world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 1:58 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
Vysledky sobotnajsich zapasov 8. kola PL:

Middlesbrough - Chelsea 0:5
Arsenal - Everton 2:1
Aston Villa - Portsmouth 0:0
Bolton - Blackburn 0:0
Fulham - Sunderland 0:0
Liverpool - Wigan Athletic 3:2
ManUtd - WBA 4:0

kokso...premier league zacina byt az strasne lahka pre chelsea...naozaj to nechapem, od zaciatku sezony s nimi hral snad len jeden tim a to bol wigan ostatne bez akehokolek nasadenia a tuzby po vitazstve...uvidime co s nimi spravi pool

Na moje prekvapenie aj pool to dobre taha. Na ten zapas som vazne zvedavy aj ja. Tento tyzden bude tazky. V stredu AS Rim a v nedelu Liverpool.. Ja si ale nemyslim ze tie timy su slabe pre Chelsea alebo zeby s nimi nevedeli hrat ale proste Chelsea je v kabine v uplnej pohode. Toto nieje pracov taktiky ale moralky..
tohto roku majster chelsea/liverpool možno manchester ale ten musí riadne zamakať
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 2:53 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
Vysledky sobotnajsich zapasov 8. kola PL:

Middlesbrough - Chelsea 0:5
Arsenal - Everton 2:1
Aston Villa - Portsmouth 0:0
Bolton - Blackburn 0:0
Fulham - Sunderland 0:0
Liverpool - Wigan Athletic 3:2
ManUtd - WBA 4:0

kokso...premier league zacina byt az strasne lahka pre chelsea...naozaj to nechapem, od zaciatku sezony s nimi hral snad len jeden tim a to bol wigan ostatne bez akehokolek nasadenia a tuzby po vitazstve...uvidime co s nimi spravi pool

Na moje prekvapenie aj pool to dobre taha. Na ten zapas som vazne zvedavy aj ja. Tento tyzden bude tazky. V stredu AS Rim a v nedelu Liverpool.. Ja si ale nemyslim ze tie timy su slabe pre Chelsea alebo zeby s nimi nevedeli hrat ale proste Chelsea je v kabine v uplnej pohode. Toto nieje pracov taktiky ale moralky..
tohto roku majster chelsea/liverpool možno manchester ale ten musí riadne zamakať

nechapem jak to mozes tvrdit takto dopredu. Liverpool vypadne ako kazdy rok v 3/4 sezony a ManUtd budu makat az do konca. Cize iba Chelsea/ManUtd. Ako kazdy rok
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 2:56 pm

A Arsenal ste kde nechali?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 2:57 pm

cuban napísal:
A Arsenal ste kde nechali?


lol! lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 3:08 pm

Lacoste napísal:
cuban napísal:
A Arsenal ste kde nechali?


lol! lol!

daj si dole svoje chelsea okuliare...kazdy kto tvrdi ze arsenal nema na to aby bojoval o titul je sialeny
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 4:56 pm

šancu má....ako každý rok a ako každý rok sa to nejako nepodarí Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 5:59 pm

jarci napísal:
šancu má....ako každý rok a ako každý rok sa to nejako nepodarí Wink

ako kazdy rok? 3 roky su kazdy rok? pool nevyhral 19 rokov ci kolko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 7:09 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
šancu má....ako každý rok a ako každý rok sa to nejako nepodarí Wink

ako kazdy rok? 3 roky su kazdy rok? pool nevyhral 19 rokov ci kolko

Ano presne 19..Smile
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 7:09 pm

cuban napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
A Arsenal ste kde nechali?


lol! lol!

daj si dole svoje chelsea okuliare...kazdy kto tvrdi ze arsenal nema na to aby bojoval o titul je sialeny

To som ale nikdy nepovedal..Smile Ja len predpokladam.Very Happy
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 10:01 pm

Lacoste napísal:
Vysledky sobotnajsich zapasov 8. kola PL:

Middlesbrough - Chelsea 0:5
Arsenal - Everton 2:1
Aston Villa - Portsmouth 0:0
Bolton - Blackburn 0:0
Fulham - Sunderland 0:0
Liverpool - Wigan Athletic 3:2
ManUtd - WBA 4:0

Všetko v pohode len Arsenal dal o jeden gol viac takže 3:1 asi si nepozeral do konca Smile
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 10:07 pm

som videl len zostrih z manchestra a arsenalu...pekné góly tam padli niektoré...
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 10:09 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
Vysledky sobotnajsich zapasov 8. kola PL:

Middlesbrough - Chelsea 0:5
Arsenal - Everton 2:1
Aston Villa - Portsmouth 0:0
Bolton - Blackburn 0:0
Fulham - Sunderland 0:0
Liverpool - Wigan Athletic 3:2
ManUtd - WBA 4:0

kokso...premier league zacina byt az strasne lahka pre chelsea...naozaj to nechapem, od zaciatku sezony s nimi hral snad len jeden tim a to bol wigan ostatne bez akehokolek nasadenia a tuzby po vitazstve...uvidime co s nimi spravi pool

Na moje prekvapenie aj pool to dobre taha. Na ten zapas som vazne zvedavy aj ja. Tento tyzden bude tazky. V stredu AS Rim a v nedelu Liverpool.. Ja si ale nemyslim ze tie timy su slabe pre Chelsea alebo zeby s nimi nevedeli hrat ale proste Chelsea je v kabine v uplnej pohode. Toto nieje pracov taktiky ale moralky..
tohto roku majster chelsea/liverpool možno manchester ale ten musí riadne zamakať
No po 8 kolach zužiť adeptov na titul na dvojicu pool/chelsea je troska unahlene ve ešte nikto z big4 nehral proti seba alebo ano, ani neviem ak hej tak sorry a vynechat z hry ManU ako obhajcu? Ved už sa rozbehol a dycha am na chrbat, no a co sa tyka Liverpoolu doteraz vzdy nedotiahli sezonu do konca ale... raz to asi pride ved historicky je to uspesne muzstvo a ten kader je uz dost stabilizovany a zda sa ze aj psychicky v pohode úvid ako vedia otočiť nepriaznivy vyvoj zapasu v zavere.Aj ligu majstrov vyhrali presne po 20 rokoch takze historia sa može opakovať.
Aj ked ja dufam že to bude AFC no ...sezona sa len "začala" a je pred nami 30 kôl
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 11:00 pm

marek77 napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
cuban napísal:
Lacoste napísal:
Vysledky sobotnajsich zapasov 8. kola PL:

Middlesbrough - Chelsea 0:5
Arsenal - Everton 2:1
Aston Villa - Portsmouth 0:0
Bolton - Blackburn 0:0
Fulham - Sunderland 0:0
Liverpool - Wigan Athletic 3:2
ManUtd - WBA 4:0

kokso...premier league zacina byt az strasne lahka pre chelsea...naozaj to nechapem, od zaciatku sezony s nimi hral snad len jeden tim a to bol wigan ostatne bez akehokolek nasadenia a tuzby po vitazstve...uvidime co s nimi spravi pool

Na moje prekvapenie aj pool to dobre taha. Na ten zapas som vazne zvedavy aj ja. Tento tyzden bude tazky. V stredu AS Rim a v nedelu Liverpool.. Ja si ale nemyslim ze tie timy su slabe pre Chelsea alebo zeby s nimi nevedeli hrat ale proste Chelsea je v kabine v uplnej pohode. Toto nieje pracov taktiky ale moralky..
tohto roku majster chelsea/liverpool možno manchester ale ten musí riadne zamakať
No po 8 kolach zužiť adeptov na titul na dvojicu pool/chelsea je troska unahlene ve ešte nikto z big4 nehral proti seba alebo ano, ani neviem ak hej tak sorry a vynechat z hry ManU ako obhajcu? Ved už sa rozbehol a dycha am na chrbat, no a co sa tyka Liverpoolu doteraz vzdy nedotiahli sezonu do konca ale... raz to asi pride ved historicky je to uspesne muzstvo a ten kader je uz dost stabilizovany a zda sa ze aj psychicky v pohode úvid ako vedia otočiť nepriaznivy vyvoj zapasu v zavere.Aj ligu majstrov vyhrali presne po 20 rokoch takze historia sa može opakovať.
Aj ked ja dufam že to bude AFC no ...sezona sa len "začala" a je pred nami 30 kôl

Musim ta sklamat. Very Happy Hralo sa uz Liverpool - Manutd a Chelsea - ManUtd
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 19, 2008 11:00 pm

marek77 napísal:
Lacoste napísal:
Vysledky sobotnajsich zapasov 8. kola PL:

Middlesbrough - Chelsea 0:5
Arsenal - Everton 2:1
Aston Villa - Portsmouth 0:0
Bolton - Blackburn 0:0
Fulham - Sunderland 0:0
Liverpool - Wigan Athletic 3:2
ManUtd - WBA 4:0

Všetko v pohode len Arsenal dal o jeden gol viac takže 3:1 asi si nepozeral do konca Smile

Sorry je to len skopirovane..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptySo október 25, 2008 8:53 pm

Everton FC - Man. Utd 1:1
Sunderland - Newcastle 2:1
W. B. A. - Hull City 0:3
Blackburn - M'brough

26.10. Chelsea FC - Liverpool
26.10. Tottenham - Bolton
26.10. Man. City - Stoke City
26.10. Wigan - Aston Villa
26.10. West Ham - Arsenal FC
26.10. Portsmouth - Fulham FC

dnes som si pozrel iba everton manu a musim povedat ze ten zapas bol absolutne genialny...manifest futbalu 21. storocia...obrovske nasadenie od 1 po 96 minutu, naozaj pohladny a technicky kvalitny futbal a to vsetko pred neuveritelnou kulisou...fakt uzasne
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptySo október 25, 2008 11:00 pm

cuban napísal:
Everton FC - Man. Utd 1:1
Sunderland - Newcastle 2:1
W. B. A. - Hull City 0:3
Blackburn - M'brough

26.10. Chelsea FC - Liverpool
26.10. Tottenham - Bolton
26.10. Man. City - Stoke City
26.10. Wigan - Aston Villa
26.10. West Ham - Arsenal FC
26.10. Portsmouth - Fulham FC

dnes som si pozrel iba everton manu a musim povedat ze ten zapas bol absolutne genialny...manifest futbalu 21. storocia...obrovske nasadenie od 1 po 96 minutu, naozaj pohladny a technicky kvalitny futbal a to vsetko pred neuveritelnou kulisou...fakt uzasne

Hmm pozrel som to aj ja a skoda ze ten Yakubu nedal ked isiel sam na branu, no skoda. Everton mal na vitazstvo. Inak Blackburn remizoval.. Very Happy Nemas to tam doplnene.. SOm zvedavy ako sa predvedu Liverpool s Chelsea ale predpokladam ze absolutne nepohladny fotbal..Smile
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptySo október 25, 2008 11:03 pm

fajny matchik, uz som myslel po tom fletcherovom gole a natlaku MU, ze toffees su uz totalne mimo hru ale v druhom polcase sa nastartovali a vyborne hrali podla mna fellaini, arteta, phil neville a jagielka.. ronaldo takmer nic neukazal, ked hraci evertonu pochopili, ze je viac-menej neskodny tak mu uz aj prestali ustupovat, v druhom polcase sa absolutne stratil rooney.. ale nebyt howarda, mohlo to byt celkom inac
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptySo október 25, 2008 11:54 pm

inak neviete ci uz nasli toho snipera co postrelil ronalda pri nevilovom zakroku?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 2:25 am

cuban napísal:
inak neviete ci uz nasli toho snipera co postrelil ronalda pri nevilovom zakroku?

CO? Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 3:16 am

no bud dostal epilepticky zachvat alebo ho niekto musel postrelit z hladiska...alebo ho mozno harry potter mucil zaklinadlom ale na carodejnikov ja neverim
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 10:44 am

ani ja neverim.. zas nebol to pekny zakrok ale este som nikoho nevidel robit kotrmelce od bolesti.. nebolo to jedine ronaldovo divadielko v tom zapase

btw. odporucam pozriet si toto
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 12:02 pm

cuban napísal:
Everton FC - Man. Utd 1:1
Sunderland - Newcastle 2:1
W. B. A. - Hull City 0:3
Blackburn - M'brough

26.10. Chelsea FC - Liverpool
26.10. Tottenham - Bolton
26.10. Man. City - Stoke City
26.10. Wigan - Aston Villa
26.10. West Ham - Arsenal FC
26.10. Portsmouth - Fulham FC

dnes som si pozrel iba everton manu a musim povedat ze ten zapas bol absolutne genialny...manifest futbalu 21. storocia...obrovske nasadenie od 1 po 96 minutu, naozaj pohladny a technicky kvalitny futbal a to vsetko pred neuveritelnou kulisou...fakt uzasne
tak 2.polčas možno ale prvý polčas bol slabý hlavne zo strany evrtonu veď tí predviedli v 1.polčase tak akurát hov...o ten tvoj popis suúhlasí jedine s 2.polčasom
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 1:53 pm

Bergie6 napísal:
ani ja neverim.. zas nebol to pekny zakrok ale este som nikoho nevidel robit kotrmelce od bolesti.. nebolo to jedine ronaldovo divadielko v tom zapase

btw. odporucam pozriet si toto

no tak jasne ze sa ho neville dotkol ale nebolo to vobec nic ani nebezpecne ani bolestive...nezasiahol ho nejako silno, ani nie stuplami len mu pohladil litko a to skoro doslova...ale to co tam robil je fakt az tragikomicke...

http://uk.youtube.com/watch?v=VMsp6bDwLi8 tu je najlepsi futbalista

a inak vsimol si si rooneyho bozkavat dres manu aby provokoval fans evertonu Very Happy

jj to video som videl..ty chlapi maju dobry nazor na futbal...

naozaj dufam ze ronaldo nevyhral hraca roka ani zlatu loptu aj ked sa to asi stane...momentalne svetovy futbal nema osobnost ako napriklad zidane, del piero, ronaldo ronaldinho ked boli na vrchole...podla mna je momentalne najlepsi futbalista kaka ale milano uz prenho nie je dobry klub a je mimo pozornosti...ronaldo je hanba futbalu a pri vsetkej ucte k messimu ten chlapec este nema na to aby bol oznacovani najlepsi futbalista na svete

http://uk.youtube.com/watch?v=VMsp6bDwLi8 tu je najlepsi mimochodom


Naposledy upravil cuban dňa Ne október 26, 2008 2:05 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 2:00 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Everton FC - Man. Utd 1:1
Sunderland - Newcastle 2:1
W. B. A. - Hull City 0:3
Blackburn - M'brough

26.10. Chelsea FC - Liverpool
26.10. Tottenham - Bolton
26.10. Man. City - Stoke City
26.10. Wigan - Aston Villa
26.10. West Ham - Arsenal FC
26.10. Portsmouth - Fulham FC

dnes som si pozrel iba everton manu a musim povedat ze ten zapas bol absolutne genialny...manifest futbalu 21. storocia...obrovske nasadenie od 1 po 96 minutu, naozaj pohladny a technicky kvalitny futbal a to vsetko pred neuveritelnou kulisou...fakt uzasne
tak 2.polčas možno ale prvý polčas bol slabý hlavne zo strany evrtonu veď tí predviedli v 1.polčase tak akurát hov...o ten tvoj popis suúhlasí jedine s 2.polčasom

preco? aj prvy polcas bol super, v prvom polcase malo manu drvivu ofenzivu ale everton aj ked mal problemy v strede pola branil celkom dobre a bojoval a potom v druhom polcase pritlacil a bol z toho este lepsi zapas...poviem ti ze mne osobne sa napriklad pacil viac prvy polcas evertonu ako barcelony...v oboch pripadoch dominancia jedneho timu ale everton sa aspon snazil nieco zmenit a bojoval, aj ked dala barca 5 golov a jeden bol fakt pekny futbal sa mi viac pacil v anglicku...naozaj
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 EmptyNe október 26, 2008 3:32 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Everton FC - Man. Utd 1:1
Sunderland - Newcastle 2:1
W. B. A. - Hull City 0:3
Blackburn - M'brough

26.10. Chelsea FC - Liverpool
26.10. Tottenham - Bolton
26.10. Man. City - Stoke City
26.10. Wigan - Aston Villa
26.10. West Ham - Arsenal FC
26.10. Portsmouth - Fulham FC

dnes som si pozrel iba everton manu a musim povedat ze ten zapas bol absolutne genialny...manifest futbalu 21. storocia...obrovske nasadenie od 1 po 96 minutu, naozaj pohladny a technicky kvalitny futbal a to vsetko pred neuveritelnou kulisou...fakt uzasne
tak 2.polčas možno ale prvý polčas bol slabý hlavne zo strany evrtonu veď tí predviedli v 1.polčase tak akurát hov...o ten tvoj popis suúhlasí jedine s 2.polčasom

preco? aj prvy polcas bol super, v prvom polcase malo manu drvivu ofenzivu ale everton aj ked mal problemy v strede pola branil celkom dobre a bojoval a potom v druhom polcase pritlacil a bol z toho este lepsi zapas...poviem ti ze mne osobne sa napriklad pacil viac prvy polcas evertonu ako barcelony...v oboch pripadoch dominancia jedneho timu ale everton sa aspon snazil nieco zmenit a bojoval, aj ked dala barca 5 golov a jeden bol fakt pekny futbal sa mi viac pacil v anglicku...naozaj
no pri 1.polčase eveton-manu som skoro zaspal ale newadí azdalo sa mi že aj komentátori spali ale newadí-vec názoru a ktorý bol lepší zápas to je jedno takú formu akú máme my nemá nikto!barca sa vracia opäť na vrchol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 29 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 29 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: