world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Liverpool F.C.

Goto down 
+8
marek77
avs.roy
metrostars
Anik51
cuban
Lacoste
Tarzan
halinka
12 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 8:46 pm

Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 9:05 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal

Cuban prve, co by si tu mal riesit, su tvoje nadavky! Pokial si dobre pamatam, su zakazane,nie? Takze ziadne fuck off, piss off, prick atd...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 9:13 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal

Cuban prve, co by si tu mal riesit, su tvoje nadavky! Pokial si dobre pamatam, su zakazane,nie? Takze ziadne fuck off, piss off, prick atd...

no keby som tie pravidla dosledne kontroloval, nadavky, spam...aj ostatne veci boli by sme tu asi 4-5...tak ked to tolerujem ja vam...tolerujte mi to prosim aj obcas vy mne OK?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 10:13 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal

Cuban prve, co by si tu mal riesit, su tvoje nadavky! Pokial si dobre pamatam, su zakazane,nie? Takze ziadne fuck off, piss off, prick atd...

no keby som tie pravidla dosledne kontroloval, nadavky, spam...aj ostatne veci boli by sme tu asi 4-5...tak ked to tolerujem ja vam...tolerujte mi to prosim aj obcas vy mne OK?

Ja tu nenadavam a o spamoch neviem nic! ked chcem zanadavat, pouzijem hviezdicky... Pravidla si stanovil ty, zvlastne mi teda pride to, ze nejdes prikladom. raz som sem hodil f-word a admini boli z toho na vetvy, pritom ako nadavka to nebolo ani zdaleka myslene. nechcem, aby tu z toho bol dalsi sport.sk. Alebo chces opak?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 10:16 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal

Cuban prve, co by si tu mal riesit, su tvoje nadavky! Pokial si dobre pamatam, su zakazane,nie? Takze ziadne fuck off, piss off, prick atd...

no keby som tie pravidla dosledne kontroloval, nadavky, spam...aj ostatne veci boli by sme tu asi 4-5...tak ked to tolerujem ja vam...tolerujte mi to prosim aj obcas vy mne OK?

Ja tu nenadavam a o spamoch neviem nic! ked chcem zanadavat, pouzijem hviezdicky... Pravidla si stanovil ty, zvlastne mi teda pride to, ze nejdes prikladom. raz som sem hodil f-word a admini boli z toho na vetvy, pritom ako nadavka to nebolo ani zdaleka myslene. nechcem, aby tu z toho bol dalsi sport.sk. Alebo chces opak?

jasne ze nechcem...ved ty si bol pri zalozeni tohto fora takze by si aj mohol vediet preco som ho zalozil...uznavam tarzan ma vytocil, udrel na tu pravu strunu...ospravedlnujem sa
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 10:33 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal

Cuban prve, co by si tu mal riesit, su tvoje nadavky! Pokial si dobre pamatam, su zakazane,nie? Takze ziadne fuck off, piss off, prick atd...

no keby som tie pravidla dosledne kontroloval, nadavky, spam...aj ostatne veci boli by sme tu asi 4-5...tak ked to tolerujem ja vam...tolerujte mi to prosim aj obcas vy mne OK?

Ja tu nenadavam a o spamoch neviem nic! ked chcem zanadavat, pouzijem hviezdicky... Pravidla si stanovil ty, zvlastne mi teda pride to, ze nejdes prikladom. raz som sem hodil f-word a admini boli z toho na vetvy, pritom ako nadavka to nebolo ani zdaleka myslene. nechcem, aby tu z toho bol dalsi sport.sk. Alebo chces opak?

jasne ze nechcem...ved ty si bol pri zalozeni tohto fora takze by si aj mohol vediet preco som ho zalozil...uznavam tarzan ma vytocil, udrel na tu pravu strunu...ospravedlnujem sa

to, ze sa tu hecujeme, podrypujeme a udierame si na tie "spravne struny" je predsa ok, inak by tu asi bola nuda a tu tu predsa nechceme! Ale nevidim absolutne ziadny zmysel si otvorene nadavat do vselijakych moznych *******. Potom by to tu naozaj nemalo uroven taku, aku chceme. Ok, beriem tvoj posledny quote... Inak dostal si odo mna vcera ten mail s tym golom? hm?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 3:00 am

aj tak je to spanielska kolonia....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 10:56 am

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
cmuk!! aj ja ta mam rad

ako take debiliny uz sem prosim ta nepis...naozaj, je nas tu este stale malo a nechcem riesit urcite veci...ale to si prehnal

Cuban prve, co by si tu mal riesit, su tvoje nadavky! Pokial si dobre pamatam, su zakazane,nie? Takze ziadne fuck off, piss off, prick atd...

no keby som tie pravidla dosledne kontroloval, nadavky, spam...aj ostatne veci boli by sme tu asi 4-5...tak ked to tolerujem ja vam...tolerujte mi to prosim aj obcas vy mne OK?

Ja tu nenadavam a o spamoch neviem nic! ked chcem zanadavat, pouzijem hviezdicky... Pravidla si stanovil ty, zvlastne mi teda pride to, ze nejdes prikladom. raz som sem hodil f-word a admini boli z toho na vetvy, pritom ako nadavka to nebolo ani zdaleka myslene. nechcem, aby tu z toho bol dalsi sport.sk. Alebo chces opak?

jasne ze nechcem...ved ty si bol pri zalozeni tohto fora takze by si aj mohol vediet preco som ho zalozil...uznavam tarzan ma vytocil, udrel na tu pravu strunu...ospravedlnujem sa

to, ze sa tu hecujeme, podrypujeme a udierame si na tie "spravne struny" je predsa ok, inak by tu asi bola nuda a tu tu predsa nechceme! Ale nevidim absolutne ziadny zmysel si otvorene nadavat do vselijakych moznych *******. Potom by to tu naozaj nemalo uroven taku, aku chceme. Ok, beriem tvoj posledny quote... Inak dostal si odo mna vcera ten mail s tym golom? hm?

aj to hecovanie a rypanie ma vsak svoje medze...pre mna teda urcite...ja som to nezalozil na to aby som sem chodil "davat dole" ostatnych fandov...sem tam si aj ja niecom poviem ale ako som povedal ma to svoje medze! sranda tu podla mna je aj bez toho...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 11:30 pm

Očividne sa tu rozbehol fajný Off Topic, takže ho skúsim prerušiť Very Happy .
Do Boltonu si ideme pre tri a do Milána pre minimálne jeden bod. Máme najlepšiu zostavu celú v poriadku, takže sa môžu Wanderers aj Internazionale tešiť na príval gólov od Fernanda, kooopu šancí od Stevena, nepriepustnú obranu (aj s Mascheranom Sad ) a plný sektor hostí.
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyPi február 29, 2008 10:18 pm

El Jeffo už oficiálne u nás Very Happy . Z best midfield teda chýba len Momo Sissoko.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySo marec 01, 2008 3:35 am

uz vam chyba len el zorro a budete kompletny
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySt marec 05, 2008 7:11 pm

El Tarzan nám chýba Very Happy .
Návrat hore Goto down
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt marec 06, 2008 1:33 am

ale ste sa rozbehli bezo mna Smile
nebol cas sem chodit .. chybala som vam ? lol! ja viem ze hey ..
prave je po zapase s WHU, hali je happy, El Nino dal dalsi hattrick ... no a gerrardov gol .. nadhera ...
uz len ten Alonso von a budem uplne spokojna..najviac na svete Smile dokonca aj Alvaro dneska zahral dobry match.. drevo Kuyt nahral nandovi na 2 goly.. no a tak Very Happy
YNWA !!!! Smile
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt marec 06, 2008 7:06 pm

Alonso von?Šak je dobrý a s tou nálepkou neprehliadnuteľný Very Happy .
Ale ten El Ninhov hattrick. On sa nejak rozbehol Very Happy . A za každých 15 ligových gólov musia Yanks zaplatiť Atléticu 150tisíc libier. V Madride riadne zarobia Very Happy .
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt marec 06, 2008 9:47 pm

Anik51 napísal:
Alonso von?Šak je dobrý a s tou nálepkou neprehliadnuteľný Very Happy .
Ale ten El Ninhov hattrick. On sa nejak rozbehol Very Happy . A za každých 15 ligových gólov musia Yanks zaplatiť Atléticu 150tisíc libier. V Madride riadne zarobia Very Happy .

No este musi dat 6 aby do Madridu prislo £300k.
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyPi marec 07, 2008 7:09 pm

Ešte musí dať 12.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyPi marec 07, 2008 8:45 pm

Anik51 napísal:
Ešte musí dať 12.

aha, ty si spominala ligove goly, tak beriem spat...
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySo marec 08, 2008 7:47 pm

Chudáci z Newcastlu, chudáci z West Hamu a chudáci z Milána.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySo marec 08, 2008 7:57 pm

Anik51 napísal:
Chudáci z Newcastlu, chudáci z West Hamu a chudáci z Milána.

no newcastle a west ham...to su fakt chudaci, z takych vitazstiev sa ani netreba tesit a milano...nudny zapas a dva goli ste zlepili na konci...nic viac...a to hral inter takmer cely zapas o 10
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySo marec 08, 2008 8:00 pm

cuban - nechválim Materazziho, predpovedám utorok Very Happy .
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptySo marec 08, 2008 8:04 pm

Anik51 napísal:
cuban - nechválim Materazziho, predpovedám utorok Very Happy .

no ja si myslim ze postupite tiez, milano je z formy...paddyho som ani nespoznaval v tom zapase an anfield...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
halinka

halinka


Počet príspevkov : 56
Registration date : 28.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt marec 13, 2008 11:27 am

otvorili sme oci, pozreli sa zoci voci zistili ze inej cesty niet, a ta cesta je YNWA lol!
a teraz som zvedava , koho nam prisudi zreb .. ale nebola by som velmi nadsena, keby to bol niekto z Anglicka .. a tak, zase ,je rozdiel LFC v lige a LFC a pohari.. cize aj tak ideme az do Moskvy Smile Razz
Rafa's the special one,
Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt marec 13, 2008 5:03 pm

halinka napísal:
otvorili sme oci, pozreli sa zoci voci zistili ze inej cesty niet, a ta cesta je YNWA lol!
a teraz som zvedava , koho nam prisudi zreb .. ale nebola by som velmi nadsena, keby to bol niekto z Anglicka .. a tak, zase ,je rozdiel LFC v lige a LFC a pohari.. cize aj tak ideme az do Moskvy Smile Razz
Rafa's the special one,
Wink

typicky soucers...v lige hraju pomaly o zachranu, ale ked sa im podari vyhrat zopar zapasov v rade uz su hore
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyŠt marec 13, 2008 7:50 pm

halinka napísal:
otvorili sme oci, pozreli sa zoci voci zistili ze inej cesty niet, a ta cesta je YNWA lol!
a teraz som zvedava , koho nam prisudi zreb .. ale nebola by som velmi nadsena, keby to bol niekto z Anglicka .. a tak, zase ,je rozdiel LFC v lige a LFC a pohari.. cize aj tak ideme az do Moskvy Smile Razz
Rafa's the special one,
Wink
Lenze v LM nehra ziadny moskovsky team Laughing lol! Laughing lol! Laughing
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 EmptyPi marec 14, 2008 7:19 pm

Až sa stane zázrak, tak si zahráme vo finále s Man U alebo Barcou alebo AS, až nie tak
a)vypadneme s Arsenalom(90%)
b) vypadneme s Chelsea/Fenerbahce (9%)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Liverpool F.C.   Liverpool F.C. - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Liverpool F.C.
Návrat hore 
Strana 3 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Liverpool FC - Chelsea FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: