world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Perfect Skill

Goto down 
+7
Stoffo
Tarzan
Lacoste
avs.roy
Canary
Sigi
cuban
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 5:14 pm

Tarzan napísal:
cuban: chlapce...je ovela tazsie hrat s tazkou loptou ktora je este nasiaknuta vodou a este okolo nej kluckovat ako to robil best...a tieto nove lopty ti pri silnejsej strele zacnu plavat vo vzduchu co volakedy lopty nevedeli...a este volakedy to mali hraci tazsie ako teraz...rozpadnute travniky pri dazdi tvrde ked neprsalo...teraz by som si kukol ako by hral tvoj arsenal (ten mal problem uz na travniku v Burnley) alebo barcelona na takom kvalitnom ihrisku ako bolo na zapase Petrzalka - Porto...

ved hej ale pozri sa ako sa hralo vtedy a ako sa hra teraz??? a to ze sa s tazsou loptou hra tazsie nie je pravda...napr. ked hras futsal s dobrou futsalovou tazkou loptou je to ovela jednoduchsie ako normalne...cim lahsia lopta tym lepsiu musis mat techniku...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 6:22 pm

ech, cuban...tak v tom veru nemáš pravdu...s ťažšou loptou sa hrá veľmi zle...najmä ak porovnávame obdobia, keď hraj cruyff, maradonna alebo pelé...vtedy dať peknú strelu bolo fakt umenie...šak sám som hral futbal a keď sme hrali s dobrou leptou, hneď sa mi lepšie darilo robiť kľučky alebo strieľať....proste si myslím, že tí hráči v minulosti to mali o dosť ťažšie, čo sa týka kvality lôpt alebo terénu...

ďalšia vec - neporovnávaj futsalku s loptou na trávnik - to sa nedá - som posledné roky fušoval hlavne do futsalu a tá lopta je ťažšia, áno, ale je hlavne menšia a dosť dlho mi trvalo, kým som si zvykol a jej zvládnutie je namáhavejšie ako s normálnou....to je moja osobná skúsenosť, takže mi ju nemáš ako vyvrátiť...a toto mi povedali aj kámoši, čo hrali so mnou, že si treba na futsalku dosť zvykať....

a si zaujatý - pretláčaš henryho aj tam, kde nie je...aj keď to video, čo si spracoval so špičkou a potom hneď volej - tak to bol teda gól, to fakt klobúk dole...

a ten messiho gól bol úžasný, akurát, že maradonna ho dal vo finále MS a on s nejakým slabým mužstvom v pohári...ale krásny gól...a zlatanov nemá chybu a tak isto gigsov alebo zidanov...kto by tie góly nepoznal...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 9:17 pm

jarci napísal:
ech, cuban...tak v tom veru nemáš pravdu...s ťažšou loptou sa hrá veľmi zle...najmä ak porovnávame obdobia, keď hraj cruyff, maradonna alebo pelé...vtedy dať peknú strelu bolo fakt umenie...šak sám som hral futbal a keď sme hrali s dobrou leptou, hneď sa mi lepšie darilo robiť kľučky alebo strieľať....proste si myslím, že tí hráči v minulosti to mali o dosť ťažšie, čo sa týka kvality lôpt alebo terénu...

ďalšia vec - neporovnávaj futsalku s loptou na trávnik - to sa nedá - som posledné roky fušoval hlavne do futsalu a tá lopta je ťažšia, áno, ale je hlavne menšia a dosť dlho mi trvalo, kým som si zvykol a jej zvládnutie je namáhavejšie ako s normálnou....to je moja osobná skúsenosť, takže mi ju nemáš ako vyvrátiť...a toto mi povedali aj kámoši, čo hrali so mnou, že si treba na futsalku dosť zvykať....

a si zaujatý - pretláčaš henryho aj tam, kde nie je...aj keď to video, čo si spracoval so špičkou a potom hneď volej - tak to bol teda gól, to fakt klobúk dole...

a ten messiho gól bol úžasný, akurát, že maradonna ho dal vo finále MS a on s nejakým slabým mužstvom v pohári...ale krásny gól...a zlatanov nemá chybu a tak isto gigsov alebo zidanov...kto by tie góly nepoznal...

no samozrejme ze to bolo insie...ved v zaciatkoch futbalu boli kopacky ako teraz vojenske kanady...aj lopty sa vyvyjali vselijako...schvalne som sa troska popozeral na nete...a od roku 1937 az doteraz sa nemenili pravidla pre vahu lopt...jedine co sa zmenilo bol material... tu je link http://www.soccerballworld.com/History.htm

tu futsalku som dal len ako priklad...to co som chcel povedat bolo to ze ta lopta je tazsia...a tym padom sa lahsie kontroluje to je logicke!!! ak si hral niekedy s normalnou futsalovou loptou tak to musis potvrdit...normalne su to 4 cize su mensie...takze si na to treba troska zvyknut aj ked mne to az tak neprislo...ale jednoznacne sa lahsie kontroluje...lahsie sa s nou robia klucky, stahovacky a podobne...

a naozaj si nemyslim ze som zaujaty...preco by som mal pretlacat henryho? kam ho pretlacam?...spomenul som ho v diskusii o najlepsieho utocnika...do toho topicu jednoznacne patri, v topicu perfect skill ma tiez miesto to je rovnako bez debaty nie? takze kam ho pretlacam???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 10:27 pm

minimálne to, ako ho vehementne obraňuješ je malým dôkazom, že si zaujatý Razz ale nechajme to....aj pre mňa henry veľký hráč...

a si asi nečítal dobre môj príspevok- hral som s futsalkou, a v posledných rokoch predovšetkým s futsalkou! treba si na ňu zvykunúť a je pre mňa osobne s ňou horšie robiť kľučky a pod...a o tej váhe...samozrejme hrať s loptou tzv. "balónom" sa nedá,je to o ničom, ale s ťažkou sa tiež nehrá dobre...preto si myslím, že tí hráči to mali kedysi ťažšie...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 10:39 pm

jarci napísal:
minimálne to, ako ho vehementne obraňuješ je malým dôkazom, že si zaujatý Razz ale nechajme to....aj pre mňa henry veľký hráč...

a si asi nečítal dobre môj príspevok- hral som s futsalkou, a v posledných rokoch predovšetkým s futsalkou! treba si na ňu zvykunúť a je pre mňa osobne s ňou horšie robiť kľučky a pod...a o tej váhe...samozrejme hrať s loptou tzv. "balónom" sa nedá,je to o ničom, ale s ťažkou sa tiež nehrá dobre...preto si myslím, že tí hráči to mali kedysi ťažšie...

ako vehementne??? chalani ja uz niekedy nechapem naozaj o co vam ide...keby som tu "vehementne" neobhajoval svoje nazory nemusel by som sem chodit...len sa snazim ako pako odpovedat skoro na kazdy post aby sa to aspon nejako rozbehlo...

ty hraci to mali tazsie...pri strelbe to suhlasim..ked som mal novu loptu bola tazka ako kamen...az ked sa rozkopala troska dalo sa s nou...ale ked mas tazsiu loptu lahsie sa ti kontroluje...je to jednoduchsie urcite s nou robit klucky a podobne...ved pozri ked mas lahsiu loptu...musis mat citlivejsi dotyk s loptou lebo ta lopta viac reaguje...musis mat lepsiu techniku...nechapem ako sa ti s nou moze hrat horsie...ved v brazilii tak vedu male deti k individualnej technike...daju im futsalku a tak ich nabadaju k prienikom a aby si zlepsovali techniku....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 10:45 pm

cuban, prosím ťa, čítaj pozorne moje príspevky!!!

nepovedal som, že pri futsalke sa nedá vycibriť technika ani nič podobné...je jasné, ak sa naučíš s futsalkou, tak to potom pri väčšej bude mať hrač ľahšie...ja som písal, že je to s futsalkou ťažšie ako s normálnou veľkosťou a za tým si stojím...veď prečo ich v brazílii učia na nej...aby potom pri veľkej už boli "králi"...

a čo sa výhy týka - tiež si asi nepochopil- kameň a balón su dva extrémy pri ktorých sa veľmi ťažko hrá...tak som to myslel...!

tak sa trošku chápme.....!

a ako som napísal-henry je skvelý hráč a keďže je toto topic o videách, tak čo sa jeho týka, tak sa mi najviac páčilo to, ako si so špičkou loptu dvihol a potom z jednej volej - tak to bol gól...skvelý....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyUt január 15, 2008 10:57 pm

jarci napísal:
cuban, prosím ťa, čítaj pozorne moje príspevky!!!

nepovedal som, že pri futsalke sa nedá vycibriť technika ani nič podobné...je jasné, ak sa naučíš s futsalkou, tak to potom pri väčšej bude mať hrač ľahšie...ja som písal, že je to s futsalkou ťažšie ako s normálnou veľkosťou a za tým si stojím...veď prečo ich v brazílii učia na nej...aby potom pri veľkej už boli "králi"...

a čo sa výhy týka - tiež si asi nepochopil- kameň a balón su dva extrémy pri ktorých sa veľmi ťažko hrá...tak som to myslel...!

tak sa trošku chápme.....!

a ako som napísal-henry je skvelý hráč a keďže je toto topic o videách, tak čo sa jeho týka, tak sa mi najviac páčilo to, ako si so špičkou loptu dvihol a potom z jednej volej - tak to bol gól...skvelý....

he Very Happy napisal si ze sa s nou horsie kluckuje, a ze sa tazsie zvlada oproti inym loptam....

ale dobre...nechajme to teda uz tak...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 12:24 am

Cuban tvoje nazory su ok a vacsinou s nimi suhlasim. Samozrejme najdu sa aj take, na ktore mam iny pohlad. A to je dobre myslim si! Ved keby sme tu mali vsetci jeden a ten isty nazor, mozeme to tu zabalit po dvoch dnoch! Moj nazor je ten, ze futbal od 60. - 90. rokov minuleho storocia bol pre hracov vacsou zaberackou. Ake to bolo este davnejsie, neviem, nedokazem to posudit na hadam piatich videach, ktore z tej doby existuju. Goly padali rovnako krasne aj vtedy a aj teraz. Zamysli sa a odpovedz mi na tuto otazku: Co je lahsie: behat 90 minut, zasprintovat na kratky alebo dlhsi usek, mat loptu "prilepenu" k nohe, obchadzat protihracov, strielat z vacsich alebo mensich vzdialenosti, a to vsetko na ihrisku velmi biednej kvality, castokrat rozbahnenom a zmacanom dazdom (ziadna zasuvacia strecha a vykurovanie travnikov!), polovica 16ky zasypana pieskom alebo v bahne, obrancovia supera = drevorubaci, ktory nesli pod 90kg a aj ked ta "skosili", tak vstanes a bezis dalej za tou gulatou vaziacou kilo - alebo robit a absolvovat presne to iste na krasnom vyhrievanom zelenom koberceku, rovnom ako plachta na vojenskom bidle, obuty v kopackach z ultralahkych materialov so sroubovanymi alebo liatimi stuplami?? Dnes si chlapci po zapase sadnu do spickovej virivky,sauny,posilovne a maju "treatment" len o cosi horsi ako ma Mr.Bush. Jedine co im tam chyba je hadam len dievca lahsich mravov... A toto su tie fakty, o ktorych som pisal vcera a to je nieco, co musis brat do uvahy ci chces alebo nie. Preto si vykony legiend minulosti vazim ovela viac ako vykony legiend sucasnosti! Simple as that...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 1:53 am

avs.roy napísal:
Cuban tvoje nazory su ok a vacsinou s nimi suhlasim. Samozrejme najdu sa aj take, na ktore mam iny pohlad. A to je dobre myslim si! Ved keby sme tu mali vsetci jeden a ten isty nazor, mozeme to tu zabalit po dvoch dnoch! Moj nazor je ten, ze futbal od 60. - 90. rokov minuleho storocia bol pre hracov vacsou zaberackou. Ake to bolo este davnejsie, neviem, nedokazem to posudit na hadam piatich videach, ktore z tej doby existuju. Goly padali rovnako krasne aj vtedy a aj teraz. Zamysli sa a odpovedz mi na tuto otazku: Co je lahsie: behat 90 minut, zasprintovat na kratky alebo dlhsi usek, mat loptu "prilepenu" k nohe, obchadzat protihracov, strielat z vacsich alebo mensich vzdialenosti, a to vsetko na ihrisku velmi biednej kvality, castokrat rozbahnenom a zmacanom dazdom (ziadna zasuvacia strecha a vykurovanie travnikov!), polovica 16ky zasypana pieskom alebo v bahne, obrancovia supera = drevorubaci, ktory nesli pod 90kg a aj ked ta "skosili", tak vstanes a bezis dalej za tou gulatou vaziacou kilo - alebo robit a absolvovat presne to iste na krasnom vyhrievanom zelenom koberceku, rovnom ako plachta na vojenskom bidle, obuty v kopackach z ultralahkych materialov so sroubovanymi alebo liatimi stuplami?? Dnes si chlapci po zapase sadnu do spickovej virivky,sauny,posilovne a maju "treatment" len o cosi horsi ako ma Mr.Bush. Jedine co im tam chyba je hadam len dievca lahsich mravov... A toto su tie fakty, o ktorych som pisal vcera a to je nieco, co musis brat do uvahy ci chces alebo nie. Preto si vykony legiend minulosti vazim ovela viac ako vykony legiend sucasnosti! Simple as that...


v tomto mas uplnu praudu...ved si skus zahrat na zablatenom oranisku (tak vyzerali ihriska ked prsalo) s kopackami plnymi blata a vody s kilovou loptou nasiaknutou od vody...a skus este behat 90 min kedze vtedy sa myslim ani nestriedalo...a obrancovia vyzerali ako rugbisti...a preto maju anglicania radi rugby lebo sa im paci tvrda hra dotela...takze obrancovia boli masiari bez akejkolvek techniky s cielom zastavit supera hocijak to pojde a potom odkopnut co najdalej...a musel si sa sustredit na to aby ti lopta neuviazla v nejakej kaluzi a este druhym okom sledovat tych masiarov...

alebo mas 2 extrem ked bolo sucho tak ihriska boli tvrde a hrbolate lopta ti na nich skakala cize zas sledovat supera aj loptu...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 9:36 am

hej, máte obaja pravdu...súhlasím s vami...bolo to vtedy ťažšie Smile

cuban: som si ešte raz prečítal moje príspevky, no sa ti ospravedlňujem, uznávam, že sa z nich ťažko dedukuje,ako som to myslel...ale už to nechajme, ako si povedal, no ostávam pri svojom názore - je ťažšie hrať s futsalkou ako s normálnou loptou Smile ale ak sa naučíš hrať s futsalkou, s veľkou by to malo ísť už lepšie - viď príklad ronaldinho...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 11:10 am

avs.roy: prva cast prispevka - uplne suhlasim...tiez mozem suhlasit s tou druhou castou..uznavam tereny a servis boli uplne niekde inde...to samozrejme ako si povedal treba dat do uvahy...je to vsak prirodzeny vyvoj futbalu...teraz je to mozno tazsie v inych aspektoch...hra sa zrychlila...spresnila...zmenila sa organizacia hry...v tomto mas menej casu, menej priestoru, su vacsie naroky na techniku hracov...obrancovia uz vacsinou niesu take hovada...ale zase vela z nich zabehne stovku pod 11s...ale ako som povedal suhlasim s tym co si povedal...aj tarzan...

este sa troska musim vyjadrit k tym loptam aj pre jarciho: normovana vaha a velkost sa nemenila...aj ked je pravda ze tie lopta nemali taku "vydrz" a hlavne na tom mokrom terene si neudrziavaly stalu hmotnost. Samozrejme za tych extremnych podmienok bola ta lopta tazka az moc..ale vseobecne kazdy kto hral futbal tak vie ze tazsia lopta sa kontroluje lahsie...strelba uz aka lahka neni ale co sa tyka kontroly lopty, a kluciek, proste individualnej techniky...tazsia lopta je lepsia...a jarci v svojich poslednych 5 postoch som sa ti snazil vysvetlit ze to je prave naopak! s futsalkou sa hra lahsie!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 11:46 am

ja som sa snažil povedať, že najmä zo začiatku sa s tou futsalkou nehrá ľahšie - aspoň mne nie...ale ak je niekto raz hráč, tak vie hrať s každou loptou... Razz ja som si zvykol aj na futsalku, aj na kamene aj na normálne - akurát s balónmi neviem hrať...

s futsalkou sa hrá ľahšie...hmm - ok, ale najprv sa s ňou musíš naučiť hrať,až potom sa s ňou hrá ľahšie...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 12:33 pm

jarci napísal:
ja som sa snažil povedať, že najmä zo začiatku sa s tou futsalkou nehrá ľahšie - aspoň mne nie...ale ak je niekto raz hráč, tak vie hrať s každou loptou... Razz ja som si zvykol aj na futsalku, aj na kamene aj na normálne - akurát s balónmi neviem hrať...

s futsalkou sa hrá ľahšie...hmm - ok, ale najprv sa s ňou musíš naučiť hrať,až potom sa s ňou hrá ľahšie...

vobec, ked som hral prvy krat s futsalkou...bol som uplne zaskoceny...loptu som mal proste prilepenu na nohe, ovela lahsie som ju kontroloval vsetko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 12:47 pm

tak mám inú skúsenosť a aj pár mojich kámošov, čo hrali dlhšie aktívne futbal ako ja...asi sme nemehlá...klobúk dolu pred tvojimi schopnosťami....

je to asi individuálne....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 12:59 pm

jarci napísal:
tak mám inú skúsenosť a aj pár mojich kámošov, čo hrali dlhšie aktívne futbal ako ja...asi sme nemehlá...klobúk dolu pred tvojimi schopnosťami....

je to asi individuálne....


preco si to musel takto obratit? uz si nemal povedat nic ine?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 2:18 pm

lebo sa mi zdá, že ťa nemám ako presvedčiť, tak som to trošku obrátil...ti vravím, že s futsalkou sa hrá ťažšie...aspoň zo začiatku, keď si na ňu musíš zvyknúť...keď som s ňou hral prvý krát, tak sa mi lopta len šmíkala pomedzi nohy, často som ju "zabúdal" a pod. a musel som si na ňu zvyknúť, aj na to, že pôsobí ťažšie a je tvrdšia a skoro vôbec neskáče (pochopiteľne, keďže ide o futsalku)...ale ak sa už s ňou človek zžije, tak je to potom v poho...neviem, čo iné ti mám napísať..ja to môžem postaviť len na mojej skúsenosti a skúsenosti mojich kamarátov, čo so mnou hrávali...to je všetko...a ty si písal, že si ju hneď na prvý krát mal prilepenú na nohe,tak preto som písal, že sme asi nemehlá a ty talent...preto som to tak obrátil...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 2:38 pm

jarci....v tejto teme si uz povedal ze s tazsou loptou sa hra horsie, ze sa s nou tazsie kluckuje, ze sa tazsie ovlada...a niekolko krat si uz napisal aj uplny opak...vyzera to tak ze ani sam poriadne nevies co hovoris a potom to musis takto ironicky obratit...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 2:44 pm

ako to vyzerá je jedna vec, a ako to myslím je druhá....

napíšem ti to jasne, snáď už mi budeš rozumieť: s futsalkou sa hrá ťažšie - je to môj názor, už ti vysvetlenie, prečo si tak myslím, nebudem zase písať...
"normálna" lopta - čo považuješ za ťažkú loptu? s "balónom" sa hrá otrasne, t. z. s loptou, čo odskočí pri každom dotyku a kontaktu a pri strele letí kade - tade...s "kameňom" sa hrá tiež otrasne - kopneš do tej lopty a si myslíš, že ti noha odpadne a to nehovorím o hlavičkách....ak hráš s mokrou loptou je to tiež hrozné...tak som to myslel, že s ťažkou loptou sa hrá ťažšie...už sa chápeme? Wink
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 3:17 pm

proste volakedy to mali hraci tazsie lebo mali horsie podmienky...a niektori ani neboli profesionalmi takze robota a az potom futbal
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 3:56 pm

Mne sa hra s futsalkou lepsie ako s klasickou loptou.Ked som s nou hral 1.krat tak jasne ze som si musel zvyknut na to ze neskace ale bol som prekvapeny ako mi perfektne drzi na nohe.Vedenie lopty je ovela lepsie ako s klasickou.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySt január 16, 2008 4:28 pm

normalna futbalova lopta je aj tak naj naj naj...vybehnes hocikde na luku ulicu proste hocikde a zahras si so susedmi a neni co riesit...my v uk chodievame iba tak si zahrat o to ze kto prehra plati proti kolegom na take ihrisko za B´ham...a k tej futsalovej noo je to dobre akurat na triky ale inak ma to s nou nebavilo a podstate ma ani nebavi futbal v telocvicni...najlepsie sa hra pekne vonku za mierneho mrholenia Very Happy
Návrat hore Goto down
T-BARCA




Počet príspevkov : 14
Age : 36
Location : Piešťany
Registration date : 23.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySo január 26, 2008 3:50 pm

tu mate video s naj golmi kopec paradnych golov mne osobne sa paci ronieho druhy a zlatanov prvy jednoducho krasa
afro
co hovorite na tieto??
https://www.youtube.com/watch?v=9foCJDVTbYg&NR=1
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptyNe január 27, 2008 10:34 pm

toto videjko dokazuje, aká je futbal krásna hra....
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 1:51 am

osobne si myslim, ze v sucasnosti najkrajsie goly striela Van Persie, volej proti charltonu (na ktorom nie je ani tak uzasne to umiestnenie ako pozicia z ktorej strielal), goly z priamych kopov, .. a ine

najviac ma vsak dostal bergieho gol, vsetkych odporucam si pozriet toto a toto video
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 EmptySo február 09, 2008 2:51 am

Bergie6 napísal:
osobne si myslim, ze v sucasnosti najkrajsie goly striela Van Persie, volej proti charltonu (na ktorom nie je ani tak uzasne to umiestnenie ako pozicia z ktorej strielal), goly z priamych kopov, .. a ine

najviac ma vsak dostal bergieho gol, vsetkych odporucam si pozriet toto a toto video

jj ten dennisov povazujem spolu so zidanovim golom vo finale LM za najkrajsie goly historie...

no a to video s RVP bolo tiez dobre...ked som to videl..hned som si spomenul aky je to vynimocny futbalista...skoda ze je tak moc injury prone...dovolim si tvrdit ze ak by bol k dispozicii celu sezonu arsenal by nemal naskok 2 body ale 10
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Perfect Skill - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Perfect Skill   Perfect Skill - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Perfect Skill
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Futbalové videá-
Prejdi na: