world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Najlepší útočník súčastnosti

Goto down 
+6
Tarzan
avs.roy
Canary
Sigi
jarci
cuban
10 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:12 pm

No Canary v jednom svojom prispevku napisal ze Drogba je najlepsi utocnik na svete. Co samozrejme nie je pravda...

dohodnime sa tak ze to budeme brat za poslednych 6-7 rokov, takze kto?

Podla mna to je jednoznacne Thierry Henry.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:15 pm

ono, pozri cuban, je ťažké vypichnúť jedného...každý hodnotí podľa klubu,ktorý mám rád...pre mňa určite miro klose Smile ja by som dal tak prvú päťku, keďže tých hráčov je fakt mnoho, čo sú naozaj špička...takže ak to nebude vediť moja päťka útočníkov:

1.klose (skreslené osobnými sympatiami)
2.henry
3.drogba
4.ševčenko (ak to teda berieme za posledné 6-7 rokov)
5. a teraz neviem - buď rooney, ruud alebo inzaghi (má rekord v pohároch UEFA) - tu sa naozaj neviem rozhodnúť No
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:21 pm

jarci napísal:
ono, pozri cuban, je ťažké vypichnúť jedného...každý hodnotí podľa klubu,ktorý mám rád...pre mňa určite miro klose Smile ja by som dal tak prvú päťku, keďže tých hráčov je fakt mnoho, čo sú naozaj špička...takže ak to nebude vediť moja päťka útočníkov:

1.klose (skreslené osobnými sympatiami)
2.henry
3.drogba
4.ševčenko (ak to teda berieme za posledné 6-7 rokov)
5. a teraz neviem - buď rooney, ruud alebo inzaghi (má rekord v pohároch UEFA) - tu sa naozaj neviem rozhodnúť No

no v klude mozes povedat aj viacerych ako si to spravil...ale skusme vybrat jedneho, mozno sa dakym zazrakom zhodneme...klose tam nema co robit, ostatny do tej spicky urcite patria...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:36 pm

Ak ratame poslednych 6-7 rokov tak nemozme zabudnut ani na Ronalda.Ked hraval za Inter bol jednoducho nezastavitelny.Potom prisli zranenia a tlak medii a vykony sli dolu.Ale stale je to najlepsi strelec MS.Podla mna v prvej trojke musi byt.
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:39 pm

Drogba, Ronaldo, Inzaghi, Nistelrooy, Raul, Henry, Shevchenho
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:45 pm

Canary napísal:
Drogba, Ronaldo, Inzaghi, Nistelrooy, Raul, Henry, Shevchenho

to je poradie?, troska zdvôdni prosim
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:50 pm

Nie, to nie je poradie nechcem sa tu totizto s nikym hadat. Proste, toto su podla mna najlepsi utocnici za posledne roky. Pri nich proste nie je o com, svoje umenie uz tolkokrat dokazali. A na Raula ste trochu pozabudli, je to uzasny utocnik Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 3:55 pm

Canary napísal:
Nie, to nie je poradie nechcem sa tu totizto s nikym hadat. Proste, toto su podla mna najlepsi utocnici za posledne roky. Pri nich proste nie je o com, svoje umenie uz tolkokrat dokazali. A na Raula ste trochu pozabudli, je to uzasny utocnik Wink

preco by si sa mal s niekym hadat? proste sa o tom normalne porozpravame, sme v topicu najlepsi utocnik sucastnosti

Pre mna to je Thierry Henry, v Arsenale daval az do minulej sezony ktoru skoro celu premarodil 25 golov za sezonu, jeho rychlost, technicka vyspelost, uzasne zakoncovanie ho robia jednym z najlepsich hracov vobec. Dokaze dat gol uplne z nicoho, hlavou, z blizska, spoza sestnatsky dokonca a to aj doslova chrbtom k brane...je proste najlepsi.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 4:26 pm

ech, ja som zabudol na raúla......

ok - takže môj naj útočník za 6-7 rokov....

jednoznačne RONALDO

v barce keď hral a za inter...cuban - henry nikdy nedal také góly ako on keď bol vo forme....ronaldo bol rýchly, techniku mal podľa mňa lepšiu ako henry a bol to strelec par excellence....ak klose nemá čo robiť v päťke, tak musíš aj ty porozmýšľať nad henrym Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 03, 2008 8:57 pm

jarci napísal:
ech, ja som zabudol na raúla......

ok - takže môj naj útočník za 6-7 rokov....

jednoznačne RONALDO

v barce keď hral a za inter...cuban - henry nikdy nedal také góly ako on keď bol vo forme....ronaldo bol rýchly, techniku mal podľa mňa lepšiu ako henry a bol to strelec par excellence....ak klose nemá čo robiť v päťke, tak musíš aj ty porozmýšľať nad henrym Wink

no prave pre to ze berieme tych 6-7 rokov by som ronalda ako uplnu spicku nevidel, vynimocny hrac to suhlasim...ale to obdobie ktore ospevujete trvalo s prestavkami maximalne rok a pol mozno dva.

Henry dal podla mna velmi vela krasnych golov...krajsich ako ronaldo, rovnako ma aj techniku minimalne taku dobru ako on.

Miro Klose je europsky priemer, to si musis priznat. Henry svetova extratrieda
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyUt január 08, 2008 8:42 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
ech, ja som zabudol na raúla......

ok - takže môj naj útočník za 6-7 rokov....

jednoznačne RONALDO

v barce keď hral a za inter...cuban - henry nikdy nedal také góly ako on keď bol vo forme....ronaldo bol rýchly, techniku mal podľa mňa lepšiu ako henry a bol to strelec par excellence....ak klose nemá čo robiť v päťke, tak musíš aj ty porozmýšľať nad henrym Wink

no prave pre to ze berieme tych 6-7 rokov by som ronalda ako uplnu spicku nevidel, vynimocny hrac to suhlasim...ale to obdobie ktore ospevujete trvalo s prestavkami maximalne rok a pol mozno dva.

Henry dal podla mna velmi vela krasnych golov...krajsich ako ronaldo, rovnako ma aj techniku minimalne taku dobru ako on.

Miro Klose je europsky priemer, to si musis priznat. Henry svetova extratrieda


Podla mna Ronaldo bol lepsi hrac ako Henry.Neviem mozno je to len moj osobny nazor ale keby Ronalda nezastavia tak dosiahne toho 2 krat viac ako Henry.Henry je super hrac ale na Ronalda nema.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyUt január 08, 2008 10:59 pm

Sigi napísal:
cuban napísal:
jarci napísal:
ech, ja som zabudol na raúla......

ok - takže môj naj útočník za 6-7 rokov....

jednoznačne RONALDO

v barce keď hral a za inter...cuban - henry nikdy nedal také góly ako on keď bol vo forme....ronaldo bol rýchly, techniku mal podľa mňa lepšiu ako henry a bol to strelec par excellence....ak klose nemá čo robiť v päťke, tak musíš aj ty porozmýšľať nad henrym Wink

no prave pre to ze berieme tych 6-7 rokov by som ronalda ako uplnu spicku nevidel, vynimocny hrac to suhlasim...ale to obdobie ktore ospevujete trvalo s prestavkami maximalne rok a pol mozno dva.

Henry dal podla mna velmi vela krasnych golov...krajsich ako ronaldo, rovnako ma aj techniku minimalne taku dobru ako on.

Miro Klose je europsky priemer, to si musis priznat. Henry svetova extratrieda


Podla mna Ronaldo bol lepsi hrac ako Henry.Neviem mozno je to len moj osobny nazor ale keby Ronalda nezastavia tak dosiahne toho 2 krat viac ako Henry.Henry je super hrac ale na Ronalda nema.


Keby??? no tak to je strasne silny argument...pozri ronaldo je vynimocny hrac...skvela technika v barce a v minalne - interi bol naozaj nezastavitelny ale ako som povedal kolko? dva roky? to je malo, T. Henry dokazoval svoju extratriedu zapas co zapas 5 rokov v kuse! to nieco znamena

ked nad tym uvazujem....nehrali sice proti sebe ani v uplne rovnakom case ale odhodlam sa na male porovnanie. Rychlost - remiza, Technika - remiza, zakoncovanie - T. Henry, technika strely - T. Henry, tvorivost, prihravky - T. Henry, work rate - T. Henry...

neviem mne to vychadza na thierryho
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 1:06 pm

no cuban, podľa mňa sa mýliš...technika - ech, isto ronaldo Neutral , zakončovanie - remíza (oboch som videl zahadzovať nemožné tongue ), tvorivosť prihrávky?podľa čoho to hodnotíš - niekedy je lepšie nenahrať a ďalšia vec - ronaldo robil s loptou naozaj všetko, absolútne všetko.....

a tiež si nemyslím, že to bolo len dva roky, naozaj cuban - ronaldo je hviezda, aj keby sa len prechádzal po ihrisku, stále je to ronaldo...

[quote="cuban"][quote="Sigi"][quote="cuban"]
jarci napísal:

ked nad tym uvazujem....nehrali sice proti sebe ani v uplne rovnakom case ale odhodlam sa na male porovnanie. Rychlost - remiza, Technika - remiza, zakoncovanie - T. Henry, technika strely - T. Henry, tvorivost, prihravky - T. Henry, work rate - T. Henry...

neviem mne to vychadza na thierryho
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 1:08 pm

[quote="jarci"]no cuban, podľa mňa sa mýliš...technika - ech, isto ronaldo Neutral , zakončovanie - remíza (oboch som videl zahadzovať nemožné tongue ), tvorivosť prihrávky?podľa čoho to hodnotíš - niekedy je lepšie nenahrať a ďalšia vec - ronaldo robil s loptou naozaj všetko, absolútne všetko.....

a tiež si nemyslím, že to bolo len dva roky, naozaj cuban - ronaldo je hviezda, aj keby sa len prechádzal po ihrisku, stále je to ronaldo...

[quote="cuban"][quote="Sigi"]
cuban napísal:
jarci napísal:

ked nad tym uvazujem....nehrali sice proti sebe ani v uplne rovnakom case ale odhodlam sa na male porovnanie. Rychlost - remiza, Technika - remiza, zakoncovanie - T. Henry, technika strely - T. Henry, tvorivost, prihravky - T. Henry, work rate - T. Henry...

neviem mne to vychadza na thierryho

naozaj neviem ako mozes hodnotit tvorivost hraca a jeho prihravky slovami ze niekedy je lepsie nenahrat...a Henry dokaze s loptou tiez velmi vela...minimalne to co ronaldo.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 1:18 pm

prečo to tak nemôžem hodnotiť...tak mi povedz, čo je tvorivosť Wink hihi, ale ok...to som nepovedal dobre No tak odzačiatku: tvorivosť prihrávky - to sa proste pri takých hráčoch nedá porovnať, ako zhodnotíš tvorivosť príhrávky. ak padne gól po "obyčajnej" ale geniálnej kolmici, ale padne gól po nejakej super pätičke, je v tom rozdiel?podľa mňa nie....tvorivosť prihrávky, hmm....ee, sú rovnakí oboja v tomto v mojich očiach, prepáč, v tom ma nepresvedčíš...ale možno o tom vieš viac Smile
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 1:53 pm

naco sa tu hadate, aj tak je najlepsim utocnikom sucasnosti Didier Drogba Wink
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 2:27 pm

jarci napísal:
prečo to tak nemôžem hodnotiť...tak mi povedz, čo je tvorivosť Wink hihi, ale ok...to som nepovedal dobre No tak odzačiatku: tvorivosť prihrávky - to sa proste pri takých hráčoch nedá porovnať, ako zhodnotíš tvorivosť príhrávky. ak padne gól po "obyčajnej" ale geniálnej kolmici, ale padne gól po nejakej super pätičke, je v tom rozdiel?podľa mňa nie....tvorivosť prihrávky, hmm....ee, sú rovnakí oboja v tomto v mojich očiach, prepáč, v tom ma nepresvedčíš...ale možno o tom vieš viac Smile


anglicania maju preto slovo "vision", ide o to ako ten hrac vidi tu hru...to je tvorivost...a henry je v tomto podla mna jednoznacne lepsi ako ronaldo, henry velmi vela golov aj pripravoval...aj preto je podla mna lepsi ako ronaldo.

Drogba? good...but...not good enough aby si mohol povedat ze je lepsi ako henry.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 2:39 pm

A predsa to hovorim Smile I ked si myslim, ze tito dvaja sa velmi nedaju porovnavat, lebo su to uplne ine typy utocnikov.
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 3:42 pm

eh cuban - ok, dajme tomu Smile ale henry nikdy nedokázal to čo ronaldo, čo sa týka prienikov a pod. aspoň nie v takej miere...toto mi veruže nezoberieš, hoci si toho videl viac Razz Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 9:09 pm

jarci napísal:
eh cuban - ok, dajme tomu Smile ale henry nikdy nedokázal to čo ronaldo, čo sa týka prienikov a pod. aspoň nie v takej miere...toto mi veruže nezoberieš, hoci si toho videl viac Razz Wink

tak to ti teda zoberiem...thierry dokazal a dokaze otvorit skoro kazdu obranu...ak nie kazdu...asi si nepamatas jeho goly proti sp*rs, liverpoolu, realu madrid...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 10:38 pm

ale hej, niektoré si pamätám Smile no, asi je to vec sympatií...u mňa v technike vyhráva ronaldo...veru tak Very Happy keď si tak pozriem niekedy doma videá najlepších strelcov za roky a tak pod. ech, no jeho góly sú naozaj lahôdky. v tomto to asi uzavrieme tak, že u mňa ronaldo, u teba henry....je to rébus a vlastne nikto nemá pravdu a každý má pravdu.... pig
Návrat hore Goto down
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptySt január 09, 2008 10:41 pm

a u mna Drogba
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 10, 2008 5:25 pm

Canary napísal:
a u mna Drogba

preco si to myslis?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 10, 2008 11:25 pm

cuban napísal:
Canary napísal:
a u mna Drogba

preco si to myslis?

Cuban, Cuban... Nikto tu predsa netvrdi, ze Henry nie je svetovy utocnik,ale nemohol som si nevsimnut tvoju jednu vetu z jedneho z tvojich prispevkov. Henry podaval skvele vykony 5 rokov zapas co zapas??? ale,ale Cuban... Videl som minimalne 50 zapasov, v ktorych by siel hned striedat, nemat svoje priezvisko na chrbte! A co kvalifikacia na MS 2006 a nedavno skoncena kvalifikacia na Euro 2008? Bolo vela zapasov, v ktorych sa v modrom drese trapil. Izrael ako jedine muzstvo neprehralo ani jeden zapas v kvalifikacii na MS 2006 a Francuzi svojmu postupu vdacili v podstate len tomu,ze Izreal mal menej vitazstiev ako oni. Nemodlili sa nahodou Francuzi v novembri, aby Skotsko doma prehralo s Talianmi?? Nebolo to nahodou Francuzsko, ktore prislo obhajovat do Juznej Korei a Japonska titul majstrov sveta a v zakladnej skupine nedali ANI JEDEN GOL?? Takze kde bol Henry, ked ho vsetci Francuzi najviac potrebovali? V poslednej dobe mal VELMI nepresvedcive a hlavne nevyrovnane vykony. Thierry Henry je "world-class striker", ale nerobme z neho neomylneho "robota"...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti EmptyŠt január 10, 2008 11:47 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
Canary napísal:
a u mna Drogba

preco si to myslis?

Cuban, Cuban... Nikto tu predsa netvrdi, ze Henry nie je svetovy utocnik,ale nemohol som si nevsimnut tvoju jednu vetu z jedneho z tvojich prispevkov. Henry podaval skvele vykony 5 rokov zapas co zapas??? ale,ale Cuban... Videl som minimalne 50 zapasov, v ktorych by siel hned striedat, nemat svoje priezvisko na chrbte! A co kvalifikacia na MS 2006 a nedavno skoncena kvalifikacia na Euro 2008? Bolo vela zapasov, v ktorych sa v modrom drese trapil. Izrael ako jedine muzstvo neprehralo ani jeden zapas v kvalifikacii na MS 2006 a Francuzi svojmu postupu vdacili v podstate len tomu,ze Izreal mal menej vitazstiev ako oni. Nemodlili sa nahodou Francuzi v novembri, aby Skotsko doma prehralo s Talianmi?? Nebolo to nahodou Francuzsko, ktore prislo obhajovat do Juznej Korei a Japonska titul majstrov sveta a v zakladnej skupine nedali ANI JEDEN GOL?? Takze kde bol Henry, ked ho vsetci Francuzi najviac potrebovali? V poslednej dobe mal VELMI nepresvedcive a hlavne nevyrovnane vykony. Thierry Henry je "world-class striker", ale nerobme z neho neomylneho "robota"...

to som nikdy nepovedal - ze je "robot" takisto nemozes brat kazde slovicko doslova a potom ma zanho chytat...za osem rokov v arsenale mal priemer cez 21 golov za sezonu...tu su jeho goly v sezonach od 99 po 07 - 26,22,32,32,39,30,33,12 ten posledny rok odohral ani nie polku sezony...ak toto nie su vyrovnane vykony tak neviem...jasne ze to nebolo zapas co zapas...naozaj nemozete vsetko brat doslova...no a k francuzsku...Henry nie je cela francuzska reprezentacia....stale je najlepsi strelec...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Najlepší útočník súčastnosti Empty
OdoslaťPredmet: Re: Najlepší útočník súčastnosti   Najlepší útočník súčastnosti Empty

Návrat hore Goto down
 
Najlepší útočník súčastnosti
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: