world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Zinedine Zidane

Goto down 
+2
jarci
Canary
6 posters
AutorSpráva
Canary
Admin
Canary


Počet príspevkov : 59
Registration date : 02.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptySt január 02, 2008 10:44 pm

Podla mna je prave Zizou najlepsim futbalistom vobec.Zinedine Zidane 051220_zinedane_zidane.widec
(obrazok z www.msnbc.msn.com)

Mal uzasnu techniku, slusnu rychlost, skvele prihravky a perfektne myslenie. Univerzalny futbalista ktoreho by chcel mat asi kazdy klub. Proste, Zizou bol pre mna vzdy jednickou. Hodil by som aj link na official site ale bohuzial je len po francuzsky alebo spanielsky a neocakavam, ze by niekto tieto reci ovladal Smile
Návrat hore Goto down
http://www.canary.wgz.cz
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyŠt január 03, 2008 10:18 am

ja tie reči neovládam....čo by som dodal k tomu, čo si napísal...bol to génius...nikdy na neho nezabudem...hráč, ktorý vedel všetko a hlavne mal hlavu na futbal - to sa cení...
Návrat hore Goto down
Sigi

Sigi


Počet príspevkov : 52
Age : 32
Registration date : 02.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyŠt január 03, 2008 10:19 am

hlavu mal aj na daco ine....
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyŠt január 03, 2008 11:59 am

na dávanie gólov? Wink ja si pamätám finále MS 1998 - zizou, dva góly hlavou....a potom MS 2006 - t odal tiež peknú "hlavičku", to j epravda... Smile
Návrat hore Goto down
Antonio

Antonio


Počet príspevkov : 12
Registration date : 01.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyŠt január 03, 2008 12:56 pm

Zidan dal asi najkrajsi gol ktory som kedy videl...vsetci asi vedia ktory myslim...vo finale ligy majstrov 2001/02 proti leverkusenu...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyŠt január 03, 2008 1:13 pm

ech, tak to bol teda riadne podarený volej....radosť pozerať..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyŠt január 03, 2008 2:31 pm

Velky hrac ale najvacsi? to je vazne tvrdenie...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyPo január 21, 2008 1:02 pm

Canary napísal:
Podla mna je prave Zizou najlepsim futbalistom vobec.Zinedine Zidane 051220_zinedane_zidane.widec
(obrazok z www.msnbc.msn.com)

Mal uzasnu techniku, slusnu rychlost, skvele prihravky a perfektne myslenie. Univerzalny futbalista ktoreho by chcel mat asi kazdy klub. Proste, Zizou bol pre mna vzdy jednickou. Hodil by som aj link na official site ale bohuzial je len po francuzsky alebo spanielsky a neocakavam, ze by niekto tieto reci ovladal Smile

nemozem ani nechcem hodnotit hracov ako PELE,Eusebio a tak pretoze som ich nikdy nevidel hrat ale z hracov ktorych poznam,teda za nejakych poslednych 15 rokov co futbal sledujem tak by to mal byt jednoznacne ZIDANE,v ktoromkolvek zapase bol jednoducho tahunom zapasu.Velmi sa mi tiez paci ze vedel "kedy dost" a odisiel ako KRAL a vecna legenda /vecna skoda toho nestastneho zaveru/ narozdiel od takeho FIGA ktory bol mozno takmer rovnako dobry ale jeho slava upadla jeho vekom a dnes je v zabudnuti co je na skodu...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane EmptyPo január 21, 2008 1:04 pm

niečo pravdy na tom je....každopádne taký hráč ako zidane, tak to klobúk dolu..máš pravdu, ťažko sa hodnotí hráč, keď sme ho nemali šancu vidieť...ale zidana som videl, našťastie, a k nemu by som dal všetky naj - proste veľký hráč, veľký futbalista...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Zinedine Zidane Empty
OdoslaťPredmet: Re: Zinedine Zidane   Zinedine Zidane Empty

Návrat hore Goto down
 
Zinedine Zidane
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Najlepší hráči všetkých čias-
Prejdi na: