world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 pripravované prestupy ?!?!?!

Goto down 
+5
Tarzan
cuban
Bergie6
Stoffo
AMOR414
9 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe február 17, 2008 1:32 am

Agent Diarru: "Nielen Inter Miláno, ale aj AC, Juventus i Liverpool by chceli získať hráča. Nerazzuri však prišli s najlepšiou ponukou, budeme s ním naďalej rokovať. Všetko závisí od hráča, hoci to bude ťažké, veď madridský klub si pýta 25-30 miliónov eur zaňho."
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe február 17, 2008 11:40 am

"K dispozici na letní transferový trh máme 70 miliónů Liber," řekl viceprezident katalánského velkoklubu Ferran Soriano. "Otázkou však zůstává, zdali je budeme vůbec potřebovat. Na přestupy totiž vlastně nemáme žádný limit. Můžu říct toto: Nemůže se stát, že bychom nezískali vytipovaného hráče kvůli financím."

To je pecka hlavne ma tesi tato veta Nemůže se stát, že bychom nezískali vytipovaného hráče kvůli financím."
To je dobra sprava potrebujeme predovsetkym praveho beka,tvoriveho zaloznika,nejakeho obrancu (Garay je uz isty) a mozno niekoho do utoku ak klub nepredlzi zmluvu Giovannimu.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptySo marec 08, 2008 9:11 pm

Co si myslite o tomto??

Portugalec José Mourinho se chce do světa velkého fotbalu vrátit v příštím roce a trénovat v Itálii nebo ve Španělsku. Bývalý kouč londýnské Chelsea to řekl v dnešním vydání listu Gazzetta dello Sport a dodal, že jeho dlouhodobým cílem je portugalská reprezentace.

V rozhovoru pro italský odborný deník Mourinho prohlásil, že letos návrat k trénování neplánuje. "Teď studuji, ale v příštím roce, proč ne," poznamenal. Nejbližší angažmá si představuje v Itálii nebo ve Španělsku. "Pak bych se chtěl vrátit do Anglie a kariéru ukončit u portugalské reprezentace," uvedl.

Podle médií by Mourinho mohl zamířit do Barcelony nebo do AC Milán. Současní trenéři těchto mužstev Frank Rijkaard respektive Carlo Ancelotti jsou totiž kvůli současným výsledkům pod značným tlakem. Podle jiných spekulací by mohl převzít milánský Inter; to sám Mourinho odmítl, nicméně připustil, že si majitele klubu Massima Morattiho velmi váží. "Nikdy jsem s ním ale nemluvil," dodal.

Pětačtyřicetiletý Mourinho, který v roce 2004 vyhrál Ligu mistrů s Portem a v anglické Premier League poté získal na lavičce Chelsea dva mistrovské tituly, odešel z londýnského celku loni v září. Tehdy vyvrcholily jeho neshody s ruským majitelem klubu Romanem Abramovičem.

V prosinci se pak o Mourinhovi hovořilo jako o favoritovi na post trenéra anglické reprezentace. Kontroverzní portugalský kouč sice s představiteli národní asociace jednal, nakonec ale vydal prohlášení, že se o místo ucházet nebude.

kde podla vas Mourinho skonci a po pripade kde by ste ho chceli vidiet??
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptySo marec 08, 2008 11:09 pm

ja by som toho "pana boha" videl co najdalej od futbalu, hodil by sa do AC, ved za jeho cias chelsea hrala tiez beton
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptySo marec 08, 2008 11:32 pm

no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 2:21 am

maly velky futbalovy/trenersky boh je martin o´neill
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 10:30 am

Tarzan napísal:
maly velky futbalovy/trenersky boh je martin o´neill

to je predsa mourinho, ved sam to o sebe tvrdil lol!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 12:52 pm

Tarzan napísal:
maly velky futbalovy/trenersky boh je martin o´neill
to priznavam trenra mate dobreho aspon nieco Oniel uz v Celticu robil velke veci a aj vo Ville moze koncepcnou pracou nieco dosiahnut.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 12:56 pm

cuban napísal:
no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
Tebe sa paci ze Henry cele El clasico presedel na lavicke lebo ho ten vyje....ny holandan nedal ani na minutu???to je lespie co??Henry bol na alvicke nic mu nebolo a nedal ho ani na minutu ked sme prehravali dal do utoku Guddyho a Giovanniho blbec- a potom v januarovych zapasoch proti Mallorke a Murcii bol titi najlepsim hracom na ihrisku tak uz ho dal do zakladu.Toto nie je na infarkt alebo ze nedal Messiho od zacitaku na Atletico s domnienkou ze sa moze zranit a na zapas so Celticom ked bol na 99,99% isty postupujuci tak tam dal Lea od zacitaku a akurat sa zranil mne toto vadi to co uz urobil Frank je uz dost.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 12:57 pm

cuban napísal:
no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
a Drogba,J.Cole,.... ti vedeli branit????
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 1:03 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
a Drogba,J.Cole,.... ti vedeli branit????

nepochopil si ma...chcel som tym povedat ze ak pride mourinho do barcy mozes zabudnut na tvoje "joga bonito" a na vsetky ine reklamy od nike...ak teda aspon trochu naviaze na to co robil v chelsea
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 1:30 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
a Drogba,J.Cole,.... ti vedeli branit????

nepochopil si ma...chcel som tym povedat ze ak pride mourinho do barcy mozes zabudnut na tvoje "joga bonito" a na vsetky ine reklamy od nike...ak teda aspon trochu naviaze na to co robil v chelsea
po 1.zareaguj na ten moj prvy prispevok a po dalsie Mourinho nie je az taky inbecil ono vies v Barce by mohol mat dobre vysledky a bolo by mu to nahovno a Mourinho vie produkovat ofenzivny futbal-Porto a neboj sa nie je taky cvok vie velmi dobre ze ked pride do Barcy musi produkovat utocny futbal to inak nejde.A poprosim reakciu aj na tem prvy prispevok nielen to co ti vyhovuje.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 09, 2008 6:33 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
a Drogba,J.Cole,.... ti vedeli branit????

nepochopil si ma...chcel som tym povedat ze ak pride mourinho do barcy mozes zabudnut na tvoje "joga bonito" a na vsetky ine reklamy od nike...ak teda aspon trochu naviaze na to co robil v chelsea
po 1.zareaguj na ten moj prvy prispevok a po dalsie Mourinho nie je az taky inbecil ono vies v Barce by mohol mat dobre vysledky a bolo by mu to nahovno a Mourinho vie produkovat ofenzivny futbal-Porto a neboj sa nie je taky cvok vie velmi dobre ze ked pride do Barcy musi produkovat utocny futbal to inak nejde.A poprosim reakciu aj na tem prvy prispevok nielen to co ti vyhovuje.

ten prvy som si fakt nevsimol sorry, takze tu je moje vyjadrenie:
1. ja by som wengerovi nikdy nic taketo nepovedal, teda nieco podobne na jeho adresu...stoffo, ten chlapik bol pan futbalista a vie o tom o dost viacej ako ty, ani nehovorim o tom ze ty do zakulisia nevidis co sa tam vsetko deje, neviem ci vies ze henry ma problemy s ramenami od svojho prichodu do barcy, takze fakt nemozes vediet co sa tam stalo...messi: atletico bolo velmi spravne rozhodnutie lebo este nebol fit tak ho tam asi neda aby sa nahodou nezranil, nemalo vsak zmysel vynechat ho aj proti celticu...on nemoze za to ze sa messi zranil...to je nieco ako nas rvp proste ma smolu, ja sa bojim ze sa robin zrani ked si bude dnes obuvat kopacky...ale raz uz zacat hrat musi...je to kvalitny trener a mal s barcou skvele vysledky...este stale aj moze mat v tejto sezone...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyPo marec 10, 2008 5:18 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
no stoffo tesim sa ked pride do barcelony a na treningu bude malicky treningovy match napriklad 3-3 messi, xavi,ronaldinho proti henrymu, etovi a iniestovi....zapas sa skonci 4-4 a mourinho ani jedneho z tejto sestice nepostavi do dalsieho zapasu lebo zle brania..
a Drogba,J.Cole,.... ti vedeli branit????

nepochopil si ma...chcel som tym povedat ze ak pride mourinho do barcy mozes zabudnut na tvoje "joga bonito" a na vsetky ine reklamy od nike...ak teda aspon trochu naviaze na to co robil v chelsea
po 1.zareaguj na ten moj prvy prispevok a po dalsie Mourinho nie je az taky inbecil ono vies v Barce by mohol mat dobre vysledky a bolo by mu to nahovno a Mourinho vie produkovat ofenzivny futbal-Porto a neboj sa nie je taky cvok vie velmi dobre ze ked pride do Barcy musi produkovat utocny futbal to inak nejde.A poprosim reakciu aj na tem prvy prispevok nielen to co ti vyhovuje.

ten prvy som si fakt nevsimol sorry, takze tu je moje vyjadrenie:
1. ja by som wengerovi nikdy nic taketo nepovedal, teda nieco podobne na jeho adresu...stoffo, ten chlapik bol pan futbalista a vie o tom o dost viacej ako ty, ani nehovorim o tom ze ty do zakulisia nevidis co sa tam vsetko deje, neviem ci vies ze henry ma problemy s ramenami od svojho prichodu do barcy, takze fakt nemozes vediet co sa tam stalo...messi: atletico bolo velmi spravne rozhodnutie lebo este nebol fit tak ho tam asi neda aby sa nahodou nezranil, nemalo vsak zmysel vynechat ho aj proti celticu...on nemoze za to ze sa messi zranil...to je nieco ako nas rvp proste ma smolu, ja sa bojim ze sa robin zrani ked si bude dnes obuvat kopacky...ale raz uz zacat hrat musi...je to kvalitny trener a mal s barcou skvele vysledky...este stale aj moze mat v tejto sezone...
pocuvaj po 1.na minulost sa nehra-po 2.Real vyhral titul v minulej sezone a vyhodili Capella preco asi??lebo chceli Lm a krajsi futbal a Barca ak aj ziska nieco budem vzdy stat za odvolanim Franka titul je na 80% strateny a to je uz 2krat v rade a to je pre Barcu velmi zle ak sa nevyhra LM Rijkaard konci lenze problem je to ze Laporta by ho aj odvolal ale musi sa obratit na clensku radu a ta to musi schvalit.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyPo marec 10, 2008 8:10 pm

laporta je tragicky vul...to je podnikatel ten sa do futbalu nerozumie...1,5 sezony nevychadza a co??? ved nech mu daju sancu na nejaku systematicku pracu...ved aj Man U bol par sezon bez velkeho uspechu a Alexa si tam nechali a teraz je jeden z najlepsich managerov/trenerov
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyPo marec 10, 2008 10:14 pm

Tarzan napísal:
laporta je tragicky vul...to je podnikatel ten sa do futbalu nerozumie...1,5 sezony nevychadza a co??? ved nech mu daju sancu na nejaku systematicku pracu...ved aj Man U bol par sezon bez velkeho uspechu a Alexa si tam nechali a teraz je jeden z najlepsich managerov/trenerov

ok Tarzan, ale hadam tu nejdes porovnavat Alexovu a Rijkaardovu poziciu. Alex odide z ManU ked ON bude chciet, kdezto v Spanielsku o tom rozhoduju ini, vacsinou ti, ktori futbal vidia raz za dva tyzdne na domacom zapase. Jasne, mas pravdu, aj Alex bol 1 zapas pred vyhadzovom, ale vyhral ho a tak mu dali po tych neuspechoch este sancu a on v tej sezone vyhral FA Cup. No a potom kupil Keana s Cantonom,nechal si Hughesa, Strachana a Robsona, sedel v obyvacke rodicov 15 rocneho Ryana Giggsa a prosil ich, aby prehovorili syna, aby svoj prvy profesionalny kontrakt podpisal s ManU a nie s ManCity a zbytok uz poznate. Bola by predsa hlupost byt presvedceny o neschopnosti chlapa, ktori pred 23 rokmi doviezol ako posledny manager titul v Skotsku mimo Glasgow (odvtedy je to zasa iba Celtic alebo Rangers) a ktory v roku 1983 porazil so svojim "malym" Aberdeenom "velky" Real Madrid vo finale pohara UEFA! nemyslis? Velkym trenerom sa MUSI dat viac casu na pracu! Simple as that...

To iste plati o Frankovi. Preboha, vsak ktory Holandan kedy preferoval nejake catenaccio alebo iny druh betonu??? Frank bol VZDY ofenzivny hrac, nech uz na ihrisku zastaval akukolvek poziciu, furt ho to hnalo dopredu a toto jeho myslenie vidime aj v sucasnej FCB. Nie je lahke trenovat vo velkoklube, 24/7 ste pod drobnohladom vsetkych zainteresovanych aj nezainteresovanych! Ved to je obrovsky psychicky tlak zit vo vedomi, ze nech hrate proti komukolvek, NIC ine ako vitazstvo sa neocakava a to tak, ze vitazstvo 3:0 v kazdom zapase! Novinari vam to tiez neulahcia, vedia cislo vasej nohy, farbu trenyrok oblecenych predvcerom, sestka vpravo hore kaz, 14cm v klude... Nemal by si Stoffo kritizovat niekoho o koho praci nevies nic! Ked budes "insider" alebo jeho asistent, potom krituzuj, ak budes o niecom KONKRETNOM vediet...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyUt marec 11, 2008 4:15 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
laporta je tragicky vul...to je podnikatel ten sa do futbalu nerozumie...1,5 sezony nevychadza a co??? ved nech mu daju sancu na nejaku systematicku pracu...ved aj Man U bol par sezon bez velkeho uspechu a Alexa si tam nechali a teraz je jeden z najlepsich managerov/trenerov

ok Tarzan, ale hadam tu nejdes porovnavat Alexovu a Rijkaardovu poziciu. Alex odide z ManU ked ON bude chciet, kdezto v Spanielsku o tom rozhoduju ini, vacsinou ti, ktori futbal vidia raz za dva tyzdne na domacom zapase. Jasne, mas pravdu, aj Alex bol 1 zapas pred vyhadzovom, ale vyhral ho a tak mu dali po tych neuspechoch este sancu a on v tej sezone vyhral FA Cup. No a potom kupil Keana s Cantonom,nechal si Hughesa, Strachana a Robsona, sedel v obyvacke rodicov 15 rocneho Ryana Giggsa a prosil ich, aby prehovorili syna, aby svoj prvy profesionalny kontrakt podpisal s ManU a nie s ManCity a zbytok uz poznate. Bola by predsa hlupost byt presvedceny o neschopnosti chlapa, ktori pred 23 rokmi doviezol ako posledny manager titul v Skotsku mimo Glasgow (odvtedy je to zasa iba Celtic alebo Rangers) a ktory v roku 1983 porazil so svojim "malym" Aberdeenom "velky" Real Madrid vo finale pohara UEFA! nemyslis? Velkym trenerom sa MUSI dat viac casu na pracu! Simple as that...

To iste plati o Frankovi. Preboha, vsak ktory Holandan kedy preferoval nejake catenaccio alebo iny druh betonu??? Frank bol VZDY ofenzivny hrac, nech uz na ihrisku zastaval akukolvek poziciu, furt ho to hnalo dopredu a toto jeho myslenie vidime aj v sucasnej FCB. Nie je lahke trenovat vo velkoklube, 24/7 ste pod drobnohladom vsetkych zainteresovanych aj nezainteresovanych! Ved to je obrovsky psychicky tlak zit vo vedomi, ze nech hrate proti komukolvek, NIC ine ako vitazstvo sa neocakava a to tak, ze vitazstvo 3:0 v kazdom zapase! Novinari vam to tiez neulahcia, vedia cislo vasej nohy, farbu trenyrok oblecenych predvcerom, sestka vpravo hore kaz, 14cm v klude... Nemal by si Stoffo kritizovat niekoho o koho praci nevies nic! Ked budes "insider" alebo jeho asistent, potom krituzuj, ak budes o niecom KONKRETNOM vediet...
avs.roy mas pravdu aj ja mam Franka rad ale myslim si ze pre Barcu uz nie je dobry a Tarzan vul je mozno tvoj otec,ktory z teba vychoval primitva 1.stupna preco takto hovoris lo ludoch,ktorych nepoznas???Laporta bol pred rokom vyhlaseny za katalanca uplynuleho desatrocia a narozdiel v spanielsku je iny system ty tam vyskakuj po japoncikoch,americanoch,araboch a rusoch ktori uplne ovladli anglicku ligu a nie po ludoch ktori daco pre svoju lud dokazali.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyŠt marec 13, 2008 5:17 pm

a co ked bol vyhlaseny za katalanca hocijakeho desatrocia tak sa tim nezvysuje jeho znalost futbalu...alebo je to inak?? ja som ti napisal ze on sa do futbalu NEROZUMIE...a pre svoj lud??? kde sme?? svoj lud maju krali a nie henten xxxx. Je to obycajny podnikatel...
a ty xxxx do mna neskac...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyŠt marec 13, 2008 6:04 pm

Tarzan napísal:
a co ked bol vyhlaseny za katalanca hocijakeho desatrocia tak sa tim nezvysuje jeho znalost futbalu...alebo je to inak?? ja som ti napisal ze on sa do futbalu NEROZUMIE...a pre svoj lud??? kde sme?? svoj lud maju krali a nie henten xxxx. Je to obycajny podnikatel...
a ty xxxx do mna neskac...
ja len reagujemna tvoje primitvne poznamky a do futbalu sa rozumie dost vyrazne viac ako vasi priblbli japonski majitelia.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyŠt marec 13, 2008 6:34 pm

aha takze teraz by som ta mal zacat urazat ze aky si kkt??? lebo nemame japonskych majitelov...takze sa nestrapnuj...a v com sa rozumie do futbalu?? okrem velkej papule nema nic...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyŠt marec 13, 2008 8:06 pm

Tarzan napísal:
aha takze teraz by som ta mal zacat urazat ze aky si kkt??? lebo nemame japonskych majitelov...takze sa nestrapnuj...a v com sa rozumie do futbalu?? okrem velkej papule nema nic...
pocuvaj to ze nemate majitelov japoncov to je vas problem ty tu spochybnujes a urazas katalancov a katalanci si narozdiel od vas zachovali viac hrdosti a moralky a nevpustaju do vedenia prije....nych zahranicnych investorov.Myslis si ze Barcu alebo Real,Atletico....by nechceli kupit ziadny americania,rusi,japonci,arabi....Chceli rovnako ako eng velkokluby ale proste im to rady nedovolia myslim dozornu radu a vsetkych clenov lebo keby im to dovolili madridcania,katalanci....by tak protestovali ze by to museli zrusit.Tak nepis tu blbosti na katalancov,ktori si narozdiel od vas vedia zachovat hrdost a pritom Real-najbohatsi klub sveta Barca-3 najbohasti taze ide to aj bez zahranicnych investorov,majitelov.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyŠt marec 13, 2008 10:51 pm

Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
aha takze teraz by som ta mal zacat urazat ze aky si kkt??? lebo nemame japonskych majitelov...takze sa nestrapnuj...a v com sa rozumie do futbalu?? okrem velkej papule nema nic...
pocuvaj to ze nemate majitelov japoncov to je vas problem ty tu spochybnujes a urazas katalancov a katalanci si narozdiel od vas zachovali viac hrdosti a moralky a nevpustaju do vedenia prije....nych zahranicnych investorov.Myslis si ze Barcu alebo Real,Atletico....by nechceli kupit ziadny americania,rusi,japonci,arabi....Chceli rovnako ako eng velkokluby ale proste im to rady nedovolia myslim dozornu radu a vsetkych clenov lebo keby im to dovolili madridcania,katalanci....by tak protestovali ze by to museli zrusit.Tak nepis tu blbosti na katalancov,ktori si narozdiel od vas vedia zachovat hrdost a pritom Real-najbohatsi klub sveta Barca-3 najbohasti taze ide to aj bez zahranicnych investorov,majitelov.

mal by si sa fakt skludnit, tvoja snaha presadit svoj nazor presiaha vsetky hranice a vobec, daj dokaze ze laporta sa vyzna do futbalu... a nemyslim si, ze by bol o spanielske kluby taky zaujem
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyPi marec 14, 2008 1:15 am

Stoffo myslim, ze zachadzas uz pridaleko! Ak tu chces niekoho urazat, len za to, ze ma na FCB a jej okolie iny nazor ako ty, vrat sa prosim ta na azet.sk, sport.sk alebo livesport.cz a tam ludom nadavaj kolko chces! o laportovi sa vyjadrujes, ako keby to bol tvoj stryko, ktoreho poznas od malicka. btw majitel AV je Randy Lerner a toto meno mi vobec neznie nejako japonsky! A to ze to neovladas je TVOJ problem a nie Tarzanov v tom, ze AV nevlastnia japonci, ako si tu haluzne zapotil!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyPi marec 14, 2008 2:40 am

majitelia AV spravili to najlepsie co mohli..nechali vedenie na ludoch kt. sa v tom vyznaju a hlavne slovo nechali Martinovi O´Neillovi...narozdiel od barcelonykde musi kazdy prestup schvalit pan dokonaly podnikatel a "hrdina katalanskeho ludu" pan laporta...
a za dalsie o spanielske kluby nie je az taky zaujem lebo svet pozna iba 3-4 spanielske kluby...
anglicko je proste zaujmavejsie
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! EmptyNe marec 16, 2008 1:04 pm

Tarzan napísal:
majitelia AV spravili to najlepsie co mohli..nechali vedenie na ludoch kt. sa v tom vyznaju a hlavne slovo nechali Martinovi O´Neillovi...narozdiel od barcelonykde musi kazdy prestup schvalit pan dokonaly podnikatel a "hrdina katalanskeho ludu" pan laporta...
a za dalsie o spanielske kluby nie je az taky zaujem lebo svet pozna iba 3-4 spanielske kluby...
anglicko je proste zaujmavejsie
Tarzan a Bergie: Za posledne 3 roky chceli zahranicni biznismeni kupit 3 spanielske kluby: Atletico Madrid,Valencia,Zaragoza.Barca mala na konci 90,rokov velku finacnu krizu ked nemala prachy a skoncila dokonca na 8.mieste a z tej krizy ju tiez chcel dostat nejaky amik a aj Real chceli pokusit kupovat cudzi bizmismeni nejde tu o zaujem???ide ale v spanielsku o to ze zahranicnym bizmismenom nikto nic neprida!!!Bergie a kto je tu trapny?Myslis si ze take kluby ako Barca,Real,Atletico,Sevilla,Valencia....neni o nich zaujem??je a obrovsky ale uz sa nikto nic nepyta lebo kazdy zahranicny biznismen vie ze ist do spanielska je zbytocny letenka pretoze tie rady,fanusikovia,dozorna rada....to nikdy neodsuhlasia!!! Nikdy!!!a v tom je ten rozdiel
Návrat hore Goto down
Sponsored content





pripravované prestupy ?!?!?! Empty
OdoslaťPredmet: Re: pripravované prestupy ?!?!?!   pripravované prestupy ?!?!?! Empty

Návrat hore Goto down
 
pripravované prestupy ?!?!?!
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» PRESTUPY

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: