world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 All Star

Goto down 
+5
jarci
samo
cuban
Antonio
Sigi
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyPi január 11, 2008 11:23 pm

hrali ste niekedy futbal na vyssej urovni ako okres??? ked ano tak urcite viete ze prave ti 2-3 hraci robia muzstvo a ze ked mas v pohode psychiku tak mas aj skvele vykony skus hrat s depresiami a ako zahras...u nas sa bez Matta ani nepohneme za polku proste potrebujeme niekoho kto nam robi akcie na kom je postavena cela hra...u cechov je to rosicky s kollerom...ked koller vyhrava hlavickove suboje a sklepava na ostatnych tak hraju super ale akonahle sa prestane darit kollerovi alebo rosickemu cesi su ovela slabsi...a teraz si zober nasu reprezentaciu tu nema kto tahat mozno sem tam vittek a kde je?? nikde...vo svedsku maju ibrahimovica a ljunberga ostatny brania a prihravaju im...a keby do toho presova prestupil larsson tak by ho vyniesol aj do uefa v tejto nasej nelige staci aj jeden dobry hrac a muzstvo robi divy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 2:15 am

Tarzan: to je podla mna hlupost...tym urcite nerobia 2-3 hraci...niekto moze byt pre tym klucovy to hej...ale tym nerobi...kazdy sa da bud nahradit alebo sa potom spravi zmena v rozostaveni a taktike aby sa tym prisposobil danej situacii...futbal som sice na vyssej urovni ako okres nehral ale v tomto pravdu nemas.

avs.roy...ano moj a tvoj nazor...je to logicke...keby si vybral dvoch najvacsich futbalovych odbornikov...urcite by nevybrali rovnake zostavy...

vsetkym: nechcem byt ziadny gestapak...sem tam daka nadavka nic sa nestane...ale toto...troska sa zamyslite...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 12:01 pm

no dobre takze vysledok tejto diskusie je ze kaka je ten najneuveritelnejsi hrac a ostatny su v porovnani s nim nic a potrebuje ho kazda all star...ok...a taktika sa prisposobuje tym najlepsim hracom...je somarina pri tottim hrat vysoke lopty alebo kozakovi do behu...v petrzalke to mas najjasnejsie tam makaju na kozaka kt vytvara sance...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptySo január 12, 2008 12:10 pm

Tarzan napísal:
no dobre takze vysledok tejto diskusie je ze kaka je ten najneuveritelnejsi hrac a ostatny su v porovnani s nim nic a potrebuje ho kazda all star...ok...a taktika sa prisposobuje tym najlepsim hracom...je somarina pri tottim hrat vysoke lopty alebo kozakovi do behu...v petrzalke to mas najjasnejsie tam makaju na kozaka kt vytvara sance...

no kaka nie nevyhnutne...zase..zalezi to aj od rozostavenia a sposobu futbalu aky chces hrat...napr. za snejdera alebo robinha by som ja vsak uprednostnil kaku...to je len moj nazor...ty si trener :-) a ty si zodpovedny za svoj all-star...my sa k nemu len vyjadrujeme

a to s tou prisposobujucou sa taktikou som myslel prave naopak...napriklad dajme tomu ze cesi hraju 4-5-1...to je priklad...maju kollera na hrote ktory to tam rozbija a doplna ho nejaky dalsi ofenzivny hrac...podla teba robi koller mozno este s niekym cesky tym...lenze ked sa koller zrani a lokvenc je napriklad tiez zraneny nemozu hrat cesi 4-5-1 lebo na to nemaju typovo vhodnych hracov...tak zmenia rozostavenie a v klude mozu vyhrat aj bez neho alebo bez rosickeho napr. takto som to myslel
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyNe január 13, 2008 6:13 pm

NEPOCHOPIL SI MA???? ved som to tam napisal ze sa PRISPOSOBUJE najlepsim hracom...a to je jasne ze ked nehra koller tak to nemozu nakopavat...inak Lokvec uz myslim nereprezentuje
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyNe február 10, 2008 12:13 pm

Goalkeeper: Cech
Right Back: Sagna
Central Defender: Toure, Ferdinand
Left Back: Clichy
Right Midfielder: Hleb
Defensive Midfielder: Flamini
Central Midfielder: Fabregas
Left Midfielder: Arteta/Milner
Attacking Midfielder: Cahill
Supporting Striker: Van Persie/Huntelaar/Rooney
Central Forward: Adebayor/Drogba
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyNe február 10, 2008 2:22 pm

Bergie6 napísal:
Goalkeeper: Cech
Right Back: Sagna
Central Defender: Toure, Ferdinand
Left Back: Clichy
Right Midfielder: Hleb
Defensive Midfielder: Flamini
Central Midfielder: Fabregas
Left Midfielder: Arteta/Milner
Attacking Midfielder: Cahill
Supporting Striker: Van Persie/Huntelaar/Rooney
Central Forward: Adebayor/Drogba

Ani som nepredpokladal,ze by som tu nasiel nieco ine, ako polovicku zostavy Arsenalu... Arteta nie je lavy zaloznik, a ked uz sme pri tomto poste, nechapem ako si mohol vynechat jedneho z najlepsich lavych zaloznikov v historii futbalu - Ryana Giggsa...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyNe február 10, 2008 2:29 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
Goalkeeper: Cech
Right Back: Sagna
Central Defender: Toure, Ferdinand
Left Back: Clichy
Right Midfielder: Hleb
Defensive Midfielder: Flamini
Central Midfielder: Fabregas
Left Midfielder: Arteta/Milner
Attacking Midfielder: Cahill
Supporting Striker: Van Persie/Huntelaar/Rooney
Central Forward: Adebayor/Drogba

Ani som nepredpokladal,ze by som tu nasiel nieco ine, ako polovicku zostavy Arsenalu... Arteta nie je lavy zaloznik, a ked uz sme pri tomto poste, nechapem ako si mohol vynechat jedneho z najlepsich lavych zaloznikov v historii futbalu - Ryana Giggsa...

no vies je jedno z akeho tymu su ty hraci ked su dobry...a ja keby som si mal vybrat teraz tym napriklad do fantasy league...giggs by tam nebol ani omylom,

bergie: ale mohol si niektorych vybrat lepsie...arteta/milner, cahil????
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyNe február 10, 2008 2:36 pm

avs.roy napísal:
Bergie6 napísal:
Goalkeeper: Cech
Right Back: Sagna
Central Defender: Toure, Ferdinand
Left Back: Clichy
Right Midfielder: Hleb
Defensive Midfielder: Flamini
Central Midfielder: Fabregas
Left Midfielder: Arteta/Milner
Attacking Midfielder: Cahill
Supporting Striker: Van Persie/Huntelaar/Rooney
Central Forward: Adebayor/Drogba

Ani som nepredpokladal,ze by som tu nasiel nieco ine, ako polovicku zostavy Arsenalu... Arteta nie je lavy zaloznik, a ked uz sme pri tomto poste, nechapem ako si mohol vynechat jedneho z najlepsich lavych zaloznikov v historii futbalu - Ryana Giggsa...

pozri, ja som najprv fanusik Arsenalu az potom fanusik futbalu a ako kazdi fanusik som do istej miery zaslepeny a tak to aj ma byt Very Happy Arteta bol sice stredny zaloznik ale pravidelne hrava na poste laveho zaloznika kde sa mi paci... preco som asi vynechal ronalda, kaka,... ? lebo su mi nesympaticky

toure - musis uznat ze jeden z najlepsich stoperov, najdes mozno niekolko takych co sa mu vyrovna ale tazko je len niekto lepsi a navyse je to srdciar a fans ho zboznuju
hleb - ok, mohol som vybrat niekoho lepsieho ale vsetci co ma napadli mi nie su zrovna sympaticky
sagna - tiez jeden z najlepsich, patri medzi spicku, podava stale vykony
clichy - konkurenciu mu robi jedine evra ale gael isiel teraz napred
flamini - v sucasnej forme bez konkurencie
cesc - mohol som dat aj gerrarda ci inych, ale cesc je teraz najtvorivejsi stredny zaloznik
van persie - skoda tych zraneni, nemusel som ho tam dat ale je to jeden z mojich oblubencov
adebayor - v PL teraz nie je lepsi utocnik, resp. utocnik v takej forme aku ma on
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyNe február 10, 2008 2:39 pm

cuban napísal:
bergie: ale mohol si niektorych vybrat lepsie...arteta/milner, cahil????

arteta - jeden z najnebezpecnejsich zaloznikov PL, tvorca hry evertonu, cudujem sa ze nehrava za repre
milner - pre mna velky talent, pracant, ktory ma uzasnu strelu
cahill - mohol som dat kaka alebo tottiho ale cahill je najlepsi na svojom poste v PL
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 EmptyPo február 11, 2008 10:16 am

jedného lepšieho ti môžem povedať - terry a svojho času nesta a maldini...lepší po svete nechodili... Razz

toure - musis uznat ze jeden z najlepsich stoperov, najdes mozno niekolko takych co sa mu vyrovna ale tazko je len niekto lepsi a navyse je to srdciar a fans ho zboznuju
Návrat hore Goto down
Sponsored content





All Star - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: All Star   All Star - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
All Star
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: