world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aston Villa F.C.

Goto down 
+7
spike24
marek77
cuban
avs.roy
jarci
Lacoste
Tarzan
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:02 pm

tak to hej obranu mame tento rok vynimocne pevnu...len skoda ze utok zavisi od toho ako sa vyspi a agbonlahor a ci sa mu chce behat...
v zalohe to isti barry s reo-cokerom stred je pevny...

a dufam ze kupia carsona ten brankar sa mi velmi pozdava...
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:08 pm

Tarzan napísal:
tak to hej obranu mame tento rok vynimocne pevnu...len skoda ze utok zavisi od toho ako sa vyspi a agbonlahor a ci sa mu chce behat...
v zalohe to isti barry s reo-cokerom stred je pevny...

a dufam ze kupia carsona ten brankar sa mi velmi pozdava...

mo to mas pravdu Carson fakt chyta vo VILLE dobre dufam aj ja ze ho kupia ale som rad ze tento rok konecne dokazeme ze ma Villa na najvyssie miesta v sutazi a utok no je pravda ze vela zavisi od agbonlahora ale takisto nemozem zabudat ani na Younga ten toho v zalohe robi takisto dost poctivo sa dokaze vratit odobrat loptu potiahnut ju po strane a nasledne dobre odcentrovat ved svojimi centrami robi nemale problemi superovj obrane
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:17 pm

Tarzan napísal:
tak to hej obranu mame tento rok vynimocne pevnu...len skoda ze utok zavisi od toho ako sa vyspi a agbonlahor a ci sa mu chce behat...
v zalohe to isti barry s reo-cokerom stred je pevny...

a dufam ze kupia carsona ten brankar sa mi velmi pozdava...

j to bude velmi zaujimava midfield battle flamini+fabregas vs. barry reo-co(c)ker
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:24 pm

spike preco pises villa s velkymi pismenami???

cuban: noo dufam ze sa reo-coker dobre vyspi a predvedie svoje vrcholne predstavenie...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:30 pm

Tarzan napísal:
spike preco pises villa s velkymi pismenami???

cuban: noo dufam ze sa reo-coker dobre vyspi a predvedie svoje vrcholne predstavenie...

to dufam aj ja
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:37 pm

cuban ked reo-coker robi svoje koncerty tak to skonci tak ze plejmejkrov striedaju po polcase lebo toho maju dost...elano napr...chlapik vie byt velmi otravny a navyse ma vydrz...ten by odbehal aj 3 zapasy...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:39 pm

Tarzan napísal:
cuban ked reo-coker robi svoje koncerty tak to skonci tak ze plejmejkrov striedaju po polcase lebo toho maju dost...elano napr...chlapik vie byt velmi otravny a navyse ma vydrz...ten by odbehal aj 3 zapasy...

ved hej...ja reo cokera hodnotim dost vysoko...je to atlet, silni ako byk, sem tam sa mu dokonca podari aj kopnut do lopty...je to na svoj vek jeden z najkvalitnejsich DM v EPL...dufam ze sa mu zapas proti nam vydari...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:43 pm

myslim ze ma 24 alebo 23...noo tak rozohravka neni jeho silnou strankou...radsej posunie loptu barrymu a ten to uz rozhodi...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:47 pm

Tarzan napísal:
myslim ze ma 24 alebo 23...noo tak rozohravka neni jeho silnou strankou...radsej posunie loptu barrymu a ten to uz rozhodi...

aha tak to som si myslel ze je mladsi...tak to je rovnako stary ako flamini...tesim sa na sobotu...bude dobry zapas...ako hravate vonku? skusate aj futbal? vela zapasov villy vonku som v tejto sezone nevidel...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 2:53 pm

vacsinou hrame tak ako sa vyspia opory...ale tak vonku hrame vsetko po kridlach...centre a strelba z druhej vlny...v strede sa moc nekombinuje...a futbal?? noo snazia sa ale aj tak je zaklad nepriepustna obrana...
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 3:07 pm

Tarzan napísal:
spike preco pises villa s velkymi pismenami???

cuban: noo dufam ze sa reo-coker dobre vyspi a predvedie svoje vrcholne predstavenie...

heh pisem to len ta pre zvyraznenie lol! .............. a myslim ze reo-coker je naozaj dobry zaloznik ved on ma velku vydrz sice ako si povedal nema velmi dobru rozohravku to nechava barrymu on je skor tam nato aby rozhodil superovych zaloznikov tym ako ich dokaze napadat a myslim ze vela z nich toho ma uz len po polcase dost nie to este na konci zapasu do subojov chodi tvrdo aj ked niekedy za cenu zltych kariet ved aj preto ich ma z villy najviac....ale kazdopadne odvadza svoju pracu v strede zalohy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 3:16 pm

noo a hlavne ze mame aj nastupcu....mlady osbourne je tiez z podobneho cesta...ale hlavna osobnost do obrany je laursen...minulu sezonu toho vela neodohral a tak to potom aj vyzeralo...
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 3:26 pm

Tarzan napísal:
noo a hlavne ze mame aj nastupcu....mlady osbourne je tiez z podobneho cesta...ale hlavna osobnost do obrany je laursen...minulu sezonu toho vela neodohral a tak to potom aj vyzeralo...

no v tom mas uplnu pravdu aj ja si myslim ze jednak z osbourna nieco bude ze sa stane dobrym hracom vo ville a takisto suhlasim s tym ze laursen hraje skvele tuto sezonu v obrane a k tomu este vie strielat aj goly myslim ze je jednim z nejlepsie strielajiňucih obrancov v lige ak nie najlepsim Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 3:33 pm

tak ked je roh tak vsetky kamery idu na neho...a chlapik ma fantasticky vyskok...vie dirigovat obranu a spolu s knightom su fakt super alebo aj daviesom...inak obrancovia su dost obetavy polovicu striel uplne zblokuju...
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 3:37 pm

s tym suhlasim maloktory tym ma tak obetavych obrancov ako villa mozno este everton ich obrana je takisto v poslednom case dost dobra a pozdava sa my ako hraje davies tuto sezonu chlapec sa velmi snazi zatial mu to ide
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 3:50 pm

snazit sa moze ale na mojho vilfreda nema nikto...a na jeho fekalny humor
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 4:42 pm

spike24 napísal:
Tarzan napísal:
noo a hlavne ze mame aj nastupcu....mlady osbourne je tiez z podobneho cesta...ale hlavna osobnost do obrany je laursen...minulu sezonu toho vela neodohral a tak to potom aj vyzeralo...

no v tom mas uplnu pravdu aj ja si myslim ze jednak z osbourna nieco bude ze sa stane dobrym hracom vo ville a takisto suhlasim s tym ze laursen hraje skvele tuto sezonu v obrane a k tomu este vie strielat aj goly myslim ze je jednim z nejlepsie strielajiňucih obrancov v lige ak nie najlepsim Smile

tym teraz kraluje zrejme lescott v strielani golov...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 4:46 pm

Tarzan napísal:
snazit sa moze ale na mojho vilfreda nema nikto...a na jeho fekalny humor

no vilfred...je celkom dobry len je na moj vkus na krajneho beka dost pomaly...ved toho taky sagna predbehne aj v chodzi...

a laursen...jj je dobry hlavickar...celkovo je villa dost velka aerial threat..agbonlahor, carew...ale som zvedavy ako si laursen vo vzduchu poradi s adem
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 8:13 pm

ano suhlasim vilfred je dobrym obrancom to ano ale skoda ze nieje trocha rychlejsi moze mat proeblmi s niketorymi hracmi v zapase s arsenalom ale ja verim ze keby problemi nastali ze niekto mu pomoze a vykrije jeho stranu a najblizsi zapas bude zaujimavy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 9:42 pm

coo?? keby ste mali jeho kila tak by ste boli radi aj za tu rychlost...a navyse sa naucil aj kluckovat opakuje sice 2-3 ale ide o princip ze ziaden obranca (myslim tych 90 kilovych) ti nekluckuje...
a navyse kluckovanie nieje jeho priorita a sagnu by prehlavickoval a odtlacil aj keby si ho odtiahol od piva Razz
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 9:44 pm

Tarzan napísal:
coo?? keby ste mali jeho kila tak by ste boli radi aj za tu rychlost...a navyse sa naucil aj kluckovat opakuje sice 2-3 ale ide o princip ze ziaden obranca (myslim tych 90 kilovych) ti nekluckuje...
a navyse kluckovanie nieje jeho priorita a sagnu by prehlavickoval a odtlacil aj keby si ho odtiahol od piva Razz

uvidime v sobotu...young si podla mna pri sagnovi ani neprdne...o vilfredovi uz ani nehovorim
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 9:52 pm

len aby si sagna neurobil letecky den Razz a navyse sa sagna s youngom nemusi ani stretnut...
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 10:04 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
coo?? keby ste mali jeho kila tak by ste boli radi aj za tu rychlost...a navyse sa naucil aj kluckovat opakuje sice 2-3 ale ide o princip ze ziaden obranca (myslim tych 90 kilovych) ti nekluckuje...
a navyse kluckovanie nieje jeho priorita a sagnu by prehlavickoval a odtlacil aj keby si ho odtiahol od piva Razz

uvidime v sobotu...young si podla mna pri sagnovi ani neprdne...o vilfredovi uz ani nehovorim


no uvidime ci si young pri sagnovi ani neprdne podla mna ho younga par krat vycvici a bude to sagna je urcite rychly a technicky nieje zly ale younga je podla mna po technickej stranke lepsi ako sagna
Návrat hore Goto down
spike24

spike24


Počet príspevkov : 35
Age : 34
Location : Prešov
Registration date : 26.02.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 10:05 pm

Bergie6 napísal:
spike24 napísal:
Tarzan napísal:
noo a hlavne ze mame aj nastupcu....mlady osbourne je tiez z podobneho cesta...ale hlavna osobnost do obrany je laursen...minulu sezonu toho vela neodohral a tak to potom aj vyzeralo...

no v tom mas uplnu pravdu aj ja si myslim ze jednak z osbourna nieco bude ze sa stane dobrym hracom vo ville a takisto suhlasim s tym ze laursen hraje skvele tuto sezonu v obrane a k tomu este vie strielat aj goly myslim ze je jednim z nejlepsie strielajiňucih obrancov v lige ak nie najlepsim Smile

tym teraz kraluje zrejme lescott v strielani golov...

no hej je to mozne myslim ze lescott ma o jeden gol viac mozno dva
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 EmptyŠt február 28, 2008 10:06 pm

hovorim ze sa ani nemusia stretnut tak nebudte proroci...moze nastupit maloney a young bude napravo alebo nastupi petrov a young bude nalavo
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aston Villa F.C.   Aston Villa F.C. - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
Aston Villa F.C.
Návrat hore 
Strana 4 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» FA cup

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: