world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Rozlosovanie ANC

Goto down 
+5
jarci
Sigi
Antonio
Lacoste
cuban
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 EmptyPo február 04, 2008 9:31 pm

taka otazka bokom...co nema arsenal najlepsie?? Rolling Eyes inak ten kingston to je fantasticky hrac a agogo je dravec Wink essien zahral tiez fajnovo
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 EmptyPo február 04, 2008 10:24 pm

Tarzan napísal:
taka otazka bokom...co nema arsenal najlepsie?? Rolling Eyes inak ten kingston to je fantasticky hrac a agogo je dravec Wink essien zahral tiez fajnovo

Essien hral tiez fajnovo??? lol! To snad nemyslis vazne..Tvoja nenavist k Londynskym klubom zacina hovorit sama..Essien bol najlepsi hrac na ihrisku..A samozrejme Agogo
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 EmptyPo február 04, 2008 10:41 pm

Tarzan napísal:
taka otazka bokom...co nema arsenal najlepsie?? Rolling Eyes inak ten kingston to je fantasticky hrac a agogo je dravec Wink essien zahral tiez fajnovo

agogo sa mi tiez velmi pacil...len obcas mu uplne uleti prvy dotyk..videl som ho to uz spravit viac krat...no a taka odpoved bokom...arsenal ma fakt najlepsi travnik v epl...ja som len reagoval na lamparda...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 EmptyUt február 05, 2008 1:55 am

lampard napísal:
Tarzan napísal:
taka otazka bokom...co nema arsenal najlepsie?? Rolling Eyes inak ten kingston to je fantasticky hrac a agogo je dravec Wink essien zahral tiez fajnovo

Essien hral tiez fajnovo??? lol! To snad nemyslis vazne..Tvoja nenavist k Londynskym klubom zacina hovorit sama..Essien bol najlepsi hrac na ihrisku..A samozrejme Agogo

hej hej hej...som zaprdeny smradlavy fanda av ktory nevie poriadne ocenit hraca londynskeho klubu...ja viem Rolling Eyes ...aj tak bol lepsi kingston Razz
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 EmptyŠt február 07, 2008 11:26 pm

Kamerun - Ghana 1:0 (0:0)
Gól: 71. Nkong
ČK:90.+1 Bikey (Kamerun)

Myslim ze dobry zapas zo smutnym koncom pre Ghanu..Hrala dobre a myslim ze tobol vyrovnany zapas..Smile Skoda no, prial som to Ghane uz len kvoli Essienovi a Agogovy ktory boli zase najlepsimi na ihrisku..Smile Som zvedavy na IC : Egypt...Bude asi dobry match a prajem postup IC kedze nemam rad Egypt..Very Happy Inak by ma zaujimalo co urobil Bikey na konci..Absolutne nepochopitelna vec..Taku vec som este v zivote nevidel..Ale boh vie co sa tam odohralo..Videl som ze tam niekto nieco povedal a vsetci co tam osetrovali uz teraz neviem koho sa postavili ako keby na stadione bomba buchla..A v tom ho Bikey odstrcil..Smile Inak neviete ci sa dava za to trest, zeby nemohol nastupit vo finale??
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 EmptyPo február 11, 2008 10:20 am

tak a víťaz je tu

egypt : kamerum
1:0

takže faraóni pekne-krásne obhájili titul...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie ANC   Rozlosovanie ANC - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Rozlosovanie ANC
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ANC-
Prejdi na: