world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Futbalové citáty, vtipy...

Goto down 
+2
avs.roy
cuban
6 posters
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyNe január 13, 2008 3:38 pm

Nedávno som počul niekoľko zaujímavých výrokov futbalistov a trénerov..tu je prvá várka:

raz ked dal Pascal Cygan gol tak komentator na to: Takze to je 3 gol za arsenal pre Cygana uz len 183 a prekona rekor Iana Wrighta...

Arsene knows...

"I didn´t see the incident" - Arsene Wenger

"Ale trener, ja nedavam goly" - Henry Wengerovi ked mu povedal ze bude hrat utocnika

"Ked date uspech hlupym ludom, niekedy ich to spravi este hlupejsimi a nie mudrejsimi" - Wenger o Mourinhovi

"Mohli sme dat viac" - Wenger po vitazstve 7-0 nad Middlesborough na Highbury

"Prehrali sme lebo sme nevyhrali" - Ronaldo a jeho logika...

"Prvych 90 minut zapasu je najdolezitejsich" - Sir Bobby Robson to vidi z ineho uhla pohladu

"Nevadilo by mi ak by sme prehrali vsetky zapasy, ak by sme vyhrali ligu" - Mark Viduka objavil zarucenu strategiu ako sa stat majstrom - v Newcastli mu asi uverili...

more to come...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyNe január 13, 2008 4:12 pm

par citatov Erica Cantonu:

"Ked cajky nasleduju rybarsku lod, je to preto, ze vedia, ze sa budu vyhadzovat sardinky" - Ericove vysvetlenie, preco kopol fanusika Crystal Palace.

"V mojej karierie som mal vela skvelych momentov, ale ak by som mal vybrat ten najlepsi, bol by to ten incident s tym hlupym fanusikom Crystal Palace"

"Na jeho prvom treningu v nebi, si George Best vzal loptu na pravom kridle, vykluckoval praveho obrancu, ktoreho hral Boh a strelil nadherny gol z 20tich metrov. Dufam, ze mi tam drzi miesto. Myslel som Georga, nie Boha!" - Ericov prejav obdivu k jednemu z najlepsich hracov v historii futbalu.

"Futbal je ako sex. Ak nevydrzite 90 minut, u ziadnej nemozete byt vitazom"

"Nie to som JA!" - Ericova odpoved novinarovi, na otazku, kto bol podla neho lepsi z dvojice Zidane - Platini.

"Mal som srdce a viem, ze bez srdca nemozem hrat" - Ericove vysvetlenie jeho predcasneho ukoncenia kariery.

"Goly su ako babatka. Vsetky su nadherne"



Par vyjadreni na adresu Ryana Giggsa:

"Obetoval by som vsetko to sampanske, ktore som v zivote vypil, len aby som si s nim mohol zahrat par zapasov na Old Trafford" - George Best

"Ryan Giggs nie je dalsi George Best, on je dalsi Ryan Giggs!" - Sir Bobby Charlton

"Keby bol Ryan Francuz, ja alebo Pires by sme sedeli na lavicke nahradnikov" - Zinedine Zidane

"Radsej by som zostal panicom do konca zivota pri pomysleni, ze si mozem zahrat v jednom tyme s Giggsom!" - Alessandro Del Piero
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyNe január 13, 2008 4:29 pm

ten prvy som poucul :-)

Viete co spravi fanusik sp*rs ked jeho tym vyhra Ligu majstrov??
Vypne playstation a ide spat...

alebo co spravite ak mate dva naboje a ste v izbe zavrety s kanibalom, krvilacnim levom a fanusikom sp*rs???
Strelite dva krat do kohuta!!

ked arsenal vyhral v r. 2002 FA cup reprter sky hned potom odchytil Ljungberga a pytal sa ho na jeho pocity Fredie len zakrical - Its f*cking excelent!!!

"Moji rodicia tu boli vzdy pre mna, od mojich 7 rokov." - David Beckham

"Alex Ferguson je najlepsi manazer akeho som na tejto urovni mal, vlastne je to jediny manazer na tejto urovni ktoreho som mal....Ale je najlepsi akeho som kedy mal". David Beckham


"Rozhodne chcem aby bol Brooklyn pokrsteny, len este neviem v ktorom nabozenstve" - David Beckham

"Rad by som hral za nejaky taliansky tim ako napr. Barcelona" - Mark Draper

"Akekolvek puta s West hamom su prerusene, teraz som tu a som hrdy na to ze som cerveny diabol"
- Javier Mascherano pozdravil fanusikov po prichode do Liverpoolu.

"Bez toho aby som bol tvrdy na Davida Beckhama - prehral nam zapas" - Ian Wrighte

"Nemohol som si zvyknut v Taliansku, bolo to ako byvat v zahranici" - Ian Rush
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyPo február 04, 2008 7:32 pm

"Na recepci jsem nic neplatil a ta částka vůbec nesouhlasí." Tomáš Ujfaluši k večírku po zápase s Německem.

Můj cíl na sezónu byl každý rok 90 bodů, ale hráči mi to dojebali už ve druhém kole." Ladislav Škorpil.

"Na rozhovory zapomeňte, dokud mi vaši technici neopraví satelit." David James k reportérovi televize Sky.

"Je nezkušený. Ale je zkušený tím, co už má za sebou." Bývalý trenér anglického národního týmu Steve McClaren ke kvalitám Waynea Rooneyho.

"Pavel Nedvěd mě s**e. Nemám ho rád." Francouzský obránce Philippe Mexes má jasno.

"Směješ se jako debil, ale já to myslím upřímně." Slovní válka mezi Jánem Kozákem a Přemyslem Bičovským po zápase Ružomberoku s Košicemi.

"Byl jsem vzrušený, přitom mi trvá dlouho, než se vzruším. Zeptejte se mé manželky." Roy Keane po prvoligové premiéře, kdy jeho Sunderland porazil gólem z poslední minuty Tottenham.

"Ivan Horník je člověk, ze kterého vyzařuje velké charisma. S takovými lidmi jsem se vždycky rád potkával." Bývalý prvoligový rozhodčí Milan Šedivý.

"Já jsem jako licencovaný trenér vedl mladé hráče už v době, kdy pan Zíka ještě prodával kombajny někde v Argentině." Pavel Paska pálí ve válce fotbalových agentů ostrými.


"Dřív nebo později zapózuji nahý, abych umlčel ty, kteří tvrdí, že jsem tlustý." Útočník AC Milán Ronaldo.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySo február 23, 2008 12:50 am

par znamych vtipov z hlavy...

muz chodi okolo obchodu so sportovymi potrebami, pojde dnu a predavac sa ho spyta co hlada a muz odpovie, ze by si prosil balick prezervativov, predavac mu slusne vysvetli, ze je v obchode so sportovymi potrebami a ze prezervativy nema... toto sa opakuje niekolko dni za sebou, predavac uz ma nervy a posledny krat vysvetli, ze prezervatyvi nema... muz odpovie "prepacte, ja sa totiz velmi hanbim ale chcel by som dres chelsea..."

tento si uz presne nepametam...
alex ferguson sa zaujima o uspechy juventusu a tak sa vyda na cestu do turina aby objavil tajomstvo ich uspechu, na treningu si lippi zavola nedveda a spyta sa ho "kto je synom tvojho otca a nie je tvoj brat?", nedved odpovie "to som predsa ja"... lippi mu vysvetli, ze pocas treningov im dava otazky a podla ich odpovedi robi zostavy na zapasy, ferguson nadsene odchadza spat na old trafford a pocas treningu sa opyta van der sara "kto je synom tvojho otca a nie je tvoj brat?", van der sar poprosi fergusona o cas na rozmyslenie, v sprchach sa opyta scholesa "kto je synom tvojho otca a nie je tvoj brat?" a ten mu odpovie "to som predsa ja"... na dalsom treningu k nemu pristupi ferguson a pyta sa ho znova na otazku, van der sar odpovie "to je scholes" a nazureny fergie mu zakrici "ty sprostak, to je preda nedved"

neberte to ako urazky, su to len vtipy ktore som cital na jedej nemenovanej stranke AFC a navyse nie su az taq zabavne (mne mozno len preto lebo su na ucet druhych) ale ze ste to vy taq som sa podelil
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyPo marec 03, 2008 7:57 pm

Pár vecí z netu.
--Koľko fanúškov Tottenhamu treba na výmenu žiarovky? Ani jedného. Oni sa dobre cítia v tieni.
--Čo má IQ rovných 10?Plný Old Trafford.
--Steven Gerrard pri oslave Istanbulu 2005 pobozkal Xabiho Alonsa (https://www.youtube.com/watch?v=RkNAMBBw2Qc)a neskôr povedal: Dúfam že to nie je v telke.
--Ako nazveme fanúšika MUFC s polovicou mozgu?Obdarovaný
--Prečo na OT nemôžete dostať pohár čaju?Pretože všetky poháre sú na Emirates Stadium
--Lietadlo s piatimi pasažiermi ide havarovať. Objavil sa problém, lebo sú k dispozícii len 4 padáky. Prvý hovorí:
- Som Marek Mintál, jeden z najlepších futbalistov Slovenska. Mám hodnotu množstva peňazí, moji fanúšikovia ma potrebujú. Preto si myslím, že by som sa mal zachrániť.
Všetci súhlasia a dali mu jeden z padákov a potom vyskočil.
Druhá osoba povedala:
- Som Gerry Adams, radikálny írsky politik, ktorý naozaj môže pomôcť svojmu štátu. Preto si myslí, že by som sa mal zachrániť.
Ostatní skonštatovali, že má pravdu a dali mu druhý padák.
Tretia osoba povedala:
- Som Paolo Maldini, kapitán milánskeho AC. Mám ženu a dvoch synov. Všetci vedia, že som naozaj milujúcim človekom, ale všetci si myslia, že som hlúpy. To nie je pravda, preto si zoberiem padák a vyskočil.
Ostali dve osoby: pápež a 10 ročná žiačka.
Pápež povedal:
- Dieťa som slabý a starý, prežil som už svoje. Ty si mladá a všetko je pred tebou. Zober si padák a ja ostanem v lietadle.
- Všetko je v poriadku – odpovedala žiačka. Máme stále 2 padáky.Maldini si zobral môj batoh.
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyNe marec 23, 2008 1:15 pm

-Ide Rooney po ceste a pred sebou vidí kravské lajno. Zastaví sa a povie: "Lajno uhni!"A lajno sa ho opýta: "Kto si keď ti musím uhnúť?". Rooney na to: "Futbalista.". A lajno:"Až si ty futbalista, tak ja som nanuková torta."
-Je to žlté, má to 24 nôh a dve krídla. Čo to je?
Japonská futbalová reprezentácia.
-Aká je mužská predstava romantiky?
Futbalový štadión osvetlený sviečkami.
-V polčase futbalového zápasu vojde do kabíny rozhlasového reportéra tréner domáceho mužstva.
"Počúvajte", prihovára sa reportérovi.
"Nemohli by ste komentovať trochu pomalšie? Moji chlapci už nevládzu tak rýchlo behať!"
-Farár sa rozčuľuje: Kostol prázdny, nikde nikoho, ani organista neprišiel. Kto dnes bude hrať? Kostolník odpovedá: Slovensko s Českom.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyUt február 24, 2009 5:22 pm

http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyUt február 24, 2009 9:08 pm

Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyUt február 24, 2009 9:44 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá

ja som tomu tiez dost nepochopil Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptyUt február 24, 2009 9:52 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá

ja som tomu tiez dost nepochopil Smile
pozri katalánsko hrá aspoň dvakrát-trikrát do roka nejaký prípravný zápas na nou campe- cez letné prázdniny, pred vianocami a ešte v jednom voľnom termíne a pozývajú si všelijakcýh súperov nedávno kolumbia,argentína,nórsko,srbsko...... a fabregas ak ma pamäť neklame nikdy neprišiel chodia aj xavi alonso,chodia aj všetci z barcy, sergio garcia, proste všetci ale cesc už dávno nebol (ak vôbec niekedy bol) takže on nehrá za katalánsko vôbec nielen že tak tak nech nešefuje zradca

a keď som tak nad tým uvažoval tak jediné vtipné na tom jeho výroku môže byť asi to , že katalánsko ako repre tím vôbec neexistuje tak prečo o tom vôbec potil len to ma napadá
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt február 25, 2009 8:41 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá

ja som tomu tiez dost nepochopil Smile
pozri katalánsko hrá aspoň dvakrát-trikrát do roka nejaký prípravný zápas na nou campe- cez letné prázdniny, pred vianocami a ešte v jednom voľnom termíne a pozývajú si všelijakcýh súperov nedávno kolumbia,argentína,nórsko,srbsko...... a fabregas ak ma pamäť neklame nikdy neprišiel chodia aj xavi alonso,chodia aj všetci z barcy, sergio garcia, proste všetci ale cesc už dávno nebol (ak vôbec niekedy bol) takže on nehrá za katalánsko vôbec nielen že tak tak nech nešefuje zradca

a keď som tak nad tým uvažoval tak jediné vtipné na tom jeho výroku môže byť asi to , že katalánsko ako repre tím vôbec neexistuje tak prečo o tom vôbec potil len to ma napadá

lol..ty curak, narodil sa pri barcelone, z tadial pochadza jeho rodina aj on...je katalanec teda...ach...slovensky vychodniar nazyva rodeneho katalanca zradcom preto ze hrava za arsenal...pecka
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt február 25, 2009 8:47 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá

ja som tomu tiez dost nepochopil Smile
pozri katalánsko hrá aspoň dvakrát-trikrát do roka nejaký prípravný zápas na nou campe- cez letné prázdniny, pred vianocami a ešte v jednom voľnom termíne a pozývajú si všelijakcýh súperov nedávno kolumbia,argentína,nórsko,srbsko...... a fabregas ak ma pamäť neklame nikdy neprišiel chodia aj xavi alonso,chodia aj všetci z barcy, sergio garcia, proste všetci ale cesc už dávno nebol (ak vôbec niekedy bol) takže on nehrá za katalánsko vôbec nielen že tak tak nech nešefuje zradca

a keď som tak nad tým uvažoval tak jediné vtipné na tom jeho výroku môže byť asi to , že katalánsko ako repre tím vôbec neexistuje tak prečo o tom vôbec potil len to ma napadá

lol..ty curak, narodil sa pri barcelone, z tadial pochadza jeho rodina aj on...je katalanec teda...ach...slovensky vychodniar nazyva rodeneho katalanca zradcom preto ze hrava za arsenal...pecka
nepochopil si to z 3 dôvodov:

1. nazývajú ho tak všetci katalánci nie len ja od novináro, fanúšikov až po niektorých hráčov
2. nejde o arsenal ide o to čo som spomínal vyššie zápasy katalánska
3. v neposlednom rade aj o barcu a o to že ide tam kde je mu osobne dobre čo mu nezazlievam ale nech sa potom nehrá na machra
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt február 25, 2009 8:50 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá

ja som tomu tiez dost nepochopil Smile
pozri katalánsko hrá aspoň dvakrát-trikrát do roka nejaký prípravný zápas na nou campe- cez letné prázdniny, pred vianocami a ešte v jednom voľnom termíne a pozývajú si všelijakcýh súperov nedávno kolumbia,argentína,nórsko,srbsko...... a fabregas ak ma pamäť neklame nikdy neprišiel chodia aj xavi alonso,chodia aj všetci z barcy, sergio garcia, proste všetci ale cesc už dávno nebol (ak vôbec niekedy bol) takže on nehrá za katalánsko vôbec nielen že tak tak nech nešefuje zradca

a keď som tak nad tým uvažoval tak jediné vtipné na tom jeho výroku môže byť asi to , že katalánsko ako repre tím vôbec neexistuje tak prečo o tom vôbec potil len to ma napadá

lol..ty curak, narodil sa pri barcelone, z tadial pochadza jeho rodina aj on...je katalanec teda...ach...slovensky vychodniar nazyva rodeneho katalanca zradcom preto ze hrava za arsenal...pecka
nepochopil si to z 3 dôvodov:

1. nazývajú ho tak všetci katalánci nie len ja od novináro, fanúšikov až po niektorých hráčov
2. nejde o arsenal ide o to čo som spomínal vyššie zápasy katalánska
3. v neposlednom rade aj o barcu a o to že ide tam kde je mu osobne dobre čo mu nezazlievam ale nech sa potom nehrá na machra

1. nejake priklady?
2. to nic nedokazuje...chces mi povedat ze tam chodia vsetci z barcy? uplne vsetci a stale? mozno ho tam nikto nevolal...to nemozes vediet
3. na nejakeho machra sa nehra...

a nic z toho nevyvracia ze je katalanec...lebo on je katalanec...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt február 25, 2009 9:24 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
http://sport.aktuality.sk/magazin/sirena/chcem-hrat-za-taliansku-barcelonu

Niektore su zabavne ale aj tak stale nejak neviem pochopit ten "vyrok" Fabregasa.. Nebol ani vtipny ani zabavny ani nic..
bola tam menšia chybička fabregas nie je katalánec nikdy za katalánsko nehral tak nech sa na katalánca nehrá

ja som tomu tiez dost nepochopil Smile
pozri katalánsko hrá aspoň dvakrát-trikrát do roka nejaký prípravný zápas na nou campe- cez letné prázdniny, pred vianocami a ešte v jednom voľnom termíne a pozývajú si všelijakcýh súperov nedávno kolumbia,argentína,nórsko,srbsko...... a fabregas ak ma pamäť neklame nikdy neprišiel chodia aj xavi alonso,chodia aj všetci z barcy, sergio garcia, proste všetci ale cesc už dávno nebol (ak vôbec niekedy bol) takže on nehrá za katalánsko vôbec nielen že tak tak nech nešefuje zradca

a keď som tak nad tým uvažoval tak jediné vtipné na tom jeho výroku môže byť asi to , že katalánsko ako repre tím vôbec neexistuje tak prečo o tom vôbec potil len to ma napadá

lol..ty curak, narodil sa pri barcelone, z tadial pochadza jeho rodina aj on...je katalanec teda...ach...slovensky vychodniar nazyva rodeneho katalanca zradcom preto ze hrava za arsenal...pecka
nepochopil si to z 3 dôvodov:

1. nazývajú ho tak všetci katalánci nie len ja od novináro, fanúšikov až po niektorých hráčov
2. nejde o arsenal ide o to čo som spomínal vyššie zápasy katalánska
3. v neposlednom rade aj o barcu a o to že ide tam kde je mu osobne dobre čo mu nezazlievam ale nech sa potom nehrá na machra

1. nejake priklady?
2. to nic nedokazuje...chces mi povedat ze tam chodia vsetci z barcy? uplne vsetci a stale? mozno ho tam nikto nevolal...to nemozes vediet
3. na nejakeho machra sa nehra...

a nic z toho nevyvracia ze je katalanec...lebo on je katalanec...

1. sergio garcía povedal raz vetu : ja budem hrať vždy za katalánsko ak je čas a som zdravý ja nie som fabregas, ktorý sa v drese nášho národa hanbí nastúpiť
2.áno chodia všetci z barcy, poniektorí z espaynolu napríklad taký de la pena chodí tiež vždy,alonso,sergio garcí, sergio (z deporu), capdevilla atď atď a pravidelne
3. no nepovedal by som ale dajme tomu o.k.

áno ale zmysel tejto diskusie je aspoň si myslím ja o tom, že či sa za to nehanbí a nenastupuje atď

inak zhrniem to mne cesc nič nespravil ako hráča ho mám rád je mi celkom sympatický, ale je to taký zradca a neviem prečo nenastupuje za to katalánsko veď to sú zápasy na úrovni španielska čo sa sily tímu týka a povolal??veď oni hrajú exhibične a neviem vôbec či majú trénera naostro je to všetko v takej exhibícii preto je to v lete, cez vianoce a tak pretože vtedy sú všetci doma a je to o tom že sa tam stretnú vo vip nou campu niečo pohostia a tak zahrajú, autogramiáda taká hrdosť spojená s exhibíciou a zápasy sú pekné hlavne že sa v nich strelecky darí bojanovi
Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt február 25, 2009 9:31 pm

ked o sebe vyhlasuje ze je katalanec tak sa za to logicky nehanbi..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt február 25, 2009 9:34 pm

cuban napísal:
ked o sebe vyhlasuje ze je katalanec tak sa za to logicky nehanbi..
hovorí sa že skutky sú jedna vec reči iná nie?

vážne........ a prečo potom za nich nehrá?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... EmptySt apríl 01, 2009 9:05 pm

Slováci hrajú vo Wembley priateľský zápas s domácou reprezentáciou. Angličania podľa potreby zoberú zápas "vážne" a rozhodnú sa ísť na pivo, stačí, ak bude hrať sám Rooney - veď on slovač porazí aj sám. Ako popíjajú v 4.minúte príde dobrá správa - Rooney dal gól. Spokojne popíjajú, ale nové správy akosi nechodia. V 85.minúte prichádza studená sprcha: Slovensko vyrovnalo. Angličania naskáču do autobusu a smer štadión. Tam dostávajú správu,že v druhej minúte predĺženia Slováci dali druhý gól a vyhrali zápas.
Vbehli do šatne, Rooney sedí na lavičke a kýva hlavou. Okamžite na neho vleteli:
"Wayne, čo sa stalo? Ako sme mohli prehrať???"
"Nehnevajte sa chlapci, nemohol som veľa urobiť, v 13. minúte ma vylúčili..."


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Futbalové citáty, vtipy... Empty
OdoslaťPredmet: Re: Futbalové citáty, vtipy...   Futbalové citáty, vtipy... Empty

Návrat hore Goto down
 
Futbalové citáty, vtipy...
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Iné :: Iné-
Prejdi na: