world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Semifinale CHL 2009

Goto down 
5 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorSpráva
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPo apríl 27, 2009 10:32 pm

ManUtd - Arsenal (1)
Barca - Chelsea (x)

V zatvorkach su moje tipy na zajtra a pozrajtra...Som zveadvy jak to dopadne na Nou Campe..Vsetky timy az na par vinimiek prehravaju suboje s Barcou uz v kabine pred zapasom.. Obrana Barcelony je oproti nasej slaby odvar takze dufam ze to nasi vyuziju..C´mon blues!!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPo apríl 27, 2009 10:53 pm

Lacoste napísal:
ManUtd - Arsenal (1)
Barca - Chelsea (x)

V zatvorkach su moje tipy na zajtra a pozrajtra...Som zveadvy jak to dopadne na Nou Campe..Vsetky timy az na par vinimiek prehravaju suboje s Barcou uz v kabine pred zapasom.. Obrana Barcelony je oproti nasej slaby odvar takze dufam ze to nasi vyuziju..C´mon blues!!
to že je obrana barcy slabý odvar hodnotíš podľa čoho?? obrancovia barcy nemusia brániť aj oni sa snažia hlavne zakladať akcie a mať dobrú rozohrávku to je ich úloha- a neviem čo tu spomínaš obranu barcy pred zápasom, v ktorom nebudete mať loptu na kopačkách - obranu spomínaj pred odvetou zajtra to bude o šťastí-chelsea bude mať maximálne 2 šance a bude záležať či ich využije viac mať nebude

všetky prehrávajú v kabíne?? no keď myslíš- ale ja ten pocit nemám práve naopak Lahm,Van Bommel,Podolski,Klinsmann,Toni tí všetci frajerovali až kým sa na ihrisku nedosrali ale nechajme to tak - zajtra to bude na jednu bránu-Barca (ktorá chce baviť divákov a bude chcieť hrať futbal) a tím,ktorý to zabetónuje a bude čakať čo spraví súper -jediná šanca chelsey je , že ak nedáme gól do 30.minúty budú mať ešte väčší dôvod na to že len betón je cesta do finále- škoda ničí to futbal Sad Sad ale pekelne sa teším-hokej môžem s prepáčením j.....ať aj tak prehráme


Very Happy

moje tipy: Barca-Chelsea 3:1
Manu-Arsenal 2:2
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt apríl 28, 2009 12:19 am

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
ManUtd - Arsenal (1)
Barca - Chelsea (x)

V zatvorkach su moje tipy na zajtra a pozrajtra...Som zveadvy jak to dopadne na Nou Campe..Vsetky timy az na par vinimiek prehravaju suboje s Barcou uz v kabine pred zapasom.. Obrana Barcelony je oproti nasej slaby odvar takze dufam ze to nasi vyuziju..C´mon blues!!
to že je obrana barcy slabý odvar hodnotíš podľa čoho?? obrancovia barcy nemusia brániť aj oni sa snažia hlavne zakladať akcie a mať dobrú rozohrávku to je ich úloha- a neviem čo tu spomínaš obranu barcy pred zápasom, v ktorom nebudete mať loptu na kopačkách - obranu spomínaj pred odvetou zajtra to bude o šťastí-chelsea bude mať maximálne 2 šance a bude záležať či ich využije viac mať nebude

všetky prehrávajú v kabíne?? no keď myslíš- ale ja ten pocit nemám práve naopak Lahm,Van Bommel,Podolski,Klinsmann,Toni tí všetci frajerovali až kým sa na ihrisku nedosrali ale nechajme to tak - zajtra to bude na jednu bránu-Barca (ktorá chce baviť divákov a bude chcieť hrať futbal) a tím,ktorý to zabetónuje a bude čakať čo spraví súper -jediná šanca chelsey je , že ak nedáme gól do 30.minúty budú mať ešte väčší dôvod na to že len betón je cesta do finále- škoda ničí to futbal Sad Sad ale pekelne sa teším-hokej môžem s prepáčením j.....ať aj tak prehráme


Very Happy

moje tipy: Barca-Chelsea 3:1
Manu-Arsenal 2:2

No moc sa netes.. Hiddink je dobry taktik narozdiel od pepka a uvidime ci prichysta..Uvidime kto bude mat kolko loptu na kopackach..;-) A preco by nemuseli branit? Co oni su nieco ine ako ostatny obrancovia? A udivuje ma ako vies pekne predpovedat vsetko dopredu :-P

Ano prehravaju uz pred zapasom v kabine!! Aj Bayern!! Spametaj sa si myslis ze hraci budu pred zapasom hovorit, ze urcite prehraju aj vyssim rozdielom a budu sa snazit nedostat pätku? Jasne ze musia povedat nejake slova do bitky.. Ale hraci ten zapas prehraju uz v kabine pred zapasom v ich hlavach..Barca je prekonatelna a myslim si ze to pojde lahko ak dosiahneme dobry vysledok na Old Campe
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt apríl 28, 2009 2:29 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
ManUtd - Arsenal (1)
Barca - Chelsea (x)

V zatvorkach su moje tipy na zajtra a pozrajtra...Som zveadvy jak to dopadne na Nou Campe..Vsetky timy az na par vinimiek prehravaju suboje s Barcou uz v kabine pred zapasom.. Obrana Barcelony je oproti nasej slaby odvar takze dufam ze to nasi vyuziju..C´mon blues!!
to že je obrana barcy slabý odvar hodnotíš podľa čoho?? obrancovia barcy nemusia brániť aj oni sa snažia hlavne zakladať akcie a mať dobrú rozohrávku to je ich úloha- a neviem čo tu spomínaš obranu barcy pred zápasom, v ktorom nebudete mať loptu na kopačkách - obranu spomínaj pred odvetou zajtra to bude o šťastí-chelsea bude mať maximálne 2 šance a bude záležať či ich využije viac mať nebude

všetky prehrávajú v kabíne?? no keď myslíš- ale ja ten pocit nemám práve naopak Lahm,Van Bommel,Podolski,Klinsmann,Toni tí všetci frajerovali až kým sa na ihrisku nedosrali ale nechajme to tak - zajtra to bude na jednu bránu-Barca (ktorá chce baviť divákov a bude chcieť hrať futbal) a tím,ktorý to zabetónuje a bude čakať čo spraví súper -jediná šanca chelsey je , že ak nedáme gól do 30.minúty budú mať ešte väčší dôvod na to že len betón je cesta do finále- škoda ničí to futbal Sad Sad ale pekelne sa teším-hokej môžem s prepáčením j.....ať aj tak prehráme


Very Happy

moje tipy: Barca-Chelsea 3:1
Manu-Arsenal 2:2

No moc sa netes.. Hiddink je dobry taktik narozdiel od pepka a uvidime ci prichysta..Uvidime kto bude mat kolko loptu na kopackach..;-) A preco by nemuseli branit? Co oni su nieco ine ako ostatny obrancovia? A udivuje ma ako vies pekne predpovedat vsetko dopredu :-P

Ano prehravaju uz pred zapasom v kabine!! Aj Bayern!! Spametaj sa si myslis ze hraci budu pred zapasom hovorit, ze urcite prehraju aj vyssim rozdielom a budu sa snazit nedostat pätku? Jasne ze musia povedat nejake slova do bitky.. Ale hraci ten zapas prehraju uz v kabine pred zapasom v ich hlavach..Barca je prekonatelna a myslim si ze to pojde lahko ak dosiahneme dobry vysledok na Old Campe

1) aj keby pep nebol dobrý taktik tak bol včera na návšteve u cruijfa Very Happy ale pep je génius aj sám a z osobnej skúsenosti vie čo je to hrať o semifinále lm to zase nevie hiddink
2)ty tomu nechápeš- obrancovia barcy v 70% zápasoch nemajú čo brániť keďže súper nemá loptu a tým pádom sa aj oni zapájajú do kombinácie a plnia úlohu akýchsi tvorcov hry zozadu a preto súhlasím, že v dueli s chelsey s tým môžu mať puyol a spol. problémy keďže na to nie sú zvyknutí ale na druhej strane dodávam - že ak nebudeme strácať lopty a kaziť prihrávky tak ani dnes nebude mať puyol a spol. čo robiť pretože vám nepožičiame loptu a to je kľúč k víťazstvu- ak vám prenecháme loptu a priestor sme v prdeli
3) old campe?? to akože starom?? sa zobuď chlapče- lenpre tvoju informáciu nou camp je úplne zrekonštruovaný a do budúcnosti sa bude robiť ešte aj nová strecha takže to bude ako keby nový stánok - no štadión chelsey je lepší to je jasné Very Happy Very Happy lol! lol!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt apríl 28, 2009 2:57 pm

Ok, neries.. Uvidime ako to dneska dopadne. Nerad hovorim dopredu.. A o stadionoch sa tu s tebou bavit nebudem, pretoze u teba nic ine ako Camp neni cize to nema zmysel..A to "Old" som tam dal ako antonimum od slova "Nou"..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt apríl 28, 2009 5:16 pm

Lacoste napísal:
Ok, neries.. Uvidime ako to dneska dopadne. Nerad hovorim dopredu.. A o stadionoch sa tu s tebou bavit nebudem, pretoze u teba nic ine ako Camp neni cize to nema zmysel..A to "Old" som tam dal ako antonimum od slova "Nou"..
o.k.

p.s. inak správne sa píše Camp Nou keďže v katalánsku je v takýchto spojeniach podstatné meno pred prídavným Cool
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 12:12 am

Myslim ze po taktickej stranke je tento zapas zvladnuty akurat, ze remiza 0:0 nic neriesi a kludne doma mozme dostat jeden zlepeny, stastny gol a mame po finale.. No uvidime. V kazdom pripade remiza 0:0 neni zly vysledok pre nas ale nic zatial neriesi.. Ja som len rad, ze od toho "skveleho" utoku Barcy sme nedostali gol a sanci bolo minimum.

Naplnili sa moje predstavy a tipy pred zapasom.. 0:0 Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 1:31 pm

Lacoste napísal:
Myslim ze po taktickej stranke je tento zapas zvladnuty akurat, ze remiza 0:0 nic neriesi a kludne doma mozme dostat jeden zlepeny, stastny gol a mame po finale.. No uvidime. V kazdom pripade remiza 0:0 neni zly vysledok pre nas ale nic zatial neriesi.. Ja som len rad, ze od toho "skveleho" utoku Barcy sme nedostali gol a sanci bolo minimum.

Naplnili sa moje predstavy a tipy pred zapasom.. 0:0 Wink
od chelsey sme videli krásny betón ale tak anglický futbal forever Sad inak super valdés potvrdil, že patrí k svetovej špičke-inak prekvapujúco výborne vzadu sme hrali aj my a to najmä Yaya a Piqué

aj tak si myslím, že postúpime len neviem kto bude hrať stopéra s Piquém-škoda karty pre Puyola-dúfam že vraj" útočne ladený tréner" hiddink dá ofenzívnejšiu taktiku v odvete aby sa dalo na čo pozerať
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 1:33 pm

hej a skoro by som zabudol- k videniu bol ďalší protibarcelonský výkon rozhodcu- o faule na henryho sa mala kopať penaltu a ballack mal dostať jasnú červenú-teda druhú žltú
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 3:11 pm

Stoffo napísal:
hej a skoro by som zabudol- k videniu bol ďalší protibarcelonský výkon rozhodcu- o faule na henryho sa mala kopať penaltu a ballack mal dostať jasnú červenú-teda druhú žltú

lol! lol! lol! Henry padol sam.. Tam ziadny kontakt nebol takze toto som sa len pekne zasmial Smile A ano Ballack mal dostat zltu ale tak Nemci drzia spolu no :-P

A nemysli si ze Chelsea bude hrat na Camp Old utocne..Chce predsa postupit takze ofenzivne divadlo v podani Chelsea bude na SB..A krasny vykon defenzivy Chelsea.. Barca proste nemala sancu..A to, ze hraci Barcy hovoria ze Chelsea nehrala ferovo..Tak to uz je moc si myslim.. ;-) Barca proste nevie hrat proti tak kvalitnej obrane aku ma Chelsea..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 4:43 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
hej a skoro by som zabudol- k videniu bol ďalší protibarcelonský výkon rozhodcu- o faule na henryho sa mala kopať penaltu a ballack mal dostať jasnú červenú-teda druhú žltú

lol! lol! lol! Henry padol sam.. Tam ziadny kontakt nebol takze toto som sa len pekne zasmial Smile A ano Ballack mal dostat zltu ale tak Nemci drzia spolu no :-P

A nemysli si ze Chelsea bude hrat na Camp Old utocne..Chce predsa postupit takze ofenzivne divadlo v podani Chelsea bude na SB..A krasny vykon defenzivy Chelsea.. Barca proste nemala sancu..A to, ze hraci Barcy hovoria ze Chelsea nehrala ferovo..Tak to uz je moc si myslim.. ;-) Barca proste nevie hrat proti tak kvalitnej obrane aku ma Chelsea..
faul na henryho bol jasný-na čt2 to dávali aj spomalene

na sb to bude rovnaké- útočiť bude 1 mužstvo a chelsea len bude čakať na nejaký náhodný gol

bojím sa len toho, kto bude hrať vedľa piquého ale inak gól dáme určite

ale sme v lepšej pozícii ako pred rokom proti manu
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 4:46 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
hej a skoro by som zabudol- k videniu bol ďalší protibarcelonský výkon rozhodcu- o faule na henryho sa mala kopať penaltu a ballack mal dostať jasnú červenú-teda druhú žltú

lol! lol! lol! Henry padol sam.. Tam ziadny kontakt nebol takze toto som sa len pekne zasmial Smile A ano Ballack mal dostat zltu ale tak Nemci drzia spolu no :-P

A nemysli si ze Chelsea bude hrat na Camp Old utocne..Chce predsa postupit takze ofenzivne divadlo v podani Chelsea bude na SB..A krasny vykon defenzivy Chelsea.. Barca proste nemala sancu..A to, ze hraci Barcy hovoria ze Chelsea nehrala ferovo..Tak to uz je moc si myslim.. ;-) Barca proste nevie hrat proti tak kvalitnej obrane aku ma Chelsea..
faul na henryho bol jasný-na čt2 to dávali aj spomalene

na sb to bude rovnaké- útočiť bude 1 mužstvo a chelsea len bude čakať na nejaký náhodný gol

bojím sa len toho, kto bude hrať vedľa piquého ale inak gól dáme určite

ale sme v lepšej pozícii ako pred rokom proti manu

No Ok stoffko ked myslis... Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt apríl 29, 2009 5:06 pm

Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Stoffo napísal:
hej a skoro by som zabudol- k videniu bol ďalší protibarcelonský výkon rozhodcu- o faule na henryho sa mala kopať penaltu a ballack mal dostať jasnú červenú-teda druhú žltú

lol! lol! lol! Henry padol sam.. Tam ziadny kontakt nebol takze toto som sa len pekne zasmial Smile A ano Ballack mal dostat zltu ale tak Nemci drzia spolu no :-P

A nemysli si ze Chelsea bude hrat na Camp Old utocne..Chce predsa postupit takze ofenzivne divadlo v podani Chelsea bude na SB..A krasny vykon defenzivy Chelsea.. Barca proste nemala sancu..A to, ze hraci Barcy hovoria ze Chelsea nehrala ferovo..Tak to uz je moc si myslim.. ;-) Barca proste nevie hrat proti tak kvalitnej obrane aku ma Chelsea..
faul na henryho bol jasný-na čt2 to dávali aj spomalene

na sb to bude rovnaké- útočiť bude 1 mužstvo a chelsea len bude čakať na nejaký náhodný gol

bojím sa len toho, kto bude hrať vedľa piquého ale inak gól dáme určite

ale sme v lepšej pozícii ako pred rokom proti manu

No Ok stoffko ked myslis... Rolling Eyes Rolling Eyes
len tí stopéri ma serú- ak by hral márquez vedel by som to na 99,9% Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPi máj 01, 2009 2:32 pm

tak manchester si zasluzil prvy leg vyhrat my sme nehrali dobre...mali sme len jednu polosancu ale 1-0 nie je zly vysledok vzhladom na priebeh zapasu...este ze mame svetoveho almuniu...takisto dobre zahrali song v strede a gibbs na lavom bekovi...ronalda ste okrem toho brvna asi moc nevideli a to preto lebo len naozaj obcas vykukol z gibbsovho zadneho vrecka...19 chalan prinuti ronalda ist na druhe kridlo a potom si da ako dezert aj rooneyho...pecka

Semifinale CHL 2009 Gibbs

vsimnite si ze ten curak zase filmoval a pozrel sa rozhodcovi ci mu to zozere
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPi máj 01, 2009 6:48 pm

cuban napísal:
tak manchester si zasluzil prvy leg vyhrat my sme nehrali dobre...mali sme len jednu polosancu ale 1-0 nie je zly vysledok vzhladom na priebeh zapasu...este ze mame svetoveho almuniu...takisto dobre zahrali song v strede a gibbs na lavom bekovi...ronalda ste okrem toho brvna asi moc nevideli a to preto lebo len naozaj obcas vykukol z gibbsovho zadneho vrecka...19 chalan prinuti ronalda ist na druhe kridlo a potom si da ako dezert aj rooneyho...pecka

Semifinale CHL 2009 Gibbs

vsimnite si ze ten curak zase filmoval a pozrel sa rozhodcovi ci mu to zozere
no......... arsenal nehral nič- málokedy sa mi páči hra shitchestru ale teraz sa mi páčil- hrali výborne mohlo to skončiť aj 3, 4:0
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPo máj 04, 2009 2:24 pm

PUTA!PUTA!KURVA!

Henry nenastúpi na stamford bridge! zranil sa v el clásicu a nezahrá si 2 týždne- takže nielenže bude obrana bez Puyola a Márqueza ale aj útok bez Henryho a to bol v takej forme- FUCK OFF!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPo máj 04, 2009 6:23 pm

Barcelona tie spravy dementovala..Zeby nejake hratky pred dolezitym subojom??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPo máj 04, 2009 7:54 pm

Lacoste napísal:
Barcelona tie spravy dementovala..Zeby nejake hratky pred dolezitym subojom??
tak neviem -odkiaľ to máš že to dementovali?? inak ja som pozeral el clásico dosť pozorne a už v 30.minúte sa rozcvičoval Keita za čiarou a Henry nevyzeral 100% a po vystriedaní si chladil ľadom koleno takže asi až taký výmysel to nebude
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyPo máj 04, 2009 9:41 pm

Stoffo napísal:
Lacoste napísal:
Barcelona tie spravy dementovala..Zeby nejake hratky pred dolezitym subojom??
tak neviem -odkiaľ to máš že to dementovali?? inak ja som pozeral el clásico dosť pozorne a už v 30.minúte sa rozcvičoval Keita za čiarou a Henry nevyzeral 100% a po vystriedaní si chladil ľadom koleno takže asi až taký výmysel to nebude

no su to dementi...tak to dementovali..to je logicke Very Happy ale nie...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt máj 05, 2009 10:18 am

tak ak by teda henry fakt nenastúpil, tak by to bolo už dosť zaujímavé pre barcu...bez stopérov to mali už aj tak veľmi ťažké ale ak nebudú mať ešte aj dôležitého útočníka...no bude sranda v stredu hehe...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt máj 05, 2009 3:22 pm

Nj aspon bude mat Stoffko vyhovorku po zapase Wink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptyUt máj 05, 2009 4:25 pm

Lacoste napísal:
Nj aspon bude mat Stoffko vyhovorku po zapase Wink
ja sa na to vyhovárať nebudem Very Happy maximálne to spomeniem ale vyhovárať v žiadnom prípade veď aj tak som dal na tiket 2 na barcu tak čo?? ja by som si našu zostavu želal takto:

Valdés-Alvés,Touré,Piqué,Abidal-Busquets,Xavi,Keita-Iniesta,Etoo,Messi

útok je stále galaktický bude záležať na premieňaní šancí s tým máme niekedy problémy, bratranec ide na zápas, žije tam tak ak mi pošle fotky pošlem aj ja vám aby ste tu mali - ale nechápem ho- žije v londýne, fandí manchestru a namiesto toho aby išiel na zápas dnes na svoj milovaný manchester tak si vyberie chelsea-barca ale newadí Very Happy Very Happy

a ako to tipujete??

Arsenal-Manu 1:0 ( rozhodne predlženie alebo penalty)
Chelsea-Barca 2:3 ( ja stále verím v krásny futbal ale bude to len a len na hiddinkovi či aj on chce krásny futbal, každopádne bude to o prvom góle ak dá prvý gól Barca tak je na 99% vo finále) Very Happy
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt máj 06, 2009 10:35 am

môj tip bol, že vyhrá arsenal, ale zhorel na celej vzdušnej čiare, takže toto mi nevyšlo...dnes? keďže barca nemá dvoch veľmi skúsených stopérov, dávam väčšie šance chelsea aj keď samozrejme veľmi chcem, aby celú LM vyhrala barca...uvidí sa ako to dopadne dnes...no a s tým Henrym to je ako? bude hrať, či nie?
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt máj 06, 2009 3:32 pm

jarci napísal:
môj tip bol, že vyhrá arsenal, ale zhorel na celej vzdušnej čiare, takže toto mi nevyšlo...dnes? keďže barca nemá dvoch veľmi skúsených stopérov, dávam väčšie šance chelsea aj keď samozrejme veľmi chcem, aby celú LM vyhrala barca...uvidí sa ako to dopadne dnes...no a s tým Henrym to je ako? bude hrať, či nie?

Nebude.. Neni v nominacii
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 EmptySt máj 06, 2009 4:59 pm

Lacoste napísal:
jarci napísal:
môj tip bol, že vyhrá arsenal, ale zhorel na celej vzdušnej čiare, takže toto mi nevyšlo...dnes? keďže barca nemá dvoch veľmi skúsených stopérov, dávam väčšie šance chelsea aj keď samozrejme veľmi chcem, aby celú LM vyhrala barca...uvidí sa ako to dopadne dnes...no a s tým Henrym to je ako? bude hrať, či nie?

Nebude.. Neni v nominacii
tak sa rozhodni či bude alebo nie
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Semifinale CHL 2009 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Semifinale CHL 2009   Semifinale CHL 2009 Empty

Návrat hore Goto down
 
Semifinale CHL 2009
Návrat hore 
Strana 1 z 3Choď na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» BIG FINAL 2009 : BARCA- MANU

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: