world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Skrtelov "vlastenec"

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" EmptyPo január 28, 2008 3:24 pm

aky je vas nazor?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" EmptyPo január 28, 2008 4:40 pm

Samozrejme neni to vobec jeho chyba a keby ze mam pripisat gol tak jedine tomu hracovi z Havanu alebo tomu hracovi z Liverpoolu (trez neviem kto to bol) ved to bol jeho gol a on urobil chybu..Taketo "vlastence " nemam rad kedze teraz sa vsade po Slovensku hovori aky je Skrtel debil ze si dal vlastny ale vlastne od neho sa len po chybe spoluhraca lopta odrazila takze on za to nemohol..Smile Moj nazor
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" EmptyPo január 28, 2008 5:02 pm

lampard napísal:
Samozrejme neni to vobec jeho chyba a keby ze mam pripisat gol tak jedine tomu hracovi z Havanu alebo tomu hracovi z Liverpoolu (trez neviem kto to bol) ved to bol jeho gol a on urobil chybu..Taketo "vlastence " nemam rad kedze teraz sa vsade po Slovensku hovori aky je Skrtel debil ze si dal vlastny ale vlastne od neho sa len po chybe spoluhraca lopta odrazila takze on za to nemohol..Smile Moj nazor

Ja som to videl len na www.youtube.com ale tam je dost nekvalitny zaznam :-( moj nazor je taky ze,ano,vlastenec to bol /lopty sa dotkol ako posledny/ ale nezavineny,Skrtel siel do klzacky a tam uz toho vela nenarobis... chybu spravil hrac s cislom 3 na drese /neviem kto to bol/,Martin uz len hasil a mal smolu ze to "trafilo" prave jeho...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" EmptyPo január 28, 2008 5:14 pm

AMOR414 napísal:
lampard napísal:
Samozrejme neni to vobec jeho chyba a keby ze mam pripisat gol tak jedine tomu hracovi z Havanu alebo tomu hracovi z Liverpoolu (trez neviem kto to bol) ved to bol jeho gol a on urobil chybu..Taketo "vlastence " nemam rad kedze teraz sa vsade po Slovensku hovori aky je Skrtel debil ze si dal vlastny ale vlastne od neho sa len po chybe spoluhraca lopta odrazila takze on za to nemohol..Smile Moj nazor

Ja som to videl len na www.youtube.com ale tam je dost nekvalitny zaznam :-( moj nazor je taky ze,ano,vlastenec to bol /lopty sa dotkol ako posledny/ ale nezavineny,Skrtel siel do klzacky a tam uz toho vela nenarobis... chybu spravil hrac s cislom 3 na drese /neviem kto to bol/,Martin uz len hasil a mal smolu ze to "trafilo" prave jeho...

3 na drese ma Finnan..Smile Tak to bol asi on
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" EmptyUt január 29, 2008 3:20 pm

nechápem "kvalitné" slovenské športové médiá, že hovoria o neúspešnom štarte kvôli vlastencovi, hoci to vôbec nebola jeho chyba...také veci sa stávajú a nakoniec aj tak vyhrali a tréner sa vyjadril, že bol s jeho hrou spokojný, tak neviem, čo riešia...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" EmptyUt január 29, 2008 3:32 pm

jarci napísal:
nechápem "kvalitné" slovenské športové médiá, že hovoria o neúspešnom štarte kvôli vlastencovi, hoci to vôbec nebola jeho chyba...také veci sa stávajú a nakoniec aj tak vyhrali a tréner sa vyjadril, že bol s jeho hrou spokojný, tak neviem, čo riešia...

To ma az tak nevytaca /ziju zo senzacii/,skor ma rozhodili tie trapne posmesky bratov cechov na AZETe a nechutne diskusie ze kto je lepsi...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Skrtelov "vlastenec" Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skrtelov "vlastenec"   Skrtelov "vlastenec" Empty

Návrat hore Goto down
 
Skrtelov "vlastenec"
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» "tutovky"

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: