world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FA cup

Goto down 
+7
Bergie6
marek77
Lacoste
Tarzan
Canary
avs.roy
cuban
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorSpráva
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyNe marec 09, 2008 5:26 pm

to uz nehovorim o ambíciach Realu , AC a tiez Interu .Oni sice este mozu postupit ale asi tazko aj ked ich prezident povedal ze su najlepsi a ze liverpoolu mozu dat aj 15 bananov ste to citali? Ja som sa pobavil uz ano neviem kde som to cital.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyNe marec 09, 2008 6:27 pm

opat sme sa presvedcili ze peniaze este niesu zarukou uspechu...

http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=613905 lol!

pako
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyPo marec 10, 2008 11:17 pm

avs.roy napísal:
marek77 napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
uvidime....

Manchester United - Fc Portsmouth 0-1
78. Muntari (pen)
76. ČK: Kuszczak

hra sa na dva zapasy vsak? videli ste niekto zapas?

Tak chlapi, to co som dnes videl na Sky Sport, bol nechutny uder pod pas. Presne mi to pripomenulo finale FA Cupu zo sezony 04/05 (myslim). Nechutne, neviem to inac nazvat. Takze pre tych, ktory zapas nevideli a viete, ze ja nekecam! Plny Trafford videl ManUtd prakticky v plnom zlozeni. Od uvodnej minuty one-way-traffic. To mnozstvo sanci, ktore United mali a ktore nepremenili, som hadam u nich este nezazil. 3x vykopavana lopta z brankovej ciary, az neuveritelne zakroky obrancov, nastrelena zrd a jasna penalta neuznana Atkinsonom. Johnson, Distin, Campbell a Hreidarsson podali hadam zivotne vykony, predovsetkym Johnson, ten bol na 10ku!
Bol to presne ten zapas, ked si super nezasluzi ani len tretinu bodu a nakoniec si odnesie pomyslene 3 body. Pomyslene preto, lebo toto bol poharovy match. V polcase striedal Kuszczak Edwina (ani neviem preco!) a po rohovom kope Naniho sa lopty zmocnil James, ktory dlhym vykopom poslal dopredu jedneho z africanov. United, takmer cely este stale na polovici Pompey, mali vzadu len Vidica a Rooneyho, ktori sa nepochopitelne OBAJA rozbehli za cernochom s loptou. Ten to pomedzi nich dvoch posunul UPLNE volnemu Barosovi, ktory sa snazil obist Poliaka v brane a ten ho fauloval. Inak podla mna to nebol faul na CK, len klasicka 11ka. No nic... Kedze treti brankar na lavicke nebol, do brany sa na tu penaltu postavil Rio Ferdinand. Stranu vystihol,ale chybalo mu asi 20cm na to, aby siahol na loptu. O desiatich sa tak ci tak pokracovalo v style one-way-traffic ale proti 11tim v 16ke sa uz toho moc urobit nedalo, aj ked Ronaldo z dobrej hlavickovej pozicie hlavickoval nad. Po zapase som bol absolutne znechuteny, Pompey si tam nezasluzilo nic ine len dobru latu a Alex sa na Redknappa a Atkinsona ani len nepozrel.

Nie Cuban, odveta nebude ziadna, cesta ManUtd sa v tomto rocniku FA Cupu skoncila sposobom, aky by som ani vo sne necakal!
s tym mas asi pravdu ja som zapas nevidel ale bol som u kamosa a ten mi vravi ze ManU mali tolko sanci ze mohlo byt 10:0. Ja sa pytam a kolko skoncilo 7:0 ? A on ze 0:1 a nasraty bo mu to dosralo tiket. Nechapem zeby ManU uz nechcel ten tripple a zacina setrit na dolezitejsie veci?
A o chelski sa ani nevyjadrujem ak oni chceli tiez tolko trofeji a zrazu toto? Este si aj lampard robil prcu ze snad ich vyprasia a ...je po FA cupe. Ziska ho nejake "smiesne" muzstvo lebo to co tam ostalo no coment..
Ked to tak zhrnem Arsenal vypadol s ManU ale ManU vypadne doma s .... s Kym ze to vypadli kua? No to je jedno ja si spomeniem ale na supera chelski ozaj potrebujem inu tabulku ako premierleague. Laughing v poho zivot ide dalej len som zabrdol Very Happy

Trochu sa mylis Marek. United sa vobec nesetrili, hrali v takmer plnom zlozeni, kedze teraz Alex preferuje rotacny system zostavy, nechal sediet Andersona, Carricka, Sahu a Fletchera.
Nesuhlasim s tvojim vyjadrenim o ziskani FA Cupu "smiesnym" muzstvom. Ked sa na to pozriem z inej strany, som rad, ze tento pohar vyhra konecne niekto iny, ako niekto z Big4. Ved naposledy sa to podarilo Evertonu v roku 1995. To znamena, ze po 13tich rokoch to nebude nikto zo stvorice ManU, AFC, L'pool a Chelsea. Ja osobne to prajem Barnsley, pretoze vyhrat na Anfield a hned na to zasluzene porazit Chelsea je nieco, co sa hocikomu nepodari ani z muzstiev v Premiership. Pritom ti chlapci dostali za vyradenie L'poolu po 600 libier. Teraz za vyradenie Chelsea dostanu kazdy po 1000 libier. Klub sa topi v dlhoch a tak svojim hracom za tieto urcite historicke vitazstva nemoze dat vacsie odmeny.

Toto som pisal aj na sport.sk - vezmite si, ze z kasy Barnsley teraz poputuje 16tis libier pre 16tich hracov, co je menej ako ma Ballack za den. Aj tomuto sa hovori motivacia, hra srdcom a pre pohar, ktory ma najdlhsiu tradiciu na svete. 80tim percentam hracov Chelsea tento pohar a jeho tradicia nehovori NIC!

Ale zasa na druhej strane som nasraty, pretoze pri prehre Chelsea by bol FA Cup prakticky nas! Pri trosicke stastia mohlo dostat Pompey minimalne 5 bananov a NIKTO by nepovedal ani len slovko! Ale je to o tom, ze raz je stastie s tebou, a raz zasa proti tebe a so superom zaroven.
Presne tak futbal sa hra na goly a nie na sance to je na tom zajimave.je to jeden z mala sportov kde aj ked dominujes cely zapas vysles 15 striel a super z jednej zlepenej akcie da gol z pok.kopu. O tom je ta futbalova logika.

Inac cital som jeden tvoj prispevok na sport.sk k zapasu finale AFC-MU v ktorom ste ich bili ako zito a prva strela AFC v predlzeni atd..... a komentator povedal ze byt Vieirom tak si ten pohar hanbi vziat kua to bola sila.
Vo futbale je KVANTUM zapasov kde nevyhra lepsi ale ten kto da goly bohuzial presvedcil si sa v sobotu. To by teraz pompey mali povedat " chlapi boli ste lepsi kua tolko sanci a mylen jednu snad by ste tam mali postupit vy" Asi nie nikto by to nepovedal, ak si niekto pozre vysledok vidi len 0:1 mozno ho napadne ze mali stastie atd,predsa len na trafforde je to tvrdy orech ale vysledok ide do sveta.

A ja kedze ManU a Chelsea vypadli som praskol v nedelu M"boro ze uz oni to zmaknu a??? nezvladli .Je tam jeden z PL
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyPo marec 10, 2008 11:57 pm

Marek k tomu zapasu s Pompey sa uz radsej ani nebudem vracat, lebo zasa budem mat tlak 600 na 200! Nieco mi vrav o M'Boro... Za £5 som len tak naslepo dal tych tragedov proti Cardiffu, AFC, West Brom, Cataniu, Lazio a Lyon. Prve dva zapasy "odchod"... A to som to M'Boro pozeral v priamom prenose na BBC. Oni nie ze nezvladli, ako si pisal, oni boli uplne rozsrobovani tym Cardiffom a nebyt Schwarzera, tak tam maju nie 2 kusky ale 6! West Brom bol "za barak", krasny kurz 2.05. Vidis to, zapas s takymto kurzom skonci 5:1. A takyto vysledok by si skor cakal na stadionoch Barnsley a Old Trafford. Niekedy, vlastne dost casto, to vobec nema logiku...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyUt marec 11, 2008 12:02 am

Vyzrebovanie semifinalovych dvojic FA Cupu:

Barnsley - Cardiff

Portsmouth - West Bromwich

Zapasy sa hraju 5.-6. aprila na stadione Wembley. V pripade remizy sa zapas predlzuje, popripade o vitazovi rozhodnu pokutove kopy.

Come on Tykes!!!
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyUt marec 11, 2008 12:33 am

avs.roy napísal:
Marek k tomu zapasu s Pompey sa uz radsej ani nebudem vracat, lebo zasa budem mat tlak 600 na 200! Nieco mi vrav o M'Boro... Za £5 som len tak naslepo dal tych tragedov proti Cardiffu, AFC, West Brom, Cataniu, Lazio a Lyon. Prve dva zapasy "odchod"... A to som to M'Boro pozeral v priamom prenose na BBC. Oni nie ze nezvladli, ako si pisal, oni boli uplne rozsrobovani tym Cardiffom a nebyt Schwarzera, tak tam maju nie 2 kusky ale 6! West Brom bol "za barak", krasny kurz 2.05. Vidis to, zapas s takymto kurzom skonci 5:1. A takyto vysledok by si skor cakal na stadionoch Barnsley a Old Trafford. Niekedy, vlastne dost casto, to vobec nema logiku...
Ak by to malo logiku uz by to nebolo zajimave vsetko by bolo vopred jasne
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 12:11 am

Iba nieco z Youth Cupu..

ManCity - Chelsea 3:1 (s celkovym skore 4:2)..

Netesi ma ze Chelsea prehrala ale finale po 47 rokoch je uspech..Snad sa nasim mladikom bude darit nadalej..Stoch sa vo finale strelecky nepresadil ale patril v obidvoch zapasoch k najlepsim na ihrisku..Na druhej strane mame Filipa Mentela (brankar) a Weissa ml. (utok)..Prvy menovany je po zraneni takze bol len na lavicke inak je jednotka a Weiss sa dneska blysol golom z priame kopu..V obidvoch zapasoch bol najlepsi na ihrisku vyhlaseny Weiss..Cize mozme byt radi ze mame aspon takychto talentov..Snad to vsetci traja dotiahnu do A-cka..Drzim vsetkym palce a gratulujem CITY..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 7:01 pm

lampard napísal:
Iba nieco z Youth Cupu..

ManCity - Chelsea 3:1 (s celkovym skore 4:2)..

Netesi ma ze Chelsea prehrala ale finale po 47 rokoch je uspech..Snad sa nasim mladikom bude darit nadalej..Stoch sa vo finale strelecky nepresadil ale patril v obidvoch zapasoch k najlepsim na ihrisku..Na druhej strane mame Filipa Mentela (brankar) a Weissa ml. (utok)..Prvy menovany je po zraneni takze bol len na lavicke inak je jednotka a Weiss sa dneska blysol golom z priame kopu..V obidvoch zapasoch bol najlepsi na ihrisku vyhlaseny Weiss..Cize mozme byt radi ze mame aspon takychto talentov..Snad to vsetci traja dotiahnu do A-cka..Drzim vsetkym palce a gratulujem CITY..

No vidis lampard, vasi sopliaci mali poslednu moznost priniest nejaku trofej do tej vasej poloprazdnej klubovej vitriny! A ani oni to nedokazali... Tento rok je futbalovy klub Chelsea FC bez "silverware" a tomu ver!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt apríl 17, 2008 9:06 pm

Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 12:05 am

lampard napísal:
Iba nieco z Youth Cupu..

ManCity - Chelsea 3:1 (s celkovym skore 4:2)..

Netesi ma ze Chelsea prehrala ale finale po 47 rokoch je uspech..Snad sa nasim mladikom bude darit nadalej..Stoch sa vo finale strelecky nepresadil ale patril v obidvoch zapasoch k najlepsim na ihrisku..Na druhej strane mame Filipa Mentela (brankar) a Weissa ml. (utok)..Prvy menovany je po zraneni takze bol len na lavicke inak je jednotka a Weiss sa dneska blysol golom z priame kopu..V obidvoch zapasoch bol najlepsi na ihrisku vyhlaseny Weiss..Cize mozme byt radi ze mame aspon takychto talentov..Snad to vsetci traja dotiahnu do A-cka..Drzim vsetkym palce a gratulujem CITY..
To ze to povazujes za uspech je len take umele utesovanie sameho seba v Londyne urcite nie su tymto "uspechom" az tak nadseny ked ako pises sa tam dostali takmer po polstoroci. Tam sa jednoznacne ocakavalo vitazstvo a hlavne proti priemernemu muzstvu citizens. Uz vam ostava realna moznost len na jednu trofej a to LM aj ked stoffo,avs.roy, halinka asi budu proti tam to bude tazke Liverpool velmi tvrdy orech ale ved ty velmi dobre vies o com vravim uz dvakrat ste na nich stroskotali.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyPi apríl 18, 2008 4:13 pm

marek77 napísal:
lampard napísal:
Iba nieco z Youth Cupu..

ManCity - Chelsea 3:1 (s celkovym skore 4:2)..

Netesi ma ze Chelsea prehrala ale finale po 47 rokoch je uspech..Snad sa nasim mladikom bude darit nadalej..Stoch sa vo finale strelecky nepresadil ale patril v obidvoch zapasoch k najlepsim na ihrisku..Na druhej strane mame Filipa Mentela (brankar) a Weissa ml. (utok)..Prvy menovany je po zraneni takze bol len na lavicke inak je jednotka a Weiss sa dneska blysol golom z priame kopu..V obidvoch zapasoch bol najlepsi na ihrisku vyhlaseny Weiss..Cize mozme byt radi ze mame aspon takychto talentov..Snad to vsetci traja dotiahnu do A-cka..Drzim vsetkym palce a gratulujem CITY..
To ze to povazujes za uspech je len take umele utesovanie sameho seba v Londyne urcite nie su tymto "uspechom" az tak nadseny ked ako pises sa tam dostali takmer po polstoroci. Tam sa jednoznacne ocakavalo vitazstvo a hlavne proti priemernemu muzstvu citizens. Uz vam ostava realna moznost len na jednu trofej a to LM aj ked stoffo,avs.roy, halinka asi budu proti tam to bude tazke Liverpool velmi tvrdy orech ale ved ty velmi dobre vies o com vravim uz dvakrat ste na nich stroskotali.

Lenze to neni PL ale Youth Cup marek!! A v tomto citizens rozhodne neni priemerny klub..a neviem co sem tahate veci co nepatria do F.A Youth Cupu..V kazdom pripade Liverpool porazime..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyNe máj 18, 2008 11:46 am

Finale FA Cupu

Cardiff City - Portsmouth FC 0:1

gol: 34. N. Kanu

Tak vcera borci Harryho Redknappa zodvihli najcennejsiu anglicku trofej, ktoru klub Portsmouth FC vyhral prvy krat od roku 1939. Vitazny a jediny gol strelil Nwanko Kanu. Mimochodom je to jediny hrac, ktory sa moze pysit vitazstvom v Lige Majstrov (Ajax), Pohar UEFA (Ajax), Premier League (Arsenal), FA Cup (Arsenal, Portsmouth) a Olympijskym zlatom (kapitan Nigerie). Gratulujem Harrymu, jemu som to prial, ved v Portsmouthe urobil malu revoluciu a na malu utechu si mozem povedat, ze aj ked nezasluzene, tak sme teda vypadli s celkovym vitazom.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyNe máj 18, 2008 12:06 pm

avs.roy napísal:
Finale FA Cupu

Cardiff City - Portsmouth FC 0:1

gol: 34. N. Kanu

Tak vcera borci Harryho Redknappa zodvihli najcennejsiu anglicku trofej, ktoru klub Portsmouth FC vyhral prvy krat od roku 1939. Vitazny a jediny gol strelil Nwanko Kanu. Mimochodom je to jediny hrac, ktory sa moze pysit vitazstvom v Lige Majstrov (Ajax), Pohar UEFA (Ajax), Premier League (Arsenal), FA Cup (Arsenal, Portsmouth) a Olympijskym zlatom (kapitan Nigerie). Gratulujem Harrymu, jemu som to prial, ved v Portsmouthe urobil malu revoluciu a na malu utechu si mozem povedat, ze aj ked nezasluzene, tak sme teda vypadli s celkovym vitazom.

no a to aj vdaka 4 byvalim hracom arsenalu :-), lauren, campbell, kanu a diarra
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptySo január 24, 2009 11:23 pm

Hartlepool U. 0 - 2 West Ham U.
Chelsea 3 - 1 Ipswich T.
Doncaster R. 0 - 0 Aston Villa
Hull C. 2 - 0 Millwall
Kettering 2 - 4 Fulham
Portsmouth 0 - 2 Swansea C.
Sheffield U. 2 - 1 Charlton Athletic
Sunderland 0 - 0 Blackburn R.
Torquay U. 0 - 1 Coventry C.
Watford 4 - 3 Crystal Palace
WBA 2 - 2 Burnley
Wolverham. 1 - 2 Middlesbrough
Manchester U. 2 - 1 Tottenham H.

Moj sen sa nesplnil Sad Millwall nepostupil
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt február 05, 2009 6:26 pm

evertonians to dokazali v zapase plnom euforie a nasadenia, vyborny zapas, ktoremu bolo od zaciatku sudena radost na goodison parku, uzasny zapas odohral cely tim evertonu - obrana na cele s jagielkom, v zalohe nie len dobre rozdaval prihravky arteta ale aj ziskal vela lopt a casto siel do sklzu, cahill to ma na hrote tazke ale je to bojovnik, pefektne vysli striedania - rodwell, van der meyde a gosling sa tiez vyznamnou ulohou podpisali pod vitazstvo, aj ked sa nasadenie tychto hracov javilo prinajmensom ako riziko .. ako manazer je moyes snad vo vsetkych vlastnostiach presny opak beniteza, cize spravny chlapik .. v dalsom kole opat proti villans a zimomriavky mi naskakuju hned ako si spomeniem na ich posledny spolocny zapas - ten snad odstartoval seriu stastnych vyhier v birminghame a everton po nom zacal hrat futbal aky sa od nich vzdy caka a to je len na najvyssej urovni, tento-krat nepochybujem o tom, ze ich zastavia
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt február 05, 2009 7:36 pm

co viac si pool mohol zelat...opakovany zapas, predlzenie, zraneny gerrard a prehra...pecka
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt február 05, 2009 8:27 pm

cuban napísal:
co viac si pool mohol zelat...opakovany zapas, predlzenie, zraneny gerrard a prehra...pecka

nj inak ako dopadol ten súd asi kaucia a hotovo že?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt február 05, 2009 8:56 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
co viac si pool mohol zelat...opakovany zapas, predlzenie, zraneny gerrard a prehra...pecka

nj inak ako dopadol ten súd asi kaucia a hotovo že?

sud este len bude...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyŠt február 05, 2009 9:27 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
co viac si pool mohol zelat...opakovany zapas, predlzenie, zraneny gerrard a prehra...pecka

nj inak ako dopadol ten súd asi kaucia a hotovo že?

sud este len bude...
a nemal byť náhodou koncom januára?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyUt február 17, 2009 1:40 pm

5. Kolo FA cupu
14.02. Swansea City - Fulham FC 1:1
14.02. Blackburn - Coventry City 2:2
14.02. Sheff. Utd - Hull City 1:1
14.02. West Ham United - M'brough 1:1
14.02. Watford FC - Chelsea FC 1:3
15.02. Everton FC - Aston Villa 3:1
15.02. Derby County - Man. Utd 1:4

4. Kolo - dohravka
16.02. Arsenal FC - Cardiff City 4:0

tak zo zapasov ktore som videl...chelsea nakoniec vydrela vitazstvo ale nepresvedcila...uzasny zapas v goodison parku...fakt krasa...a arsenal vcera zdemoloval cardiff...konecne dobry vykon a o Eduardovi asi viete vsetci...prvy zapas po zraneni a da dva goly...top man!!!

Arsenal sa v 5. kole stretne s Burnley a tu je rozlosovanie stvrtfinale...

Blackburn Rovers/Coventry City - Chelsea,
Swansea City/Fulham - Manchester United,
Arsenal/Burnley - Sheffield United/Hull City,
Everton - West Ham United/Middlesbrough.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyUt február 17, 2009 3:18 pm

cuban napísal:
5. Kolo FA cupu
14.02. Swansea City - Fulham FC 1:1
14.02. Blackburn - Coventry City 2:2
14.02. Sheff. Utd - Hull City 1:1
14.02. West Ham United - M'brough 1:1
14.02. Watford FC - Chelsea FC 1:3
15.02. Everton FC - Aston Villa 3:1
15.02. Derby County - Man. Utd 1:4

4. Kolo - dohravka
16.02. Arsenal FC - Cardiff City 4:0

tak zo zapasov ktore som videl...chelsea nakoniec vydrela vitazstvo ale nepresvedcila...uzasny zapas v goodison parku...fakt krasa...a arsenal vcera zdemoloval cardiff...konecne dobry vykon a o Eduardovi asi viete vsetci...prvy zapas po zraneni a da dva goly...top man!!!

Arsenal sa v 5. kole stretne s Burnley a tu je rozlosovanie stvrtfinale...

Blackburn Rovers/Coventry City - Chelsea,
Swansea City/Fulham - Manchester United,
Arsenal/Burnley - Sheffield United/Hull City,
Everton - West Ham United/Middlesbrough.

Chelsea tlacila cely zapas, dostali jeden gol z off-sidu a uz je to pre vsetkych hned drama.. vedel som ze to otocia a vyhrali zasluzene. V goodison parku bolo dobrych tak 20-30 minut.. Inak nuda. Arsenal a jeho ocakavane vitazstvo. Co k tomu dodat?
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptyUt február 17, 2009 3:30 pm

zapas na goodison parku bol jedna velka parada.. aj ked od villans som cakal viac, od nich ma presvedcili jedine petrov a milner, ale vykon celeho timu evertonu vsetko zatienil, cahill tradicne ako bojovnik, prekvapil anichebe, v zalohe zahral fantasticky arteta, vynikaju jeho defenzivne schopnosti, vyborne sa ukazal gosling ale hlavne rodwell, obrana uz klasicky takmer bezchybna .. aj manU som jednym ockom pozrel, pousmial som sa nad ronaldom, videl som ho skazit kvantum prihravok, akcii a priamych kopov ale hlavne ze dal gol.. no a toto bol zrejme nas najlepsi zapas tejto sezony, konecne dobry pohyb, suhra a nebezpecna kombinacia, vidno bol kontrast medzi bendtnerom a eduardom, nick zahodil takmer vsetko co sa dalo, dudu takmer stopercentny, potom ho vystriedal persie a na tych par minut bol najvacsim panom na ihrisku on, inak samozrejme obrana aj ked nemala vela praca zahrala solidne tak ako aj cela zaloha, teda snad len song nedostal zrovna sancu vyniknut a aj pri ojedinelejsich vypadoch cardiffu nebol v tom braneni taky ako by som si predstavoval
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptySt február 18, 2009 12:07 am

Bergie6 napísal:
zapas na goodison parku bol jedna velka parada.. aj ked od villans som cakal viac, od nich ma presvedcili jedine petrov a milner, ale vykon celeho timu evertonu vsetko zatienil, cahill tradicne ako bojovnik, prekvapil anichebe, v zalohe zahral fantasticky arteta, vynikaju jeho defenzivne schopnosti, vyborne sa ukazal gosling ale hlavne rodwell, obrana uz klasicky takmer bezchybna .. aj manU som jednym ockom pozrel, pousmial som sa nad ronaldom, videl som ho skazit kvantum prihravok, akcii a priamych kopov ale hlavne ze dal gol.. no a toto bol zrejme nas najlepsi zapas tejto sezony, konecne dobry pohyb, suhra a nebezpecna kombinacia, vidno bol kontrast medzi bendtnerom a eduardom, nick zahodil takmer vsetko co sa dalo, dudu takmer stopercentny, potom ho vystriedal persie a na tych par minut bol najvacsim panom na ihrisku on, inak samozrejme obrana aj ked nemala vela praca zahrala solidne tak ako aj cela zaloha, teda snad len song nedostal zrovna sancu vyniknut a aj pri ojedinelejsich vypadoch cardiffu nebol v tom braneni taky ako by som si predstavoval

HH ano Very Happy ten bendtner fakt zahodil vsetko co sa len dalo. Strasne poleno a za niektore zakroky by mal dostat aj 3 cervene!! Uplny magor cely bendtner
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptySt február 18, 2009 12:20 am

Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
zapas na goodison parku bol jedna velka parada.. aj ked od villans som cakal viac, od nich ma presvedcili jedine petrov a milner, ale vykon celeho timu evertonu vsetko zatienil, cahill tradicne ako bojovnik, prekvapil anichebe, v zalohe zahral fantasticky arteta, vynikaju jeho defenzivne schopnosti, vyborne sa ukazal gosling ale hlavne rodwell, obrana uz klasicky takmer bezchybna .. aj manU som jednym ockom pozrel, pousmial som sa nad ronaldom, videl som ho skazit kvantum prihravok, akcii a priamych kopov ale hlavne ze dal gol.. no a toto bol zrejme nas najlepsi zapas tejto sezony, konecne dobry pohyb, suhra a nebezpecna kombinacia, vidno bol kontrast medzi bendtnerom a eduardom, nick zahodil takmer vsetko co sa dalo, dudu takmer stopercentny, potom ho vystriedal persie a na tych par minut bol najvacsim panom na ihrisku on, inak samozrejme obrana aj ked nemala vela praca zahrala solidne tak ako aj cela zaloha, teda snad len song nedostal zrovna sancu vyniknut a aj pri ojedinelejsich vypadoch cardiffu nebol v tom braneni taky ako by som si predstavoval

HH ano Very Happy ten bendtner fakt zahodil vsetko co sa len dalo. Strasne poleno a za niektore zakroky by mal dostat aj 3 cervene!! Uplny magor cely bendtner

takto prosim ta nabuduce nehovor o jednom z mojich najoblubenejsich hracov v drese AFC
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 EmptySt február 18, 2009 3:07 am

Bergie6 napísal:
Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
zapas na goodison parku bol jedna velka parada.. aj ked od villans som cakal viac, od nich ma presvedcili jedine petrov a milner, ale vykon celeho timu evertonu vsetko zatienil, cahill tradicne ako bojovnik, prekvapil anichebe, v zalohe zahral fantasticky arteta, vynikaju jeho defenzivne schopnosti, vyborne sa ukazal gosling ale hlavne rodwell, obrana uz klasicky takmer bezchybna .. aj manU som jednym ockom pozrel, pousmial som sa nad ronaldom, videl som ho skazit kvantum prihravok, akcii a priamych kopov ale hlavne ze dal gol.. no a toto bol zrejme nas najlepsi zapas tejto sezony, konecne dobry pohyb, suhra a nebezpecna kombinacia, vidno bol kontrast medzi bendtnerom a eduardom, nick zahodil takmer vsetko co sa dalo, dudu takmer stopercentny, potom ho vystriedal persie a na tych par minut bol najvacsim panom na ihrisku on, inak samozrejme obrana aj ked nemala vela praca zahrala solidne tak ako aj cela zaloha, teda snad len song nedostal zrovna sancu vyniknut a aj pri ojedinelejsich vypadoch cardiffu nebol v tom braneni taky ako by som si predstavoval

HH ano Very Happy ten bendtner fakt zahodil vsetko co sa len dalo. Strasne poleno a za niektore zakroky by mal dostat aj 3 cervene!! Uplny magor cely bendtner

takto prosim ta nabuduce nehovor o jednom z mojich najoblubenejsich hracov v drese AFC

A co ako?? prides sem a zbijes ma alebo co?? vy hovorite na franka a ja snad mozem na bendtnera.. je to uplny idiot a smatlak.. jeho fauly za ktore nedostane ani nepomenutie maju byt na cervenu.. a nehovorim radsej o tom jak netrafit prazdnu branu :-D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FA cup - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FA cup   FA cup - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
FA cup
Návrat hore 
Strana 6 z 7Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: