world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next
AutorSpráva
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 1:45 pm

avs.roy napísal:
metrostars napísal:
avs.roy napísal:
lampard napísal:
Myslim ze by bolo na case aby nas doma uz konecne niekto porazil..Hraci sa boja ze o ten rekord pridu a potom im to zbytocne zvezuje nohy..

Dost zaujimavy nazor Lampard a ak mam byt uprimny, od teba som takuto vetu urcite necakal,kedze fandis zbohatlikom... No ako to cele dopadne, uvidime, nechajme sa prekvapit, ale proste mam ten tusak, ze to budu prave United, kto im to zlomi... Bodaj by som sa nemylil! Very Happy
asv.roy preco sa vlastne bavite o tom prave v tejto miestnosti ved uz dobre dve hodiny nikto nepisal z arsenalu a predsa sme vsetci v tejto miestnosti

tak to tu bohuzial chodi, ked sa bavime o anglickej lige, takmer VZDY je to v miestnosti AFC, co uz....
oki tak sa podme bavit o prostitucii sorry vlastne do by sme skoncili v miestnosti chelsey Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 1:48 pm

Tarzan napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
ja len nechapem kvoli com ten invalid nastavoval 4 minuty v druhom polcase??? 4 striedania bez osetrovani...
avs.roy ja viem este o niekom takom...jeho meno je marlon harewood Razz

nic proti Harewoodovi, ale keby sa Rooneymu priblizil aspon na 80%, nesedel by stale na lavicke a nehral by poslednych 20-25 minut,nemyslis? ale kvalitny utocnik, to je jasne...

si pisal o niekom kto si ide pre lopty az niekam do marie a bojuje ako lev a ostatne veci...a harewood robi to iste len nedosahuje jeho kvality...

ok, beriem... tazko sa to ale sleduje, kedze Marlon hrava tak malo casu...

Metrostars - ja som sa uz dobavil, idem s dcerou k moru, dnes je celkom pekne. But I'll be back, don't worry! Very Happy
Návrat hore Goto down
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 1:50 pm

avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
ja len nechapem kvoli com ten invalid nastavoval 4 minuty v druhom polcase??? 4 striedania bez osetrovani...
avs.roy ja viem este o niekom takom...jeho meno je marlon harewood Razz

nic proti Harewoodovi, ale keby sa Rooneymu priblizil aspon na 80%, nesedel by stale na lavicke a nehral by poslednych 20-25 minut,nemyslis? ale kvalitny utocnik, to je jasne...

si pisal o niekom kto si ide pre lopty az niekam do marie a bojuje ako lev a ostatne veci...a harewood robi to iste len nedosahuje jeho kvality...

ok, beriem... tazko sa to ale sleduje, kedze Marlon hrava tak malo casu...

Metrostars - ja som sa uz dobavil, idem s dcerou k moru, dnes je celkom pekne. But I'll be back, don't worry! Very Happy
tak si to uzite prajem pekny den
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 2:47 pm

ten na obrazku to si ty??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 2:54 pm

je uplne jedno v ktorom topicu sa o tom bavime...nie je?

tarzan hrali ste to co ste potrebovali, spomalovacia taktita? ak bolo o´neilovou taktikou byt pod tlakom arsenalu cely zapas tak mu to vyslo a obdivujem ho aky je to kua dobry strateg...ano neboli sme az tak nebezpecny ako normalne ale mali sme jasnu prevahu cely zapas, a ak povazujes kolmicu po zemi na adebayora a potom to hodit do strany, alebo postupne utoky vedene po kridlach ale znova aj stredom za nakopavane lopty tak by ti niekto tu loptu riadne tvrdo do hlavy kopnut mohol aby si sa spamatal...zopar takych lopt tam bolo ale povedat ze sme len nakopavali lopty je prinajmensom hlupe

rovnako neviem o co vam ide s tym nadstavenim...nadstavil za striedanie a potom zdrziavanie aston villy...to je moj nazor, mozes sa spytat clattenburga na ten jeho

noazaj sa tu natiskaju rozne paralely ako gol v 95 minute na birminghame...a avs.roy ako mohol rozhodca nastavovat za eduarda ked sa to stalo v prvom polcase?!? ci zaratal aj jeho cas na operacnom stole..??? to si zabil pekne do tmy...rovnako ste uz zabudli ked ste davali gol proti tottenhamu pomaly na zaciatku nasledujuceho kola!!!
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
metrostars

metrostars


Počet príspevkov : 66
Age : 40
Location : birmingham
Registration date : 26.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 2:56 pm

Tarzan napísal:
ten na obrazku to si ty??
jaj a ty si na tom tvojom obrazku????
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 3:36 pm

avs.roy napísal:
thierryhenry14 napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
vcera sa vam niekde stratil ten vas uzasne nadherny futbal a v 1. polcase ste nakopavali dlhe lopty, ktore zbierali nasi stoperi...
cuban: k tym strelam na branu...inak o´neill naordinoval taktiku spomalovania hry a uspavania supera...my sme hrali to co sme potrebovali...stratili sme 2 body...a po vystriedani marlon nicil gallasa...

Tarzan thanx ze si to zariadil! Dredy ti ostavaju! Very Happy Je len skoda, ze ste to neudrzali... No nic, nevadi, ja som nadmieru spokojny! Fergie vcera,ked sa dozvedel vysledok z Emirates, vyhlasil: "Jasne, uz to vidim, gol AFC v 4.minute z ich obvyklych siedmych minut nadstaveneho casu. Uz ma to ani neprekvapuje!" Very Happy Klasika, zasa si musel rypnut do Wengera... Kua, ti dvaja sa tak nenavidia! Very Happy

preco nespomenul ako sme napr. s birminghamom dostali gol v 95 ... hm ?
to ho zrejme nestve ... co ? Rolling Eyes

no asi preto, ze trvalo dobrych 7 minut, kym Eduarda dostali za autovu ciaru... Prekvapujes ma TH14...

ehm, ja som nenarazal na to kolko nadstavili ...
ale na to ze sme dostali v 95 gol z 11ky
a vtedy asi pan ferguson nemal podobne vymakane hlasky ako si pisal, ze ?
ked sme vtedy dostali ten gol v nadstavenom case 10 sekund pred koncom zapasu
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 3:41 pm

Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
vcera sa vam niekde stratil ten vas uzasne nadherny futbal a v 1. polcase ste nakopavali dlhe lopty, ktore zbierali nasi stoperi...
cuban: k tym strelam na branu...inak o´neill naordinoval taktiku spomalovania hry a uspavania supera...my sme hrali to co sme potrebovali...stratili sme 2 body...a po vystriedani marlon nicil gallasa...

Tarzan thanx ze si to zariadil! Dredy ti ostavaju! Very Happy Je len skoda, ze ste to neudrzali... No nic, nevadi, ja som nadmieru spokojny! Fergie vcera,ked sa dozvedel vysledok z Emirates, vyhlasil: "Jasne, uz to vidim, gol AFC v 4.minute z ich obvyklych siedmych minut nadstaveneho casu. Uz ma to ani neprekvapuje!" Very Happy Klasika, zasa si musel rypnut do Wengera... Kua, ti dvaja sa tak nenavidia! Very Happy

preco nespomenul ako sme napr. s birminghamom dostali gol v 95 ... hm ?
to ho zrejme nestve ... co ? Rolling Eyes

vies preco lebo tam bolo 5 striedani + osetrovanie...a tuto boli 4 striedania bez osetrovani...a teraz akoze co kompenzacia??
tie nadstavenia mi zacinaju pripominat ac milano a ich goly v 95 minute....potom ich obvinili z korupcie....

este raz a pomaly ...
nehovoril som nic na to kolko bolo nadstavene,
ale diskusia bola o tom
ze ako velice davame goly v nadstavenom case a ako sa to alexovi nepaci ...
ale ked gol dostaneme v nadstavenom case na to uz nejako nehovori nic ... kto vie preco Very Happy
asi ho to mrzi a nema naladu to komentovat , ze ? affraid
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 4:48 pm

thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
vcera sa vam niekde stratil ten vas uzasne nadherny futbal a v 1. polcase ste nakopavali dlhe lopty, ktore zbierali nasi stoperi...
cuban: k tym strelam na branu...inak o´neill naordinoval taktiku spomalovania hry a uspavania supera...my sme hrali to co sme potrebovali...stratili sme 2 body...a po vystriedani marlon nicil gallasa...

Tarzan thanx ze si to zariadil! Dredy ti ostavaju! Very Happy Je len skoda, ze ste to neudrzali... No nic, nevadi, ja som nadmieru spokojny! Fergie vcera,ked sa dozvedel vysledok z Emirates, vyhlasil: "Jasne, uz to vidim, gol AFC v 4.minute z ich obvyklych siedmych minut nadstaveneho casu. Uz ma to ani neprekvapuje!" Very Happy Klasika, zasa si musel rypnut do Wengera... Kua, ti dvaja sa tak nenavidia! Very Happy

preco nespomenul ako sme napr. s birminghamom dostali gol v 95 ... hm ?
to ho zrejme nestve ... co ? Rolling Eyes

vies preco lebo tam bolo 5 striedani + osetrovanie...a tuto boli 4 striedania bez osetrovani...a teraz akoze co kompenzacia??
tie nadstavenia mi zacinaju pripominat ac milano a ich goly v 95 minute....potom ich obvinili z korupcie....

este raz a pomaly ...
nehovoril som nic na to kolko bolo nadstavene,
ale diskusia bola o tom
ze ako velice davame goly v nadstavenom case a ako sa to alexovi nepaci ...
ale ked gol dostaneme v nadstavenom case na to uz nejako nehovori nic ... kto vie preco Very Happy
asi ho to mrzi a nema naladu to komentovat , ze ? affraid

tak to si potom sotva pochopil vyznam Alexovych slov, pretoze on sa nebavil o nicom inom ako o tom, kolko minut sa na Emirates pravidelne nadstavuje,samozrejme iba vtedy, ked Arsenal nevyhrava. A co Gilbertov vyrovnavajuci gol v 94.min v prvom kole minulej sezony s Astonkou? Ten zapas som pozeral v priamom prenose, boli tam dohromady 3 striedania, ziadne osetrovanie a 4.rozhodca ukazal 4 minuty nadstavenia... Na udiv "vsetkych" to skoncilo 1:1.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 5:06 pm

avs.roy - precitaj si prosim moj post z minulej strany...nikto nan ani nereagoval
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 6:26 pm

cuban napísal:
je uplne jedno v ktorom topicu sa o tom bavime...nie je?

tarzan hrali ste to co ste potrebovali, spomalovacia taktita? ak bolo o´neilovou taktikou byt pod tlakom arsenalu cely zapas tak mu to vyslo a obdivujem ho aky je to kua dobry strateg...ano neboli sme az tak nebezpecny ako normalne ale mali sme jasnu prevahu cely zapas, a ak povazujes kolmicu po zemi na adebayora a potom to hodit do strany, alebo postupne utoky vedene po kridlach ale znova aj stredom za nakopavane lopty tak by ti niekto tu loptu riadne tvrdo do hlavy kopnut mohol aby si sa spamatal...zopar takych lopt tam bolo ale povedat ze sme len nakopavali lopty je prinajmensom hlupe

rovnako neviem o co vam ide s tym nadstavenim...nadstavil za striedanie a potom zdrziavanie aston villy...to je moj nazor, mozes sa spytat clattenburga na ten jeho

noazaj sa tu natiskaju rozne paralely ako gol v 95 minute na birminghame...a avs.roy ako mohol rozhodca nastavovat za eduarda ked sa to stalo v prvom polcase?!? ci zaratal aj jeho cas na operacnom stole..??? to si zabil pekne do tmy...rovnako ste uz zabudli ked ste davali gol proti tottenhamu pomaly na zaciatku nasledujuceho kola!!!

vravel som ti, ze som ten zapas nevidel, ale pochybujem, ze v 1.polcase nadstavoval 8 minut! Proti Spurs nadstavoval 4 minuty, vsak tam bolo 6 striedani (30s za jedno) a ked sa kope rohovy kop, rozhodca musi nechat dokoncit akciu,nie? No a z toho rohu padol gol... That's it!
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 6:43 pm

avs.roy napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
avs.roy napísal:
Tarzan napísal:
vcera sa vam niekde stratil ten vas uzasne nadherny futbal a v 1. polcase ste nakopavali dlhe lopty, ktore zbierali nasi stoperi...
cuban: k tym strelam na branu...inak o´neill naordinoval taktiku spomalovania hry a uspavania supera...my sme hrali to co sme potrebovali...stratili sme 2 body...a po vystriedani marlon nicil gallasa...

Tarzan thanx ze si to zariadil! Dredy ti ostavaju! Very Happy Je len skoda, ze ste to neudrzali... No nic, nevadi, ja som nadmieru spokojny! Fergie vcera,ked sa dozvedel vysledok z Emirates, vyhlasil: "Jasne, uz to vidim, gol AFC v 4.minute z ich obvyklych siedmych minut nadstaveneho casu. Uz ma to ani neprekvapuje!" Very Happy Klasika, zasa si musel rypnut do Wengera... Kua, ti dvaja sa tak nenavidia! Very Happy

preco nespomenul ako sme napr. s birminghamom dostali gol v 95 ... hm ?
to ho zrejme nestve ... co ? Rolling Eyes

vies preco lebo tam bolo 5 striedani + osetrovanie...a tuto boli 4 striedania bez osetrovani...a teraz akoze co kompenzacia??
tie nadstavenia mi zacinaju pripominat ac milano a ich goly v 95 minute....potom ich obvinili z korupcie....

este raz a pomaly ...
nehovoril som nic na to kolko bolo nadstavene,
ale diskusia bola o tom
ze ako velice davame goly v nadstavenom case a ako sa to alexovi nepaci ...
ale ked gol dostaneme v nadstavenom case na to uz nejako nehovori nic ... kto vie preco Very Happy
asi ho to mrzi a nema naladu to komentovat , ze ? affraid

tak to si potom sotva pochopil vyznam Alexovych slov, pretoze on sa nebavil o nicom inom ako o tom, kolko minut sa na Emirates pravidelne nadstavuje,samozrejme iba vtedy, ked Arsenal nevyhrava. A co Gilbertov vyrovnavajuci gol v 94.min v prvom kole minulej sezony s Astonkou? Ten zapas som pozeral v priamom prenose, boli tam dohromady 3 striedania, ziadne osetrovanie a 4.rozhodca ukazal 4 minuty nadstavenia... Na udiv "vsetkych" to skoncilo 1:1.

no jednoznacne narazal na to ze nam nadstavil rozhodca viac ako mal a ze z toho davame goly ...
iba som ako protiklad som vravel o tom gole z 95 minuty nic viac a to ze to mu nevadilo urcite...

- ale fpodstate na tom nic nieje ...
ja si myslim ze teraz boli pravom nadstavene 4 minuty,
pretoze nic ine nerobili len zdrzovali pri kazdej rozohravke standartke aute a pod situaciach ...
a kedze mame najlepsie zavery zapasov, konkretne poslednych 10-15 minut sa vieme dobre hecnut aj ked nemame naj formu , tak nam tam padne obcas nieco ...
za to mame slabe prve polcasy, kedy nas vacsinou super musi prebudit golom,
aby sme zacali hrat... myslel som si ze aj teraz to tak bude ... ibaze ani do prestavky sme nehrali o nic lepsie
a preto to skoncilo tak ako to skoncilo , padnut tam malo co ale nepadlo ... stastie chyba ...
dryhy polcas to bolo trochu lepsie ale tiez sme sa trapili v koncovke ...
co mi dost vadilo ze sme hrali "rozharane" a hlavne tie nahravky za moc nestali - mozno aj koli tomu to bolo take zle
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 6:48 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
je uplne jedno v ktorom topicu sa o tom bavime...nie je?

tarzan hrali ste to co ste potrebovali, spomalovacia taktita? ak bolo o´neilovou taktikou byt pod tlakom arsenalu cely zapas tak mu to vyslo a obdivujem ho aky je to kua dobry strateg...ano neboli sme az tak nebezpecny ako normalne ale mali sme jasnu prevahu cely zapas, a ak povazujes kolmicu po zemi na adebayora a potom to hodit do strany, alebo postupne utoky vedene po kridlach ale znova aj stredom za nakopavane lopty tak by ti niekto tu loptu riadne tvrdo do hlavy kopnut mohol aby si sa spamatal...zopar takych lopt tam bolo ale povedat ze sme len nakopavali lopty je prinajmensom hlupe

rovnako neviem o co vam ide s tym nadstavenim...nadstavil za striedanie a potom zdrziavanie aston villy...to je moj nazor, mozes sa spytat clattenburga na ten jeho

noazaj sa tu natiskaju rozne paralely ako gol v 95 minute na birminghame...a avs.roy ako mohol rozhodca nastavovat za eduarda ked sa to stalo v prvom polcase?!? ci zaratal aj jeho cas na operacnom stole..??? to si zabil pekne do tmy...rovnako ste uz zabudli ked ste davali gol proti tottenhamu pomaly na zaciatku nasledujuceho kola!!!

vravel som ti, ze som ten zapas nevidel, ale pochybujem, ze v 1.polcase nadstavoval 8 minut! Proti Spurs nadstavoval 4 minuty, vsak tam bolo 6 striedani (30s za jedno) a ked sa kope rohovy kop, rozhodca musi nechat dokoncit akciu,nie? No a z toho rohu padol gol... That's it!

nechapem tu prvu vetu...co ma vobec prvy polcas spolocne s nadstavenim v druhom???
no a tu boli 4 striedania to mas hned dva a pol minuty, ktomu ked sa prida nejaka minutka ktora sa nastavi takmer vzdy - villa sem tam aj zdrzovala, carson si daval s odkopmi dost na cas, gol padol presne v case 92:52 co je prijatelny fakt aj keby sa nadstavovalo cisto za striedania a este prijatelnejsi vzhladom nato ze sa nadstavovali 4 minuty

so what´s the point then????
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 7:07 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
cuban napísal:
je uplne jedno v ktorom topicu sa o tom bavime...nie je?

tarzan hrali ste to co ste potrebovali, spomalovacia taktita? ak bolo o´neilovou taktikou byt pod tlakom arsenalu cely zapas tak mu to vyslo a obdivujem ho aky je to kua dobry strateg...ano neboli sme az tak nebezpecny ako normalne ale mali sme jasnu prevahu cely zapas, a ak povazujes kolmicu po zemi na adebayora a potom to hodit do strany, alebo postupne utoky vedene po kridlach ale znova aj stredom za nakopavane lopty tak by ti niekto tu loptu riadne tvrdo do hlavy kopnut mohol aby si sa spamatal...zopar takych lopt tam bolo ale povedat ze sme len nakopavali lopty je prinajmensom hlupe

rovnako neviem o co vam ide s tym nadstavenim...nadstavil za striedanie a potom zdrziavanie aston villy...to je moj nazor, mozes sa spytat clattenburga na ten jeho

noazaj sa tu natiskaju rozne paralely ako gol v 95 minute na birminghame...a avs.roy ako mohol rozhodca nastavovat za eduarda ked sa to stalo v prvom polcase?!? ci zaratal aj jeho cas na operacnom stole..??? to si zabil pekne do tmy...rovnako ste uz zabudli ked ste davali gol proti tottenhamu pomaly na zaciatku nasledujuceho kola!!!

vravel som ti, ze som ten zapas nevidel, ale pochybujem, ze v 1.polcase nadstavoval 8 minut! Proti Spurs nadstavoval 4 minuty, vsak tam bolo 6 striedani (30s za jedno) a ked sa kope rohovy kop, rozhodca musi nechat dokoncit
akciu,nie? No a z toho rohu padol gol... That's it!

nechapem tu prvu vetu...co ma vobec prvy polcas spolocne s nadstavenim v druhom???
no a tu boli 4 striedania to mas hned dva a pol minuty, ktomu ked sa prida nejaka minutka ktora sa nastavi takmer vzdy - villa sem tam aj zdrzovala, carson si daval s odkopmi dost na cas, gol padol presne v case 92:52 co je prijatelny fakt aj keby sa nadstavovalo cisto za striedania a este prijatelnejsi vzhladom nato ze sa nadstavovali 4 minuty

so what´s the point then????

ta prva veta patrila k zapasu v Birminghame. a nevidel som ani ten a ani ten s Villou. Pozeral som len skratene zaznamy. a ktory brankar nezdrziava? Jens by vsetkych mohol v tomto vyucovat, vsak kolko uz dostal zltych prave za zdrzovanie? hm?
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 7:10 pm

ved hej, kazdy prida daky cas...ale logicky je za to potom nadstavene nieco navyse...takze sa nemate nad cim cudovat alebo hej?
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
marek77

marek77


Počet príspevkov : 164
Age : 46
Location : Prešov
Registration date : 04.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 02, 2008 9:06 pm

ja si myslim ze ak muzstvo da gol v 1. alebo 93. min je to uplne jedno hlavne ze ho da. A Urcite kazde jedno muzstvo obcas da gol v nadstavenom case je to logicke ked sa prehrava tak v poslednych minutych je tlak najvacsi lebo uz sa hra vabank tak preto. bohuzial v tejto sezone mame na birminghamske tímy smolu az na tu vyhru vo villa parku ktoru nam teraz skoro vratili v nevhodnej chvili.

Skoda toho ale zase treba uznat ze AV je super velkych kvalit ktory dycha na chrbat top4 no bod je vzhladom k tomu ze ledva ledva vyrovnali dobry a este moze pomoct v konecnom uctovani. Len tie posledne vysledky nevestia nic dobre.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 09, 2008 6:34 pm

http://arsenal-mania.com/articles/3105163/Eduardo-hits-back-at-false-newspaper-reports.html

o tomto ste uz poculi??? to je uz podla mna vrchol...ak je to pravda, tak je to strasne...aj od taylora aj od anglickych novin
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyPo marec 10, 2008 7:50 pm

Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptySo marec 15, 2008 11:56 am

cuban: mam jednu vec s ktorou s wengerom suhlasim...to je ze ked kupi hraca za viac ako 15 milionov tak musi davat goly z kazdej strely na branu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptySo marec 15, 2008 12:16 pm

Tarzan napísal:
cuban: mam jednu vec s ktorou s wengerom suhlasim...to je ze ked kupi hraca za viac ako 15 milionov tak musi davat goly z kazdej strely na branu

presne toto je jeden z dovodov preco fandim arsenalu...proste to robia inak ako ine kluby a tento styl sa mi velmi paci...smaozrejme niekedy sa treba plesknut po vrecku ale niektore sumy v sucasnom futbale su chore....ked si pomyslim ze taky kolo toure prisiel do arsenalu za 400 000 libier!!!! fabregas za podobnu sumicku, alebo ze thierry prisiel do klubu za par supov (vzhladom na to co sa z neho stalo) ako obrovske sklamanie z juve...alebo anelka na ktorom sme "zarobili" dobrych 15 milionov....za taketo veci proste musite wengera milovat
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptySo marec 15, 2008 12:22 pm

nooo lenze ti africania mu chodia z belgicka myslim ze z berevenu (ten kupil arsenal) a bereven ma prvu volbu na nakup z ASEC-u co je najlepsi klub v pobrezi slonoviny Wink
najdrahsi prestup v dejinach AV spravil martin o´neill prestupom Ashleyho Younga 9,65 mil libier....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptySo marec 15, 2008 12:29 pm

Tarzan napísal:
nooo lenze ti africania mu chodia z belgicka myslim ze z berevenu (ten kupil arsenal) a bereven ma prvu volbu na nakup z ASEC-u co je najlepsi klub v pobrezi slonoviny Wink
najdrahsi prestup v dejinach AV spravil martin o´neill prestupom Ashleyho Younga 9,65 mil libier....
to mas pravdu...arsene ma dost dobre kontakty...v arsenale je najdrahsi myslim reyes okolo 15 milionov...od vtedy ma z toho wenger nocne mori Very Happy
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyNe marec 16, 2008 10:30 pm

potom spravil dalsi "superobchod" vymenil ho za baptistu Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyPo marec 17, 2008 2:18 pm

Tarzan napísal:
potom spravil dalsi "superobchod" vymenil ho za baptistu Wink

no skusil to...reyes bol vtedy stale nas hrac, len za nas nechcel hrat tak skusil baptistu ale ukazalo sa ze to neni hrac pre EPL
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 EmptyPo marec 17, 2008 2:52 pm

Tarzan napísal:
potom spravil dalsi "superobchod" vymenil ho za baptistu Wink

za reyesa mozme byt radi ze sme dostali este pomerne celkom slusny balik naspat ...
ale aj ked ho vymienali do realu za julia tak nam real dal este nejake odstupne Smile
a kedze to bol hrac ktory nechcel hravat za svoj klub, tak musel ist prec
a cakalo sa na nejaku ponuku ...
reyes keby neodisiel tak je to hviezda minimalne v EPL,
bol celkom silny a tom kridle, technicky zdatny, troska filmoval ked sa dalo
ale inak ok ... ved je to SPANIEL nakoniec ... Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 17 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 17 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: