world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 pripravované prestupy ?!?!?!

Goto down 
+5
Tarzan
cuban
Bergie6
Stoffo
AMOR414
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptySt marec 26, 2008 3:53 pm

najnovšie prestupové špekulácie:

Johnny Heitinga se rozhodl, jaké budou jeho další fotbalové kroky. Nizozemský obránce dospěl k rozhodnutí odejít z Ajaxu a podle informací tamních médií se již dohodl na pětileté smlouvě s Atletikem Madrid...

"Třesu se radostí. Tohle bude překrásná a nová fáze v mé kariéře. Ajax mi bude strašně moc chybět. Je to můj druhý domov a doufám a zároveň očekávám, že mi všichni popřejí hodně štěstí. Sám sobě jsem již slíbil, že pokud mě Ajax bude chtít, ukončím zde jednou kariéru," prohlásil Heitinga,

"Je to velká škoda. Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, ale je pochopitelné, že hráč, který za Ajax hrál sedmnáct let, se chce podívat také někam jinam," přijal Heitingovo rozhodnutí technický ředitel Ajaxu Martin van Geel.


Již letos v létě možná vymění Philipp Lahm jeden velkoklub za druhý. O obránce Bayernu Mnichov má velký zájem Barcelona, což potvrdil sportovní ředitel katalánského klubu Txiki Begiristain...

"Je na našem seznamu vytipovaných posil," prozradil Txiki Begiristain v rozhovoru pro TZ s tím, že Lahma Barcelona sleduje již několik let.

Lahm si jméno udělal ve Stuttgartu, kam ho Bayern jako mladého hráče uvolnil na hostování. Následně mu vyšlo rovněž mistrovství světa a rázem se z něho stal jeden z nejobletovanějších hráčů v Německu.
Vedle Barcelony se o Lahmovi mluvilo především v souvislosti s anglickými kluby. Zájem o něho měly a možná ještě mají Manchester United, Chelsea a Tottenham.


Hodně velký zájem je v Evropě o Carlose Kameniho. Brankář Espanyolu upoutal pozornost řady klubů a barcelonský celek to bude mít hodně složité, aby kamerunského gólmana udržel...

"Je to pravda, o Carlose se zajímají kluby z Anglie a ze Španělska. Kontaktovala mě řada klubů, ale nic zatím není rozhodnuto. V Espanyolu má smlouvu ještě na jeden rok a chápu, že mu klub nabídne prodloužení kontraktu. Sleduje ho řada týmů a Carlos si vedl dobře na Africkém poháru národů. Okolo není moc lepších mladých brankářů," ví moc dobře Kameniho agent Bruno Satin.

Kameni je ve svých 24 letech jednou z klíčových postav Espanyolu a i díky němu barcelonský celek bojuje o pohárové příčky. Jedním ze zájemců o jeho služby je londýnský Tottenham, kam by ho rád přivedl manažer Juande Ramos jako náhradu za ne právě nejjistějšího Paula Robinsona.
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyŠt apríl 03, 2008 6:40 pm

Jeden pako mi tvrdí že Kaká pôjde do Liverpoolu lol! . Dúfam že má Rafa rozum a že niečo takéto nehrozí.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptySo apríl 12, 2008 2:40 pm

Zdroj fifa.com ::

Ronaldinho udělal velký krok směrem k přestupu z Barcelony do AC Milán. Brazilský útočník se s italským klubem již dohodl na podmínkách smlouvy, nyní čekají Rossoneri jednání se zástupci katalánského velkoklubu...

"Ronaldinho a Milán již dosáhli dohody," prohlásil hráčův agent a bratr v jedné osobě Roberto de Assis pro dnešní vydání deníku Gazzetta dello Sport.

Ronaldinho se s Rossoneri údajně dohodl na smlouvě s platností do léta 2012 a ročním platem osm milionů eur. "Je zde dohoda s hráčem. Nyní se musíme dohodnout i s Barcelonou, dejte nám čas," řekl si k celé záležitosti své vice-prezident AC Milán Adriano Galliani.

no ako som hovoril.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPo apríl 21, 2008 11:30 pm

tak Mourinho udajne cez weekend uzatvoril zmluvu s Interom Milan a v lete sa stava ich trenerom.Moratti sa s nim uz dohodol na podmienkach a aj s Mancinim na odchode. Mourinho hned vyhlasil, ze chce do klubu dostat Fat Franka a Diviera Drogbu. Tak uvidime... To by nebol zly tah, konkurencia by bola pomerne znacne oslabena. Chelsea sa podla mna v lete dost prerekonstruuje, Grant pojde ako prvy a s nim urcite aj par hracov. Lenze Romanove vrecko je bezodne, takze urcite niekto pride opacnym smerom...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 12:09 am

avs.roy napísal:
tak Mourinho udajne cez weekend uzatvoril zmluvu s Interom Milan a v lete sa stava ich trenerom.Moratti sa s nim uz dohodol na podmienkach a aj s Mancinim na odchode. Mourinho hned vyhlasil, ze chce do klubu dostat Fat Franka a Diviera Drogbu. Tak uvidime... To by nebol zly tah, konkurencia by bola pomerne znacne oslabena. Chelsea sa podla mna v lete dost prerekonstruuje, Grant pojde ako prvy a s nim urcite aj par hracov. Lenze Romanove vrecko je bezodne, takze urcite niekto pride opacnym smerom...

Konecne..uz sa nemozem dockat leta ked ten Drogbov ksicht uvidim odchadzat a nastupovat do lietadla a hned kurz Milano..Very Happy Ale Lampard zostane..O to by som strach nemal..Smile
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 9:21 am

toto som čítal...to je akože pravda? Shocked

Bývalý útočník Arsenalu Thierry Henry údajně řekl Franku Rijkaardovi, že by rád opustil Barcelonu a vrátil se do Anglie. Henry přišel před touto sezónou do Barcelony za 16,1 milionu liber a podle všeho mu dělá problémy se ve Španělsku usadit.

Zástupci Barcelony už dříve předeslali, že pokud přijde na Henryho dobrá nabídka, nebudou se jeho odchodu bránit. 30letý forvard nastřílel v 25 zápasech jen sedm branek, což je podstatně méně než se čekalo.

Na Henryho výkonech se neblaze podepisují také osobní problémy. Francouzský útočník se rozvedl a dcerku Teu vídá pouze minimálně. Návrat do Anglie by mohl pomoci celou věc vyřešit.

Pokud by Henry hrál znovu v Londýně, pak by měl příležitost vidět dceru častěji. Není však jasné, zda by se Henry vrátil do Arsenalu, protože jeho vztah s koučem Wengerem byl údajně před jeho odchodem do Španělska napjatý.

Favoritem v boji o Henryho je nejspíš Chelsea, která má dostatek finančních prostředků a navíc bude v létě přebudovávat kádr. O Henryho už projevily zájem také Manchester City a Newcastle. Ovšem předpokládá se, že pokud se Henry opravdu vrátí do Anglie, pak spíš než na severu, zakotví v Londýně.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 1:50 pm

jarci napísal:
toto som čítal...to je akože pravda? Shocked

Bývalý útočník Arsenalu Thierry Henry údajně řekl Franku Rijkaardovi, že by rád opustil Barcelonu a vrátil se do Anglie. Henry přišel před touto sezónou do Barcelony za 16,1 milionu liber a podle všeho mu dělá problémy se ve Španělsku usadit.

Zástupci Barcelony už dříve předeslali, že pokud přijde na Henryho dobrá nabídka, nebudou se jeho odchodu bránit. 30letý forvard nastřílel v 25 zápasech jen sedm branek, což je podstatně méně než se čekalo.

Na Henryho výkonech se neblaze podepisují také osobní problémy. Francouzský útočník se rozvedl a dcerku Teu vídá pouze minimálně. Návrat do Anglie by mohl pomoci celou věc vyřešit.

Pokud by Henry hrál znovu v Londýně, pak by měl příležitost vidět dceru častěji. Není však jasné, zda by se Henry vrátil do Arsenalu, protože jeho vztah s koučem Wengerem byl údajně před jeho odchodem do Španělska napjatý.

Favoritem v boji o Henryho je nejspíš Chelsea, která má dostatek finančních prostředků a navíc bude v létě přebudovávat kádr. O Henryho už projevily zájem také Manchester City a Newcastle. Ovšem předpokládá se, že pokud se Henry opravdu vrátí do Anglie, pak spíš než na severu, zakotví v Londýně.

ak je to naozaj pravda a chce odist tak do chelsea nepojde urcite...to je akoby gerrard prestupil do evertonu, giggs do liverpoolu alebo neviem...ja by som ho v arsenale privital ale urcite bez kapitanskej pasky a s hlavou dole pripraveneho bojovat o miesto v zakladnej zostave...sucasny arsenal nie je one man show a ak by sa tomu prisposobil a mozno prijal ulohu squad playera bolo by to super
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 3:43 pm

jarci napísal:
toto som čítal...to je akože pravda? Shocked

Bývalý útočník Arsenalu Thierry Henry údajně řekl Franku Rijkaardovi, že by rád opustil Barcelonu a vrátil se do Anglie. Henry přišel před touto sezónou do Barcelony za 16,1 milionu liber a podle všeho mu dělá problémy se ve Španělsku usadit.

Zástupci Barcelony už dříve předeslali, že pokud přijde na Henryho dobrá nabídka, nebudou se jeho odchodu bránit. 30letý forvard nastřílel v 25 zápasech jen sedm branek, což je podstatně méně než se čekalo.

Na Henryho výkonech se neblaze podepisují také osobní problémy. Francouzský útočník se rozvedl a dcerku Teu vídá pouze minimálně. Návrat do Anglie by mohl pomoci celou věc vyřešit.

Pokud by Henry hrál znovu v Londýně, pak by měl příležitost vidět dceru častěji. Není však jasné, zda by se Henry vrátil do Arsenalu, protože jeho vztah s koučem Wengerem byl údajně před jeho odchodem do Španělska napjatý.

Favoritem v boji o Henryho je nejspíš Chelsea, která má dostatek finančních prostředků a navíc bude v létě přebudovávat kádr. O Henryho už projevily zájem také Manchester City a Newcastle. Ovšem předpokládá se, že pokud se Henry opravdu vrátí do Anglie, pak spíš než na severu, zakotví v Londýně.
totalne dristy ak postupime do finale a vyhrame LM Henry pochopi ze je konecne v time,v ktorom sa mu splnil sen vyhrat LM navyse ak by aj vo finale prehral bude mat dobry pocit ze vyradil silny Manchester.Ak s Manu vypadneme Laporta odvola Rijkaarda a Henry pod novym trenerom ozije pretoze novy trener bude bud Guardiola alebo Mourinho a obidvaja slubili zmenu rozostavenia ty padom pojde Titi opet na hrot a bude hrat lepsie cize akokolvek dopadne semifinale bude to pre Henryho vyhodne.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 4:01 pm

Je to cele blbost..Chelsea onho zaujem nema..Chelsea ma v utoku pretlak a aj ked v lete viaceri z utoku odidu tak Chelsea chce stavat na mladych perspektivnych hraacoch a ne starych dedkov...Je to prinajmensom cele smiesne..A cuban ma pravdu..Je to vec ktoru som napisal asi vsade kde som cital tento clanok ze to je ako keby odisiel Messi do Realu alebo Giggs do Liverpoolu...A Stoffo, udajne Mourinho ma podpiane v Inter Milano takze by som si radsej vydychol...Okrem Chelsea by skazil aj Barcu co by mi nevadilo ale tebe urcite ano..Very Happy

Inak je to nieco podobne ako ked teraz spekuluju media o prestupe Gerrarda do Chelsea..Za to ze ho Avram rad tak uz media robia s toho osial....Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 4:21 pm

lampard napísal:
Je to cele blbost..Chelsea onho zaujem nema..Chelsea ma v utoku pretlak a aj ked v lete viaceri z utoku odidu tak Chelsea chce stavat na mladych perspektivnych hraacoch a ne starych dedkov...Je to prinajmensom cele smiesne..A cuban ma pravdu..Je to vec ktoru som napisal asi vsade kde som cital tento clanok ze to je ako keby odisiel Messi do Realu alebo Giggs do Liverpoolu...A Stoffo, udajne Mourinho ma podpiane v Inter Milano takze by som si radsej vydychol...Okrem Chelsea by skazil aj Barcu co by mi nevadilo ale tebe urcite ano..Very Happy

Inak je to nieco podobne ako ked teraz spekuluju media o prestupe Gerrarda do Chelsea..Za to ze ho Avram rad tak uz media robia s toho osial....Smile
Zaujimave s Portom hral krasny futbal a ty asi vela nevies kde Jose zacinal v barce ako asistent v 90.rokoch za cias Rivalda a Kluiverta v tom case sme hrali nadherny futbal a vela s hovorilo o skvelej praci Mourinha najme o fyzicke ktora bola o 200 stupnov lepsia ako je teraz.Mourinho barcu pozna a ked pojde do Interu newadi Pep Guardiola je srdciar a velka legenda klubu navyse sucasny trener becka.Kvalitu ako trener ma ved Barce priniesol Messiho,Bojana,Giovanniho,Iniestu a z tychto mladikov urobil buduce megastar svetoveho futbalu.Messi Iniesta budu este lepsi ako su teraz a Giovanni ci Bojan to su proste buduce legendy teda aspon Bojan urcite a dobru karieru maju pred sebou aj Pedrito,Victor Vazquez,Guy Assulin co potvrdzuje ze mame najlepsiu pracu s mladezou na celom svete.La Masia je proste v tomto Number One!!!

Myslim ze Guardiola by bol podobny trener ako Wenger znamy koncepcnou pracou s mladymi hracmi,lepsou fyzickou a taktiez vescim srdcom.Navyse pred 2 tyzdnami po hanbe v betise mal Pep pohovor s Laportom taze ako to nazval avs.roy ak pride Rijkaardov deadline tak trenerom bude na 90% Guardiola az druha alternativa je Mourinho.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 5:41 pm

Ja velmi dobre viem kde zacinal ale co bolo nemusi byt teraz..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 5:45 pm

Inak Ronaldinho nepojde do AC pretoze Barca chcela za nho 30-35 mil.libier a Ac bolo ochotne zaplatit maximalne 20.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 7:57 pm

Tak to uz tiez vieme ale nakoniec uvidis ze sa to nejak vyriesi a pojde smer MIlano..Len teraz ku ktorej farbe..Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 8:19 pm

lampard napísal:
Tak to uz tiez vieme ale nakoniec uvidis ze sa to nejak vyriesi a pojde smer MIlano..Len teraz ku ktorej farbe..Very Happy
ja vlastne ani sam neviem aky mam na to nazor Very Happy na jednej strane ked sa pozeram na youtube jeho videa nadhera ten player to proste len-tak zabudnut nemohol ale na druhej strane peniaze za jeho prestup by boli skvele pre inych hracov ako Fabregas,Van Der Vaart,D.Alves,Benzema...cize tieto peniaze by sa nam urcite zisli + Roniho problemy s disciplinou a zbytocne zla moralka v kabine nwm co si mam vybrat.Fakt neviem. Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyUt apríl 22, 2008 8:25 pm

Jarci smutna sprava:

Fotbalový velkoklub Bayern Mnichov zřejmě přijde o jeden ze svých nejcennějších hráčských pokladů. Čtyřiadvacetiletý krajní obránce Philipp Lahm odmítl s klubem prodloužit smlouvu, která mu končí v létě 2009, a dal najevo zájem odejít do zahraničí.

Německý reprezentant postavil vedení klubu před svízelné rozhodnutí. Funkcionáři se mohou ještě snažit Lahma přesvědčit během příští sezony, ale zároveň by tím riskovali potenciální vysoké odstupné, které by za něj mohli letos v létě zinkasovat. Prodej by ale také nebyl pro Bayern nejpříjemnějším řešením, protože by tím přišel nejen o jednoho z nejlepších krajních obránců na světě, ale i o vlastního odchovance a marketingově velmi cenné jméno.

Hráč ale už jednat dál nehodlá. "Chci z Bayernu odejít, dokud toho mám ještě dost před sebou," prohlásil Lahm v rozhovoru pro časopis Stern. "Dva roky jsem strávil na hostování ve Stuttgartu, teď jsem třetím rokem v Bayernu. Bylo by proto logické odejít do zahraničí," uvedl a připustil, že očekává, že jej vedení skutečně prodá už letos. "Je to dost dobře možné," dodal. Dosud bylo jeho jméno spojováno s možným přestupem do Barcelony nebo Manchesteru United.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptySt apríl 23, 2008 8:20 am

konecne to Lahmovi doslo ze uz prerastol bayern...do toho man u namiesto Browna
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptySt apríl 23, 2008 9:14 am

Sad Sad Sad

tak toto je pre mňa naozaj zlá správa...bez neho budúcu sezónu ligy majstrov nevyhráme... Wink ty kokso, sakra aj s tým, ale na druhej strane mu aj prajem, veď je mladý a naozaj špička medzi obráncami a keď pôjde do iného (veľko)klubu, tak mu to len prospeje a nemecká repre bude mať zase pevnejší ľavý kraj obrany... Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 11:13 am

Ked uz sa tu vsetko toci okolo toho barryho zevraj onho ma zaujem pool a dokonca aj odmietol predlzit zmluvu v astonke...je to pravda tarzan?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 2:11 pm

on povedal ze chce napredovat a ked mu to klub neumozni tak tam konci...

cize teraz Lerner O´Neill a Barry niekde sedia a diskutuju ze co a ako...zatial neni nic iste
klub musi posilnovat aby zostal Barry asi tak...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 2:16 pm

takto nejako to je:
Daily Star: Martin O'Neill has told American billionaire Randy Lerner to invest £80m this summer if he wants Aston Villa to blast apart the Big Four's domination of the Premier League. Since taking over as boss, O'Neill has spent half that amount in a year and a half, taking them from the bottom half of the table to the verge of the UEFA Cup qualification. But the ambitious Ulsterman knows that it is going to take a massive spending spree this summer if he is to fulfil his dream of mounting a serious challenge for a Champions League spot next season.

myslim ze predvcerom som v tychto novinach cital ze mame vyhliadnuteho Sidwela z KFC za £5m...

urobil som si tu namahu a tu su este mena spojene s AV

Steve Sidwell (Chelsea)

Carlo Cudicini (Chelsea)

Mario Santana (Fiorentina)

Riccardo Montolivo (Fiorentina)

Giampaolo Pazzini

Ruben de la Red (Getafe)

Esteban Granero (Getafe)

Ikechukwu Uche (Getafe)

Pablo Hernandez (Getafe)

Cata Diaz (Getafe)

Willy Sagnol (Bayern Munich)

Cata Diaz (Getafe)

Bernard Mendy (PSG)

Daniel van Buyten (Bayern Munich)

Cosmin Contra (Getafe)

Brian Howard (Barnsley)

Jussi Jaaskelainen (Bolton)

John Paintsil (West Ham)

Richard Stearman (Leicester)

Wayne Hennessey (Wolves)

Diego Forlan (Atletico Madrid)

Mark Oxley (Rotherham)

Sam Vokes (Bournemouth)

Jose Angel Crespo (Sevilla)

James Milner (Newcastle)

David Bentley (Blackburn)

Bafetimbi Gomis (St Etienne)

Jimmy Bullard (Fulham)

Eidur Gudjohnsen (Barcelona)

Nélson (Benfica)

Jose Bosingwa (Porto)

Peter Crouch (Liverpool)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 2:33 pm

pekny zoznam a vela kvalitnych futbalistov...je tam aj zopar mladych a talentovanych hracov...bentleyho chce aj chelsea a pool...pool aj barryho takze to bude tazke...v suvislosti s liverpoolom moze zamiesat karty aj carson...ako je to s nim?

len este musim dodat ze sa mi tieto veci fakt nepacia...dalsi tim s kopou penazi a "zarucenym" receptom na uspech...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 2:38 pm

cuban napísal:
pekny zoznam a vela kvalitnych futbalistov...je tam aj zopar mladych a talentovanych hracov...bentleyho chce aj chelsea a pool...pool aj barryho takze to bude tazke...v suvislosti s liverpoolom moze zamiesat karty aj carson...ako je to s nim?

len este musim dodat ze sa mi tieto veci fakt nepacia...dalsi tim s kopou penazi a "zarucenym" receptom na uspech...

noo tak kopu penazi mame ale M O´N neni jeden z tych managerov ktori vyhodia vsetky peniaze podla mna dojde 5-6 novych hracov
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 2:52 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
pekny zoznam a vela kvalitnych futbalistov...je tam aj zopar mladych a talentovanych hracov...bentleyho chce aj chelsea a pool...pool aj barryho takze to bude tazke...v suvislosti s liverpoolom moze zamiesat karty aj carson...ako je to s nim?

len este musim dodat ze sa mi tieto veci fakt nepacia...dalsi tim s kopou penazi a "zarucenym" receptom na uspech...

noo tak kopu penazi mame ale M O´N neni jeden z tych managerov ktori vyhodia vsetky peniaze podla mna dojde 5-6 novych hracov
inak Jarci priblizuje sa to opacnym smerom:Obránce Bayernu Mnichov a německé reprezentace Philipp Lahm se prý dohodl na podmínkách smlouvy s Barcelonou. Když začátkem týdne Lahm nenalezl společnou řeč se zástupci Bayernu, začalo se spekulovat o jeho odchodu do zahraničí. Podle deníku As se Lahm dohodl na čtyřleté smlouvě s FC Barcelona.

No uvidime ako to dopadne.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 3:14 pm

Tarzan, ked som cital ten zoznam, napadlo ma, ci spanielsky futbalovy klub Getafe nezanika? Very Happy Ak by odtial zmizlo tolko hracov, to budu hrat za nich divaci vylosovani z klobuka? Very Happy

ja len dodam, ze Luca Modric je tesne pred podpisom s Newcastle United, ktory chce mimochodom dostat spat Henryho na ostrovy. Uz ponukli Barce £15m, tak som zvedavy...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 EmptyPi apríl 25, 2008 3:39 pm

avs.roy napísal:
Tarzan, ked som cital ten zoznam, napadlo ma, ci spanielsky futbalovy klub Getafe nezanika? Very Happy Ak by odtial zmizlo tolko hracov, to budu hrat za nich divaci vylosovani z klobuka? Very Happy

ja len dodam, ze Luca Modric je tesne pred podpisom s Newcastle United, ktory chce mimochodom dostat spat Henryho na ostrovy. Uz ponukli Barce £15m, tak som zvedavy...
avs.roy ZIADNY NEWCASTLE!!!Moj naoblubenejsi hrac bud ostane v mojom najoblubenejsom klube alebo pojde do mojho druheho klubu.tu to mas::

Jedině Arsenal! Tak se vyjádřil ke svému návratu do Anglie útočník Barcelony Thierry Henry. Mimo to stačil dodat, že svého přestupu do Španělska nelituje a že je tam šťastný.

V případě, že by se Henry vrátil do Anglie, pak prý jedině do Arsenalu. "Stal jsem se fanouškem, v Anglii pro mě existuje jediný klub a to je Arsenal," řekl Henry.

Henry, který v dresu Gunners nastřílel v 254 ligových utkáních 174 branek, dále dodal, že svého odchodu do Španělska nelituje. "Nemá smysl litovat, věci se v životě vždycky dějí z nějakého důvodu," prohlásil Henry. V Barceloně se mu v první sezóně ale zdaleka tolik nedařilo. V 25 zápasech dal jen sedm branek.

"Po Anglii se mi stýská. Díval jsem se na Stoke City proti Crystal Palace. Vždycky mi to bude chybět. Ale v Barceloně jsem spokojený a mám tu ještě kontrakt na tři roky," uvedl Henry.

Těžko hádat, co způsobilo náhlý obrat v Henryho vyjádřeních. Ještě nedávno se francouzský ostrostřelec soužil kvůli dceři a po návratu do Anglie prahnul. Zájemci se nenechali dlouho pobízet a nabídky se dali přehazovat vidlemi. Nejvážnější zájem vyjádřili Newcastle, Manchester City a Chelsea.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
pripravované prestupy ?!?!?!
Návrat hore 
Strana 2 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» PRESTUPY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: