world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 FC BARCELONA

Goto down 
+11
AMOR414
Stoffo
Mautinko
Lacoste
Tarzan
avs.roy
Canary
cuban
Sigi
jarci
Antonio
15 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AutorSpráva
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 4:58 pm

AMOR414 napísal:
jarci napísal:
čo sa týka postihu, tak súhlasím...o tom, že nie je futbalista, nie...vie nahrávať, dávať góly, centrovať, má cit pre hru...čo viac futbalistovi treba?to že momentálne nemá formu je normálne....to sa stalo asi každému hráčovi v histórii...

a vies co je najsmiesnejsie? ze este rok dozadu bol AZET plny "ultra fans of R10" :-) clovek nic nemohol ani povedal lebo hned taka kritika ze nenormalne daco a dnes si nanho na diskusiach nikto skoro ani nespomenie,teraz maju vsetci plnu hubu Messiho... ked som povedal ze za rok -2 si malokto spomenie lebo stale prichadzaju lepsi tak mi dokonca diskusiu blokli :-) a dnes? podla mna cakat ze vstane z popola je rovnake ako keby som ja cakal ze sa tak stane aj v pripade Ronalda a Figa... jednoducho si svojich 15 minut slavy uz uzil...

to je hlupost...je to skvely futbalista a zase bude coskoro naspat..teda ak bude chciet a da si to v hlave dokopy...zongler a nie futbalista??? chlapce o com to hovoris? je to jeden z najlepsich futbalistov na svete!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 5:48 pm

cuban napísal:
AMOR414 napísal:
jarci napísal:
čo sa týka postihu, tak súhlasím...o tom, že nie je futbalista, nie...vie nahrávať, dávať góly, centrovať, má cit pre hru...čo viac futbalistovi treba?to že momentálne nemá formu je normálne....to sa stalo asi každému hráčovi v histórii...

a vies co je najsmiesnejsie? ze este rok dozadu bol AZET plny "ultra fans of R10" :-) clovek nic nemohol ani povedal lebo hned taka kritika ze nenormalne daco a dnes si nanho na diskusiach nikto skoro ani nespomenie,teraz maju vsetci plnu hubu Messiho... ked som povedal ze za rok -2 si malokto spomenie lebo stale prichadzaju lepsi tak mi dokonca diskusiu blokli :-) a dnes? podla mna cakat ze vstane z popola je rovnake ako keby som ja cakal ze sa tak stane aj v pripade Ronalda a Figa... jednoducho si svojich 15 minut slavy uz uzil...

to je hlupost...je to skvely futbalista a zase bude coskoro naspat..teda ak bude chciet a da si to v hlave dokopy...zongler a nie futbalista??? chlapce o com to hovoris? je to jeden z najlepsich futbalistov na svete!!!

Ja nevravim ze je slaby,len si myslim ,ze sa mu dostava viac slavy a pozornosti ako by mal mat,podla mojho nazoru su tu aj lepsi ako je on... ja osobne na nom okrem jeho technickej zdatnosti nic nevidim,ak mam niekoho povazovat za najlepsieho musi byt komplexnejsi... podla mna je momentalne na svete najlepsi C. Ronaldo /aj ked si to kazi tym divadielkom co stale predvadza/,KAKA a Fabregas...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 7:06 pm

Cuban tak po 1.Rijkaard nam nic nevyhral.Barca vyhralal 2x la ligu a ligu majstrov po sebe preto lebo Ronaldinho bol vtedy naj player sveta a dalsi hraci ako Etoo,Deco,Puyol...boli v skvelej forme(v najlepsej v kariere)to mal stastie na dobry kader. po 2.Ja Rijkaarda nikdy ospevovat nebudem to radsej prestanem drzat Barce ako keby by som mal Rijkaarda ospevovat.Jedine dobre co spravil za posledne dni bolo to ze ked hral Ronaldinho (no hral Very Happy viac chodil ako hral)nechal ho sediet na lavicke inak je to trener o nicom (cuban ty urcite drzis barce kvoli ofenzivnemu futbalu)ako ta poznam tak ak by si videl posledne zapasy 1:0 s Racingom len tak tak a 1:1 s Bilbaom tak by si zaspal a plakal (no ty mozno nie ale my fandovia Barcy sme "plakali")a on im este da volno,Debil!V barce sa pod Rijkaardom nespravilo nic za posledne 2 roky a ja si stojim ze mame urcite lepsi kader ako Real.A my na nich stracame 9 bodov tak v com to je??uz len toto staci ako dovod na vypoved mame lepsi tim ako Real a druhy rok nanho stracame.Myslim ze Rijkaarda spasi uz len pripadne vitazstvo v lige majstrov inak v lete POLETI.2 sezony bez trofeje v Barcelone nepretrpia. to nie je Arsenal ze drzia Wengera 10 rokov hovor si co chces Barca ma lepsi kader!a rozdiel ZIADEN!na vine je kto?hraci zabudli hrat futbal alebo sa im nehce? Very Happy somarina.TRENER VEN!
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 7:58 pm

Stoffo napísal:
Cuban tak po 1.Rijkaard nam nic nevyhral.Barca vyhralal 2x la ligu a ligu majstrov po sebe preto lebo Ronaldinho bol vtedy naj player sveta a dalsi hraci ako Etoo,Deco,Puyol...boli v skvelej forme(v najlepsej v kariere)to mal stastie na dobry kader. po 2.Ja Rijkaarda nikdy ospevovat nebudem to radsej prestanem drzat Barce ako keby by som mal Rijkaarda ospevovat.Jedine dobre co spravil za posledne dni bolo to ze ked hral Ronaldinho (no hral Very Happy viac chodil ako hral)nechal ho sediet na lavicke inak je to trener o nicom (cuban ty urcite drzis barce kvoli ofenzivnemu futbalu)ako ta poznam tak ak by si videl posledne zapasy 1:0 s Racingom len tak tak a 1:1 s Bilbaom tak by si zaspal a plakal (no ty mozno nie ale my fandovia Barcy sme "plakali")a on im este da volno,Debil!V barce sa pod Rijkaardom nespravilo nic za posledne 2 roky a ja si stojim ze mame urcite lepsi kader ako Real.A my na nich stracame 9 bodov tak v com to je??uz len toto staci ako dovod na vypoved mame lepsi tim ako Real a druhy rok nanho stracame.Myslim ze Rijkaarda spasi uz len pripadne vitazstvo v lige majstrov inak v lete POLETI.2 sezony bez trofeje v Barcelone nepretrpia. to nie je Arsenal ze drzia Wengera 10 rokov hovor si co chces Barca ma lepsi kader!a rozdiel ZIADEN!na vine je kto?hraci zabudli hrat futbal alebo sa im nehce? Very Happy somarina.TRENER VEN!

o tom ci ma lepsi kader REAL alebo FCB nebudeme polemizovat,je to vec nazoru... ja osobne si myslim ze taky Ramos je momentalne najlepsim obrancom v europe ale o to nejde... ak ma teda FCB lepsi kader ako REAL preco potom stale dookola citam na forach vycitky fanusikov FCB ze REAL nakupuje same hviezdy?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 9:24 pm

Stoffo napísal:
Cuban tak po 1.Rijkaard nam nic nevyhral.Barca vyhralal 2x la ligu a ligu majstrov po sebe preto lebo Ronaldinho bol vtedy naj player sveta a dalsi hraci ako Etoo,Deco,Puyol...boli v skvelej forme(v najlepsej v kariere)to mal stastie na dobry kader. po 2.Ja Rijkaarda nikdy ospevovat nebudem to radsej prestanem drzat Barce ako keby by som mal Rijkaarda ospevovat.Jedine dobre co spravil za posledne dni bolo to ze ked hral Ronaldinho (no hral Very Happy viac chodil ako hral)nechal ho sediet na lavicke inak je to trener o nicom (cuban ty urcite drzis barce kvoli ofenzivnemu futbalu)ako ta poznam tak ak by si videl posledne zapasy 1:0 s Racingom len tak tak a 1:1 s Bilbaom tak by si zaspal a plakal (no ty mozno nie ale my fandovia Barcy sme "plakali")a on im este da volno,Debil!V barce sa pod Rijkaardom nespravilo nic za posledne 2 roky a ja si stojim ze mame urcite lepsi kader ako Real.A my na nich stracame 9 bodov tak v com to je??uz len toto staci ako dovod na vypoved mame lepsi tim ako Real a druhy rok nanho stracame.Myslim ze Rijkaarda spasi uz len pripadne vitazstvo v lige majstrov inak v lete POLETI.2 sezony bez trofeje v Barcelone nepretrpia. to nie je Arsenal ze drzia Wengera 10 rokov hovor si co chces Barca ma lepsi kader!a rozdiel ZIADEN!na vine je kto?hraci zabudli hrat futbal alebo sa im nehce? Very Happy somarina.TRENER VEN!

no ak hovoris ze barca bola taka super par rokov dozadu preto lebo boli hraci vo forme, a nepripisujes ten uspech aj rijkaardovi, tak potom mozeme povedat ze teraz su jednoducho z formy...a kvoli nim barca straca...a rijkaard je tam len do poctu...je to velmi dobry trener a podla mna vie co robi...potom ja barce nedrzim palce..len sa mi nepaci ked takto changuju trenerov ako blby, vies ja futbal asi vnimam trochu inak...ja mam svoj klub ktoremu fandim kvoli ocividnim dovodom ktore mi na svete nikto nedokaze vyvratit...nechapem ako mozes povedat ze radsej prestanes fandit barce akoby tammal ostat rijkaard,

trofeje...mozno arsenal uz druhy rok nic neziska, samozrejme budem trocha sklamany ale nic sa nestane...lebo ja niesom ziadny f**king glory hunter...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 10:05 pm

Tak postupne Amor mozno nemame lepsi kader ako vy ale myslel som to asi tak ze urcite nemame taky slaby kader na to aby sme na vas stracali 9 bodov nemyslis?alebo si v lete pred sezonou tipoval ze budete pred nami o 9 bodov?to si asi netipoval ak nemame lepsi kader ako Real tak minimalne na jeho urovni a nie na to aby sme stracali 9 bodov.tolko k Amorovi.a teraz ku Cubanovi.Cuban trener je zodpovedny za nasledovne:1.Spravna taktika-zakladna zostava a vsetko s tym suvisiace co dost ovplyvnuje vysledok zapasu po 2.trener je zodpovedny za hru -na 100% zoberiem najlepsi priklad Real-za Capellom tiez vyhravali ale hrali o nicom futbal a teraz hraju pod Schusterom ovela atraktivnejsie.spravna taktika a dobry trener to je pre hru minimalne 50 %uspechu nehoworim ze frank zabudol byt dobrym trenerom ale proste najme v spanielsku tu jeho taktiku kazdy pozna.Pozri sa na taky Real vsimol som si ze Real hra skoro kazdy zapas inym systemom...a aj kvoli tomu vyhrava lebo super Realu ked sa na zapas s Realom pripravuje nestaci si pozriet video lebo Schuster to perfektne meni a tym padom trener supera nemusi odhadnut taktiku Realu...lenze Barca hra 2 roky v lige rovnako a preto (najme vonku)stracame body aj s tymi najlepsimi lebo superi ten rijkaardov system maju precitany.Vtedy ked sme vyhrali LM bol Rijkaard novy trener a nikto jeho system nepoznal preto sme vyhravali aj hra bola dobra a preto tvrdim ze Rijkaard je slaby trener pretoze nic nove nevie vymysliet a taky treneri su aj na slovensku (minimalne v priemrnych spanielskych kluboch)nie preto zeby zbaudal ale preto ze nevie vymysliet nic nove.A asi tu hru Barcy vidim castejsie ako ty taze ako mozes hodnotit hru Barcy ked ani nevidis momentalnu formu hracov,ich ligove a poharove zapasy nic...len LM (aj to 2x do roka)
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 11:18 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Cuban tak po 1.Rijkaard nam nic nevyhral.Barca vyhralal 2x la ligu a ligu majstrov po sebe preto lebo Ronaldinho bol vtedy naj player sveta a dalsi hraci ako Etoo,Deco,Puyol...boli v skvelej forme(v najlepsej v kariere)to mal stastie na dobry kader. po 2.Ja Rijkaarda nikdy ospevovat nebudem to radsej prestanem drzat Barce ako keby by som mal Rijkaarda ospevovat.Jedine dobre co spravil za posledne dni bolo to ze ked hral Ronaldinho (no hral Very Happy viac chodil ako hral)nechal ho sediet na lavicke inak je to trener o nicom (cuban ty urcite drzis barce kvoli ofenzivnemu futbalu)ako ta poznam tak ak by si videl posledne zapasy 1:0 s Racingom len tak tak a 1:1 s Bilbaom tak by si zaspal a plakal (no ty mozno nie ale my fandovia Barcy sme "plakali")a on im este da volno,Debil!V barce sa pod Rijkaardom nespravilo nic za posledne 2 roky a ja si stojim ze mame urcite lepsi kader ako Real.A my na nich stracame 9 bodov tak v com to je??uz len toto staci ako dovod na vypoved mame lepsi tim ako Real a druhy rok nanho stracame.Myslim ze Rijkaarda spasi uz len pripadne vitazstvo v lige majstrov inak v lete POLETI.2 sezony bez trofeje v Barcelone nepretrpia. to nie je Arsenal ze drzia Wengera 10 rokov hovor si co chces Barca ma lepsi kader!a rozdiel ZIADEN!na vine je kto?hraci zabudli hrat futbal alebo sa im nehce? Very Happy somarina.TRENER VEN!



no ak hovoris ze barca bola taka super par rokov dozadu preto lebo boli hraci vo forme, a nepripisujes ten uspech aj rijkaardovi, tak potom mozeme povedat ze teraz su jednoducho z formy...a kvoli nim barca straca...a rijkaard je tam len do poctu...je to velmi dobry trener a podla mna vie co robi...potom ja barce nedrzim palce..len sa mi nepaci ked takto changuju trenerov ako blby, vies ja futbal asi vnimam trochu inak...ja mam svoj klub ktoremu fandim kvoli ocividnim dovodom ktore mi na svete nikto nedokaze vyvratit...nechapem ako mozes povedat ze radsej prestanes fandit barce akoby tammal ostat rijkaard,

trofeje...mozno arsenal uz druhy rok nic neziska, samozrejme budem trocha sklamany ale nic sa nestane...lebo ja niesom ziadny f**king glory hunter...

Skutocny fanusik je ten ktory neopusta svoj klub aj ked sa nedari...
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 11:27 pm

podla mna barceloncanom zleniveli rite...teraz by sa im hodila nejaka ruska baza Very Happy tam by naucili ronaldinha...taky vycvikovy kemp CSKA Moskva niekde v zauralskej oblasti Very Happy
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 11:36 pm

Tarzan napísal:
podla mna barceloncanom zleniveli rite...teraz by sa im hodila nejaka ruska baza Very Happy tam by naucili ronaldinha...taky vycvikovy kemp CSKA Moskva niekde v zauralskej oblasti Very Happy

Rusi maju tie ich gulagy skor na to,aby hraci nechlastali a koncentrovali sa na zapas....
Návrat hore Goto down
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt január 29, 2008 11:58 pm

Stoffo napísal:
Tak postupne Amor mozno nemame lepsi kader ako vy ale myslel som to asi tak ze urcite nemame taky slaby kader na to aby sme na vas stracali 9 bodov nemyslis?alebo si v lete pred sezonou tipoval ze budete pred nami o 9 bodov?to si asi netipoval ak nemame lepsi kader ako Real tak minimalne na jeho urovni a nie na to aby sme stracali 9 bodov.tolko k Amorovi.a teraz ku Cubanovi.Cuban trener je zodpovedny za nasledovne:1.Spravna taktika-zakladna zostava a vsetko s tym suvisiace co dost ovplyvnuje vysledok zapasu po 2.trener je zodpovedny za hru -na 100% zoberiem najlepsi priklad Real-za Capellom tiez vyhravali ale hrali o nicom futbal a teraz hraju pod Schusterom ovela atraktivnejsie.spravna taktika a dobry trener to je pre hru minimalne 50 %uspechu nehoworim ze frank zabudol byt dobrym trenerom ale proste najme v spanielsku tu jeho taktiku kazdy pozna.Pozri sa na taky Real vsimol som si ze Real hra skoro kazdy zapas inym systemom...a aj kvoli tomu vyhrava lebo super Realu ked sa na zapas s Realom pripravuje nestaci si pozriet video lebo Schuster to perfektne meni a tym padom trener supera nemusi odhadnut taktiku Realu...lenze Barca hra 2 roky v lige rovnako a preto (najme vonku)stracame body aj s tymi najlepsimi lebo superi ten rijkaardov system maju precitany.Vtedy ked sme vyhrali LM bol Rijkaard novy trener a nikto jeho system nepoznal preto sme vyhravali aj hra bola dobra a preto tvrdim ze Rijkaard je slaby trener pretoze nic nove nevie vymysliet a taky treneri su aj na slovensku (minimalne v priemrnych spanielskych kluboch)nie preto zeby zbaudal ale preto ze nevie vymysliet nic nove.A asi tu hru Barcy vidim castejsie ako ty taze ako mozes hodnotit hru Barcy ked ani nevidis momentalnu formu hracov,ich ligove a poharove zapasy nic...len LM (aj to 2x do roka)

Ja netvrdim ze FCB ma o nieco silnejsi alebo o nieco slabsi kader ako REAL,chcel som skor vediet tvoj nazor pretoze niektory ludia na forach tu budu donekonecna omielat pravek a projekt galacticos.Obe muzstva maju svojich superhrdinov,uz som to tu pisal niekolkokrat ale premna je napr DECO nedocenenym hracom a naopak neznasam Robbena.Co sa Capella tyka,tak ten odisiel pretoze je to trener ktory preferuje defenzivny styl futbalu a to sa REALu,ktory sa vzdy hrdil tym ze je to tim ktory hraje utocne nehodilo a myslim ze urobili dobre ze ho nahradili.Kazdy kto pozera zapasy REALu aj FCB musi uznat ze REAL predvadza efektivny a pekny ofenzivny futbal /ak ked je vzdy co vylepsovat/ ktory pred dvoma rokmy hrala Barcelona.Naopak FCB hraje akoby v nejakom krci akoby pod nejakym psychickym talkom.Ja osobne som naposledy videl REAL hrat s takou lahkostou v case ked tam este bol utok RAUL-Morientes.Musim sa priznat ze som naozaj necakal 9 bodovy rozdiel,ocakaval som ovela vyrovnanejsi boj o celo tabulky,s tym problem nemam...

PS:skoro rovnaky clanok sa mi stratil niekde na fore takze ked ho najdete nechajte tak :-)
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 12:33 pm

Stoffo napísal:
Tak postupne Amor mozno nemame lepsi kader ako vy ale myslel som to asi tak ze urcite nemame taky slaby kader na to aby sme na vas stracali 9 bodov nemyslis?alebo si v lete pred sezonou tipoval ze budete pred nami o 9 bodov?to si asi netipoval ak nemame lepsi kader ako Real tak minimalne na jeho urovni a nie na to aby sme stracali 9 bodov.tolko k Amorovi.a teraz ku Cubanovi.Cuban trener je zodpovedny za nasledovne:1.Spravna taktika-zakladna zostava a vsetko s tym suvisiace co dost ovplyvnuje vysledok zapasu po 2.trener je zodpovedny za hru -na 100% zoberiem najlepsi priklad Real-za Capellom tiez vyhravali ale hrali o nicom futbal a teraz hraju pod Schusterom ovela atraktivnejsie.spravna taktika a dobry trener to je pre hru minimalne 50 %uspechu nehoworim ze frank zabudol byt dobrym trenerom ale proste najme v spanielsku tu jeho taktiku kazdy pozna.Pozri sa na taky Real vsimol som si ze Real hra skoro kazdy zapas inym systemom...a aj kvoli tomu vyhrava lebo super Realu ked sa na zapas s Realom pripravuje nestaci si pozriet video lebo Schuster to perfektne meni a tym padom trener supera nemusi odhadnut taktiku Realu...lenze Barca hra 2 roky v lige rovnako a preto (najme vonku)stracame body aj s tymi najlepsimi lebo superi ten rijkaardov system maju precitany.Vtedy ked sme vyhrali LM bol Rijkaard novy trener a nikto jeho system nepoznal preto sme vyhravali aj hra bola dobra a preto tvrdim ze Rijkaard je slaby trener pretoze nic nove nevie vymysliet a taky treneri su aj na slovensku (minimalne v priemrnych spanielskych kluboch)nie preto zeby zbaudal ale preto ze nevie vymysliet nic nove.A asi tu hru Barcy vidim castejsie ako ty taze ako mozes hodnotit hru Barcy ked ani nevidis momentalnu formu hracov,ich ligove a poharove zapasy nic...len LM (aj to 2x do roka)


no tym prvym podobom si vlastne sam vyvratil to co si povedal chvilku predtym...potom urcite sa mylis...real nemoze hrat kazdy zapas inym systemom...maximalne ine rozostavenie ale system musi byt viac menej rovnaky lebo by hraci ani nevedeli co maju hrat...podla mna sa rijkaard praveze snazi zmenit system ale to nie je taka jednoducha vec a chvilku taka zmena trva...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 12:37 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Tak postupne Amor mozno nemame lepsi kader ako vy ale myslel som to asi tak ze urcite nemame taky slaby kader na to aby sme na vas stracali 9 bodov nemyslis?alebo si v lete pred sezonou tipoval ze budete pred nami o 9 bodov?to si asi netipoval ak nemame lepsi kader ako Real tak minimalne na jeho urovni a nie na to aby sme stracali 9 bodov.tolko k Amorovi.a teraz ku Cubanovi.Cuban trener je zodpovedny za nasledovne:1.Spravna taktika-zakladna zostava a vsetko s tym suvisiace co dost ovplyvnuje vysledok zapasu po 2.trener je zodpovedny za hru -na 100% zoberiem najlepsi priklad Real-za Capellom tiez vyhravali ale hrali o nicom futbal a teraz hraju pod Schusterom ovela atraktivnejsie.spravna taktika a dobry trener to je pre hru minimalne 50 %uspechu nehoworim ze frank zabudol byt dobrym trenerom ale proste najme v spanielsku tu jeho taktiku kazdy pozna.Pozri sa na taky Real vsimol som si ze Real hra skoro kazdy zapas inym systemom...a aj kvoli tomu vyhrava lebo super Realu ked sa na zapas s Realom pripravuje nestaci si pozriet video lebo Schuster to perfektne meni a tym padom trener supera nemusi odhadnut taktiku Realu...lenze Barca hra 2 roky v lige rovnako a preto (najme vonku)stracame body aj s tymi najlepsimi lebo superi ten rijkaardov system maju precitany.Vtedy ked sme vyhrali LM bol Rijkaard novy trener a nikto jeho system nepoznal preto sme vyhravali aj hra bola dobra a preto tvrdim ze Rijkaard je slaby trener pretoze nic nove nevie vymysliet a taky treneri su aj na slovensku (minimalne v priemrnych spanielskych kluboch)nie preto zeby zbaudal ale preto ze nevie vymysliet nic nove.A asi tu hru Barcy vidim castejsie ako ty taze ako mozes hodnotit hru Barcy ked ani nevidis momentalnu formu hracov,ich ligove a poharove zapasy nic...len LM (aj to 2x do roka)


no tym prvym podobom si vlastne sam vyvratil to co si povedal chvilku predtym...potom urcite sa mylis...real nemoze hrat kazdy zapas inym systemom...maximalne ine rozostavenie ale system musi byt viac menej rovnaky lebo by hraci ani nevedeli co maju hrat...podla mna sa rijkaard praveze snazi zmenit system ale to nie je taka jednoducha vec a chvilku taka zmena trva...

Pod tym "systemom" zrejme rozumel to, ze Schuster meni nielen rozostavenie ale aj jednotlive dvojice,napr ked nastupi jeden,musi aj druhy a naopak.V time su narobene akesi skupinky ktore trener stale toci a obmiena s inou skupinkou podla toho aky system muzstvo potrebuje hrat v dany zapas... preto REAL budoval taky siroky a vyrovnany kader... Schuster je stary prefikany lisiak a velmi dobry strateg.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 3:57 pm

Presne Amor vysvetli mu to!a po dalsie ja som NIKDY nepovedal ze opustam Barcu.Barce bude u mna cislo 1 aj ked bude hrat o zachranu aj keby nwm co cislo 1 bude u mna Barca stale.a k tomu praveze Cuban Rijkaard nevie co robi.Myslel som to tak skoro kazdy zapas vonku je z nasej strany absolutne pasivny,nudny...jedine co si drzime je to vysoke percento drzania lopty ale aj to je nam nahovno-pretoze to vysledok nerobi a po dalsie jedina taktika ked hrame vonku je asi taka ze hrame absolutne nudne a pasivne (bez pohybu)Xavi,Iniesta alebo iny zaloznik rozohrava,ma loptu a cely tim stoji.Po dlasie v kompetencii trenera je aj namotivovat hracov,ukazat spravny pristup k zapasom a spravne muzstvo naladit aj po fyzickej (kondicnej)stranke a my hrame kondicne nahovno.Zaciatok sezony ked prisli Abidal a Yaya Toure makali ako blazni a postupne ked si zvykli na ten Rijkaardov treningovy proces tak uz aj oni sa po ihrisku flakaju a nebojuju tak ako na zacitaku.a ked Giuly odchadzal tiez sa nechal pocut ze Rijkaardov treningov proces je o nicom a ze mustvo straca kondicne a Giuly je sympatak.Viac zapasov sme uz prehrali kondicne (BIlbao,Getafe)a to co ja si mysli aj
80% fanusikov Barcy na ceskych forach a stranakach o Barce taze asi mam spravny nazor na to.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 4:50 pm

Stoffo napísal:
Presne Amor vysvetli mu to!a po dalsie ja som NIKDY nepovedal ze opustam Barcu.Barce bude u mna cislo 1 aj ked bude hrat o zachranu aj keby nwm co cislo 1 bude u mna Barca stale.a k tomu praveze Cuban Rijkaard nevie co robi.Myslel som to tak skoro kazdy zapas vonku je z nasej strany absolutne pasivny,nudny...jedine co si drzime je to vysoke percento drzania lopty ale aj to je nam nahovno-pretoze to vysledok nerobi a po dalsie jedina taktika ked hrame vonku je asi taka ze hrame absolutne nudne a pasivne (bez pohybu)Xavi,Iniesta alebo iny zaloznik rozohrava,ma loptu a cely tim stoji.Po dlasie v kompetencii trenera je aj namotivovat hracov,ukazat spravny pristup k zapasom a spravne muzstvo naladit aj po fyzickej (kondicnej)stranke a my hrame kondicne nahovno.Zaciatok sezony ked prisli Abidal a Yaya Toure makali ako blazni a postupne ked si zvykli na ten Rijkaardov treningovy proces tak uz aj oni sa po ihrisku flakaju a nebojuju tak ako na zacitaku.a ked Giuly odchadzal tiez sa nechal pocut ze Rijkaardov treningov proces je o nicom a ze mustvo straca kondicne a Giuly je sympatak.Viac zapasov sme uz prehrali kondicne (BIlbao,Getafe)a to co ja si mysli aj
80% fanusikov Barcy na ceskych forach a stranakach o Barce taze asi mam spravny nazor na to.

stoffo: nad niektorymi vecami ktore tu pises len zasnem...myslis ze by rijkaarda nechali robit nieco podobne v barce? a jeden dva roky dozadu bol ten treningovy proces iny? alebo ze rijkaard na predzapasovej porade hovori...len si tam tak chodte...ked bude andres rozohravat loptu tak ostatny stojte!! lebo budete mat trening naviac? povedal by som ze pricinu slabej formy barcy hladate na uplne nespravnom mieste...rijkaard je samozrejme celkovo zodpovedny za hru a vysledky...ale urcite to nie jeho chyba v takej miere ako tu pisete.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
AMOR414

AMOR414


Počet príspevkov : 115
Age : 39
Location : Bardejov-Prešov
Registration date : 04.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 5:56 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
Presne Amor vysvetli mu to!a po dalsie ja som NIKDY nepovedal ze opustam Barcu.Barce bude u mna cislo 1 aj ked bude hrat o zachranu aj keby nwm co cislo 1 bude u mna Barca stale.a k tomu praveze Cuban Rijkaard nevie co robi.Myslel som to tak skoro kazdy zapas vonku je z nasej strany absolutne pasivny,nudny...jedine co si drzime je to vysoke percento drzania lopty ale aj to je nam nahovno-pretoze to vysledok nerobi a po dalsie jedina taktika ked hrame vonku je asi taka ze hrame absolutne nudne a pasivne (bez pohybu)Xavi,Iniesta alebo iny zaloznik rozohrava,ma loptu a cely tim stoji.Po dlasie v kompetencii trenera je aj namotivovat hracov,ukazat spravny pristup k zapasom a spravne muzstvo naladit aj po fyzickej (kondicnej)stranke a my hrame kondicne nahovno.Zaciatok sezony ked prisli Abidal a Yaya Toure makali ako blazni a postupne ked si zvykli na ten Rijkaardov treningovy proces tak uz aj oni sa po ihrisku flakaju a nebojuju tak ako na zacitaku.a ked Giuly odchadzal tiez sa nechal pocut ze Rijkaardov treningov proces je o nicom a ze mustvo straca kondicne a Giuly je sympatak.Viac zapasov sme uz prehrali kondicne (BIlbao,Getafe)a to co ja si mysli aj
80% fanusikov Barcy na ceskych forach a stranakach o Barce taze asi mam spravny nazor na to.


stoffo: nad niektorymi vecami ktore tu pises len zasnem...myslis ze by rijkaarda nechali robit nieco podobne v barce? a jeden dva roky dozadu bol ten treningovy proces iny? alebo ze rijkaard na predzapasovej porade hovori...len si tam tak chodte...ked bude andres rozohravat loptu tak ostatny stojte!! lebo budete mat trening naviac? povedal by som ze pricinu slabej formy barcy hladate na uplne nespravnom mieste...rijkaard je samozrejme celkovo zodpovedny za hru a vysledky...ale urcite to nie jeho chyba v takej miere ako tu pisete.

Vies,ale v kazdom pripade sa tam nieco stalo.pochopil by som to ak by prislo k nejakemu dramatickemu obmeneniu kadra ale ten ostal prakticky rovnaky,ba este sa viacej posilnil.To nie je len o tych zraneniach,si myslim ze FCB ma rovnako ako REAL a ine velkokluby dost siroky a kvalitativne vyrovnany kader.Ak sledujes zapasy La Ligy tak musis vidiet ten rozdiel v hre FCB teraz a spred dvoch rokov.Akoby to bolo upne ine muzstvo.Mozno by pomohlo ak by vymenili trenera ktory by priniesol novu vyzvu pre hracov aby sa ukazali ak chcu hrat a tiez novy neokukany system... neviem ci si si to vsimol ale chyby nerobi ani tak obrana ale problem je v strede pola a hlavne v utoku.Jednoducho nedavaju tolko golov kolko by taky utok mal davat a mozno je to sposobene rovnakou chybou aku kedysi urobil REAL,tj. vela kohutov na jednom smetisku...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 7:01 pm

Cuban Cuban ty si asi necital moj predchadzajuci prispevok inak si to neviem vysvetlit,vtedy ked sme vyhrali LM (pred 2 rokmi)bol Rijkaard novy trener pod slnkom a tie jeho recepty boli dobre,neobjavene a vtedy bolo vtedy to mi chces povedat ze keby bola teraz Barcelona na 6.mieste (co je pre Barcu hroza)sak nechajme Rijkaarda vyhral nam LM noaco ze sme teraz 6.s takym kadrom -- minulost je minulost preco potom dostava Rijkaard plat aj v sucasnosti?ja by som mu podla tvojej retoriky dal plat len za sezonu spred 2 rokov ked tak pozeras na minulost a opet musim suhlasit s Amorom kader sa vobec nezmenil no jemnulinko odisli Bellleti a Giuly a dokonca sa posilnil Henry,Abidal,Yaya Toure,Milito-cize este viac posil ako odhcodov taze v muszvte to urcite neni. Zase ty ma neprekvapujes.Tu su jasne fakt ktore som teraz nasiel na nete v zapsovych statistikach tejto sezony.napriklad take El clasico co sme prehrali 0:1 a dokonca doma.Taky Henry presedel cely zapas na lavicke nehral ani minutu a tak isto Guddy.Utok nastupi v zlozeni Ronaldinho-Etoo-Iniesta ani jeden z nich nehral nic chapem Etoo bol dobre braneny Pepem ale mat na lavicke takych hracov ako Henry a ked sa muzstvo trapi nedat ho ani na minutu a este dal Xaviho dole a namiesto neho Zambrottu cize vymenil zaloznika za praveho obrancu to asi chcel v zavere ubranit 0:1 aby to nebol debakel.A s tou ironiou ma nerozosmejes neprekrucaj moje slova,nepisal som ze rijkaard hovori-vestci stojte aby nemal Andres komu nahrat ale komu ma Andres alebo zaloznici nahrat ked nikto nie je v pohybu lebo to hraci nezvladaju kondicne.a kde je potom problem kde ho mam hladat.Kto urcuje treningove jednotky a treningovy proces?trener!a vidim aky co tam potom robia na treningoch ked musztva prehra zapas po konidcnej stranke s 15.Bilbaom.HAnba RIJKAARD NICI BARCU A MODLIM SA ABY ODISIEL!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySt január 30, 2008 11:53 pm

podla mna ma barca lenive rite...o tom to je cele proste opila sa svojimi uspechmi...a vzdy je lahsie vymenit trenera ako cele muzstvo...real predal hviezdy a kupil mladych dravych hracov...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt február 05, 2008 3:53 pm

Tak za polsedný mesiac sa toho udialo veľa a veľa sa toho udialo aj v Barcelone .V tomto prispevku sa poobhliadnem po najzaujimavejsich novinkach,spekulaciach,vysledkoch z tohoto mesiaca januar.Nový rok sa nám začal úspešne keďže sme vyhrali na ihrisku Mallorky 0:2.Strucne k zapasu :bol to ťažký zápas ako každý na ihrisku súpera.V 1.polčase sa toho veľa neudialo Barca sa nevedela presadiť cez dobre fungujúcu obranu Mallorky ale zase ani my sme domácim nič nedovolili.2.polčas sa už hral vo vysokom tempe bolo vidieť,že cez prestávku asi obaja tréneri zvýšili hlas.Nám veľmi pomohol gól Marqueza,ktorý perfektnou hlavičkou po rohu Xaviho otvoril skóre.Tento gól Barce psychicky veľmi pomohol a Barca potom perfektne kombinovala a hral ten svoj typicky futbal ala joga bonito.Veľmi nám aj pomohol príchod Bojana a Henryho,ktorí vystriedali pasívnych Gudjohnsena s Iniestom.Titi sa potom ukázal ako správny útočník a nádhernou kľučkou sa vyhol 2 protihráčom ale jeho pokus brnkár vyrazil-škoda-nádherná akcia.Potom musel hasiť aj Valdés po prienikoch Jonasa,ale všetko skvele vyriešil.Henrymu nebol uznaný regulárny gól pre neexistujúci ofsajd,ale to Barcu nepoložilo práve naopak poistku ešte pridal v závere krásnym gólom z cca 30 m Etoo.Vitazstvo 0:2 tak bolo veľmi cenné.Potom prišlo na rad Osmifinále Copa Del Rey s nepríjemnou Sevillou.Remíza 1:1 z ihriska Sevilly bola ale veľmi dobrá o náš jediný gól sa postaral Henry po krásnom Marqezovom pase.Za Sevillu sa trafil po rohu Capel.Mohli sme aj vyhrať ale Edmilson trafil len tyčku a Giovanni z výhodnej pozície bránu netrafil.Potom prišlana rad opeť liga a domáci zápas s Murciou.Nádherný zápas,skvelý výkon,veľa gólov,proste paráda.Vyhrali sme 4:0 a aj to bez Messiho a Ronaldinha,ktorí boli v tom čase stále zranení.Najlepším hráčom zápasu bol bezpochyby Thierry Henry.Nedal síce gól ale 3 vypracoval.Skóre zápasu otovril po Zabrottovm centri Gudjohnsen.-1:0.2.polčas bol skvelý,úžasné kombinácie otvorila krídelná akcia Henryho s šikovnou prihrávkou na peťku a tam dával Bojan na 2:0.Akciou zápasu bola tá na 3:0.Sylvinho parádne lobom prehodil 2 obrancov Murcie ,k lopte sa Dostal Henry,kt.nezištne prihral Etoovi a ten daval do odkrytej brany-3:0.V závere nás podržal Victor skvelými zákrokmi a na 4:0 zvýšil Etoo a rozlúčil sa tak pred Afican Nations Cup.Góly sme si vyčerpali pretože v pohárovej odvete sme doma len remizovali so Sevillou 0:0 avšak na postup nám to stačilo.Prišiel ďalsí ligový zápas doma s Racingom Santander.Musím povedať že to bol ale nudný zápas,ktorý nepriniesol veľa zaujímavého,ale treba poznamenať preto,lebo Rijkaard šetril opory a Messi s Ronaldinhom boli stále zranení.O víťazstve 1:0 tak rozhodol Henry gólovou hlavičkou po Decovom rohu.Potom prišiel dvojzápas s Villarealom v štrťfinále pohára vonku sme uhrali cennú remízu 0:0 a v domácej odvete sme žltú ponorku porazili 1:0.Opeť víťazný gól Henry,opeť hlavou po štandartke a opeť po štandartke Deca.Vrátil sa už ale po zranení Messi a hneď to bolo vidieť.Nech vás výsledok neklame pretože sme mali šance na 2 zápasy len tá koncovka.Pre anti fanúšikov Messiho predviedol tam aj 2 super sóla,v ktorých bol faulovaný ale ustál to a obišiel 4 hráčov nedal,ale bola to nádhera.Postu do semifnále Copa Del rey je tak náš a v semifinále sa stretneme s Valenciou.Tentokrát začíname doma a odveta sa hrá na Mestalle čo je troška nevýhoda ale keď podáme výkon aký sme vo Valencii podali v decembri (0:3)nemáme sa čoho báť.Ťažké to však dozaista bude.Posledné 2 ligové zápasy neboli príliš očarujúce.Mňa osobne prekvapila remíza na pôde Bilbaa.Remizovali sme 1:1 po všelijakom výkone (viac zlom ako dobrom).Zápas sme prehrali najmä po fyzickej stránke,keď sme sa opeť raz presvedčili,že tréningový proces nieje najlepší,pretže to nebol prvý zápas v tejto sezóne,ktorý sme prehrali s muzžtvami zo stredu tabuľky kvôlo kondičke.Noa doma s Osasunou to bolo na ostrie noža v hustom lejaku a rozmočenom teréne sme ale dokázali vydrieť víťazstvo 1:0.Sláva Xavimu.Je to veľmi dôležité víťazstvo pretože Real prehral v Almerii a tým pádom strácame na Real "už"len 6 bodov čo je aj tak pre mňa sklamanie ale 6 bodov je lepšie ako 9.Január tak môžem hodnotiť pozitívne lebo dokázali sme postúpiť cez Sevillu a Villareal (2 silné kluby)do semifinále Copa Del Rey a zaváhali sme len raz v Bilbau,inak samé ligove víťazstvá.Už teraz sa teším na február,ktorí ale prinesie v lige nesmierne 2 ťažké duely vonku v Seville a v Zaragoze (uff) ale i domáci duel s posledným Levante,v ktorom zrejme dostanú šancu talenty a b-tím.Samozrejme začína už vyraďovacia fáza LM.Vo februári to bude len 1 zápas a to vonku v Celticu.Bude to ťažké,ale verím minimálne v remízu a samozrejme v postup.Zajtra prinesiem príspevok,kde budú linky a odkazy na videá z najdôležitejších momentov v januári a taktiež moje osobné známkovanie januárových zápasov.Verím,že sa budete do diskusie zapájať a tieto koncomesačné hodnotenie že sa vám budú páčiť.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyPi február 08, 2008 4:04 pm

Takze zhrniem tu posledny mesiac ocami Barcy co sa zaujimaveho v Barce dialo + moje hodnotenia a znamkovanie januarovych zapasov.Tuto rubriku by som chcel aktualizovat kazdy mesiac a budem rad ak sa budete do nej zapajat.

Real Mallorca-FC Barcelona 0:2 (0:0)
Góly: Marquez,Etoo.
1.Polčas nič moc potom to ale prišlo.Marquezov gol po rohovom kope Xaviho Etoo sa trafil po krasnej spolupraci Bojan-Henry-Etoo.Kombinovali sme ako tradicne na cysokej urovni v 1.polčase chybal moment prekvapenia v tom druhom chybal vesci doraz v koncovke.
Plusy: Výborná obrana,v 2.polčase krásne kombinačné akcie,víťaszvto a 3 body
Mínusy: V 1.polčase málo šanci,striel v druhom sance boli a dost chybala lepsia koncovka.
Hodnotenie:výkon by som ohodnotil známkou 2 (známkujem ako v škole)

FC Sevilla-FC Barcelona 1:1-Copa del rey
Gól: T.Henry
Pekný zápas,v ktorom na šance to bolo tak približne 6:3 pre nás lenže domáci boli efektívnejší v koncovke niet zahodenych 100% tutoviek Edmilsona,Giovanniho mohli sme vyhrat ale do odvety to bolo o.k.
Plusy: Záloha a útok si dokázali aj na pôde súpera vypracovať množstvo šancí len škoda že sme využili iba jednu.
Mínusy:špatná koncovka nič viac.
Hodnotenie: ak by sme vyhrali bola by to 1 vykon bol totiz super ale ze sme remizovali dam 2.

FC Barcelona:Real Murcia 4:0
Góly:Gudjohsnen,Bojan Krkič,Etoo,Etoo
Nádherný zápas,skvelé kombinácie,krásne góly-proste paráda-skvelý útok konečne aj dobrá koncovka proste jeden z najlepsich vykonov v sezone.
Plusy: efektivita,vypracovavanie si sanci,drtenie super-proste ofenziva nemala chybu
Mínusy:v tomto zápase asi žiadne
Hodnotenie:nemám čo riešiť 1*

Fc Barcelona-Sevilla 0:0 -postup do štvrťfinále
Zápas to bol veľmi opatrný,po vsietenom góle na ihrisku Sevilly sme sa doma až príliš sústredili na obranu,ale postup cez obhajcu trofeje Sevillu je dobrý úspech.
Plusy:Dobrá obrana,Skvelý Valdés,takticky dobre predvedený výkon (Taliansky Very Happy )
Mínusy:veľmimálo šancí ale postup hreje.
Hodnotenie:2 -Inak by bola 3 ale postup je dolezity.

FC Barcelona-Racing Santander 1:0
Gól: T.Henry
Bola vidno absencia kvalitnych zaloznikov-utocnikov az na Henryho nikto skuseny to sa aj ukazalo ako klucove.
Plusy: Víťazstvo,skvelý Valdés...
Mínusy:Pasívna hra zálohy
Hodnotenie: 2-

Druhú polovičku januárových zápasov zhodnotím zajtra.+pridám aj nejaké linky na najvydarenejsie januarove momenty a taktiez napisem aj aktualne spravy z Barcelonskej kuchyne.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyNe február 17, 2008 11:01 am

Vyhrali sme v Zaragoze 1:2 Real prehral na ihrisku Betisu 2:1 a to znamena ze sme sa na Real dotiahli na hratelnych 5 bodov.Titul tak este stale je v hre.Podme Barca.Visca El Barca!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt máj 06, 2008 1:44 pm

Bývalý španělský reprezentant Josep Guardiola podle informací španělských médií nahradí v příští sezoně na lavičce Barcelony Nizozemce Franka Rijkaarda. Sedmatřicetiletý někdejší úspěšný záložník strávil v katalánském velkoklubu nejlepší léta své kariéry a momentálně je v Barceloně zodpovědný za chod rezervního týmu.

Podle zákulisních informací se na jménu nového kouče dohodli na pondělním večerním jednání prezident klubu Joan Laporta a sportovní ředitel Txiki Begiristain. Oficiálně by mělo být jejich rozhodnutí oznámeno 19. května po posledním ligovém kole ve Španělsku.

Barcelona je v současné době v nejvyšší domácí soutěži až třetí a ztrácí čtyři body na Villarreal, který se zatím pohybuje na druhé příčce zajišťující přímý postup do Ligy mistrů.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyUt máj 06, 2008 2:29 pm

jarci napísal:
Bývalý španělský reprezentant Josep Guardiola podle informací španělských médií nahradí v příští sezoně na lavičce Barcelony Nizozemce Franka Rijkaarda. Sedmatřicetiletý někdejší úspěšný záložník strávil v katalánském velkoklubu nejlepší léta své kariéry a momentálně je v Barceloně zodpovědný za chod rezervního týmu.

Podle zákulisních informací se na jménu nového kouče dohodli na pondělním večerním jednání prezident klubu Joan Laporta a sportovní ředitel Txiki Begiristain. Oficiálně by mělo být jejich rozhodnutí oznámeno 19. května po posledním ligovém kole ve Španělsku.

Barcelona je v současné době v nejvyšší domácí soutěži až třetí a ztrácí čtyři body na Villarreal, který se zatím pohybuje na druhé příčce zajišťující přímý postup do Ligy mistrů.
ak to takto bude som spokojny-Pep Guardiola ukazuje aky je velky trener trenerom becka sa stal potom co barcelonske becko vyletelo do tretej ligy a za rok sa vracia do druhej!!!Pep to dokazal s mladymi chlapcami hned v prvej sezone!!!Je to obrovsky srdciar totizto typicky katalanec,byvala legenda a ako byvaly defenzivny zaloznik verim ze zlepsi najme obranu a trening pretoze v mnohych pripadoch sme odpadavali hlavne kondicne a Pep sam povedal ze ak mu Laporta a cela rada da doveru tak pep co prve zmeni treningovy proces Jose by sa mi lubil viac ale urcite lepsi Guardiola ako Rijkaard,Benitez ci laudrup.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyPi máj 09, 2008 11:02 am

Dnesny den je najpozitivnejsi z celej sezony:

Joan Laporta dnes oznámil to, co bylo dlouho veřejným tajemstvím - Pep Guardiola po skončení sezóny 2007/08 nahradí Franka Rijkaarda. Prezident klubu předstoupil před média v 19:12, ještě předtím proběhla schůze vedení klubu, která trvala přibližně pět hodin. "Vedení rozhodlo, že po skončení sezóny bude Frank Rijkaard nahrazen Guardiolou na lavičce Barçy."

Šéf klubu vysvětlil, že po dvou sezónach bez zisku jediného titulu byl čas na změnu trenéra, přestože Frank Rijkaard měl smlouvu ještě na jeden rok. Laporta poté ocenil Holanďanovu práci, kterou vykonával od roku 2003. "Rijkaard udělal skvělou práci a předvedl skvělý výkon v letech, ve kterých byl u nás. Bude vzpomínán jako trenér, který vedl renovaci týmu a dovedl ho k slávě v Paříži. Vyhrál druhou Ligu mistrů v historii klubu, dvakrát Primera División a dvakrát španělský Superpohár. To je mimořádná bilance, která by neměla být překryta výsledky z posledních dvou sezón. Rijkaard se zde zapsal do historie."

Na závěr vyjádřil prezident podporu novému trenérovi. "Věříme Guardiolovi ve vedení nového sportovního projektu, protože chápeme, že toto je muž, který zaručuje pokračování filozofie, která nás dovedla k úspěchu. Má znalost, entuziasmus, podporu a uznání klubu. Budeme muset analyzovat chyby. Na konci sezóny všichni podáme příslušné vysvětlení."
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptySo máj 10, 2008 12:47 pm

toto ma potesilo:

Luis Figo pochválil vedení Barcelony za to, že jako nového trenéra vybralo Pepeho Guardiolu. "Myslím si, že Pep je dost inteligentní a dokáže si správně vybrat. Znám ho a vím, jak moc vášnivý je ohledně fotbalu," řekl 35letý Figo.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 EmptyPo máj 12, 2008 12:03 am

na okraj tohoto "najlepsieho muzstva sveta s najkrajsim futbalom" dodam, ze 25. minut pred koncom zapasu vyhravaju s ostrovnou Mallorcou (pocet obyvatelov asi 6 a pol, krcma, kostol, hotely, plaze a fet) 2:0 a avs. roy je vysmiaty, kedze uz caka len na tento zapas a vyhru ma 4 a pol litrika... "Najlepsi team sveta" ako zazrakom vsak polavi a od "nesmierne silneho" protivnika si na vypredanom Nou Camp necha strelit TRI goly v rozpati 23 minut! Myslel som si, ze ti "naj hraci" maju aspon taky charakter, ze sa rozlucia s uz tak smiesnou sezonou so svojimi fanuskami vyhrou a tak trochu na rozlucku pre brckaveho chlapa, ktory im do tohoto klubu priniesol pohar pre vitaza Ligy Majstrov po neviem kolkych desatrociach...

A tak avs.roy ide nasraty spat a slovo "Barcelona" nechce pocut a vidiet peknych par tyzdnov! Idioti...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





FC BARCELONA - Stránka 6 Empty
OdoslaťPredmet: Re: FC BARCELONA   FC BARCELONA - Stránka 6 Empty

Návrat hore Goto down
 
FC BARCELONA
Návrat hore 
Strana 6 z 16Choď na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FC Barcelona - Manchester United FC

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Španielsko-
Prejdi na: