world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Januárové prestupové obdobie

Goto down 
+5
Tarzan
Lacoste
avs.roy
Sigi
cuban
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyPi január 18, 2008 7:19 pm

Dve zaujimave prestupy - James McFadden prestupil z evertonu do Birminghamu..no a Antonio Valencia z Villarealu do Wiganu
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyPi január 18, 2008 9:40 pm

pomerne zaujimave meno sa vyskytlo v hladaciku Svena Gorana Ericksona. Tento Sved totizto zacal rokovat s nemeckym velkoklubom Bayern Mnichov o moznom transfere Lukasa Podolskeho, ktory ako je zname, nie je moc nadseny z vysedavania na lavicke. Tohto chalana som si vsimol na MS 2006 a v pamati ho mam zafixovaneho ako velmi nadejneho a talentovaneho mladika s cuchom na goly. No ako je vidiet, aj mestsky rival sa snazi vyrovnavat s konkurenciou v Anglicku. Very Happy Inak dnes som cital mini-interview s Nicolasom Anelkom, ktore sa predovsetkym nieslo na temu avizovaneho Drogbovho odchodu z Chelsea. Anelka si dal za ulohu presvedcit Drogbu o tom, ze ak by odisiel z Chelsea, bola by to jeho najvacsia chyba kariery a za kazdu cenu ho chce prehovorit, aby na Stamford Bridge ostal. Koniec koncov, Anelka o prestupovych chybach vo svojej kariere moze napisat miniroman, takze asi vie o com bude Drogbovi rozpravat...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 1:50 am

avs.roy napísal:
pomerne zaujimave meno sa vyskytlo v hladaciku Svena Gorana Ericksona. Tento Sved totizto zacal rokovat s nemeckym velkoklubom Bayern Mnichov o moznom transfere Lukasa Podolskeho, ktory ako je zname, nie je moc nadseny z vysedavania na lavicke. Tohto chalana som si vsimol na MS 2006 a v pamati ho mam zafixovaneho ako velmi nadejneho a talentovaneho mladika s cuchom na goly. No ako je vidiet, aj mestsky rival sa snazi vyrovnavat s konkurenciou v Anglicku. Very Happy Inak dnes som cital mini-interview s Nicolasom Anelkom, ktore sa predovsetkym nieslo na temu avizovaneho Drogbovho odchodu z Chelsea. Anelka si dal za ulohu presvedcit Drogbu o tom, ze ak by odisiel z Chelsea, bola by to jeho najvacsia chyba kariery a za kazdu cenu ho chce prehovorit, aby na Stamford Bridge ostal. Koniec koncov, Anelka o prestupovych chybach vo svojej kariere moze napisat miniroman, takze asi vie o com bude Drogbovi rozpravat...

tiez som o tom pocul...ale rovnako som pocul aj ze podolski chce v bayerne ostat...som zvedavi ako sa to vyvinie...man c potrebuju noveho hraca do utoku lebo bianchi udajne odchadza...

no a drogba...neviem co si mam o nom mysliet...za posledny rok uz asi 4 krat z chelsea odchadzal potom to olutoval a teraz chce zase odist..
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 12:48 pm

cuban napísal:
Dve zaujimave prestupy - James McFadden prestupil z evertonu do Birminghamu..no a Antonio Valencia z Villarealu do Wiganu

ten valencia je fakt super hrac a on bol vo Wigane uz myslim ze 2 roky na hostovani...hmmm a McFadden spravil chybu ked isiel do blbej strany B´hamu take kridlo by si mohlo najst aj lepsi klub...
a man c...utocnika potrebuje lebo ten bianci je doost nevyrovnany
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 2:46 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Dve zaujimave prestupy - James McFadden prestupil z evertonu do Birminghamu..no a Antonio Valencia z Villarealu do Wiganu

ten valencia je fakt super hrac a on bol vo Wigane uz myslim ze 2 roky na hostovani...hmmm a McFadden spravil chybu ked isiel do blbej strany B´hamu take kridlo by si mohlo najst aj lepsi klub...
a man c...utocnika potrebuje lebo ten bianci je doost nevyrovnany
.
hej ako hovoris uz tam hostoval chvilku...j bianchi ma zo zaciatku dost oslnil potom sa vsak vytratil...teraz dal o sebe zase vediet ale to je malo...a sam chce odist
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 7:15 pm

lampard napísal:
No...Smile Dalsia dobra tema.. Ja to vidim tak ze moc hracov sa cez zimne prestupove neprestahuje do ineho timu..Smile) ako iste vsetci viete tak zimne nestoji za nic.. Ale aj tak by som par pretupoval chcel okomentovat...Myslim si ze ronaldo do toho Flamenga nepojde a ked aj ano tak urcite nie teraz ale mozno az v lete..Smile Teraz zase Drogba prehlsil ze cez leto uz definitivne odide z klubu tak hned zacali vsade pisat kam pojde..Smile najvecsie sance davaju AC Milano (ty by ho aj potrebovali) ale je tu aj Real Madrid a aj Barca, ktora ho ale potrebuje asi najmenej..Smile Ten Ivanovic ma "desi".. Mal uz davno podpisat no este stale nepodpisal...Inak je to Srb a nie Chorvat..Smile No aj tak si myslim ze dobry nakup- je mlady, a myslim ze aj dobry ale zatial som ho hrat nevidel a priznam sa ze som o nom prvy raz pocul asi pred par dnami mozno tyzdnom..Smile Ale aj tak neviem preco uz neposiluje utok..Pizarra by som najradsej predal to je hrozna tragedia..Smile Kalou je mlady takze tomu davam velke nadeje ale uz nam aj par krat ukazal jak sa da prekopnut brana z par metrov a to nebolo len raz..Smile Seva- Na nom je vidiet aspon tu snahu hrat a bojovat o miesto v zakladnej ale este to stale nestaci ale s porovnani z Pizarrom je to svetovy utocnik..Smile Najradsej by som do Chelsea priviedol niekoho ineho ako Anelka alebo Berbatov... Anelka- Je mozno dobry, dava goly a neni tak stary ale spravanim to je zmrd...Smile Na Berbatova mam jedine-prilis DRAHY na takehoto naladovkara..Ked sa mu dari je skvely utocnik ale ked svoj den nema (a je to castejsie ako u niekoho ineho) Tak to vie riadne posrat..Smile Ja som osobne za Huntelaara z Ajaxu..Mlady, talentovany, technik a co je lepsie neni tak drahy ako Berbatov..Smile Ale zevraj ma namierene do Juve takze uvidime no..

Drogba do REALu nepojde /aspon pokial viem/. Calderon sa totiz nechal pocut ze,Drogba je sice kvalitny hrac ale ze REAL uz nema zaujem nakupovat hracov ktory maju 30 a viac.Osobne si skor myslim ze ak niekam pojde,bude to AC.
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 8:16 pm

Ak by uz Didier mal niekam prestupit, bol by som najradsej keby to bolo prave AC.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 8:32 pm

Canary napísal:
Ak by uz Didier mal niekam prestupit, bol by som najradsej keby to bolo prave AC.

dnes som cital...interwiew s drogbom a hovoril tam o tom ze chce ist do Barcy...zevraj to potvrdil aj Yaya Toure ktory sa s nim o tom rozpraval, a ze aj Eto s nim chce hrat...i ked myslim ze tam pre neho neni miesto...uvidime v kazdom pripade to vyzera tak ze drogba v lete z londyna odide.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 9:12 pm

Nech uz ide hocikam hlavne nech odide..Smile Vadi mi ze az v lete.Sad
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 11:29 pm

lampard napísal:
Nech uz ide hocikam hlavne nech odide..Smile Vadi mi ze az v lete.Sad

noo... a kto vam tam potom ide davat goly? hadam nie ti dvaja "starci", ktorych mas na photo?? Alebo ten, ktoremu sa dnes "grglo" v Birminghame?? Drogba mi v tych svojich kecoch o odchodoch a neodchodoch uz zacina pripadat ako nesvojpravny. Alebo ma problemy s pamatou? Mne, ako fanuskovi United, je to v podstate jedno, som totizto presvedceny o dvoch veciach: 1. Chelsea vykonnostne na titul nema, 2. U nas moze davat goly myslim ze dost hracov zakladnej zostavy... a do tretice tu spomeniem jedneho maleho "tusaka": United bude prvym muzstvom, ktore prerusi tu dlhu seriu neporazitelnosti Chelsea na domacom ihrisku. Pamataj na moje slova! Very Happy
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 11:32 pm

Hah, blbost, Drogba je v Chelsea najlepsi. Vsak sa pozri na hru Chelsea teraz a hru ked je na ihrisku Didier. Je to velmi citelny rozdiel. Bez neho uz to nebude ono.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 11:36 pm

avs.roy napísal:
lampard napísal:
Nech uz ide hocikam hlavne nech odide..Smile Vadi mi ze az v lete.Sad

noo... a kto vam tam potom ide davat goly? hadam nie ti dvaja "starci", ktorych mas na photo?? Alebo ten, ktoremu sa dnes "grglo" v Birminghame?? Drogba mi v tych svojich kecoch o odchodoch a neodchodoch uz zacina pripadat ako nesvojpravny. Alebo ma problemy s pamatou? Mne, ako fanuskovi United, je to v podstate jedno, som totizto presvedceny o dvoch veciach: 1. Chelsea vykonnostne na titul nema, 2. U nas moze davat goly myslim ze dost hracov zakladnej zostavy... a do tretice tu spomeniem jedneho maleho "tusaka": United bude prvym muzstvom, ktore prerusi tu dlhu seriu neporazitelnosti Chelsea na domacom ihrisku. Pamataj na moje slova! Very Happy

taka otazocka...hrate tam pred arsenalom ? Very Happy prisiel anelka...je to kvailitny utocnik ale drogbovu rolu v tyme prevzat nedokaze urcite...bud zase kupia niekoho za 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 milionov alebo sa bude musiet golovy potencial rozlozit na viacerych hracov...kalou bude musiet vystupit...sevcenko, aj pizzaro si este par krat za chelsea asi grgne...no a ked sa prida zaloha - lampard zo svojimi 3x tecovanymi strelami a ballack s penaltami...snad par golov zlepia.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySo január 19, 2008 11:43 pm

Paneboze, keby sa tak chceli zbavit Balacka ja ho tak neznasam No
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 12:13 am

Cuban: nie, najprv tam ide Liverpool a to 10.2., potom je na rade Arsenal 22.3. a az potom United 26.4. To je ale jedno, kto tam ide prvy a kto nie, United im to zlomia, jednoducho mam "tusaka"! Very Happy Kalou,Pizarro,Sevcenko = dovidenia. Anelka? Lepsi hrac a lepsi zakoncovatel. Lamparda mi tu ani nespominaj, na nom sa vzdy z chuti smejem, ten co ma stastia pri tych "strelach", to nema hadam nikto! Nechapem preco brankari stale inkasuju goly z jeho penalt. Vsak to vzdy kope rovnako, dole po pravej ruke brankara! Alebo brankari este nespoznali taku "tazku" vymozenost, akou je Videorecorder?? Very Happy Jedini, kto tam v mojich ociach stoja za nieco su Cech, Essien a Drogba (pokial stoji na nohach)...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 1:54 am

Ja som myslel ze nech odide kvoli tym reciam..Smile Ze sa mu tu uz od zaciatku nepaci, chcel sa zranit ked prestupoval lebo sem v zivote nechcel ist a podobne blbosti... Bezpochyby ta hra Chelsea bez neho je otrasna ale aj tak si dokazu poradit a ked sa Anelka dostane do formy a trochu sa v Londyne zabyva tak mu to bude "sypat"..A mimochodom je to na klube ci ho pustia alebo ne..ON o tom nerozhoduje..

Inak toho tusaka mozes mat kolko chces ale MU porazia alebo remizuju..Tato fantasticka bilancia na domacom ihrisku pojde minimalne do dalsej sezony..Smile Loozerpoolu alebo z "kanonierov" nemam strach..Jedine z vas ale ako hovorim neprehrame s vami.. STAVIM SA Smile
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 3:27 am

lampard napísal:
Ja som myslel ze nech odide kvoli tym reciam..Smile Ze sa mu tu uz od zaciatku nepaci, chcel sa zranit ked prestupoval lebo sem v zivote nechcel ist a podobne blbosti... Bezpochyby ta hra Chelsea bez neho je otrasna ale aj tak si dokazu poradit a ked sa Anelka dostane do formy a trochu sa v Londyne zabyva tak mu to bude "sypat"..A mimochodom je to na klube ci ho pustia alebo ne..ON o tom nerozhoduje..

Inak toho tusaka mozes mat kolko chces ale MU porazia alebo remizuju..Tato fantasticka bilancia na domacom ihrisku pojde minimalne do dalsej sezony..Smile Loozerpoolu alebo z "kanonierov" nemam strach..Jedine z vas ale ako hovorim neprehrame s vami.. STAVIM SA Smile


len si davaj bacha aby ste nechytili 4 ako proti aston vile Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 12:10 pm

Tarzan napísal:
lampard napísal:
Ja som myslel ze nech odide kvoli tym reciam..Smile Ze sa mu tu uz od zaciatku nepaci, chcel sa zranit ked prestupoval lebo sem v zivote nechcel ist a podobne blbosti... Bezpochyby ta hra Chelsea bez neho je otrasna ale aj tak si dokazu poradit a ked sa Anelka dostane do formy a trochu sa v Londyne zabyva tak mu to bude "sypat"..A mimochodom je to na klube ci ho pustia alebo ne..ON o tom nerozhoduje..

Inak toho tusaka mozes mat kolko chces ale MU porazia alebo remizuju..Tato fantasticka bilancia na domacom ihrisku pojde minimalne do dalsej sezony..Smile Loozerpoolu alebo z "kanonierov" nemam strach..Jedine z vas ale ako hovorim neprehrame s vami.. STAVIM SA Smile


len si davaj bacha aby ste nechytili 4 ako proti aston vile Very Happy

Ked si zoberes tak nam sa proti Villans nedari...Smile Ocakaval som to ale zase nie 4:4 ale takych 2:2 alebo 3:3..Napriklad Man Who sa nedari proti Hammers:)
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 12:40 pm

To je celkom pravda Lampard. Hammers uz zacinaju byt pre nas "trnom v pate", vsak posledne 3 vzajomne zapasy sme s nimi prehrali. Dufam,ze v odvete na Old Trafford sa tato snura pretrhne a zvitazime. Inak neurazaj "moj" klub! Man Who moze napisat len ten, kto nechce vidiet uspechy tohoto tymu. Tiez tu nekydam na Chelsea aj ked ju bytostne nenavidim!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 1:29 pm

avs.roy napísal:
Cuban: nie, najprv tam ide Liverpool a to 10.2., potom je na rade Arsenal 22.3. a az potom United 26.4. To je ale jedno, kto tam ide prvy a kto nie, United im to zlomia, jednoducho mam "tusaka"! Very Happy Kalou,Pizarro,Sevcenko = dovidenia. Anelka? Lepsi hrac a lepsi zakoncovatel. Lamparda mi tu ani nespominaj, na nom sa vzdy z chuti smejem, ten co ma stastia pri tych "strelach", to nema hadam nikto! Nechapem preco brankari stale inkasuju goly z jeho penalt. Vsak to vzdy kope rovnako, dole po pravej ruke brankara! Alebo brankari este nespoznali taku "tazku" vymozenost, akou je Videorecorder?? Very Happy Jedini, kto tam v mojich ociach stoja za nieco su Cech, Essien a Drogba (pokial stoji na nohach)...

no narazal som na to ze man u im seriu nepredlzi lebo o "panenstvo" pridu s gunners Very Happy

v ostatnom s tebou suhlasim...mozno by som ale nechal kaloua a asi aj jedneho z dua pizzaro a sevcenko - lebo nemozu predat cely utok...to by musel fatk dat aspon tych 100 mil v lete len na utocnikov...rovnako suhlasim aj s lampardom. Fat Frank je najprecenovanejsi futbalista v anglicku snad aj na svete. tiez suhlasim aj s Drogbom, Cechom, a Essienom...mozno este Joe Cole aj ked toho nemam rad
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 1:47 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban: nie, najprv tam ide Liverpool a to 10.2., potom je na rade Arsenal 22.3. a az potom United 26.4. To je ale jedno, kto tam ide prvy a kto nie, United im to zlomia, jednoducho mam "tusaka"! Very Happy Kalou,Pizarro,Sevcenko = dovidenia. Anelka? Lepsi hrac a lepsi zakoncovatel. Lamparda mi tu ani nespominaj, na nom sa vzdy z chuti smejem, ten co ma stastia pri tych "strelach", to nema hadam nikto! Nechapem preco brankari stale inkasuju goly z jeho penalt. Vsak to vzdy kope rovnako, dole po pravej ruke brankara! Alebo brankari este nespoznali taku "tazku" vymozenost, akou je Videorecorder?? Very Happy Jedini, kto tam v mojich ociach stoja za nieco su Cech, Essien a Drogba (pokial stoji na nohach)...

no narazal som na to ze man u im seriu nepredlzi lebo o "panenstvo" pridu s gunners Very Happy

v ostatnom s tebou suhlasim...mozno by som ale nechal kaloua a asi aj jedneho z dua pizzaro a sevcenko - lebo nemozu predat cely utok...to by musel fatk dat aspon tych 100 mil v lete len na utocnikov...rovnako suhlasim aj s lampardom. Fat Frank je najprecenovanejsi futbalista v anglicku snad aj na svete. tiez suhlasim aj s Drogbom, Cechom, a Essienom...mozno este Joe Cole aj ked toho nemam rad

keby som si myslel, ze im to padne s Gunners, nepisal by som o United. Nemyslim si, ze tam vyhrate. Slovom "dovidenia" som myslel biednu kvalitu tych troch utocnikov, nemyslel som to, ze by ich mali predat. Bodaj by si ich nechali, pre nas by to bolo len dobre! Very Happy Joe Cole je ich jedina moznost laveho zaloznika, aj ked je ta "moznost" velmi casto faulujuca, niekedy zakerna a tuto "moznost" zrovna v oblube nemam! Very Happy
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptyNe január 20, 2008 1:56 pm

No tieto vsetky zapasy co tu spominate su po navrate hracov z ANP a dufam ze aj zranenych hracov takze to uz bude ine..Smile SERIA POJDE DO DALSEJ SEZONY Smile
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySt január 23, 2008 1:28 pm

drogba chce prestúpiť do barcelony...som zvedavý, čo z toho bude, ale bol by som rád, konečne by hral v klube mne sympatickom... Smile
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySt január 23, 2008 1:35 pm

jarci napísal:
drogba chce prestúpiť do barcelony...som zvedavý, čo z toho bude, ale bol by som rád, konečne by hral v klube mne sympatickom... Smile

Tym by sa FCB stala druhym "GALACTICOS" ktoremu sa tak kedysi vysmievali.Utok Drogba,Ronaldinho,Etoo,Henry a Messi...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySt január 23, 2008 1:45 pm

tak ronaldinho a massi by hrali v zálohe a okrem toho ronaldinha chcú do interu a barca sa nebráni....ale keby tam došiel drogba, tak by to bola šupa..taký útok...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 EmptySt január 23, 2008 1:45 pm

Sportovní ředitel Juventusu Alessio Secco poodkryl cosi z chystaných přestupů směrem do turínského klubu. Ještě v zimě by mohl do Itálie zamířit Mohamed Sissoko, jehož má v létě následovat další fotbalista hrající anglickou Premier League - Olof Mellberg...

"Mellberg je blízko k podpisu předběžné smlouvy s Juventusem. Pokud vše půjde dobře, stane se v červnu hráčem Juve. Než podepíše předběžný kontrakt, je stále třeba vyjasnit si několik drobných detailů," prohlásil Secco.

Švédský reprezentant v současnosti hraje za Aston Villu a na konci letošní sezony mu vyprší smlouva. V anglické Premier League si vydělává i další Juventusem vyhlédnutý hráč. Trenér Claudio Ranieri má velký zájem o liverpoolského Mohameda Sissoka a tento přestup by mohl být dotažen ještě během následujících deseti dnů.

"Je to hráč, o něhož máme zájem. Nevylučujeme možnost, že k nám přestoupí ještě během zimního přestupového termínu. Uvidíme," dodal Secco.

http://www.eurofotbal.cz/clanky/secco-mellberg-je-blizko-k-prestupu-do-juventusu-44698/
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Januárové prestupové obdobie   Januárové prestupové obdobie - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Januárové prestupové obdobie
Návrat hore 
Strana 3 z 5Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: