world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Bayern

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Bayern   Bayern EmptySt január 16, 2008 2:39 pm

takže nová posila pre FC naj Bayern - tim borowski ide z brém do bayernu zadarmo, keďže mu končí zmluva v lete...chceli ho ešte v atleticu madrid, ale rozhodol sa pre oveľa lepší klub... Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptySt január 16, 2008 6:08 pm

neviem ci je Borowski taky hrac aby isiel do bayernu...zas tam budu mat zbytocne vela hracov a podla mna bude ako pizzaro v chelsea
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptySt január 16, 2008 6:26 pm

to neviem ani ja...len som dal info, že ide do bayernu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptySt január 16, 2008 6:34 pm

Tarzan napísal:
neviem ci je Borowski taky hrac aby isiel do bayernu...zas tam budu mat zbytocne vela hracov a podla mna bude ako pizzaro v chelsea

je to mlady perspektivny hrac..urcite na bayern ma...aj pizzaro ma na chelsea...len sa na to treba troska triezvo pozriet.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyPi január 18, 2008 3:53 pm

pizzaro ma na chelsea??? v ktorych miestach??? ked treba stratit loptu?? alebo pokazit dobru akciu?? alebo zahodit golovu sancu?? na utocnika 2 goly za polsezony je ubohe...viac dal laursen a to je stoper
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyPi január 18, 2008 4:02 pm

v tom tarzan s tebou súhlasím..pizzaro nie je taký kvalitný, za akého je považovaný...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyPi január 18, 2008 5:06 pm

Pizzaro je kvalitny futbalista...a ma aj na chelsea...vy sa vsak nechcete na to pozriet zo sirsieho pohladu. Kazdy hrac ktory pride do EPL si musi na zaciatku prejst obdobim aklimatizacie...je to velmi narocne, niekomu to trva pol roka niekomu staci len par zapasov - to su vsak ojedinele pripady ale najdu sa aj take...no a niekomu sa to nepodari vobec, na to aby ste ho odpisali je este stale velmi skoro...niekedy mi vase posty pridu ako typicke knee jerk reactions...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyPi január 18, 2008 5:13 pm

cuban...som fanúšik bayernu,kde pizzaro hral dlho a tak mám asi zhruba predstavu o ňom ako hráčovi...nechápem odkiaľ berieš istotu toho, že je to kvalitný hráč...ok, my na ňho nemáme ani nikto z našej ligy ale berme to z poľadu špičkového futbalu,ok? si písal, že sa na to nechceme pozrieť zo šieršieho pohľadu - práveže áno...také veci, že nie každý sa v EPL chytí a potrebuje to čas, ech cuban, si myslíš, že som fakt až taký dutý do futbalu...to je jasná vec...ale to nehovorí nič o kvalite hráča...ja ho hodnotím z obdobia v bayerne - ok, dal pár gólov, ale žeby bol nenahraditeľným hráčom? No sedel takmer stále na lavičke - prečo asi? ide mi o to, že slabý nie je, ale je dosť preceňovaný hráč a nepratrí medzi svetovú špičku...priemer - kopec iných hráčov ho schová do kapsy (ako sa vraví) Smile takže cuban - neviem, prečo si myslíš, že sa na to nechceme pozrieť zo širšieho pohľadu,keď ja sa na ňho pozerám práve z neho....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyPi január 18, 2008 5:33 pm

jarci napísal:
cuban...som fanúšik bayernu,kde pizzaro hral dlho a tak mám asi zhruba predstavu o ňom ako hráčovi...nechápem odkiaľ berieš istotu toho, že je to kvalitný hráč...ok, my na ňho nemáme ani nikto z našej ligy ale berme to z poľadu špičkového futbalu,ok? si písal, že sa na to nechceme pozrieť zo šieršieho pohľadu - práveže áno...také veci, že nie každý sa v EPL chytí a potrebuje to čas, ech cuban, si myslíš, že som fakt až taký dutý do futbalu...to je jasná vec...ale to nehovorí nič o kvalite hráča...ja ho hodnotím z obdobia v bayerne - ok, dal pár gólov, ale žeby bol nenahraditeľným hráčom? No sedel takmer stále na lavičke - prečo asi? ide mi o to, že slabý nie je, ale je dosť preceňovaný hráč a nepratrí medzi svetovú špičku...priemer - kopec iných hráčov ho schová do kapsy (ako sa vraví) Smile takže cuban - neviem, prečo si myslíš, že sa na to nechceme pozrieť zo širšieho pohľadu,keď ja sa na ňho pozerám práve z neho....

pizzaro nebol klucovym hracom v bayerne??? tak je mi troska blbe ze to musim vyvracat fanuskovi bayernu...ale velmi sa mylis...v sezone 02-03 mal velku zasluhu na double...dal par golov? sedel takmer stale na lavicke? 174 zapasov a 70 golov v 6 sezonach sa ti mali??? ked odmietol podpisat v bayerne predlzenie zmluvy zaujimala sa onho Benfica, Glasgow Rangers, Sevilla, pri jeho prichode do bayernu ho chceli dokonca tymi ako Inter Milano, Barcelona, Real Madrid...sirsi pohlad
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyUt január 22, 2008 1:57 pm

podolského chcú na hosťovanie do manchestru city....mal by tam byť do 1. júla a tak by sa vrátil do bayernu...ešte o ničom nie je rozhodnuté, ja by som to aj bral...nech chlapec trošku hrá futbal....
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyUt január 22, 2008 2:03 pm

jarci napísal:
podolského chcú na hosťovanie do manchestru city....mal by tam byť do 1. júla a tak by sa vrátil do bayernu...ešte o ničom nie je rozhodnuté, ja by som to aj bral...nech chlapec trošku hrá futbal....

mozno by mu to pomohlo trochu ak by zmenil prostredie,na MS zaziaril ale po skonceni MS uz o nom skoro ani nepocut...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyUt január 22, 2008 3:00 pm

noo, veď keby v man. city hral pravidelne, tak by to bolo super, kvalitná a liga a pravidelná zápasová záťaž....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern EmptyUt január 22, 2008 3:03 pm

heh..som si kukol podrabne štatistiky....máš pravdu.... Embarassed
my apologise...ale taktiež som kukol názory fans a pod... a je to niečo medzi mojim názorom a tvojim....posledné dve sezóny sa v bayerne trošku strácal...
každopádne som tresol blbosť a sa ospravedlňujem - už budem radšej dva x merať a raz strihať....
ale pri časti svojich výrokov ostávam... Razz

cuban napísal:
jarci napísal:
cuban...som fanúšik bayernu,kde pizzaro hral dlho a tak mám asi zhruba predstavu o ňom ako hráčovi...nechápem odkiaľ berieš istotu toho, že je to kvalitný hráč...ok, my na ňho nemáme ani nikto z našej ligy ale berme to z poľadu špičkového futbalu,ok? si písal, že sa na to nechceme pozrieť zo šieršieho pohľadu - práveže áno...také veci, že nie každý sa v EPL chytí a potrebuje to čas, ech cuban, si myslíš, že som fakt až taký dutý do futbalu...to je jasná vec...ale to nehovorí nič o kvalite hráča...ja ho hodnotím z obdobia v bayerne - ok, dal pár gólov, ale žeby bol nenahraditeľným hráčom? No sedel takmer stále na lavičke - prečo asi? ide mi o to, že slabý nie je, ale je dosť preceňovaný hráč a nepratrí medzi svetovú špičku...priemer - kopec iných hráčov ho schová do kapsy (ako sa vraví) Smile takže cuban - neviem, prečo si myslíš, že sa na to nechceme pozrieť zo širšieho pohľadu,keď ja sa na ňho pozerám práve z neho....

pizzaro nebol klucovym hracom v bayerne??? tak je mi troska blbe ze to musim vyvracat fanuskovi bayernu...ale velmi sa mylis...v sezone 02-03 mal velku zasluhu na double...dal par golov? sedel takmer stale na lavicke? 174 zapasov a 70 golov v 6 sezonach sa ti mali??? ked odmietol podpisat v bayerne predlzenie zmluvy zaujimala sa onho Benfica, Glasgow Rangers, Sevilla, pri jeho prichode do bayernu ho chceli dokonca tymi ako Inter Milano, Barcelona, Real Madrid...sirsi pohlad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bayern Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern   Bayern Empty

Návrat hore Goto down
 
Bayern
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: