world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Premierlegue - zápasy, výsledky...

Goto down 
+13
Stoffo
Anik51
metrostars
marek77
Bergie6
thierryhenry14
monky
Canary
Lacoste
avs.roy
jarci
Tarzan
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 1:47 pm

Bergie6 napísal:
"presne takú odpoveď som očakával a preto ti ani nebudem na to odpovedať" ... ako keby si ty niekedy na nieco obsahovejsie odpovedal, radsej sa o to aspon pokus lebo takto nie len ze to nema vyznam ale ani netusim co si mam o tvojom prispevku mysliet

Laughing mysli si o tom čo chceš....tvoj názor mi je v podstate ukradnutý....ja som reagoval na najprv na tvoj príspevok o tom, ako anglické kluby "vymetajú" európske klubove súťaže a ako PL suprová šúťaž. tak som ti len odpísal, že to nie je také isté a že aj španielska je fajn a chcel som hrať tvojou rečou,tak som tiež použil akože štatistiku o víťazoch majstra sveta a kde väčšinou hrávajú...a ty pustíš takú perlu, že by padali ako hrušky v tej PL Rolling Eyes Laughing to mi pripadá hrozne smiešne, lebo je to jasné ako facka a každý vie prečo a vôbec to nezhadzuje umenie brazílčanov. len preto lebo nehrajú tvrdo - preto som ti ani nechcel odpovedať, ale keď si taký múrdy, tak som ti tu radšej napísal...čo sa avs.roya týka, tak som to myslel tak, že s ním sa dá fajne pokecať aj s emóciami a netrepe aspoň somariny...bergie - asi máš pocit, že si fasový odborník na futbal, lebo pravidelne sleduješ PL, arsenal, chodíš po stránkach a používaš tie vzletné anglické pomenovania....mne je to u riti....nikto nikdy nepochopí futbal, pokiaľ ho nehrá, alebo aspoň nehral...teraz si napamätám,ale sa mi zdá, že ty za niečo hrávaš a preto vravím, že tvoje niektoré vety mi pripadajú niekedy fest infantilné....asi tak
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 2:03 pm

jarci napísal:
Bergie6 napísal:
"presne takú odpoveď som očakával a preto ti ani nebudem na to odpovedať" ... ako keby si ty niekedy na nieco obsahovejsie odpovedal, radsej sa o to aspon pokus lebo takto nie len ze to nema vyznam ale ani netusim co si mam o tvojom prispevku mysliet

Laughing mysli si o tom čo chceš....tvoj názor mi je v podstate ukradnutý....ja som reagoval na najprv na tvoj príspevok o tom, ako anglické kluby "vymetajú" európske klubove súťaže a ako PL suprová šúťaž. tak som ti len odpísal, že to nie je také isté a že aj španielska je fajn a chcel som hrať tvojou rečou,tak som tiež použil akože štatistiku o víťazoch majstra sveta a kde väčšinou hrávajú...a ty pustíš takú perlu, že by padali ako hrušky v tej PL Rolling Eyes Laughing to mi pripadá hrozne smiešne, lebo je to jasné ako facka a každý vie prečo a vôbec to nezhadzuje umenie brazílčanov. len preto lebo nehrajú tvrdo - preto som ti ani nechcel odpovedať, ale keď si taký múrdy, tak som ti tu radšej napísal...čo sa avs.roya týka, tak som to myslel tak, že s ním sa dá fajne pokecať aj s emóciami a netrepe aspoň somariny...bergie - asi máš pocit, že si fasový odborník na futbal, lebo pravidelne sleduješ PL, arsenal, chodíš po stránkach a používaš tie vzletné anglické pomenovania....mne je to u riti....nikto nikdy nepochopí futbal, pokiaľ ho nehrá, alebo aspoň nehral...teraz si napamätám,ale sa mi zdá, že ty za niečo hrávaš a preto vravím, že tvoje niektoré vety mi pripadajú niekedy fest infantilné....asi tak
good luck Jarci!!!Bravo!!Ono vies EPL je neprekonatelna liga ja tiez tvrdim ze je dobra a rad sa na nu pozeram ale rovnako kvalitna je aj spanielska a talianska s nemeckou tiez az tak nezaostavaju.Vy len tu vytahujete argumenty,ze kolko mate v musztvach LM ale to ja mozem vytiahnut argument co som tu minule pridal finalove dvojice LM-ked spanielske kluby vyhrali nad anglickymi 8:4 ci tak nejako jarci dobra praca.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 2:30 pm

jarci napísal:
Bergie6 napísal:
"presne takú odpoveď som očakával a preto ti ani nebudem na to odpovedať" ... ako keby si ty niekedy na nieco obsahovejsie odpovedal, radsej sa o to aspon pokus lebo takto nie len ze to nema vyznam ale ani netusim co si mam o tvojom prispevku mysliet

Laughing mysli si o tom čo chceš....tvoj názor mi je v podstate ukradnutý....ja som reagoval na najprv na tvoj príspevok o tom, ako anglické kluby "vymetajú" európske klubove súťaže a ako PL suprová šúťaž. tak som ti len odpísal, že to nie je také isté a že aj španielska je fajn a chcel som hrať tvojou rečou,tak som tiež použil akože štatistiku o víťazoch majstra sveta a kde väčšinou hrávajú...a ty pustíš takú perlu, že by padali ako hrušky v tej PL Rolling Eyes Laughing to mi pripadá hrozne smiešne, lebo je to jasné ako facka a každý vie prečo a vôbec to nezhadzuje umenie brazílčanov. len preto lebo nehrajú tvrdo - preto som ti ani nechcel odpovedať, ale keď si taký múrdy, tak som ti tu radšej napísal...čo sa avs.roya týka, tak som to myslel tak, že s ním sa dá fajne pokecať aj s emóciami a netrepe aspoň somariny...bergie - asi máš pocit, že si fasový odborník na futbal, lebo pravidelne sleduješ PL, arsenal, chodíš po stránkach a používaš tie vzletné anglické pomenovania....mne je to u riti....nikto nikdy nepochopí futbal, pokiaľ ho nehrá, alebo aspoň nehral...teraz si napamätám,ale sa mi zdá, že ty za niečo hrávaš a preto vravím, že tvoje niektoré vety mi pripadajú niekedy fest infantilné....asi tak

noo ti brazilcania vazne padaju a simuluju ako blbi...najlepsi bol rivaldo proti turkom na ms...
noo a ked niekto pravidelne sleduje PL tak sa na nu casom stane odbornik...ale ako si myslis ze vznikli ti odbornici na urcite ligy???
noo tak s tvojim chapanim futbalu ze hra sa na krasu tak neviem co je infantilne...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 2:40 pm

evidentne si ma nepochopil tarzan. som ti to už raz písal....futbal je o góloch, ale ak by to malo vyzerať ako banda robošov z lesa so sekerami, tak by som ho ani nesledoval...takže ešte raz ti hovorím, futbal bez pekných kľučiek, individuálnych výkonoch a pod. by bol O NIČOM...ak by nebol cruyff, maradona, ronaldo (brazílčan), ronaldinho, messi, van basten a mnoho ďalších, tak by som sa na ten šport vysral, takže použi to tvoje iq 120 a hlavne čítaj čo píšem...a keď si taký proti kráse futbalu, tak potom neviem ako mi vysvetlíš, prečo majú tí brazílčania 5 titulov MS?hm? šťastie, náhoda? francúzi v 1998 vyhrali náhodou? ten turnaj hrali vynikajúco a nebolo to len o góloch ale aj individuálnych výkonoch a kráse....neviem, čo je na tom infantílne Question
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 2:49 pm

jarci napísal:
evidentne si ma nepochopil tarzan. som ti to už raz písal....futbal je o góloch, ale ak by to malo vyzerať ako banda robošov z lesa so sekerami, tak by som ho ani nesledoval...takže ešte raz ti hovorím, futbal bez pekných kľučiek, individuálnych výkonoch a pod. by bol O NIČOM...ak by nebol cruyff, maradona, ronaldo (brazílčan), ronaldinho, messi, van basten a mnoho ďalších, tak by som sa na ten šport vysral, takže použi to tvoje iq 120 a hlavne čítaj čo píšem...a keď si taký proti kráse futbalu, tak potom neviem ako mi vysvetlíš, prečo majú tí brazílčania 5 titulov MS?hm? šťastie, náhoda? francúzi v 1998 vyhrali náhodou? ten turnaj hrali vynikajúco a nebolo to len o góloch ale aj individuálnych výkonoch a kráse....neviem, čo je na tom infantílne Question

noo lebo na tie "hviezdy" MUSIA makat ostatni lebo ani jeden z nich moc neobranuje...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 2:59 pm

ty kokos tarzan..... Evil or Very Mad

ok, nechaj tak.....
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 3:12 pm

jarci napísal:
Bergie6 napísal:
"presne takú odpoveď som očakával a preto ti ani nebudem na to odpovedať" ... ako keby si ty niekedy na nieco obsahovejsie odpovedal, radsej sa o to aspon pokus lebo takto nie len ze to nema vyznam ale ani netusim co si mam o tvojom prispevku mysliet

Laughing mysli si o tom čo chceš....tvoj názor mi je v podstate ukradnutý....ja som reagoval na najprv na tvoj príspevok o tom, ako anglické kluby "vymetajú" európske klubove súťaže a ako PL suprová šúťaž. tak som ti len odpísal, že to nie je také isté a že aj španielska je fajn a chcel som hrať tvojou rečou,tak som tiež použil akože štatistiku o víťazoch majstra sveta a kde väčšinou hrávajú...a ty pustíš takú perlu, že by padali ako hrušky v tej PL Rolling Eyes Laughing to mi pripadá hrozne smiešne, lebo je to jasné ako facka a každý vie prečo a vôbec to nezhadzuje umenie brazílčanov. len preto lebo nehrajú tvrdo - preto som ti ani nechcel odpovedať, ale keď si taký múrdy, tak som ti tu radšej napísal...čo sa avs.roya týka, tak som to myslel tak, že s ním sa dá fajne pokecať aj s emóciami a netrepe aspoň somariny...bergie - asi máš pocit, že si fasový odborník na futbal, lebo pravidelne sleduješ PL, arsenal, chodíš po stránkach a používaš tie vzletné anglické pomenovania....mne je to u riti....nikto nikdy nepochopí futbal, pokiaľ ho nehrá, alebo aspoň nehral...teraz si napamätám,ale sa mi zdá, že ty za niečo hrávaš a preto vravím, že tvoje niektoré vety mi pripadajú niekedy fest infantilné....asi tak

ja som z vernych priaznovcov PL najmenej vytiahoval argument o posobeni anglickych klubov v europskych sutaziach, je to len akysi fakt co potvrdzuje silu a postavenie tejto sutaze... a nemysli si, ze ja chcem vidiet len ako sa hraci idu zabit na ihrisku, to vobec nie je pravda, ja len hovorim, ze futbal bez nasadenia a tempa je z mojho pohladu nemastny, neslany a tiez ocenim individualne schopnosti (i ked skor viac ocenim ked tim zahra ako jednotny celok) ale z vela sladkeho zuby bolia... mozno nie vzdy vyjadrim svoj nazor zrovna tolerantne ale stojim si za nim
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 3:20 pm

no vidíš....s tvojim príspevkom čo si napísal súhlasím úplne so všetkým a ak to myslíš naozaj vážne, tak potom nerozumiem, prečo máš problém s tým, že napr. brazílčania nehrajú v PL. jednoducho oni sú "sladkí" a takí štýl hry im nevyhovuje ale to neznamená, že sú zlí futbalisti... Wink
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 4:36 pm

to si ani nemyslim, jednoducho vsak vyznavam iny futbal, to je vsetko... vidis, napokon sme sa k niecomu dostali Wink
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 10:19 pm

dneska pani z Aston Villy opat potvrdili svoju vladu nad mestom a poslali sme ten modry odpad domov s placom a 5 golmi Very Happy
a najlepsia bola ta ich "posila" mauro zarate ten chlapec bol uplne zufaly...takto sa hra ten ostrovny futbal 3 zapasy 15 golov Very Happy sme 6. a komu je lepsie...

B´ham ostal ubohy toto muzstvo ma akurat tak na 2. ligu lol!
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyNe apríl 20, 2008 11:18 pm

Tarzan napísal:
dneska pani z Aston Villy opat potvrdili svoju vladu nad mestom a poslali sme ten modry odpad domov s placom a 5 golmi Very Happy
a najlepsia bola ta ich "posila" mauro zarate ten chlapec bol uplne zufaly...takto sa hra ten ostrovny futbal 3 zapasy 15 golov Very Happy sme 6. a komu je lepsie...

B´ham ostal ubohy toto muzstvo ma akurat tak na 2. ligu lol!



paradny vykon ukazali sme kto vladne birminghamu....15 golov za tri zapasy to uz je nieco a dufam ze vyhrajeme aj dalsi zapas a priblizime sa evertonu Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyPo apríl 21, 2008 10:00 pm

najlepsi bol ten "tvrdy" argentincan ako kopol do niecoho na striedacke noo ten bol silak lol! mal zostat v katare ci v akej marii...nastupil proti dobrej obrane a tak skoncil...

martin o´neill konecne vstepil taktiku z celticu a dufam ze buduca sezona bude minimalne taka dobra ako tato...
noo a bude sa nakupovat...

modry odpad do 2. ligy


brad friedel bol asi hrac kola
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyPo apríl 21, 2008 10:07 pm

dopocul som sa, ze fanusika Aston Villi po derby zrazil autom fanusik brums... nwm kolko je na tom pravdy ale R.I.P.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyPo apríl 21, 2008 11:12 pm

Bergie6 napísal:
dopocul som sa, ze fanusika Aston Villi po derby zrazil autom fanusik brums... nwm kolko je na tom pravdy ale R.I.P.

je to tak, ten chalan je mrtvy...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyPo apríl 21, 2008 11:14 pm

Tarzan napísal:
najlepsi bol ten "tvrdy" argentincan ako kopol do niecoho na striedacke noo ten bol silak lol! mal zostat v katare ci v akej marii...nastupil proti dobrej obrane a tak skoncil...

martin o´neill konecne vstepil taktiku z celticu a dufam ze buduca sezona bude minimalne taka dobra ako tato...
noo a bude sa nakupovat...

modry odpad do 2. ligy


brad friedel bol asi hrac kola

no Tarzan, nieco mi o "hracovi kola" mozes este porozpravat kua! Very Happy Stary Amik, ale dobry Amik... boha mu! Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyUt apríl 22, 2008 10:13 am

ale blackburn na vas vie zahrat ja som ten zapas dal do remizky Very Happy inak famozne zakroky Wink ale vykon man u bol prvotriedny ale nestacil na friedela noo ani sa mu necudujem ze chce chytat do 40 kludne aj dlhsie lebo ma na to...

na druhe miesto v tomto kole by som dal Ashleya Younga 2 goly + 2 asistencie a na ihrisku kraloval aj s Barrym
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptyUt apríl 22, 2008 8:44 pm

Tarzan napísal:
ale blackburn na vas vie zahrat ja som ten zapas dal do remizky Very Happy inak famozne zakroky Wink ale vykon man u bol prvotriedny ale nestacil na friedela noo ani sa mu necudujem ze chce chytat do 40 kludne aj dlhsie lebo ma na to...

na druhe miesto v tomto kole by som dal Ashleya Younga 2 goly + 2 asistencie a na ihrisku kraloval aj s Barrym

s tym suhlasim friedel odchytal skvely zapas a co sa Barryho tak dufam ze podpise novu zmluvu bez neho si villi hadam neviem ani predstavit
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 9:17 am

Dnes mame na programe 36.kolo Premier League:

Chelsea FC - Manchester United
Birmingham City - Liverpool FC
Manchester City - Fulham FC
Sunderland AFC - Middlesbrough FC
Tottenham Hotspur - Bolton Wanderers
West Ham United - Newcastle United
Wigan Athletic - Reading FC


Nedela 27.04.08

Everton FC - Aston Villa FC
Portsmouth FC - Blackburn Rovers


Slager tohoto kola je tu jasny. Zaujimavy duel bude v modrej polovicke Manchesteru, kde sa dnes moze rozhodnut o definitivnom zostupe Fulhamu FC. Neviem, ale bolo by mi ich trochu luto, je to starucky, tradicny klub a ak mam byt uprimny, v "topflight" by mi chybali. Potom tu mame este nedelnajsi "sixpointer" medzi Toffees a Villans, to by mal byt tiez dost zaujimavy match, aj ked u domacich bude absencia Cahilla a Artetu urcite citelna.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 12:05 pm

avs. roy som si isty ze nie naschval ale predsa si este zabudol na pondelnajsiu dohravku dalsi mega slager

Derby County - Arsenal
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 12:12 pm

cuban napísal:
avs. roy som si isty ze nie naschval ale predsa si este zabudol na pondelnajsiu dohravku dalsi mega slager

Derby County - Arsenal

jaaaaj, jasne, zabudol som! Very Happy ok, tak teda obligatnych 0:0 lol!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 12:14 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs. roy som si isty ze nie naschval ale predsa si este zabudol na pondelnajsiu dohravku dalsi mega slager

Derby County - Arsenal

jaaaaj, jasne, zabudol som! Very Happy ok, tak teda obligatnych 0:0 lol!

takichto tipov mam uz plne zuby aj z inych for arsenalu....

skonci to 0 - 24 Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 2:29 pm

Zaujimavy tah nehat sedet Ronalda...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 4:53 pm

Ballack - Man Utd 2:1

Sorry ale nemozem sa vyjadrit...Este teraz nedycham a ruky sa mi trasu od nervov..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 5:10 pm

no tak ja sa teda vyjadrim...celkom pekny zapas - sem tam(cakal som horsie)...nasadenim, bojovnostou a treba povedat ze chelsea hrala miestami celkom normalny futbal (alebo to bol opat slaby vykon manu vdaka ktoremu to vyzeralo celkom pekne? neviem) celkovo chelsea si zasluzila vyhrat...

drogba s ballackom sa skoro pobili o to kto to kopne Very Happy tak sa mi to paci...

opat som nepochopil fergusona a jeho taktiku...evra bol zraneny alebo co? anderson...ten chlapik nie je hodny £18m a to ani zdaleka...spomaluje utoky, ledva vie prihrat...a v obrane jedine co vzdy spravi je ze sa nalepi na hraca a rukami-nohami sa ho snazi odstavit od lopty...no a tie jeho gesta a mimika...som si isty ze nieco musi brat a ze si uz dokonca privonal aj k tvrdsim veciam

rovnako nani...tentoraz £17m...to si snad robite srandu..a tento chlapec ma nahradit giggsa??? tezko...nie ze by giggs nieco dnes zahral ale hovorim z dlhodobeho hladiska...nani= poor quality, rich showboating

tiez som nepochopil napoli uzdraveneho rooneyho ako lone strikera...v prvom polcase bol navyse uplne odrezany, este ze potom doplnil rady "kreativnych" zaloznikov manU carvalho...

k penalte - z toho nie velmi dobreho opakovaneho zaznamu sa zdalo ze predsa len Carrick rukou hral ale ten hvizd cestoval dost dlho...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 EmptySo apríl 26, 2008 5:58 pm

Tak ja nieco poviem...

1. polocas bol jasne v rezii Chelsea a ani neviem ci MU mali strelu na branu (okrem tej Naniho strely co asi vystrasila akurat tak fanusika co vychadzal z baru s pivom Very Happy)..Pekny Drogbov center a este krajsia Ballackova prihravka..Pacilo sa mi ze gol venovali Pat Lampard a snad aspon potesili aj ciernymi paskami Lamparda...

2. polocas bol uz trosku iny ako prvy ale stale Chelsea asi po 60 minutu dominovala...Potom prisla uplne nepochopitelna chyba Carvalha a Rooney sam na branku musel dat - 1:1...Trochu stastia MU aj smoly Chelsea..Potom Grant dal pochopitelne samych utocnikov dopredu a bolo jasne ze chce vyhrat..Aj sa stalo a padol gol s penalty..Na tu sa neda vyhovarat bola opravnena lebo ruka bola a mimochodom aj par mint dozadu mal myslim ze Rio tam ruku le to rozhodca asi vidiet nemohol lebo bolo to chrbtom k nemu...Trochu som sa obaval poslednych minut a nadstaveneho casu ale nakoniec vsetko vdaka Sevovi a Coleovi vyslo..Ti museli este vykopavat lotpu z brankovej ciary..To som uz nedychal absolutne..Very Happy

Co sa tyka tej hadky..Mne uz Drogba lezie na nervy..Snazi sa dat ON za kazdu cenu gol aj ked vie ze by to mozno Ballack alebo iny spoluhrac kopol lepsie...Nehovorim ze to bolo zle kopnute ale Ballack vie tak technickejsie kopnut a som presveceny ze by Ballack odtial dal..Ale to je sebec Drogba..Ale nevadi..Potom si podali ruky a urcite im na to aj Grant v satni po zapase musel nieco povedat..

Muzi zapasu - pochopitelne Ballack a J. Cole...Mozno aj Seva a Ashley za zasluhy na brankovej ciare Very Happy

Cuban - Tak su mlady a treba im dat trochu cas...Stale sa este ucia amaju sa co ucit..Mna len prekvapuje Hargreaves..Podla mna tam nema co robit..
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Premierlegue - zápasy, výsledky...   Premierlegue - zápasy, výsledky... - Stránka 17 Empty

Návrat hore Goto down
 
Premierlegue - zápasy, výsledky...
Návrat hore 
Strana 17 z 40Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: