world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Aktívni futbalisti

Goto down 
+4
jarci
samo
Sigi
cuban
8 posters
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyŠt január 03, 2008 3:41 pm

Takže ak hravate aktivne, koľko? za koho? ako sa vam darí, nejaké väčšie úspechy? pochváľte sa...nech sa páči.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyŠt január 03, 2008 3:54 pm

Tak ja hravam futbal aktivne 6.rok,za Ziar nad Hronom.Za iny klub som este nehral.Hravam stopera alebo defenzivny stred zalohy ale hral som uz aj kridlo a aj kraj obrany.Momentalne sa mi dari dobre dostal som aj kapitansku pasku na ruku len v poslednom case mam problemy s chrbtom.Medzi moje najvacsie uspechy patri vyhra 2.ligy ako mladsi ziaci.A potom uz iba halove turnaje ako v Leviviciach 1.miesto a 2.miesto vo Vrabloch 1.miesto a v Belej 1.miesto(nemozem zabudnut ani na turnaj vo Zvolene kde sme skoncili prvy ze Cuban Very Happy Very Happy ) A moj medzinarodny uspech je 3.miesto na turnaji v Prahe kde sme skoncili 3.(v semifinale sme prehrali 2:1 so Slovanom)...to je asi vsetko.
Návrat hore Goto down
samo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 03.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyŠt január 03, 2008 3:56 pm

oi,takze ako som uz spominal.hravam za POKROK Stara Bystrica(to pokrok sa moc nepouziva Very Happy ) .Hrame III. Ligu-skupinu A starsich ziakov ,kde zimujeme na 1. mieste (vid. tabulku Very Happy )
no a ako som uz spominal,som goalkeeper Very Happy


TABULKA PO JESENNEJ CASTI

1. St.Bystrica..... 14.... 11.... 1.... 2.... 36:14..... 34
2. Rajec............. 14.... 10.... 3.... 1.... 50:9...... 33
3. Rudinská........ 14.... 11.... 0.... 3.... 37:21..... 33
4. Raj. Teplice.... 14.... 10.... 2.... 2.... 44:17.... 32
5. Radoľa........... 14.... 8.... 2.... 4.... 28:16.... 26
6. Turzovka....... 14.... 7.... 2.... 5.... 30:15.... 23
7. Čadca B........ 14.... 7.... 0.... 7.... 29:24.... 21
8. Čierne.......... 14.... 6.... 2.... 6.... 18:21.... 20
9. Staškov............14.... 6.... 1.... 7.... 24:31.... 19
10. Oščadnica....... 14.... 3.... 2.... 9.... 22:37.... 11
11. Rosina............. 14.... 2.... 3.... 9.... 12:37.... 9
12. Skalité............ 14.... 3.... 0.... 11.... 15:41.... 9
13. K.Lieskovec...... 14.... 2.... 2.... 10.... 10:38.... 8
14. Raková............ 14.... 1.... 2.... 11.... 10:44.... 5

TURNAJE

vo Frydku mistku tretie miesto(z troch) Very Happy

-zacali sme dobre ale koli mojim chbam sme prvy zapas prehrali Crying or Very sad

Turnaj kdesi v POlsku

-ten sme vyhrali ale ja som cely cas sedel Very Happy

Halovy turnaj v Kysuckom NOvom meste (kvalifikacia na Cadciansky pratex)

Skoncili sme piaty a iba prvi styria postupovali do Pratexu

Mikulassky Halovy turnaj(+umela trava) Krasny nad Kysucou

-skoncili sme siesty aj koli nechuti hracov hrat o piate iesto koli tomu,ze do bojov o prve(alebo tretie miesto,teraz neviem) sme mali postupit my..ten turnaj bola fraska kazdy si tam dosadzoval tim ako sa mu chcelo...
------------------------
a to je tak asi vsetko,tetnto post si budem aktualizovat ked pridu nejake uspechy Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyŠt január 03, 2008 4:06 pm

Ja futbal milujem ale zacal som ho hrat len od leta...a to mam 19 rokov...takze dohram uz len tuto sezonu...hram za Lovču pri ZH, hrame 1. triedu, posledna sutaz...hram stred zalohy,

serie ma ze som nezacal skorej aj ked mam futbal viac v hlave ako v nohach.

Uspechy...len ako spomenul Sigi ten turnaj vo zvolene ale to nebol oficialny ale len ministrantsky...ale bola tam konkurencia z celeho BB kraju.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyŠt január 03, 2008 4:35 pm

ja som hral za vyšnú šebastovú za žiakov poslednú triedu Very Happy ináč za saleziánske futbalové družstvo v prešove som hrával asi 7 rokov, tréningy a turnaje každý rok.tzv. KAMA - v lete na tráve, v zime v telocvični...posledné tri roky boli moje najúspešnejšie...na tráve sme vyhrali tri krát po sebe, čo sa podarilo v celej histórii kamy len nám a teda nám ostal putovný pohár, no čo som naozaj patrične hrdý....za úspech považujem aj víťazstvo celoslovenskej kamy...sme vyhrali na novou dubnicou 1:0 a sme išli na také saleziánske olympijske hry, kde sme však skončili štvrtý z piatich ale bol to vynikajúci zážitok...v halovek kame, na ktorej som sa zúčastnil trikrát, počas tých rokoch, čo sme dominovali na tráve, sme prvý krát vyhrali a potom dva krát prehrali vo finále - takže dá sa povedať, že tiež úspech...na výške som hrával už len rekreačne a teraz bohužiaľ nemám čas, lebo pracujem Sad
ešte post - hrával som striedamo ľavého obrancu alebo ľavého záložníka...prevažne som sa však zameriaval na defenzívne úlohy...
osobne radšej hrávam v telocvični...som tam lepší ako na tráve, takže ma to viac baví Very Happy
tak...to som ja...
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyNe január 06, 2008 9:31 pm

My zaciname pripravu 14.1.2008 co znamena ze tu budem byvat pomenej lebo budem mat trening kazdy den po skole cize domov budem chodit okolo 18:00 ale vzdy si najdem na toto forum cas.
Prvy priatelsky zapas budem hrat 18.1.2008 ale neviem proti komu(ak sa nic nezmeni).O vysledku vas budem samozrejme informovat.
Rad by som si zahral aj proti Cubanovej Lovci. Lovca je od Ziaru vzdialena 2 km takze je ro realne.Kedze cuban hra def.zaloznika a aj ja niekedy hram v zalohe tak by sme mozno mali par subojov,z ktorych by som samozrejme ja vysiel ako vitaz Very Happy Very Happy .
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyNe január 06, 2008 9:55 pm

Sigi napísal:
My zaciname pripravu 14.1.2008 co znamena ze tu budem byvat pomenej lebo budem mat trening kazdy den po skole cize domov budem chodit okolo 18:00 ale vzdy si najdem na toto forum cas.
Prvy priatelsky zapas budem hrat 18.1.2008 ale neviem proti komu(ak sa nic nezmeni).O vysledku vas budem samozrejme informovat.
Rad by som si zahral aj proti Cubanovej Lovci. Lovca je od Ziaru vzdialena 2 km takze je ro realne.Kedze cuban hra def.zaloznika a aj ja niekedy hram v zalohe tak by sme mozno mali par subojov,z ktorych by som samozrejme ja vysiel ako vitaz Very Happy Very Happy .

no aj ja by som si zahral proti tebe...velmi zaujimavy zapas by to bol.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyPo január 07, 2008 3:19 pm

kukam ze vsetko hraci zo stredu...tak ja som hral kraj zalohy bez akejkolvek defenzivy Very Happy...teraz skusam hrat nanovo v rezerve Tamworthu...na Slovensku som hraval v Mocenku a v CFK Nitre obidve 4. liga západ či ako to je
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyPo január 07, 2008 3:21 pm

Tarzan napísal:
kukam ze vsetko hraci zo stredu...tak ja som hral kraj zalohy bez akejkolvek defenzivy Very Happy...teraz skusam hrat nanovo v rezerve Tamworthu...na Slovensku som hraval v Mocenku a v CFK Nitre obidve 4. liga západ či ako to je

a Tamworth hra?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyPo január 07, 2008 3:46 pm

tak si zle čítal Very Happy ja som hral ľavého obráncu, ale väčšinou ľavého záložníka... Smile
Tarzan napísal:
kukam ze vsetko hraci zo stredu...tak ja som hral kraj zalohy bez akejkolvek defenzivy Very Happy...teraz skusam hrat nanovo v rezerve Tamworthu...na Slovensku som hraval v Mocenku a v CFK Nitre obidve 4. liga západ či ako to je
Návrat hore Goto down
Mautinko




Počet príspevkov : 8
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyPo január 07, 2008 6:15 pm

Ja hravam za Lovcu, co je mala dedina pri Ziari nad Hronom. Hráme najnizsiu moznu sutaz 1 triedu.
Hravam pravidelne stopera, no raz som 2 polcas hral aj ofenzivneho zaloznika a vyrobil som penaltu a dal gol, takze v poho. V tabulke sme 2 a na prveho stracame 2 boby. Som taky priemer, ja som so sebou spokojny, nevadi mi ze hram poslednu triedu, ja to berem ako zabavu a odreagovanie.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyPo január 07, 2008 7:13 pm

Mautinko napísal:
Ja hravam za Lovcu, co je mala dedina pri Ziari nad Hronom. Hráme najnizsiu moznu sutaz 1 triedu.
Hravam pravidelne stopera, no raz som 2 polcas hral aj ofenzivneho zaloznika a vyrobil som penaltu a dal gol, takze v poho. V tabulke sme 2 a na prveho stracame 2 boby. Som taky priemer, ja som so sebou spokojny, nevadi mi ze hram poslednu triedu, ja to berem ako zabavu a odreagovanie.

Sak to je jasne..Smile Myslim ze vecsina fotbalistou to tak bere...Smile ci uz zly alebo dobrych:)
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyUt január 08, 2008 3:56 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:

a Tamworth hra?

noo fanusik anglickej ligy kde hra asi tamworth??? nooo?? anglicko to neni len arsenal chelsea

tak tamworth hra Blue Square North... a my B-čko hráme Central Conference Reserve Division
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyUt január 08, 2008 5:47 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:

a Tamworth hra?

noo fanusik anglickej ligy kde hra asi tamworth??? nooo?? anglicko to neni len arsenal chelsea

tak tamworth hra Blue Square North... a my B-čko hráme Central Conference Reserve Division


zase taketo veci po mne nechci :-), poznam premier league, zopar tymov v first division ktore hrali niekedy pl a este niekolko klubov ostatnych
....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptySt január 09, 2008 12:03 am

First division neexistuje ono sa to vola Championship, potom je League One, League Two, Blue Square Premier, potom sa to deli na Blue Square North a South...a take veci ze B-cka hraju samostatnu sutaz vies??? ked nie tak ti to hovorim....inak v Leagure One hraju 2 velmi zname anglicke kluby....vies ktore??? Very Happy Very Happy (oba hrali LM a jeden ju aj vyhral)

a tu sutaz B-cok hra za Chelsea aj Stoch....v Man city mame zaloznika Weisa....brankar Brezovan je vo Swindone a Varga je teraz v Burnley
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptySo január 12, 2008 2:16 pm

Tarzan napísal:
First division neexistuje ono sa to vola Championship, potom je League One, League Two, Blue Square Premier, potom sa to deli na Blue Square North a South...a take veci ze B-cka hraju samostatnu sutaz vies??? ked nie tak ti to hovorim....inak v Leagure One hraju 2 velmi zname anglicke kluby....vies ktore??? Very Happy Very Happy (oba hrali LM a jeden ju aj vyhral)

a tu sutaz B-cok hra za Chelsea aj Stoch....v Man city mame zaloznika Weisa....brankar Brezovan je vo Swindone a Varga je teraz v Burnley

Tarzan nemas lahsiu otazku?? Very Happy Jeden tym ju dokonca vyhral 2x po sebe a to je kedysi slavny Nottingham Forrest. Druhym tymom,ktory si tu chcel "pocut" je Leeds United, ten si zahral semifinale Ligy Majstrov, kde ho vyradil Galatasaray Istanbul po penaltovom rozstrele. anything else? Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptySo január 12, 2008 3:50 pm

Ano Nottingham aj Leeds poznam...Leeds bol este relativne pred nedavnom v premier league nejakych 6 rokov dozadu :-) , mali vtedy pomerne velke ambicie zacinali tam karieru tam rozbiehali taky kewell alebo robinson...potom myslim skrachovali alebo nieco take a islo to dole vodou
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptySo január 12, 2008 6:31 pm

cuban napísal:
Ano Nottingham aj Leeds poznam...Leeds bol este relativne pred nedavnom v premier league nejakych 6 rokov dozadu :-) , mali vtedy pomerne velke ambicie zacinali tam karieru tam rozbiehali taky kewell alebo robinson...potom myslim skrachovali alebo nieco take a islo to dole vodou

kedysi to bolo skvele muzstvo, vazne skvele... Nielen Robinson a Kewell, ale aj Mark Viduka, Rio Ferdinand, Alan Smith, isty cas Robbie Fowler... David O'Leary premrhal obrovske mnozstvo penazi a klub sa dostal do financnych tazkosti, pretoze v jednej nepodarenej sezone Leeds United nedosiahol europske umiestnenie, odisli sponzori, ziadne prijmy od Uefa, plus machinacie s vyplacanim agentov pri transferoch (obrovske straty pre klub) a tak klub bol skoro vyhlaseny na konkurzne riadenie a na jeho zachranu musel predat vsetky svoje najvacsie hviezdy. Kupil ho Ken Bates (ten co predal Abramovicovi Chelsea).
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyNe január 13, 2008 6:09 pm

Nottingham Forrest...opat stavaju silne muzstvo su dost mlady takze by mohli postupit aspon do champ....jeden znami ma bratranca a on hra za Nottingham Forrest Agogo...a hram tam Neil Lennon byvali hrac celticu..
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyNe január 13, 2008 7:27 pm

Tarzan napísal:
Nottingham Forrest...opat stavaju silne muzstvo su dost mlady takze by mohli postupit aspon do champ....jeden znami ma bratranca a on hra za Nottingham Forrest Agogo...a hram tam Neil Lennon byvali hrac celticu..

tak Tarzan vcera bezgolova remizka na ihrisku Spartanov v FA Trophy?? nic moc teda...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyNe január 13, 2008 11:56 pm

hmmm neviem ani som nesiel na zapas AV hrala doma a nie som profesional tak nemam nutnost chodit na kazdy zapas...a inak moc to neriesim a snazim sa zdrhnut z potapajucej sa lode... Very Happy aj ked nizsie sutaze...chcem hravat
Návrat hore Goto down
samo




Počet príspevkov : 19
Registration date : 03.01.2008

Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti EmptyUt január 22, 2008 5:38 pm

sewas ako? dlho som tu nebol Very Happy

13.1. 2008 sme hrali kvalifikaciu v KNM a finalovy turnaj v pratexe

boli dve skupiny,my sme dostali z nasho pohladu asi tu lahsiu...postupili sme z druheho miesta takze 13.3. cestujeme do cadce na FINALE do pratexu cheers cheers
konecne Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Aktívni futbalisti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aktívni futbalisti   Aktívni futbalisti Empty

Návrat hore Goto down
 
Aktívni futbalisti
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Vy ako futbalisti-
Prejdi na: