hlavne by sme mali dopradu varovat ked sem pride fanda AFC..Very Happy
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:42 am

lamps - dúfam že ti to lamps miesto lampard nevadí Very Happy . Dovlečiem sem dve fanúšičky Arsenalu a uvidíme čo sa stane Very Happy . Kiminkova sa nedá odrovnať , ale čo bude s forsale, nemám ani tušenia Very Happy .
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:45 am

ta zenska tu uz bola mala nik kiki..alebo podobne...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:45 am

Anik51 napísal:
lamps - dúfam že ti to lamps miesto lampard nevadí Very Happy . Dovlečiem sem dve fanúšičky Arsenalu a uvidíme čo sa stane Very Happy . Kiminkova sa nedá odrovnať , ale čo bude s forsale, nemám ani tušenia Very Happy .

Jasne ze to lamps nvadi..Very Happy je to vlastne iba skratka.. Tu kiminkovu poznam z pokecu ale forsale mi je trochu znama..v kazdom pripade dovlec ich sem..Very Happy Snad sa vedia o fotbale slusne pobavit..Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:46 am

Tarzan napísal:
ta zenska tu uz bola mala nik kiki..alebo podobne...

To asi nebola ona..Smile
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:50 am

dovlečiem sem ešte aj pár LFC fans. Nech je sranda. A keď sa nejak preklikám, tak aj Škrtela osobne.... to by bol teda najväčší úlovok. Ale načo zbytočne snívať Very Happy .
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:52 am

Anik51 napísal:
dovlečiem sem ešte aj pár LFC fans. Nech je sranda. A keď sa nejak preklikám, tak aj Škrtela osobne.... to by bol teda najväčší úlovok. Ale načo zbytočne snívať Very Happy .

Snad ty LFC vedia slovensky..Anglinu sa ucim ale nejsom v nej genius..a ani Skrtel nie..mala by si ho ulovit a doucovat..Very Happy ved predsa byvaly sa s nim pozna ne?Very Happy zeby ti ho vybavil
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:52 am

noo clovek si musi zhanat posily ked sam na nieco nestaci Razz lol!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:54 am

Tarzan napísal:
noo clovek si musi zhanat posily ked sam na nieco nestaci Razz lol!

Jasne..Very Happy Dones sem O´neila a uvidime ci by si to dokazal..Razz
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:55 am

ten by ta odpisal ze by si sa uz neodvazil dojst na internet Razz
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! EmptySt február 27, 2008 2:55 am

Tarzan napísal:
ten by ta odpisal ze by si sa uz neodvazil dojst na internet Razz

Noo..mozno tak zeby som mu nerozumel ani slovo v EN..Very Happy teda nieco
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Ciao všetci! Empty
OdoslaťPredmet: Re: Ciao všetci!   Ciao všetci! Empty

Návrat hore Goto down
 
Ciao všetci!
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Úvod :: Predstavte sa...-
Prejdi na: