world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 spurs Go!

Goto down 
+6
cuban
bruce
halinka
avs.roy
Tarzan
spurs_fan
10 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: spurs Go!   spurs Go! EmptySo február 09, 2008 2:33 pm

dufam ze finale vyhraju spurs.....som ich fanusik a drzim im palcee.....COME ON YOU SPURS !!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyNe február 10, 2008 12:26 am

hmmm dost onicom klub...dufam ze si ramos spravi z tottenhamu koloniu ala wenger benitez Rolling Eyes

par hracov co za nieco stoja su king bale lennon berbatov keane
Návrat hore Goto down
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyNe február 10, 2008 12:45 pm

este si zabudol Woodgatea,Mallbranqua....
mne sa paci cely tim...Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyNe február 10, 2008 2:17 pm

spurs_fan napísal:
este si zabudol Woodgatea,Mallbranqua....
mne sa paci cely tim...Very Happy

Preco fandis prave Tottenham Hotspur? A ako dlho?
Návrat hore Goto down
spurs_fan

spurs_fan


Počet príspevkov : 10
Registration date : 09.02.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re   spurs Go! EmptyNe február 10, 2008 2:53 pm

tak som videl zapasy v telke a paci sa mi ich hra. A este aj su tam moje typy hracov. Lennon hlavne. To je skoro ako moj vzor.
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyNe február 10, 2008 10:48 pm

spurs_fan napísal:
tak som videl zapasy v telke a paci sa mi ich hra. A este aj su tam moje typy hracov. Lennon hlavne. To je skoro ako moj vzor.
ano ano .. lennon, jenas, keane , berbatov ... Twisted Evil moše byt Wink
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyPo február 11, 2008 12:01 am

avs.roy napísal:
spurs_fan napísal:
este si zabudol Woodgatea,Mallbranqua....
mne sa paci cely tim...Very Happy

Preco fandis prave Tottenham Hotspur? A ako dlho?

ako dlho??? hmm asi fandi max tuto mozno od minulej sezony dotvedy hral sach alebo damu Very Happy inak si to nemozem vysvetlit...tottenham = newcastle...vysla im 1-2 sezony a uz si myslia ze su velkoklub teraz su presne tam kde patria v strede tabulky
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 10:08 am

podívej Tarzane, byl bych rád, kdybys tady omezil své konspirativní teorie týkající se Tottenhamu.....anebo ty si opravdu myslíš, že nějaké 5 místo - což je nejlepší ligová pozice Spurs, uhraná od roku 1989, je motivem aby mladý člověk začal fandit Tottenhamu? Místo abys to vzal za správný konec -. tzn. ocenit, že chlapec nezačal jako většina jeho spolužáků fandit nějaké Money sračce, tak si na něm vybíjíš nějaké své frustrace .....prostě se nerýpej se ve věcech, po kterých ti je naprosté hovno...díky
http://www.tottenham-hotspur.estranky.cz/
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 4:17 pm

aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 4:50 pm

podívej, především se uklidni......

jistě se shodneme, že je určitý rozdíl mezi tím když někdo z dnešních mladých podlehne mediálnímu mámení a začne supportovat jeden tým z Big Four anebo např. Tottenham, který byl naposledy krátce "dobrý" v roce 1989.....

Nevím jak ty, ale já cítím ke všem anglickým klubům (vyjma Chelsea) respekt....

a člověka posuzuju podle zcela jiných kritérií než je jeho klubová příslušnost, takže s tebou to bude stejně.........znám lidi, kteří fandí např. Wimbledonu a rozhodně to není kritérium kvality toho člověka.....od tebe tady vyžaduji jediné - respekt vůči Tottenhamu, jinak budeme mít zde spolu dost velký problém, nazdar
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:05 pm

Tarzan napísal:
aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?

a nefandis nahodou aston ville?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:07 pm

ja mam jedine Aston Villu...
uznavam aj kvality Man U

tak u nas/vas (cesko, slovensko) to s fandenim je to viac o tej medialnej kampani a medialnom osialy...a dost aj od nakupov hracov...tieto decka idu za vsetkym co je v telke...

dalej otazka chelsea je dost pouzijem ceske slovo osemetna...ja som ich mal rad hrali mi tam paradny hraci zola, gullit, wise atd atd...ALE od prichodu romanka noo neviem neviem...ja uznavam predromankovske obdobie

moj bracho fandi uz 4 rok Readingu...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:08 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?

a nefandis nahodou aston ville?

tak tak od sezony 98/99 o rok mam 10 rocnicu Razz
tamworth je bokofka alebo kazdy fandi muzstvu kde zlozil svoje kosti a ja som svoje kosti zlozil prave v tamworthe...noo asi tak...(a to skladanie kosti je metaforicky)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:14 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?

a nefandis nahodou aston ville?

tak tak od sezony 98/99 o rok mam 10 rocnicu Razz
tamworth je bokofka alebo kazdy fandi muzstvu kde zlozil svoje kosti a ja som svoje kosti zlozil prave v tamworthe...noo asi tak...(a to skladanie kosti je metaforicky)

no to nie je pravda...to celkom nechapem..fandis tamworthu alebo aston ville? obom naraz sa to celkom neda...to je akoby som fandil arsenalu a aj manchestru united ktory by som mal ako "bodofku" lebo byvam v Stretforde
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:21 pm

noo vies hravam za tamworth za rezervu (kvoli nedoriesenemu prestupu zo slovenska) Rolling Eyes
tak fandim aj svojmu klubu...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:24 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?

a nefandis nahodou aston ville?

tak tak od sezony 98/99 o rok mam 10 rocnicu Razz
tamworth je bokofka alebo kazdy fandi muzstvu kde zlozil svoje kosti a ja som svoje kosti zlozil prave v tamworthe...noo asi tak...(a to skladanie kosti je metaforicky)

no to nie je pravda...to celkom nechapem..fandis tamworthu alebo aston ville? obom naraz sa to celkom neda...to je akoby som fandil arsenalu a aj manchestru united ktory by som mal ako "bodofku" lebo byvam v Stretforde

Nick Hornby bol od 11 rokov goonerom a ked chodil na Cambridge tak chodieval povzbudzovat Cambridge United takze podla mna to nie je az take zvlastne
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 5:36 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?

a nefandis nahodou aston ville?

tak tak od sezony 98/99 o rok mam 10 rocnicu Razz
tamworth je bokofka alebo kazdy fandi muzstvu kde zlozil svoje kosti a ja som svoje kosti zlozil prave v tamworthe...noo asi tak...(a to skladanie kosti je metaforicky)

no to nie je pravda...to celkom nechapem..fandis tamworthu alebo aston ville? obom naraz sa to celkom neda...to je akoby som fandil arsenalu a aj manchestru united ktory by som mal ako "bodofku" lebo byvam v Stretforde

Nick Hornby bol od 11 rokov goonerom a ked chodil na Cambridge tak chodieval povzbudzovat Cambridge United takze podla mna to nie je az take zvlastne

tiez na tom nevidim nic zle...
Návrat hore Goto down
tarzan jr.

tarzan jr.


Počet príspevkov : 11
Age : 34
Registration date : 26.03.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 7:08 pm

Tarzan napísal:
Bergie6 napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
aha cize to, ze ty si o topic vyssie posielal do zadku "fandov" chelsea je v poriadku hej?

ja fandim tamworth-u cize teraz by som mal byt v tvojich ociach niekde uplne vysoko... Rolling Eyes

a nemyslis ze im fandi len kvoli ucinkovaniu v uefe? a vitazstvu v pohari a ked padnu zacne fandit napr. evertonu?? co?

a nefandis nahodou aston ville?

tak tak od sezony 98/99 o rok mam 10 rocnicu Razz
tamworth je bokofka alebo kazdy fandi muzstvu kde zlozil svoje kosti a ja som svoje kosti zlozil prave v tamworthe...noo asi tak...(a to skladanie kosti je metaforicky)

no to nie je pravda...to celkom nechapem..fandis tamworthu alebo aston ville? obom naraz sa to celkom neda...to je akoby som fandil arsenalu a aj manchestru united ktory by som mal ako "bodofku" lebo byvam v Stretforde

Nick Hornby bol od 11 rokov goonerom a ked chodil na Cambridge tak chodieval povzbudzovat Cambridge United takze podla mna to nie je az take zvlastne

tiez na tom nevidim nic zle...

lukasko to mas presne take iste ako keby si fandil aj cahe aj kolte Very Happy proste fandis susednej dedine??? to sa nerobi Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 7:53 pm

v Anglii je naprosto normální mít svůj "second club"......buď se to má tak, že lidé z míst, kde není liga, tak supportují samozřejmě v první řadě svůj lokální klub a zároveň si vyberou někoho z úspěšných ligových klubů, na jehož zápasy občas zajíždějí, chodí všude doma jeho dresu atd.........a zároveň lidé z většího města - fandící mísnímu "velkému" ligovému klubu, tak mají nějakého svého lokálního koníka, kam se chodí odreagovat......např. hodně Yidos má rádo Leyton Orient, a např. v Southendu je opravdu velká lokální spurscommunity - je to naprosto normální stav......

a třeba takový MU má v samotném Londonu více příznivců než taková Chelsea...:-)

Samozřejmě ale nelze fandit zároveň např. Millwallu a West Hamu.....

zrovna mastím druhý díl souhrnu letošní sezóny, tady je už hotový první díl..
http://www.tottenham-hotspur.estranky.cz/clanky/clanky---pl/souhrn-sezony-2007-2008----part-one
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 9:20 pm

bruce napísal:
v Anglii je naprosto normální mít svůj "second club"......buď se to má tak, že lidé z míst, kde není liga, tak supportují samozřejmě v první řadě svůj lokální klub a zároveň si vyberou někoho z úspěšných ligových klubů, na jehož zápasy občas zajíždějí, chodí všude doma jeho dresu atd.........a zároveň lidé z většího města - fandící mísnímu "velkému" ligovému klubu, tak mají nějakého svého lokálního koníka, kam se chodí odreagovat......např. hodně Yidos má rádo Leyton Orient, a např. v Southendu je opravdu velká lokální spurscommunity - je to naprosto normální stav......

a třeba takový MU má v samotném Londonu více příznivců než taková Chelsea...:-)

Samozřejmě ale nelze fandit zároveň např. Millwallu a West Hamu.....

zrovna mastím druhý díl souhrnu letošní sezóny, tady je už hotový první díl..
http://www.tottenham-hotspur.estranky.cz/clanky/clanky---pl/souhrn-sezony-2007-2008----part-one
bruce ? ty nie si ten velky "oblubenec" ceskych a slovenskych fans LFC ??? ked nie, tak nic.. len meno ma zmiatlo Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 9:23 pm

on je "oblubenec" skoro u vsetkych Laughing hlavne u goonerov Wink
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptySt marec 26, 2008 9:49 pm

"Oblubenec"???? By som povedal ze nie len fandov LFC.. lol!


Naposledy upravil lampard dňa Št marec 27, 2008 1:07 am, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyŠt marec 27, 2008 12:45 am

noo nech sa ukaze! Twisted Evil
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyŠt marec 27, 2008 1:33 am

chlapci..vsetci takto zhurta na mna ?? Smile sak zvedava som .. som sa spytala Embarassed
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! EmptyŠt marec 27, 2008 1:37 am

halinka napísal:
chlapci..vsetci takto zhurta na mna ?? Smile sak zvedava som .. som sa spytala Embarassed

vies si tu jedina baba a bolo by proti prirode keby sme sli vsetci zhurta na seba...chapes??
Návrat hore Goto down
Sponsored content





spurs Go! Empty
OdoslaťPredmet: Re: spurs Go!   spurs Go! Empty

Návrat hore Goto down
 
spurs Go!
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: