world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Anglicka liga-najlepsia na svete?

Goto down 
+7
Tarzan
avs.roy
cuban
Canary
Sigi
jarci
Mautinko
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 8:46 pm

Sigi napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
víťaz je víťaz cuban....je to lepšie ako ho hneď dať automaticky do finále...to, že má aspoň účasť istú, nie je také nespravodlivé...heh, sme off topic Twisted Evil


nie ty si ma asi nepochopil...ja som tym chcel povedat ze v minulej sezone skoncilo AC okolo 10 miesta v talianskej lige neviem presne kolky a teraz su na tom velmi podobne...a pritom je to vitaz ligy majstrov...

cuban len tolko ze ac v minulej sezone skoncilo na 4.mieste a aj keby nevyhrali LM tak by ju o rok hrali.

to fakt?!? ved na tom boli tak zle...neupravovali nahodou kvoli nim zase to pravidlo o ucasti vitaza?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 9:01 pm

cuban napísal:
Sigi napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
víťaz je víťaz cuban....je to lepšie ako ho hneď dať automaticky do finále...to, že má aspoň účasť istú, nie je také nespravodlivé...heh, sme off topic Twisted Evil


nie ty si ma asi nepochopil...ja som tym chcel povedat ze v minulej sezone skoncilo AC okolo 10 miesta v talianskej lige neviem presne kolky a teraz su na tom velmi podobne...a pritom je to vitaz ligy majstrov...

cuban len tolko ze ac v minulej sezone skoncilo na 4.mieste a aj keby nevyhrali LM tak by ju o rok hrali.

to fakt?!? ved na tom boli tak zle...neupravovali nahodou kvoli nim zase to pravidlo o ucasti vitaza?

Hej upravovali ale to vtedy spravili ked islo o Liverpool.AC skoncilo 4. a malo hrat kvalifikaciu ale kedze vyhrali LM tak hrali rovno skupinu.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 9:02 pm

Sigi napísal:
cuban napísal:
Sigi napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
víťaz je víťaz cuban....je to lepšie ako ho hneď dať automaticky do finále...to, že má aspoň účasť istú, nie je také nespravodlivé...heh, sme off topic Twisted Evil


nie ty si ma asi nepochopil...ja som tym chcel povedat ze v minulej sezone skoncilo AC okolo 10 miesta v talianskej lige neviem presne kolky a teraz su na tom velmi podobne...a pritom je to vitaz ligy majstrov...

cuban len tolko ze ac v minulej sezone skoncilo na 4.mieste a aj keby nevyhrali LM tak by ju o rok hrali.

to fakt?!? ved na tom boli tak zle...neupravovali nahodou kvoli nim zase to pravidlo o ucasti vitaza?

Hej upravovali ale to vtedy spravili ked islo o Liverpool.AC skoncilo 4. a malo hrat kvalifikaciu ale kedze vyhrali LM tak hrali rovno skupinu.

jj opat raz som sa zmylil... :-) ospravedlnujem sa
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptySt január 09, 2008 10:41 pm

off topic, ale musíte to stále citovať? je to potom dosť neprehľadné... Surprised
Návrat hore Goto down
ryan




Počet príspevkov : 1
Registration date : 18.03.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: asi ano   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptyUt marec 18, 2008 12:50 pm

myslim, ze odpovedou na tuto otazku je uspech anglickych timov v lige majstrov ako najlepsieho ukazovatela kvality timov v europe...
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptySt marec 19, 2008 7:05 pm

avs.roy napísal:
v podstate s tebou suhlasim Stoffo. Pri tych europskych uspechoch si Chelsea kludne mohol vynechat. Ak teda mame porovnat spanielsku a anglicku ligu co sa tyka uspechov ich zucastnenych muzstiev v Europe, za posledne roky jednoznacne vyhrava spanielska liga. Pri priamej konfrontacii to bol naposledy zapas FC Barcelona - Arsenal vo finale ligy majstrov (2:1) a v sezone 05/06 finale pohara Uefa Sevilla - Middlesborough (4:0). Spanielske tymi zozali v Europe viac uspechu a ziskali zrejme viac trofeji (vacsi pocet celkovo) ako tie anglicke. Ale... Kolko spanielskych muzstiev ziskalo pohar za vitazstvo v europskej sutazi? hm? Takze Real Madrid, Barca, Sevilla, Valencia a ak ma pamat neklame, to je asi vsetko. Z Anglicka tu vsak mame Liverpool, ManUtd a Nottingham Forrest (vitazi LM) a Ipswich, Arsenal, Newcastle, Tottenham a Leeds (vitazi Pohara Uefa). Takze pri pocte muzstiev tentokrat jednoznacne vyhrava anglicka liga. Takze este raz - tazko porovnat jednotlive ligy, kazda je ina a kazda je niecim inym krasna. Moj osobny nazor je ale aj ten, ze 2,3 muzstva v Primera Division by mali velke problemy aj v 2.anglickej lige.
Ja len doplnim : PVP vyhrala zaragoza myslim niekedy v 95 vo finale porazili obhajcu trofeje Arsenal po predlzeni. Takze dalsie spanielske muzstvo.
Návrat hore Goto down
bruce




Počet príspevkov : 19
Registration date : 26.03.2008

Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 EmptyŠt marec 27, 2008 9:41 pm

obě ligy se nedají porovnávat, obě jsou kvalitní, obě mají to "svoje".....

k těm vzájemným zápasům - a co LFC - Barca, Lfc - Alavés (finále UEfy)?

anglická liga je objektivně kvalitnější zázemím kolem fotbalu, lepší fotbalovou kulisou na stadiónech, v Anglii jsou lepší kluboví fans......to se dá objektivně ohodnotit, zbytek je už jen subjektivní kategorie - a záleží na každém z nás co je mu bližší.......já v tom mám jasno, ale svůj názor nikomu nevnucuju....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anglicka liga-najlepsia na svete?   Anglicka liga-najlepsia na svete? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Anglicka liga-najlepsia na svete?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Corgon liga

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: