world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 CF REAL MADRID

Goto down 
+6
avs.roy
cuban
Canary
jarci
Tarzan
AMOR414
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 9:32 am

Zdravím všetkých fanušikov futbalu.Posledným veľkoklubom ktorý na tomto fóre nemal zastúpenie bol práve REAL MADRID,preto som sa rozhodol po pozvánke a info o tomto probléme od zakladateľa tohto fóra túto dieru zaplátať práve ja.Podľa mojích možností sa tu budem snažiť prinášať novinky,zaujimavosti,zákulisné info aj históriu klubu a ak to priestor dovolí tak aj zaujimavé rozhovory s hráčmi a vedením klubu.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 12:42 pm

normalne tu chybal topic o tom najlepsom co spanielsko ponuka...(slnko a more to neni)
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 6:44 pm

keby nebolo chelsea, tak by to bol môj najnenávidenejší klub...teraz je druhý....
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 7:32 pm

jarci napísal:
keby nebolo chelsea, tak by to bol môj najnenávidenejší klub...teraz je druhý....

Ja tiez nemam rad Chelsea,osobne si myslim ze minimalne 80 % z tych ultra fanusikov Chelsea by tento klub skoro neregistrovala ak by tam neprisiel Abramovic so svojim petrodolarom /cest vynimkam/.Je to hracka v rukach zhíckaneho bohaca.Ak ho to raz prestane bavit a z klubu odide,Chelsea sa opat dostane tam kde bola pred tym,teda niekde do stredu tabulky... PS:Nechcem nikoho urazat,je to len moj osobny nazor :-)
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 8:19 pm

lol! Nesmial by som sa, keby si o Chelsea hovoril a bol by si fanusikom hocijakeho ineho klubu ale Realu. Siaha tvoja pamat cca 7 rokov dozadu? Stalo sa tam totiz takmer to iste ako v Chelsea. Real taktiez umelo vytvoril tim plny hviezd, takze v tomto si riadne neobjektivny, to si musis priznat.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 8:28 pm

Canary napísal:
lol! Nesmial by som sa, keby si o Chelsea hovoril a bol by si fanusikom hocijakeho ineho klubu ale Realu. Siaha tvoja pamat cca 7 rokov dozadu? Stalo sa tam totiz takmer to iste ako v Chelsea. Real taktiez umelo vytvoril tim plny hviezd, takze v tomto si riadne neobjektivny, to si musis priznat.

do realu neprisiel ziadny rusky gubernator ani iny investor, calderon vtedy dostal troska hlupy napad s galacticos...vsetci vieme kam sa to dostalo a ze dnes uz maju troska iny pristup.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptySo január 19, 2008 8:46 pm

Canary napísal:
lol! Nesmial by som sa, keby si o Chelsea hovoril a bol by si fanusikom hocijakeho ineho klubu ale Realu. Siaha tvoja pamat cca 7 rokov dozadu? Stalo sa tam totiz takmer to iste ako v Chelsea. Real taktiez umelo vytvoril tim plny hviezd, takze v tomto si riadne neobjektivny, to si musis priznat.

V tom ti budem oponovat aj ked s "GALACTICOS" mas pravdu.REAL bol na rozdiel od CHELSEA vzdy vaznym hracom na futbalovej mape a nie je to tím jedneho muza ktory si vybral klub a nalial tam svoje peniaze.Aj ked svoju kvalitu mala,velkoklubom sa stala a uspechy prisli az s prichodom Abramovica a s jeho peniazmi.Nikdy pred tym Chelsea ziadny velky uspech nedosiahla /nechcem tym povedat ze klub bez vaznych uspechov nemoze mat skvelych fanusikov/.A ak Abramovic odide tak to opat nebude ta Chelsea ako ju pozname dnes... Myslim ze s historiou klubov ako REAL,FCB,BAYERN,AC,Man U,ARSENAL alebo Juventus sa to neda porovnat.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 2:25 am

AMOR414 napísal:
jarci napísal:
keby nebolo chelsea, tak by to bol môj najnenávidenejší klub...teraz je druhý....

Ja tiez nemam rad Chelsea,osobne si myslim ze minimalne 80 % z tych ultra fanusikov Chelsea by tento klub skoro neregistrovala ak by tam neprisiel Abramovic so svojim petrodolarom /cest vynimkam/.Je to hracka v rukach zhíckaneho bohaca.Ak ho to raz prestane bavit a z klubu odide,Chelsea sa opat dostane tam kde bola pred tym,teda niekde do stredu tabulky... PS:Nechcem nikoho urazat,je to len moj osobny nazor :-)

odcitujem ta:"osobne si myslim ze minimalne 80 % z tych ultra fanusikov Chelsea by tento klub skoro neregistrovala ak by tam neprisiel Abramovic so svojim petrodolarom"...vidiet ze si nemal ponatie o UK futbale...chelsea mala jednych z natrvrdsich hools v londyne...a k tym 80% po abramovicovom prichode stuplo viac zahranicnych fanusikov lebo v UK neni take ze raz fandis tom a raz tomu...tu sa kabaty neprezliekaju...ONLY VILLANS!!
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 3:01 am

Tarzan napísal:
AMOR414 napísal:
jarci napísal:
keby nebolo chelsea, tak by to bol môj najnenávidenejší klub...teraz je druhý....

Ja tiez nemam rad Chelsea,osobne si myslim ze minimalne 80 % z tych ultra fanusikov Chelsea by tento klub skoro neregistrovala ak by tam neprisiel Abramovic so svojim petrodolarom /cest vynimkam/.Je to hracka v rukach zhíckaneho bohaca.Ak ho to raz prestane bavit a z klubu odide,Chelsea sa opat dostane tam kde bola pred tym,teda niekde do stredu tabulky... PS:Nechcem nikoho urazat,je to len moj osobny nazor :-)

osobne si myslim ze minimalne 80 % z tych ultra fanusikov Chelsea by tento klub skoro neregistrovala ak by tam neprisiel Abramovic so svojim petrodolarom...vidiet ze si nemal ponatie o UK futbale...chelsea mala jednych z natrvrdsich hools v londyne...a k tym 80% po abramovicovom prichode stuplo viac zahranicnych fanusikov lebo v UK neni take ze raz fandis tom a raz tomu...tu sa kabaty neprezliekaju...ONLY VILLANS!!

ale ja som tiez nevravel o anglickych fanusikoch.Mal som skor na mysli fanusikov ktory sa objavili napr na AZETe atd.Na nete sa pravidelne pohybujem uz skoro 10 rokov ale pred tym ako Abramovic prisiel do CHELSEA tu nikto na tento klub skoro ani len nepomyslel /cest vynimkam/.Velmi by ma zaujimalo kolko z tych fanusikov ktory fandia dnes Chelsea by fandilo aj keby Abramovic klub nechal tak.Opakujem,ze to je len moj nazor ze sa mi nepaci ze je to klub jedneho cloveka-povedal by som az hracka.Ja osobne nemam problem s hrou CHELSEA,urcite hraju dobry futbal ktory si ak mozem,pozriem aj ja.Skor sa neviem stotoznit s formou ako sa tento klub dostal tam kde je dnes .Ak patris medzi fans ktory by fandili aj keby sa tato era skoncila,mas moje uznanie.Je to ako s REALom-boli pekne casy,horsie casy ale fandim dalej a fandim uz 15 rokov ale su ludia ktory fandili len v case ked REAL zal uspechy a ked sa prestalo darit nielenze zabudli ale dokonca sa aj hanbili ze im "fandili".Takych ludi poznam...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 3:20 am

hmmm ja im nefandim...podla mojich reakcii a pripojenej hlasky ONLY VILLANS je jasne komu fandim...len sa mi nepacia tie hlasky typu pred abramovicom bola chelsea hovno...chelsea mala v muzstve vzdy dobrych hracov...
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 5:22 pm

Pravdu povediac, ja si ani nepamatam, kedy som zacal fandit Chelsea a ci uz tam bol Abramovic. Viem, ze predtym som fandil Juve. K Chelsea som sa dostal kvoli dvom skvelym hracom, bohuzial uz nie hracom Chelsea. Bol to jednak skvely kanonier Gudjonsen a perfektny zaloznik Damien Duff. Potom som za Chelsea zacal hravat v roznych futbalovych pocitacovych hrach a videl par zapasov v telke a oblubil som si ju. Momentalne jej fandim hlavne kvoli Drogbovi, Cechovi, Makelelemu ci Terrymu. Potesil som sa aj prichodu Belletiho a Anelku. Par hracov zo zostavy mi tam vsak urcite vadi a je skoda ze su tu. Nehovorim, ze budem Chelsea fandit navzdy, naco klamat. Moje preorientovanie vsak nebude mat urcite nic spolocne s odchodom Abramovica, bude zalezat na tom, kto tam bude hravat. Ak by tam (ako sa zacina suskat) mal prist napr. Messi, tak moje fandenie Chelsea by to velmi, velmi otriaslo. Takze tak Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 9:00 pm

zabudol si na zolu to bol najlepsi hrac Chelsea vsetkych cias...
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 10:12 pm

Hej viem ale vtedy uz za Chelsea nehral nie?
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 10:15 pm

len vtedy som mal rád chelsea - keď tam bol zola...ale to rád,to je tiež tak s rezervou brané...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyNe január 20, 2008 11:37 pm

zola odisiel vtedy ked prisiel abramovic...on kupoval ten klub hlavne kvoli zolovi ked odisiel tak kupil aj istu cast Caglari
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyPo január 21, 2008 12:40 am

sledujem, ze sa tu medzi vami strhla celkom zaujimava debata,v ktorej mi samozrejme neuniklo par vyrazov a viet, na ktore nemozem nereagovat. Tak za prve ste tu uplne off-topic, ale to je ok. Pre Amora414: Ak nas nezavadzas svojimi osobnymi udajmi a skutocne mas 23 rokov, zda sa mi velmi malo pravdepodobne, ze by si zacal fandit Realu Madrid vo svojich osmych rokoch. Dalej ak si v 13tich rokoch nebyval v USA, nie je mozne, aby si 10 rokov fungoval na internete, ktory zasa nie je az tak starou technologickou zalezitostou. Inak ked si sa tu odvolaval na "hracku jedneho pana" a s nim spojene peniaze, tak Real Madrid je hadam jediny klub sveta, ktory je ciastocne financovany zo statnych penazi. Nepripada ti to tiez aspon trochu zaujimave? hm?

Pre Canaryho: nechcem sa ta nejako dotknut, ale co mas s pamatou?? Abramovic kupil Chelsea od Kena Batesa v lete 2003. Chces nam tu povedat, ze ked si zacal fandit Chelsea, nie si isty ci tam uz bol ten, ktoreho po pade Putina bud zastrelia alebo zavru? Ved to je len 4 a pol roka dozadu! Inak nechapem ludi ako mozu fandit Juve a potom presedlat na Chelsea?! Bud teda fandim tak ze fandim alebo to potom je iba "klise", kedze nemam problem presedlat na iny "velkoklub".
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyPo január 21, 2008 2:12 am

Tarzan napísal:
zola odisiel vtedy ked prisiel abramovic...on kupoval ten klub hlavne kvoli zolovi ked odisiel tak kupil aj istu cast Caglari

ja si len jednoducho myslim ze taky klub ako je CHELSEA /velkoklub/ by sa mal nejako vyvijat a nie ziskat meno a kopu fanusikov vtedy ak tam vstupi nejaky investor,vtedy je to biznis... ja osbne ho za skutocny velkoklub budem povazovat ak dokaze na poprednych miestach ostat tak 20-30 rokov...
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyPo január 21, 2008 2:28 am

avs.roy napísal:
sledujem, ze sa tu medzi vami strhla celkom zaujimava debata,v ktorej mi samozrejme neuniklo par vyrazov a viet, na ktore nemozem nereagovat. Tak za prve ste tu uplne off-topic, ale to je ok. Pre Amora414: Ak nas nezavadzas svojimi osobnymi udajmi a skutocne mas 23 rokov, zda sa mi velmi malo pravdepodobne, ze by si zacal fandit Realu Madrid vo svojich osmych rokoch. Dalej ak si v 13tich rokoch nebyval v USA, nie je mozne, aby si 10 rokov fungoval na internete, ktory zasa nie je az tak starou technologickou zalezitostou. Inak ked si sa tu odvolaval na "hracku jedneho pana" a s nim spojene peniaze, tak Real Madrid je hadam jediny klub sveta, ktory je ciastocne financovany zo statnych penazi. Nepripada ti to tiez aspon trochu zaujimave? hm?

Pre Canaryho: nechcem sa ta nejako dotknut, ale co mas s pamatou?? Abramovic kupil Chelsea od Kena Batesa v lete 2003. Chces nam tu povedat, ze ked si zacal fandit Chelsea, nie si isty ci tam uz bol ten, ktoreho po pade Putina bud zastrelia alebo zavru? Ved to je len 4 a pol roka dozadu! Inak nechapem ludi ako mozu fandit Juve a potom presedlat na Chelsea?! Bud teda fandim tak ze fandim alebo to potom je iba "klise", kedze nemam problem presedlat na iny "velkoklub".

ano,mam skutocne 23,neviem preco by som nemal mat :-) futbal ma zaujimal odmala,nevravim ze v mojich 8 rokoch som bol ultra fans REALu ale registroval som ho a pacil sa mi viac ako ine kluby. vtedy sa dalo na nejakych programoch pozerat PEM-predchodcu LM a nieco sa mi na tom klube jednoducho pacilo :-).a co sa tyka toho internetu tak som chodil na strednu skolu s technickym zameranim,tz.ze internet tam frcal uz ked som nastupil do prveho rocnika SŠ teda pred viac ako 8 rokmi teda v roku 1999 /pokec ako stranka napr. funguje od roku 1997/, vtedy som si kupil aj prvy mobil takze si nemyslim zeby internet bol nejaka novinka,ved nezijeme v subsaharskej afrike... /ja som tych 8 zaokruhlil na 10,nepisal som ze 10 ale ze takmer 10 !!! ak si to pochopil zle tak sa ospravednujem/.A to ze REAL je financovany zo statnych penazi,to si prestrelil.Je sice pravda ze Juan Carlos-spanielsky kral tam kazdorocne nejake peniaze dava,ale su to jeho peniaze ktore ma vyclene na "svoje potreby" a je v jeho pravoci kde tie peniaze da.Zase to nie je nejaka obrovska suma kedze 80% vsetkych prijmov klubu pokryva predaj vstupeniek /permanentiek/ a clenske prispevky /REAL ma najvacsu clensku zakladnu na svete/ + presne mne nezname sumy za reklamu... to su cisla asi 2 roky stare,a myslim ze sa nijako dramaticky nemenia...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyPo január 21, 2008 8:51 pm

netvrdim, ze internet je nejaka novinka, ale v Europskych koncinach urcite nefunguje 10 rokov, to je vsetko, co som tym chcel povedat. Ci su tie peniaze od spanielskeho krala male alebo velke, na tom nezalezi, ja som sa bavil o principe. Kral Juan Carlos je prvou osobou, ktora oficialne reprezentuje Spanielsko a on dotuje urcity futbalovy klub? To sa mi zda voci inym klubom nefer! Kralovna Alzbeta II. je najbohatsou zenou sveta, je velka fanynka Arsenalu ale v ramci zachovania jej oficialneho a nestranneho spolocenskeho postavenia nedotuje svoj oblubeny klub a tak by to aj malo byt!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyUt január 22, 2008 10:16 am

avs.roy, šak AMOR414 napísal takmer 10 rokov, čo absolútne sedí..nechápem s čím máš problém...ja som chodil na gymko v rokoch 1998 - 2002 a net sme tam mali od tretieho ročníka t.z. od roku 2000 ale už v druháku bol, ale iba na jednom pc a taktiež ako ôsmak na základnej mali učitelia informatiky net na pc-čkách, t. z. od roku 1997 a teraz je 2008...tak si to porátaj...isto má pravdu, keď povedal takmer 10 rokov....!!!a okrem toho je to malichernosť...a to financovanie kráľom...ak to platí zo "svojho" platu, nevidím v tom problém, ak z daní - je to problém....
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyUt január 22, 2008 11:15 am

avs.roy napísal:
netvrdim, ze internet je nejaka novinka, ale v Europskych koncinach urcite nefunguje 10 rokov, to je vsetko, co som tym chcel povedat. Ci su tie peniaze od spanielskeho krala male alebo velke, na tom nezalezi, ja som sa bavil o principe. Kral Juan Carlos je prvou osobou, ktora oficialne reprezentuje Spanielsko a on dotuje urcity futbalovy klub? To sa mi zda voci inym klubom nefer! Kralovna Alzbeta II. je najbohatsou zenou sveta, je velka fanynka Arsenalu ale v ramci zachovania jej oficialneho a nestranneho spolocenskeho postavenia nedotuje svoj oblubeny klub a tak by to aj malo byt!

Je to tak ze kazdy panovnik ma okrem platu aj peniaze ktore nemoze pouzit pre svoje ucely.Tie peniaze jednoducho niekde musi niekomu venovat.Ak mi neveris aj u nas na slovensku je to tak ze premier ma 50 milionov ktore prerozdeluje v priebehu roka podla svojho uvazenia,to iste aj prezident a predseda parlamentu :-) /nechcem tu tahat politiku,to urcite nie, len som sa to snazil vysvetlit ako to funguje/ a spanelsky kral dava nieco REALu Madrid /neviem kolko a ci este vobec dava,niekedy to tak bolo ze daval ale teraz,vazne neviem,ked zistim ci a kolko tak dam vediet :-) /
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyUt január 22, 2008 3:46 pm

po zopar intelektualnych prispevkoch ohladom netu (osobne som sa k nemu dostal az okolo roku 2003 v UK) a niecoho ohladom krala a jeho penazi by som chcel ponuknut informaciu ze ATLETICO MADRID - REAL MADRID 0 : 2...to je vsetko dakujem
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyUt január 22, 2008 4:37 pm

Tarzan napísal:
po zopar intelektualnych prispevkoch ohladom netu (osobne som sa k nemu dostal az okolo roku 2003 v UK) a niecoho ohladom krala a jeho penazi by som chcel ponuknut informaciu ze ATLETICO MADRID - REAL MADRID 0 : 2...to je vsetko dakujem

ako sa staci pozriet na taky pokec ktory funguje od roku 1997... myslim ze tym mozeme vsetky debaty uzavriet okolo netu,je jasne ze kazdy sa k nemu dostaval individualne ale to neznamena ze tu nebol.Ja som nikdy netvrdil ze mam doma 10 rokov net a keby som nechodil na taku skolu aku som chodil /som programator CNC/ tak sa zrejme k netu tak skoro nedostanem. a pre tarzana: to ze ty si sa dostal k netu v roku 2003 ma znamenat ze ja som sa k nemu nemohol dostat skor alebo co si tym vlastne mal na mysli? Tiez nerozumiem to "ATLETICO MADRID - REAL MADRID 0 : 2",co si tym vlastne chcel povedat? Mam pocit akoby si sa urazil ale nerozumiem preco,ved ide o to diskutovat a vymienat si svoje nazory na futbal tak neviem preco sme venovali tolko casu teme:od kedy poznam internet... Smile Chcel by som ta preto poprosit aby si sa vyjadroval jasnejsie pretoze moze prist k nedorozumeniu a to by som bol nerad kedy sa to zvrhlo tak ako to pozname z AZETU ze z diskusii sa stalo miesto vzajomnych urazok /ak som to nahodou pochopil zle ja,tak sa ospravednujem/.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyUt január 22, 2008 4:56 pm

hmm ja som tym chcel povedat ze som net neriesil lebo som ho povazoval nechcem nadavat...noo a az v anglicku ma k nemu donutili praca a tak...
dalsie chcel som len povedat ze by ste sa konecne mohli zaoberat futbalom a dal som vam temu ohladom vysledku realu kto to nepochopil nabuduce sa to pokusim nakresil...dakujem za pochopenie kresbu dodam na poziadanie
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID EmptyUt január 22, 2008 5:35 pm

Tarzan napísal:
hmm ja som tym chcel povedat ze som net neriesil lebo som ho povazoval nechcem nadavat...noo a az v anglicku ma k nemu donutili praca a tak...
dalsie chcel som len povedat ze by ste sa konecne mohli zaoberat futbalom a dal som vam temu ohladom vysledku realu kto to nepochopil nabuduce sa to pokusim nakresil...dakujem za pochopenie kresbu dodam na poziadanie

aha,tak potom som to zle pochopil ja,fakt sa ospravednujem,dalej temu net nemienim rozoberat len som to chcel uviest do obrazu...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





CF REAL MADRID Empty
OdoslaťPredmet: Re: CF REAL MADRID   CF REAL MADRID Empty

Návrat hore Goto down
 
CF REAL MADRID
Návrat hore 
Strana 1 z 7Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Finacovanie REALu MADRID

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: