world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Bayern Mníchov

Goto down 
+4
Tarzan
Sigi
cuban
jarci
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 5:16 pm

presne tak cuban...dokonca sú hráči, ktorí si vybudovali kariéru práve na tom...čo sa konkrétne bayernu týka, tak to bol napr. zikler...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyPi január 18, 2008 5:23 pm

jarci napísal:
presne tak cuban...dokonca sú hráči, ktorí si vybudovali kariéru práve na tom...čo sa konkrétne bayernu týka, tak to bol napr. zikler...

presne..ved tim ma dajme tomu 23 ludi...z toho sa tak pravidelne tocia mozno 16-17...a ty ostatny aj ked nehravaju pravidelne...mozno 2-3 zapasy za tyzden..ale v tyme zostanu...a to je len prvy tym co este rezervy vo velkokluboch maju tiez svoju kvalitu..ty hraci by mohli hrat pravidelne kvalitne sutaze...ale aj tak zostavaju v tom klube...opat si pomozem arsenalom lebo ten poznam najlepsie...takze tarzan nic ine v tom nehladaj...taky almunia a flamini...kde boli a kde su teraz? alebo iny hraci dokonca z rezervy...niektory maju na to aby hrali premier league v zaklade niektorych tymov...a hraju v arsenale v rezerve...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySo január 19, 2008 1:24 am

almunia je nebrankar kt ma stastie ze na neho nejde vela striel...keby som toho cloveka stretol na uulici tak ho ani neoplujem skoda slin...bayern detto to iste emam rad velkokluby orkem man u lebo ti nieco dokakzali...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySo január 19, 2008 2:03 am

Tarzan napísal:
almunia je nebrankar kt ma stastie ze na neho nejde vela striel...keby som toho cloveka stretol na uulici tak ho ani neoplujem skoda slin...bayern detto to iste emam rad velkokluby orkem man u lebo ti nieco dokakzali...

a bayern nic nedokazal? a almunia myslis ze ked chyta v arsenale tak je nebrankar? a aj keby bol najhorsi brankar na svete preco o nom hovoris take veci???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySo január 19, 2008 6:37 pm

tarzan, bayern dokázal oveľa viac ako napr. aston villa...!máš talent prehliadať jasné fakty...!
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 3:25 am

jarci napísal:
tarzan, bayern dokázal oveľa viac ako napr. aston villa...!máš talent prehliadať jasné fakty...!

cooo??? o ville nebola ani rec...som hovoril ze nemam rad bayern a ze z velkoklubov sa mi najviac man u...a ty mas zas talent nepochopit pisanemu...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 10:09 pm

tu si písal, že man u niečo dokázal a tým si povedal, že arsenal a bayern nie...na to som narážal....lebo to nie je pravda!!!!! Exclamation

[quote="Tarzan"]almunia je nebrankar kt ma stastie ze na neho nejde vela striel...keby som toho cloveka stretol na uulici tak ho ani neoplujem skoda slin...bayern detto to iste emam rad velkokluby orkem man u lebo ti nieco dokakzali...[/quote]
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyNe január 20, 2008 11:42 pm

arsenal??? Shocked
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyPo január 21, 2008 12:02 am

Tarzan napísal:
arsenal??? Shocked

no arsenal je velkoklub a nieco dokazal...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:13 pm

hmm arsenal??? vieskolko je klubov s menom arsenal??? napr arsenal kijev tongue Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 8:16 pm

Tarzan napísal:
hmm arsenal??? vieskolko je klubov s menom arsenal??? napr arsenal kijev tongue Very Happy

ok tak specialne pre tarzana Arsenal Londýn...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySt január 30, 2008 11:06 am

Bayern vyhral v Liga pokal nad Wupertalom 5:2 na ich pôde Smile len tak ďalej bayern...
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyUt február 05, 2008 2:02 pm

ak by ste náhodou nevedli, bayern si poradil s rostockom 1:2 a keďže brémy prehrali (tak im treba Twisted Evil ),tak máme trojbodový náskok pred nimi a titul bude isto náš... cheers
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySo apríl 19, 2008 11:47 am

jarci napísal:
ak by ste náhodou nevedli, bayern si poradil s rostockom 1:2 a keďže brémy prehrali (tak im treba Twisted Evil ),tak máme trojbodový náskok pred nimi a titul bude isto náš... cheers
Jarci dneska ak sa nemylim big final Bayern-Dortmund budem sa pozerat a takisto vam fandit dufam ze ma futbal potesi.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySo apríl 19, 2008 11:28 pm

diky moc stoffo...tak to vyzerá, že tvoje fandenie aj pomohlo...vyhrali sme 1:2 máme prvú súťaž vo vrecku...nebolo to síce 5:0 ako v lige, ale každá výhra poteší Smile teraz nám stačí vybojovať už len jeden pohár, lebo domácu ligu nerátam. tam máme 9-bodový náskok a do konca už len 5 kôl, takže to by sme museli kvalitne posrať, aby sme to už nevyhrali...tak už len tá UEFA a bude to skvelá sezóna....o rok potom budeme navyše oslavovať víťaza LM vo finále s barcou Wink
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyNe apríl 20, 2008 12:19 am

jarci napísal:
diky moc stoffo...tak to vyzerá, že tvoje fandenie aj pomohlo...vyhrali sme 1:2 máme prvú súťaž vo vrecku...nebolo to síce 5:0 ako v lige, ale každá výhra poteší Smile teraz nám stačí vybojovať už len jeden pohár, lebo domácu ligu nerátam. tam máme 9-bodový náskok a do konca už len 5 kôl, takže to by sme museli kvalitne posrať, aby sme to už nevyhrali...tak už len tá UEFA a bude to skvelá sezóna....o rok potom budeme navyše oslavovať víťaza LM vo finále s barcou Wink

Bayern sa moze chystat na dalsiu UEFU na buduci rok..Very Happy Skonci 3. v skupine..To si pis...Very Happy

Ale dneska som kukal trosku ale ten gol v 90 min ma riadne zaskocil Very Happy V poslednej dobe sa nejako rozstrielal Toni..Alebo je to uz od zaciatku sezony??Very Happy
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyNe apríl 20, 2008 1:44 pm

jarci napísal:
diky moc stoffo...tak to vyzerá, že tvoje fandenie aj pomohlo...vyhrali sme 1:2 máme prvú súťaž vo vrecku...nebolo to síce 5:0 ako v lige, ale každá výhra poteší Smile teraz nám stačí vybojovať už len jeden pohár, lebo domácu ligu nerátam. tam máme 9-bodový náskok a do konca už len 5 kôl, takže to by sme museli kvalitne posrať, aby sme to už nevyhrali...tak už len tá UEFA a bude to skvelá sezóna....o rok potom budeme navyše oslavovať víťaza LM vo finále s barcou Wink
no v nasej rodine by bolo finale LM Barca-Bayern fakt huste foter fandi Bayernu ja Barce taze by bola haluz a co sa tyka vasho kadru skoda ze konci Oli vcera vas v predlzeni zachranil stale je to Number One!!!ani Lehmann nanho nema!!!(moj nazor)skoda ze konci spolupraca Ribery-Toni je fakt uzasna este by to chcelo poriadneho stredopoliara mozno k vam pride Deco a 1 stopera a to finale lm nebude utopiou.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyUt máj 06, 2008 1:48 pm

Luca Toni potvrdil pověst kanonýra a rovněž po přestupu z Fiorentiny do Bayernu Mnichov sázel jednu branku za druhou. Bavorský velkoklub navíc získal domácí double a italský reprezentant tak může být se svou první sezonou v Německu spokojen...

"Byla to skvělá sezona. Vybral jsem si správně, když jsem šel sem. Je jenom škoda, že se nám nepodařilo postoupit do finále Poháru UEFA. Až do včerejška jsem byl smutný, nyní je všechno pryč. Možná jsem nečekal, že tak rychle dám tolik branek, ale i počet nastřílených gólů ukazuje, jak dobrá sezona to byla," řekl autor 36 letošních soutěžních branek po včerejším utkání ve Wolfsburgu.

Bayern ve Wolfsburgu uhrál bezbrankovou remízu a ta mu stačila k mistrovské jistotě. V Mnichově v létě dojde k jedné důležité změně - funkci trenéra opustí Ottmar Hitzfeld a kormidla klubu se ujme Jürgen Klinsmann.

"Hitzfeld, dobrý člověk, odejde a s novými metodami a přípravami přijde Klinsmann. Bude to zajímavá změna. Bude třeba investovat. Klub musí koupit další kvalitní hráče, aby se ještě zlepšil a stal se konkurenceschopným na všech úrovních. Liga mistrů není sranda," prohlásil dále Toni.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyUt máj 06, 2008 2:39 pm

jarci napísal:
Luca Toni potvrdil pověst kanonýra a rovněž po přestupu z Fiorentiny do Bayernu Mnichov sázel jednu branku za druhou. Bavorský velkoklub navíc získal domácí double a italský reprezentant tak může být se svou první sezonou v Německu spokojen...

"Byla to skvělá sezona. Vybral jsem si správně, když jsem šel sem. Je jenom škoda, že se nám nepodařilo postoupit do finále Poháru UEFA. Až do včerejška jsem byl smutný, nyní je všechno pryč. Možná jsem nečekal, že tak rychle dám tolik branek, ale i počet nastřílených gólů ukazuje, jak dobrá sezona to byla," řekl autor 36 letošních soutěžních branek po včerejším utkání ve Wolfsburgu.

Bayern ve Wolfsburgu uhrál bezbrankovou remízu a ta mu stačila k mistrovské jistotě. V Mnichově v létě dojde k jedné důležité změně - funkci trenéra opustí Ottmar Hitzfeld a kormidla klubu se ujme Jürgen Klinsmann.

"Hitzfeld, dobrý člověk, odejde a s novými metodami a přípravami přijde Klinsmann. Bude to zajímavá změna. Bude třeba investovat. Klub musí koupit další kvalitní hráče, aby se ještě zlepšil a stal se konkurenceschopným na všech úrovních. Liga mistrů není sranda," prohlásil dále Toni.
jarci uprimne vam gratulujem k titulu a dufam ze Lm zatraktivnite najme aby ste vyradili nejaky anglicky alebo taliansky klub ale moze byt aj Real Very Happy
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptyUt máj 06, 2008 8:25 pm

No veru ved LM bez Bayernu je ako gulas bez masa Smile
Myslim ze tam budu mutit vodu ved Bayern bol v LM vzdy spicka ako jeden z mala nemeckych klubov.
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySt máj 07, 2008 9:19 am

musím sa priznať, že ste ma vašimi výrokmi celkom potešili....mne tá LM bez bayernu tiež pripadala nejaká iná...bayern je taká klasika...škoda, že stále vypadne Laughing

ale čítal som na ich stránke, že klinsmann ide zavádzať novoty...vyjadril sa, že žiadny hráč z jeho mužstva, nie to ešte s bundesligy, nie je schopný kondične pokryť najlepšie mužstva EPL a bude venovať popri klasickému tréningu veľký dôraz na individuálny tréning jednotlivých hráčov a na zlepšení hlavne ich kondície a fyzickej zdatnosti...

taktiež sa jurgen vyjadril, že nevyhnutne potrebuje kúpiť mužstvo posily najmä od zálohy a obrany, tak som zvedavý, koho kúpia...ak sa jurgenovi podarí zbudovať dobrý káder a zamakať na tréningoch, tak verím, že o dva roky by to mohlo byť pre nás v LM dosť úspešné...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySt máj 07, 2008 2:49 pm

jarci napísal:
musím sa priznať, že ste ma vašimi výrokmi celkom potešili....mne tá LM bez bayernu tiež pripadala nejaká iná...bayern je taká klasika...škoda, že stále vypadne Laughing

ale čítal som na ich stránke, že klinsmann ide zavádzať novoty...vyjadril sa, že žiadny hráč z jeho mužstva, nie to ešte s bundesligy, nie je schopný kondične pokryť najlepšie mužstva EPL a bude venovať popri klasickému tréningu veľký dôraz na individuálny tréning jednotlivých hráčov a na zlepšení hlavne ich kondície a fyzickej zdatnosti...

taktiež sa jurgen vyjadril, že nevyhnutne potrebuje kúpiť mužstvo posily najmä od zálohy a obrany, tak som zvedavý, koho kúpia...ak sa jurgenovi podarí zbudovať dobrý káder a zamakať na tréningoch, tak verím, že o dva roky by to mohlo byť pre nás v LM dosť úspešné...
az o 2 roky??ved si hovoril ze uz tento rok -a inak jurgen to musi zmenit pretoze v buducej sezone lm budu hrat prim spanielske muzstva Barca ako vzdy a verim ze uz aj Real postupi dalej ako osemfinale el clasico vo finale Lm -waw Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySt máj 07, 2008 4:38 pm

tak tie dva roky som myslel tak, že keď sa začne iná práca s kádrom, tak zmena trošku trvá a tak o dva roky by mohla tá zmena byť na takej úrovni, že by som mohol považovať neúčasť v semifinále za neúspech...o rok sa môže zadariť a verím, že sa dajakým spôsobom aj zadarí, ale ako mi asi dáš za pravdu, sám by si bayern netipol na víťaza LM, že?
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySt máj 07, 2008 4:56 pm

jarci napísal:
tak tie dva roky som myslel tak, že keď sa začne iná práca s kádrom, tak zmena trošku trvá a tak o dva roky by mohla tá zmena byť na takej úrovni, že by som mohol považovať neúčasť v semifinále za neúspech...o rok sa môže zadariť a verím, že sa dajakým spôsobom aj zadarí, ale ako mi asi dáš za pravdu, sám by si bayern netipol na víťaza LM, že?
no tak na vitaza urcite nie aspon v sucasnej situacii ne top timy stracaju velmi vela ale ked pride dalsie huste leto ktovie,ale urcite budete mojim 3.klubom za Barcou a Arsenalom.
Návrat hore Goto down
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 EmptySt máj 07, 2008 5:30 pm

Stoffo napísal:
jarci napísal:
tak tie dva roky som myslel tak, že keď sa začne iná práca s kádrom, tak zmena trošku trvá a tak o dva roky by mohla tá zmena byť na takej úrovni, že by som mohol považovať neúčasť v semifinále za neúspech...o rok sa môže zadariť a verím, že sa dajakým spôsobom aj zadarí, ale ako mi asi dáš za pravdu, sám by si bayern netipol na víťaza LM, že?
no tak na vitaza urcite nie aspon v sucasnej situacii ne top timy stracaju velmi vela ale ked pride dalsie huste leto ktovie,ale urcite budete mojim 3.klubom za Barcou a Arsenalom.
A na ostatnych anglicanov si zabudol? ManU, Chelsea, Liverpool su pravidelne vysoko? Ale v pohode ja viem ze kazdy ma svoj nazor na druhy rok mozu dominovat spanieli alebo napr.Bayern
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Bayern Mníchov   Bayern Mníchov - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Bayern Mníchov
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bayern

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Nemecko-
Prejdi na: