world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Manchester United FC

Goto down 
+7
marek77
Lacoste
Mautinko
Tarzan
cuban
jarci
avs.roy
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorSpráva
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyPo február 25, 2008 8:53 pm

Tarzan napísal:
teraz dalo newcastle dokonca aj gol Very Happy co je od minula uspech lol!

tazko povedat ci si ho vobec zasluzilo dat, ale nech... Bol to dost stastny gol, ked United zahavahal pri "odklideni" lopty z rohoveho kopu. Ten gol tak ci tak nic neriesil, kedze Wayne o minutu neskor krasnym oblucikom k zrdi zvysil na 4:1.
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyPo február 25, 2008 11:56 pm

harewood dal aj tak krajsi Razz
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyUt február 26, 2008 11:44 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
teraz dalo newcastle dokonca aj gol Very Happy co je od minula uspech lol!

tazko povedat ci si ho vobec zasluzilo dat, ale nech... Bol to dost stastny gol, ked United zahavahal pri "odklideni" lopty z rohoveho kopu. Ten gol tak ci tak nic neriesil, kedze Wayne o minutu neskor krasnym oblucikom k zrdi zvysil na 4:1.
co k tomu dodat na zaver???? no uz len tolko<ze este nas caka z tych zapasov vonku jeden tazky z chelseu a potom sa uz mozme tesit na zapas vo wigane kde nam odovzdaju majstrovsku trofej+o tyzden na to potom finale fa cupu a pekne dve trofeje za sedem dni ach jaj aky je to uzasny pocit byt fanusikom takeho velkeho tymu ako je united
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 1:49 am

si v birmighame a fandis united??? noo teba v robote asi nemaju radi Very Happy
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:08 am

Tarzan napísal:
si v birmighame a fandis united??? noo teba v robote asi nemaju radi Very Happy
jasne ale nebudem sa prisposobovat niekomu ked verim niecomu inemu
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:10 am

ja som fandil trnave, ale ked som prisiel na ostrovy a okusil som atmosferu vo Villa Parku moje srdce zacalo plesat a preto mam 4 sezony pernamentku
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:15 am

Tarzan napísal:
ja som fandil trnave, ale ked som prisiel na ostrovy a okusil som atmosferu vo Villa Parku moje srdce zacalo plesat a preto mam 4 sezony pernamentku
odkial si zo slovenska ja som bol dva krat vo villa parku ale ta atmosfera ma nejak neoslnila cakal som od anglicka nieco ine
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:25 am

paprikova republika nove zamky...noo tak nechodis na futbal v spravnej nalade vytvorenej kvalitnou 2 hodinovou pripravou v pube Wink Wink a na Holte End je nalada a atmosfera vzdy
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:27 am

Tarzan napísal:
paprikova republika nove zamky...noo tak nechodis na futbal v spravnej nalade vytvorenej kvalitnou 2 hodinovou pripravou v pube Wink Wink a na Holte End je nalada a atmosfera vzdy
jasne prave na to som sa ta pital niekde v inom fore na tu tribunu
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:37 am

to je tribuna origos fandov Villans
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:39 am

Tarzan napísal:
to je tribuna origos fandov Villans
jasne to som si vsimol
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:40 am

a mojej dredatej malickosti lol!
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:42 am

Tarzan napísal:
a mojej dredatej malickosti lol!
jaj tu fotku mam brat ako tvoj original tak sorry tak teba som si tam nevsimol ja byvam na tiptone a uz som si zvikol na dredatych ako si ty ale ked si fakt taky ako na tej fotke tak by si mal byt uplne iny fanusik trebars zo zulus alebo z arsenalu Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:47 am

metrostars napísal:
Tarzan napísal:
a mojej dredatej malickosti lol!
jaj tu fotku mam brat ako tvoj original tak sorry tak teba som si tam nevsimol ja byvam na tiptone a uz som si zvikol na dredatych ako si ty ale ked si fakt taky ako na tej fotke tak by si mal byt uplne iny fanusik trebars zo zulus alebo z arsenalu Laughing Laughing Laughing Laughing

nic proti vasmu pokecu, ale nezmylili ste si nahodou nazov topicu??
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:49 am

mna si mozes vsimnut aj v tesco dodavke...momentalne som v nej 15-18 hodin denne..a inak ja som trosku tmavsi Razz
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 2:49 am

avs.roy napísal:
metrostars napísal:
Tarzan napísal:
a mojej dredatej malickosti lol!
jaj tu fotku mam brat ako tvoj original tak sorry tak teba som si tam nevsimol ja byvam na tiptone a uz som si zvikol na dredatych ako si ty ale ked si fakt taky ako na tej fotke tak by si mal byt uplne iny fanusik trebars zo zulus alebo z arsenalu Laughing Laughing Laughing Laughing

nic proti vasmu pokecu, ale nezmylili ste si nahodou nazov topicu??

bavime sa o Andersonovom ucese Razz
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptySt február 27, 2008 5:01 am

Tarzan napísal:
mna si mozes vsimnut aj v tesco dodavke...momentalne som v nej 15-18 hodin denne..a inak ja som trosku tmavsi Razz
no to si ta teda nemozem vsimnut lebo v ten cas som ja zavreti v chladnicke a nadavam tam sprostym poliakom cheers cheers cheers
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 3:06 pm

Plánujete už oslavy titulu:D ?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 4:47 pm

Anik51 napísal:
Plánujete už oslavy titulu:D ?

what??? si si ista ze si si nepomylila topic? Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 8:09 pm

cuban napísal:
Anik51 napísal:
Plánujete už oslavy titulu:D ?

what??? si si ista ze si si nepomylila topic? Very Happy

nie, tu otazku polozila chalanovi,ktoreho ma na svojom obrazku, preto sa tak Alonso kyslo tvari! lol!
Návrat hore Goto down
Anik51

Anik51


Počet príspevkov : 115
Age : 33
Location : Liverpool
Registration date : 27.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 8:48 pm

cuban - Nezmýlila. Arsenal to teraz pokašle. Najmä na trafáči môžu čakať minimálne 3-4 gólovú nádielku, s LFC remízu.
avs.roy - Ha ha ha.
Asi najbližšie viac napíšem aby ste nemali blbé reči.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 9:21 pm

Anik51 napísal:
cuban - Nezmýlila. Arsenal to teraz pokašle. Najmä na trafáči môžu čakať minimálne 3-4 gólovú nádielku, s LFC remízu.
avs.roy - Ha ha ha.
Asi najbližšie viac napíšem aby ste nemali blbé reči.

A este nam prezrad, kedy sa uz konecne tvoji oblubenci chystaju porazit niekoho zo superov z Big 4? Po troch rokoch by sa im uz aj patrilo, nemyslis? Ked sa tak pozeram na tvoj vek (nic proti nemu - kazdy mame ten svoj), odhadujem, ze si sa prave vtedy ucila velku nasobilku, ked naposledy LFC porazil ManUtd v PL. A potom, ze kde sa nachadza Looserpool... tragedi...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyŠt február 28, 2008 9:46 pm

Anik51 napísal:
cuban - Nezmýlila. Arsenal to teraz pokašle. Najmä na trafáči môžu čakať minimálne 3-4 gólovú nádielku, s LFC remízu.
avs.roy - Ha ha ha.
Asi najbližšie viac napíšem aby ste nemali blbé reči.

taka vec ako sa nam stala na OT sa stane raz za par rokov...a uprimne ani neverim ze si u nas vybetonujete remizu...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyNe marec 02, 2008 12:35 am

Easy game, that's it... Ocakavane vitazstvo Red Devils na Craven Cottage zariadila pomerne dost pozmenena zostava, naordinovana Alexom. Bez Vidica, Giggsa, Carricka, Andersona, Ronalda a Rooneyho moji chlapci predviedli dobry vykon, predovsetkym v 1.polcase. Krasny a zaroven prvy gol Owena Hargreavesa vo farbach United z priameho kopu nedal Niemimu v brane domacich sancu. Skore polcasu upravil "sviatocny strelec" s nekonecnymi plucami Ji-Sun Park, tentoraz dost netradicne - hlavickou. Po zmene stran United, vedomi si svojho naskoku ako aj utornajsieho clash-u s Lyonom, trochu polavili a tak strelecke pokusy a percenta v drzani lopty na strane domacich zacali trochu stupat. Game-over-goal vsietil paradoxne domaci hrac, ked po centri Johna O'Shea si loptu do vlastnej siete zrazil Davies. To uz vsak na ihrisku boli od 68.minuty R+R a tak Niemi bol opat zamestnany tak, ako v prvom polcase. Povinne 3 body sa vezu na Theatre Of Dreams s o to vacsim potesenim, ze naskok stale prveho Arsenalu sa scvrkol na takpovediac zanedbatelny jeden bodik. Well done guys & keep on goin' like that!
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 EmptyNe marec 02, 2008 9:18 am

avs.roy napísal:
Easy game, that's it... Ocakavane vitazstvo Red Devils na Craven Cottage zariadila pomerne dost pozmenena zostava, naordinovana Alexom. Bez Vidica, Giggsa, Carricka, Andersona, Ronalda a Rooneyho moji chlapci predviedli dobry vykon, predovsetkym v 1.polcase. Krasny a zaroven prvy gol Owena Hargreavesa vo farbach United z priameho kopu nedal Niemimu v brane domacich sancu. Skore polcasu upravil "sviatocny strelec" s nekonecnymi plucami Ji-Sun Park, tentoraz dost netradicne - hlavickou. Po zmene stran United, vedomi si svojho naskoku ako aj utornajsieho clash-u s Lyonom, trochu polavili a tak strelecke pokusy a percenta v drzani lopty na strane domacich zacali trochu stupat. Game-over-goal vsietil paradoxne domaci hrac, ked po centri Johna O'Shea si loptu do vlastnej siete zrazil Davies. To uz vsak na ihrisku boli od 68.minuty R+R a tak Niemi bol opat zamestnany tak, ako v prvom polcase. Povinne 3 body sa vezu na Theatre Of Dreams s o to vacsim potesenim, ze naskok stale prveho Arsenalu sa scvrkol na takpovediac zanedbatelny jeden bodik. Well done guys & keep on goin' like that!
uz,aby bol utorok a s nym aj postup do stvrtfinale ligy majstrom
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Manchester United FC - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Manchester United FC   Manchester United FC - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
Manchester United FC
Návrat hore 
Strana 3 z 9Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC
» Classic United Comebacks

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: