world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Rozlosovanie základných skupín

Goto down 
+11
Anik51
Bergie6
halinka
AMOR414
Tarzan
Mautinko
Sigi
jarci
samo
Canary
cuban
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyPo apríl 07, 2008 12:35 pm

to je pravda...ME vedia stále prekvapiť mužstvami, ktoré sa prebojujú do vyradzovacích bojov a vyššie, aj keď tie národné mužstvá sú v súčasnosti také silné, že tam môže uspieť naozaj každý...zvlášť po roku 2004...gréci...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyPo apríl 07, 2008 11:36 pm

balkanci to maju v mentalite bud uplne vyhoria alebo to niekam dotiahnu...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyUt apríl 08, 2008 9:56 am

viď príklad slovinci kedysi dávnejšie...aj keď to už je taký polobalkán Laughing

Tarzan napísal:
balkanci to maju v mentalite bud uplne vyhoria alebo to niekam dotiahnu...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyUt apríl 08, 2008 3:49 pm

jarci napísal:
viď príklad slovinci kedysi dávnejšie...aj keď to už je taký polobalkán Laughing

Tarzan napísal:
balkanci to maju v mentalite bud uplne vyhoria alebo to niekam dotiahnu...

chorvati su este lepsim prikladom...generacia okolo sukera hrala skveli futbal a mala vysledky...aj teraz by to dotiahli daleko lenze maju velke problemy so zraneniami napr. eduardo
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyUt apríl 08, 2008 4:06 pm

noo, presne...chorváti...vo francúzsku bo šuker aj najlepším strelcom, že? to boli krásne majstrovstvá...som držal vtedy francúzom a...podarilo sa Smile
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptySo máj 17, 2008 9:53 am

Španělsko obhájilo titul mistra světa v kategorii do sedmnácti let. Ve finále hráči z Pyrenejského poloostrova porazili Francii 4:0, branky dali Keko, Sergi, Thiago z penalty a Gavilán.

Tak spanieli zasa majstrami sedemnastrocnych a mna tesi ze jeden z najlepsich hracov turnaja bol Thiago Alcantara samozrejme hrac barcelosnkeho cecka - tesi ma ze sa v spanielsku dobre pracuje s mladezou len tak dalej- dufam ze takto sa bude na eure darit aj seniorom s francuzmi budu spanielsi mojimi favoritmi a oblubencami len skoda ze na euro nepojde bojan niezeby ho aragones nechcel ale bojan je unaveny a nema sily tak nech si ich setri na buducu sezonu.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyNe jún 08, 2008 9:35 am

Dnes sa hra skupina B:

18:00 Rakúsko-Chorvátsko

20:45 Nemecko-Poľsko

ja to tipujem tak ako asi kazdy ale som zvedavy na nemcov ci aj pod lowom budu hrat tak utocne ako na ms po klinsmannom,ale prve zapasy su aj tak vzdy len take opatrne a nervozne taze vela sa z toho neda vycitat.Ale budu to zaujimave zapasy.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyNe jún 08, 2008 11:24 am

Stoffo napísal:
Dnes sa hra skupina B:

18:00 Rakúsko-Chorvátsko

20:45 Nemecko-Poľsko

ja to tipujem tak ako asi kazdy ale som zvedavy na nemcov ci aj pod lowom budu hrat tak utocne ako na ms po klinsmannom,ale prve zapasy su aj tak vzdy len take opatrne a nervozne taze vela sa z toho neda vycitat.Ale budu to zaujimave zapasy.

No mohol si to dat do Vysledkoveho servisu..Smile Ja som ale aj tak najviac zvedavy ako policajti zvladnu Nemeckych a Polskych hooligans...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyNe jún 08, 2008 1:04 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Dnes sa hra skupina B:

18:00 Rakúsko-Chorvátsko

20:45 Nemecko-Poľsko

ja to tipujem tak ako asi kazdy ale som zvedavy na nemcov ci aj pod lowom budu hrat tak utocne ako na ms po klinsmannom,ale prve zapasy su aj tak vzdy len take opatrne a nervozne taze vela sa z toho neda vycitat.Ale budu to zaujimave zapasy.

No mohol si to dat do Vysledkoveho servisu..Smile Ja som ale aj tak najviac zvedavy ako policajti zvladnu Nemeckych a Polskych hooligans...
nj aj tak sa hovori ze tento zapas je najtazsi pre usporiadatelov takze uvidime ako to zvladnu uz sa vraj aj pobili.
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptyPi jún 13, 2008 11:46 pm

samo napísal:
Canary napísal:
Ja zatial len tolko, ze skupina C je pekny zabijak ^^

no c vypada fekt skaredo ale taliani budu ti ktori sa budu smiat Very Happy
ale zase ani A skupina neni najjasnejsia
no ako sa tak celkovo na to divam...tak v kazdej skupine vypadne jeden TOP tim Laughing Wink

No tak ti Taliani sa fakt mozu len smiat aj s Francuzmi...Dokonca aj Rumunsko je pred nimi..Very Happy
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 EmptySt jún 18, 2008 8:28 pm

Takze prekvapenia sa konaju: česi su mimo turecke najazdy opat ako v davnej historii Smile
Rumuni ma nasrali hlavne ten nestastnik Mutu mohol byt hrdina ale nim je Buffon,skoda velmi som prial Rumunom resp.neprial Talianom ale opat potvrdili ze ked treba tak vedia zabrat parchanti. Francuzi totalne vyhoreli.
Moji oblubenci vzdy boli Holandania a Anglania ale kedze oni absentuju tak pridam spanielov dufam ze vyprevadia Talianov domov.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rozlosovanie základných skupín   Rozlosovanie základných skupín - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Rozlosovanie základných skupín
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rozlosovanie ANC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ME Švajčiarsko/Rakúsko 2008-
Prejdi na: