world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 9:30 am

fuuu nechcem nijakym sposobom znizovat inteligenciu fanusikov ale tak ked je uz problem tuknut na POST REPLY tak to uz vazne nechapem co sa tu riesi Evil or Very Mad
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 11:11 am

Tarzan napísal:
fuuu nechcem nijakym sposobom znizovat inteligenciu fanusikov ale tak ked je uz problem tuknut na POST REPLY tak to uz vazne nechapem co sa tu riesi Evil or Very Mad

jednoducho klikla na button vedla...to sa sem tam stane...ani ja vazne nechapem co tu riesis...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:13 pm

Tarzan napísal:
fuuu nechcem nijakym sposobom znizovat inteligenciu fanusikov ale tak ked je uz problem tuknut na POST REPLY tak to uz vazne nechapem co sa tu riesi Evil or Very Mad


asi len toľko že nie každý je dokonalý ako si TY , aby si hneď na základe jedného omylu znevažoval inteligenciu prispievateľov..akože bolo to trápne.. si si mohol odpustiť..... Exclamation



a teraz k fanúšikom AFC : no ako to bude s Theom, myslíte, že ho pán Wneger teda pošle na to hosťovanie?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:17 pm

kiki16 napísal:
Tarzan napísal:
fuuu nechcem nijakym sposobom znizovat inteligenciu fanusikov ale tak ked je uz problem tuknut na POST REPLY tak to uz vazne nechapem co sa tu riesi Evil or Very Mad


asi len toľko že nie každý je dokonalý ako si TY , aby si hneď na základe jedného omylu znevažoval inteligenciu prispievateľov..akože bolo to trápne.. si si mohol odpustiť..... Exclamation



a teraz k fanúšikom AFC : no ako to bude s Theom, myslíte, že ho pán Wneger teda pošle na to hosťovanie?

hmmm dokonaly som bol pred 2 rokmi teraz som nadclovek tongue Very Happy teraz vazne a seriozne hmmm britska tlac ho silne nadhodnotila a su na neho kladene vysoke naroky ktore evindentne nezvlada a moze si za to sam nemal prestupovat do arsenalu mal chvilku zostav s´tonone a trosku dozriet...lenze bol mlady a spravil chybu a teraz nooo asi za nu pika na striedacke...rooney to spravil lepsie dozrel v evertone a prestupil do man u...takze kvoli sebe by sa mal pytat na dlhodobe hostovanie do nejakeho mensieho klubu...
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:22 pm

Tarzan napísal:
kiki16 napísal:
Tarzan napísal:
fuuu nechcem nijakym sposobom znizovat inteligenciu fanusikov ale tak ked je uz problem tuknut na POST REPLY tak to uz vazne nechapem co sa tu riesi Evil or Very Mad


asi len toľko že nie každý je dokonalý ako si TY , aby si hneď na základe jedného omylu znevažoval inteligenciu prispievateľov..akože bolo to trápne.. si si mohol odpustiť..... Exclamation



a teraz k fanúšikom AFC : no ako to bude s Theom, myslíte, že ho pán Wneger teda pošle na to hosťovanie?

hmmm dokonaly som bol pred 2 rokmi teraz som nadclovek tongue Very Happy teraz vazne a seriozne hmmm britska tlac ho silne nadhodnotila a su na neho kladene vysoke naroky ktore evindentne nezvlada a moze si za to sam nemal prestupovat do arsenalu mal chvilku zostav s´tonone a trosku dozriet...lenze bol mlady a spravil chybu a teraz nooo asi za nu pika na striedacke...rooney to spravil lepsie dozrel v evertone a prestupil do man u...takze kvoli sebe by sa mal pytat na dlhodobe hostovanie do nejakeho mensieho klubu...




ty nadčlovek...

no ja práveže nechcem, aby odišiel, pretože by mali mať ešte trochu strpenia s ním a neodhadzovať ho hneď preč ..pokiaľ viem tak odohral 9 zápasov za A tím - takže nechápem, čo čakajú, on potrebuje skúsenosti a najmä v arsenale.....druhý klub mu môže dať základ aby hral, lenže keď pôjde do tímov, ktoré zostupujú a pomaly sa len bránia, neviem neviem , či mu to prospeje... on potrebuje hlavne rýchly dynamický futbal a ja by som ho preč neposielala ... no ale rozhoduje wenger Shocked
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:25 pm

a ozaj Flamini údajne predlžuje zmluvu a neodchádza do Juventusu , huráááá flower
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:32 pm

neodhadzovat ho prec??????? Shocked ak si hrala niekedy futbal tak vies ze na lavicke sa nic nenaucis a to je aj jeho pripad...co myslis preco maju kluby vacsinu mladych hracov na hostovaniach v nizsich sutaziach??? asi nie preto aby sa ich zbavili...ale aby ziskali to co im nemoze dat ziaden trening...FUTBALOVU SKUSENOST...a vysedavanim na lavicke moze ten francuz dosiahnut len tolko ze z neho bude mat akurat zadupany talent...kukni si aarona lennona obidvaja zacinali na rovnakej urovni a kde je lennon teraz a kde je walcott...a ked sa zaujmas aj o nieco ine ako o arsenal tak vidis hracov ako Downing, Young, Ferdinand, Gordon, Agbonlahor, Bale, ktory isli ovela lepsou cestou po mensich krokoch sa dostali tam kde su...vsetci su opory svojich klubov a obrovske talenty do buducnosti...a v arsenale ma este jednu nevyhodu ze neni francuz tongue
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:39 pm

Tarzan napísal:
neodhadzovat ho prec??????? Shocked ak si hrala niekedy futbal tak vies ze na lavicke sa nic nenaucis a to je aj jeho pripad...co myslis preco maju kluby vacsinu mladych hracov na hostovaniach v nizsich sutaziach??? asi nie preto aby sa ich zbavili...ale aby ziskali to co im nemoze dat ziaden trening...FUTBALOVU SKUSENOST...a vysedavanim na lavicke moze ten francuz dosiahnut len tolko ze z neho bude mat akurat zadupany talent...kukni si aarona lennona obidvaja zacinali na rovnakej urovni a kde je lennon teraz a kde je walcott...a ked sa zaujmas aj o nieco ine ako o arsenal tak vidis hracov ako Downing, Young, Ferdinand, Gordon, Agbonlahor, Bale, ktory isli ovela lepsou cestou po mensich krokoch sa dostali tam kde su...vsetci su opory svojich klubov a obrovske talenty do buducnosti...a v arsenale ma este jednu nevyhodu ze neni francuz tongue


to je tvoj nazor, ja ti ho neberiem..
ale mne sa ta myšlienka poslat ho do tímu Stoke City nepáči, síce ten tím bojuje o PL , ale nie som si istá, že tam by išiel hore ... práveže som za to aby mu Arsenal dal viac príležitosti, lebo verím, že dokáže byť už teraz v Arsenale platný hráč....
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:43 pm

ten hrac nema na arsenal a hracov ako rosicky hleb a podobne on potrebuje niekde dozriet a potom bude dobry...ved bez skusenosti beha po ihrisku ako zajac...je rychly a to je cele...
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:46 pm

tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..
a ked sme u Alexandrovi, ak máš dobrú pamat, s ním to bolo skoro podobné, prišiel, potom sa neštastne zranil a dlho to vypadalo, že ho Arsenal doslova predá, nechytal sa, nepodával zrovna skvelé výkony a nevedel sa presadiť a teraz? je to môj najobľúbenejší hráč a jeden z najtechnickejších akých som kedy videla! a tiež ho už odpisovali
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:51 pm

kiki16 napísal:
tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..

noo vidis a to som ti cely cas tlacil do hlavy a nakoniec si to napisala aj ty...ze ked nema prilezitosti tak nemoze rozvyjat svoj talent tak ako to robi Lennon v muzstve sliepok a Young v ASTON VILLE
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 6:55 pm

Tarzan napísal:
kiki16 napísal:
tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..

noo vidis a to som ti cely cas tlacil do hlavy a nakoniec si to napisala aj ty...ze ked nema prilezitosti tak nemoze rozvyjat svoj talent tak ako to robi Lennon v muzstve sliepok a Young v ASTON VILLE


ach jaj ale ja pochybujem ze Stoke City je dobrá volba, takže nech mu dáva radšej Arsenal príležitosti!
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:01 pm

V lete presne 28. júna, 2005 prestúpil z VfB Stuttgart na Highbury za 10 miliónov libier. S vedením Gunners podpísal 4-ročný kontrakt. Arsene Wenger ho zo začiatku skúšal na rôznych postoch v zálohe, ale Alex sa dlho nemohol presadiť a správne aklimatizovať. Už to vyzeralo, že možno z klubu odíde ale nakoniec sa mu podarilo presadiť.

takže chcem aby sa šanc Twisted Evil a dala aj Walcottovi!
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:13 pm

kiki16 napísal:
Tarzan napísal:
kiki16 napísal:
tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..

noo vidis a to som ti cely cas tlacil do hlavy a nakoniec si to napisala aj ty...ze ked nema prilezitosti tak nemoze rozvyjat svoj talent tak ako to robi Lennon v muzstve sliepok a Young v ASTON VILLE


ach jaj ale ja pochybujem ze Stoke City je dobrá volba, takže nech mu dáva radšej Arsenal príležitosti!

Sam Wenger otvorene priznal, ze Walcott nenaplnil jeho ocakavania a svojou hrou vobec nenapredoval. Tato veta hovori za vsetko a musi byt Theovi uplne jasna, cize odchadza niekam na hostovanie. Moj nazor je ten, ze Wenger ho mal este dobre 2 roky nechat na hostovani v jeho domacom Southamptone, bral ho do Arsenalu prilis skoro, o tom niet pochyb! Dalej, Ericksson urobil fatalnu chybu, ked ho zobral na MS do Nemecka, ten chalan neodohral ani minutu v Premier League, ani minutu na MS a tak po navrate z Nemecka musel byt uplne frustrovany. Je velmi mladucky na to, aby taketo veci po psychickej stranke v pohode zvladal. Tato rovnica znie uplne jednoducho: ak sa chce Walcott dostat herne na vyssi level, musi hrat! V Arsenale zatial nema sancu, takze musi hrat niekde inde. A kludne aj v Stoke City, v muzstve, ktore ma kvalitny kader a postupove ambicie. Ked uz ich tak zatracujes, tak si skus schvalne vzpomenut, po akom zapase a proti komu dostal Sam Allardyce vyhadzov z Newcastle? hm? Aj ked mi je Walcott absolutne ukradnuty, cim skor pojde z Arsenalu prec (na hostovanie), tym lepsie pre neho!
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:19 pm

avs.roy napísal:
kiki16 napísal:
Tarzan napísal:
kiki16 napísal:
tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..

noo vidis a to som ti cely cas tlacil do hlavy a nakoniec si to napisala aj ty...ze ked nema prilezitosti tak nemoze rozvyjat svoj talent tak ako to robi Lennon v muzstve sliepok a Young v ASTON VILLE


ach jaj ale ja pochybujem ze Stoke City je dobrá volba, takže nech mu dáva radšej Arsenal príležitosti!

Sam Wenger otvorene priznal, ze Walcott nenaplnil jeho ocakavania a svojou hrou vobec nenapredoval. Tato veta hovori za vsetko a musi byt Theovi uplne jasna, cize odchadza niekam na hostovanie. Moj nazor je ten, ze Wenger ho mal este dobre 2 roky nechat na hostovani v jeho domacom Southamptone, bral ho do Arsenalu prilis skoro, o tom niet pochyb! Dalej, Ericksson urobil fatalnu chybu, ked ho zobral na MS do Nemecka, ten chalan neodohral ani minutu v Premier League, ani minutu na MS a tak po navrate z Nemecka musel byt uplne frustrovany. Je velmi mladucky na to, aby taketo veci po psychickej stranke v pohode zvladal. Tato rovnica znie uplne jednoducho: ak sa chce Walcott dostat herne na vyssi level, musi hrat! V Arsenale zatial nema sancu, takze musi hrat niekde inde. A kludne aj v Stoke City, v muzstve, ktore ma kvalitny kader a postupove ambicie. Ked uz ich tak zatracujes, tak si skus schvalne vzpomenut, po akom zapase a proti komu dostal Sam Allardyce vyhadzov z Newcastle? hm? Aj ked mi je Walcott absolutne ukradnuty, cim skor pojde z Arsenalu prec (na hostovanie), tym lepsie pre neho!





hm uvidíme, aby ešte všetkých neprekvapil.....
akoze co ma s tym sam allardyce spoločné? newcastle sa trapil uz davno a bolo nacase urobit zmenu.. ja nechcem aby išiel do Stoke City....
to že vyhodili allardyceho ja som spokojná.... newcastle ma naviac ako len okupovat druhu polovicu tabulky!


Naposledy upravil dňa Pi január 25, 2008 8:02 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:26 pm

kiki16 napísal:
avs.roy napísal:
kiki16 napísal:
Tarzan napísal:
kiki16 napísal:
tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..

noo vidis a to som ti cely cas tlacil do hlavy a nakoniec si to napisala aj ty...ze ked nema prilezitosti tak nemoze rozvyjat svoj talent tak ako to robi Lennon v muzstve sliepok a Young v ASTON VILLE


ach jaj ale ja pochybujem ze Stoke City je dobrá volba, takže nech mu dáva radšej Arsenal príležitosti!

Sam Wenger otvorene priznal, ze Walcott nenaplnil jeho ocakavania a svojou hrou vobec nenapredoval. Tato veta hovori za vsetko a musi byt Theovi uplne jasna, cize odchadza niekam na hostovanie. Moj nazor je ten, ze Wenger ho mal este dobre 2 roky nechat na hostovani v jeho domacom Southamptone, bral ho do Arsenalu prilis skoro, o tom niet pochyb! Dalej, Ericksson urobil fatalnu chybu, ked ho zobral na MS do Nemecka, ten chalan neodohral ani minutu v Premier League, ani minutu na MS a tak po navrate z Nemecka musel byt uplne frustrovany. Je velmi mladucky na to, aby taketo veci po psychickej stranke v pohode zvladal. Tato rovnica znie uplne jednoducho: ak sa chce Walcott dostat herne na vyssi level, musi hrat! V Arsenale zatial nema sancu, takze musi hrat niekde inde. A kludne aj v Stoke City, v muzstve, ktore ma kvalitny kader a postupove ambicie. Ked uz ich tak zatracujes, tak si skus schvalne vzpomenut, po akom zapase a proti komu dostal Sam Allardyce vyhadzov z Newcastle? hm? Aj ked mi je Walcott absolutne ukradnuty, cim skor pojde z Arsenalu prec (na hostovanie), tym lepsie pre neho!





hm uvidíme, aby ešte všetkých neprekvapil.....
akoze co ma s tym sam allardyce spoločné? prehrali ten zápas, ale jeden zápas nerobí ešte majstra.. ja nechcem aby išiel do Stoke City....
to že vyhodili allardyceho ja som spokojná.... newcastle ma naviac ako len okupovat druhu polovicu tabulky!

Magpies je len banda dozivajucich hracov, ci vekovo tak aj talentovo. Allardyce je PAN manager, to mi tu nevyhovoris babika... A co ma s tym spolocne? Ze ten Stoke City nebude nic az tak tragickeho pre Walcotta, kedze vedia zahrat naozaj kvalitny futbal (videl som ich 2x na vlastne oci). A ked uz sme pri vysledkoch, tak Newcastle so Stoke City neprehral! Ty mozes samozrejme chciet, co len chces, problem je v tom, ze o tom rozhodne ten Francuz...
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:35 pm

avs.roy napísal:
kiki16 napísal:
avs.roy napísal:
kiki16 napísal:
Tarzan napísal:
kiki16 napísal:
tak na základe toho koľko príležitosti zatial dostal sa nečuduj že nie je zrovna adept na najlepšieho mladého ofenzívneho hráča..

noo vidis a to som ti cely cas tlacil do hlavy a nakoniec si to napisala aj ty...ze ked nema prilezitosti tak nemoze rozvyjat svoj talent tak ako to robi Lennon v muzstve sliepok a Young v ASTON VILLE


ach jaj ale ja pochybujem ze Stoke City je dobrá volba, takže nech mu dáva radšej Arsenal príležitosti!

Sam Wenger otvorene priznal, ze Walcott nenaplnil jeho ocakavania a svojou hrou vobec nenapredoval. Tato veta hovori za vsetko a musi byt Theovi uplne jasna, cize odchadza niekam na hostovanie. Moj nazor je ten, ze Wenger ho mal este dobre 2 roky nechat na hostovani v jeho domacom Southamptone, bral ho do Arsenalu prilis skoro, o tom niet pochyb! Dalej, Ericksson urobil fatalnu chybu, ked ho zobral na MS do Nemecka, ten chalan neodohral ani minutu v Premier League, ani minutu na MS a tak po navrate z Nemecka musel byt uplne frustrovany. Je velmi mladucky na to, aby taketo veci po psychickej stranke v pohode zvladal. Tato rovnica znie uplne jednoducho: ak sa chce Walcott dostat herne na vyssi level, musi hrat! V Arsenale zatial nema sancu, takze musi hrat niekde inde. A kludne aj v Stoke City, v muzstve, ktore ma kvalitny kader a postupove ambicie. Ked uz ich tak zatracujes, tak si skus schvalne vzpomenut, po akom zapase a proti komu dostal Sam Allardyce vyhadzov z Newcastle? hm? Aj ked mi je Walcott absolutne ukradnuty, cim skor pojde z Arsenalu prec (na hostovanie), tym lepsie pre neho!





hm uvidíme, aby ešte všetkých neprekvapil.....
akoze co ma s tym sam allardyce spoločné? prehrali ten zápas, ale jeden zápas nerobí ešte majstra.. ja nechcem aby išiel do Stoke City....
to že vyhodili allardyceho ja som spokojná.... newcastle ma naviac ako len okupovat druhu polovicu tabulky!

Magpies je len banda dozivajucich hracov, ci vekovo tak aj talentovo. Allardyce je PAN manager, to mi tu nevyhovoris babika... A co ma s tym spolocne? Ze ten Stoke City nebude nic az tak tragickeho pre Walcotta, kedze vedia zahrat naozaj kvalitny futbal (videl som ich 2x na vlastne oci). A ked uz sme pri vysledkoch, tak Newcastle so Stoke City neprehral! Ty mozes samozrejme chciet, co len chces, problem je v tom, ze o tom rozhodne ten Francuz...



neprehral, ale remizoval 0-0 ked sme pri tom a nemusis mi hned nadavat, za to ze ma niekto iny nazor ako Ty...
a ano pan allardyce , ty ho mozes obdivovat, ale vedenie magpies malo iny nazor a tak aj skončil.... mne sa tiež zdalo že hráči ho 2x nerešpektujú....
a k wengerovi, hej on o všetkom rozhodne, ale pokial mozem , budem verit, že ho do Stoke nepošle... a tebe to može byt akurát tak jedno pokial arsenal nie je klub ktorý obdivujes a napodobne , takze teba sa to určite nedotkne tak ako fanúšikov tohto klubu....
tak ako mna by sa nedotklo keby rooney ronaldo tevez odisli z MaNU....ale to sa nestane takže tak
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:49 pm

Kiki, ked citas moje slova, citaj ich poriadne prosim! Nie som si vedomi jedineho slova, ktorym by som ti nadaval, ako mi tu tvdis! Vedenie Magpies su "kvazi-odbornici" v kravatach, ktory uz niekolko rokov pocuvaju to, co im diktuje obzrata a ozrata Toon Army! A to je vsetko, co na tuto temu mozem povedat. Chlap ako Allardyce urobil z uplne priemerneho Boltonu muzstvo, proti ktoremu sa vsetci "bali" nastupit, hlavne Wenger by si "rad" na to zavzpominal. Ale ked 43 rocny multimilionar menom Mike Ashley,ktory predava od svojich osemnatich rokov sportove oblecenie vo svojej obchodnej sieti Soccer-World-Sports, odkupi za £140m vacsinovy podiel Newcastle od bratov Hallovcov a Fredyho Sheparda, a potom ON,ktory nikdy nekopol do lopty, ide po 6tich mesiacoch rozhodovat, ci je Allardyce dobry alebo nie, tak je u mna idiot. Kazdy manazer si na svoju pracu zasluzi urcite viac casu, ako je "tazkych" 6 mesiacov!!! Ty si najprv tvrdila, ze Newcastle prehral so Stoke City, ja nie, takze som ta iba poopravil...
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:50 pm

Kiki, ked citas moje slova, citaj ich poriadne prosim! Nie som si vedomi jedineho slova, ktorym by som ti nadaval, ako mi tu tvdis! Vedenie Magpies su "kvazi-odbornici" v kravatach, ktory uz niekolko rokov pocuvaju to, co im diktuje obzrata a ozrata Toon Army! A to je vsetko, co na tuto temu mozem povedat. Chlap ako Allardyce urobil z uplne priemerneho Boltonu muzstvo, proti ktoremu sa vsetci "bali" nastupit, hlavne Wenger by si "rad" na to zavzpominal. Ale ked 43 rocny multimilionar menom Mike Ashley,ktory predava od svojich osemnatich rokov sportove oblecenie vo svojej obchodnej sieti Soccer-World-Sports, odkupi za £140m vacsinovy podiel Newcastle od bratov Hallovcov a Fredyho Sheparda, a potom ON,ktory nikdy nekopol do lopty, ide po 6tich mesiacoch rozhodovat, ci je Allardyce dobry alebo nie, tak je u mna idiot. Kazdy manazer si na svoju pracu zasluzi urcite viac casu, ako je "tazkych" 6 mesiacov!!! Ty si najprv tvrdila, ze Newcastle prehral so Stoke City, ja nie, takze som ta iba poopravil...
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 7:59 pm

avs.roy napísal:
Kiki, ked citas moje slova, citaj ich poriadne prosim! Nie som si vedomi jedineho slova, ktorym by som ti nadaval, ako mi tu tvdis! Vedenie Magpies su "kvazi-odbornici" v kravatach, ktory uz niekolko rokov pocuvaju to, co im diktuje obzrata a ozrata Toon Army! A to je vsetko, co na tuto temu mozem povedat. Chlap ako Allardyce urobil z uplne priemerneho Boltonu muzstvo, proti ktoremu sa vsetci "bali" nastupit, hlavne Wenger by si "rad" na to zavzpominal. Ale ked 43 rocny multimilionar menom Mike Ashley,ktory predava od svojich osemnatich rokov sportove oblecenie vo svojej obchodnej sieti Soccer-World-Sports, odkupi za £140m vacsinovy podiel Newcastle od bratov Hallovcov a Fredyho Sheparda, a potom ON,ktory nikdy nekopol do lopty, ide po 6tich mesiacoch rozhodovat, ci je Allardyce dobry alebo nie, tak je u mna idiot. Kazdy manazer si na svoju pracu zasluzi urcite viac casu, ako je "tazkych" 6 mesiacov!!! Ty si najprv tvrdila, ze Newcastle prehral so Stoke City, ja nie, takze som ta iba poopravil...



hm ... nazval si ma bábikou a to slovo vo mne zrovna príjemné veci nerezonuje, skôr také, ako keby som nemala právo sa baviť na tému futbal...
jaj už som z toho dopletená, ale stoke vlastne prehralo tam 1-4 či nie? ach človek si nemože pamatat všetko Smile
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 8:01 pm

No rozbehla sa tu velmi zaujimava debata....tak sa mi to paci Smile

Nemyslim si ze Theo alebo Arsene spravili chybu ze sa dostal tak skoro do arsenalu...predsa len tam su ine podmienky a uci sa od inych hracov...Arsene vie ako pracovat s mladymi hracmi...takze v tomto to podla mna bolo dobre...uz nemozem suhlasit s tym co mu spravil ericson ako povedal avs.roy...to mu urcite nepomohlo...

tarzan: porovnavas ho tu s hracmi ktory su starsi ako on...a hovoris o nom akokeby svoj talent uz pochoval...vsetci(snad okrem Bala) ty hraci su minimalne o 2-3 roky starsi ako on...uvidime kde bude za taky cas theo...

theo ukazuje obrovsky potencional...ma rychlost techniku...bude to skvely hrac ale teraz to hostovanie potrebuje..wenger a myslim ze aj Theo to dobre vedia...Stoke by bol podla mna idealny...

nech to uz dopadne akokolvek..ostavam pokojny lebo


ARSENE KNOWS
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 8:05 pm

kiki16 napísal:
avs.roy napísal:
Kiki, ked citas moje slova, citaj ich poriadne prosim! Nie som si vedomi jedineho slova, ktorym by som ti nadaval, ako mi tu tvdis! Vedenie Magpies su "kvazi-odbornici" v kravatach, ktory uz niekolko rokov pocuvaju to, co im diktuje obzrata a ozrata Toon Army! A to je vsetko, co na tuto temu mozem povedat. Chlap ako Allardyce urobil z uplne priemerneho Boltonu muzstvo, proti ktoremu sa vsetci "bali" nastupit, hlavne Wenger by si "rad" na to zavzpominal. Ale ked 43 rocny multimilionar menom Mike Ashley,ktory predava od svojich osemnatich rokov sportove oblecenie vo svojej obchodnej sieti Soccer-World-Sports, odkupi za £140m vacsinovy podiel Newcastle od bratov Hallovcov a Fredyho Sheparda, a potom ON,ktory nikdy nekopol do lopty, ide po 6tich mesiacoch rozhodovat, ci je Allardyce dobry alebo nie, tak je u mna idiot. Kazdy manazer si na svoju pracu zasluzi urcite viac casu, ako je "tazkych" 6 mesiacov!!! Ty si najprv tvrdila, ze Newcastle prehral so Stoke City, ja nie, takze som ta iba poopravil...



hm ... nazval si ma bábikou a to slovo vo mne zrovna príjemné veci nerezonuje, skôr také, ako keby som nemala právo sa baviť na tému futbal...
jaj už som z toho dopletená, ale stoke vlastne prehralo tam 1-4 či nie? ach človek si nemože pamatat všetko Smile

tak chlapcekom som ta nazvat nemohol,ze?? Laughing kludne sa bav na akukolvek temu, trebars aj futbal, vsak od toho tu sedime,nie? Ano, Stoke prehral v odvete na St. James' Park 4:1, dobre si pamatas...
Návrat hore Goto down
kiki16




Počet príspevkov : 12
Age : 37
Registration date : 24.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 8:09 pm

avs.roy napísal:
kiki16 napísal:
avs.roy napísal:
Kiki, ked citas moje slova, citaj ich poriadne prosim! Nie som si vedomi jedineho slova, ktorym by som ti nadaval, ako mi tu tvdis! Vedenie Magpies su "kvazi-odbornici" v kravatach, ktory uz niekolko rokov pocuvaju to, co im diktuje obzrata a ozrata Toon Army! A to je vsetko, co na tuto temu mozem povedat. Chlap ako Allardyce urobil z uplne priemerneho Boltonu muzstvo, proti ktoremu sa vsetci "bali" nastupit, hlavne Wenger by si "rad" na to zavzpominal. Ale ked 43 rocny multimilionar menom Mike Ashley,ktory predava od svojich osemnatich rokov sportove oblecenie vo svojej obchodnej sieti Soccer-World-Sports, odkupi za £140m vacsinovy podiel Newcastle od bratov Hallovcov a Fredyho Sheparda, a potom ON,ktory nikdy nekopol do lopty, ide po 6tich mesiacoch rozhodovat, ci je Allardyce dobry alebo nie, tak je u mna idiot. Kazdy manazer si na svoju pracu zasluzi urcite viac casu, ako je "tazkych" 6 mesiacov!!! Ty si najprv tvrdila, ze Newcastle prehral so Stoke City, ja nie, takze som ta iba poopravil...



hm ... nazval si ma bábikou a to slovo vo mne zrovna príjemné veci nerezonuje, skôr také, ako keby som nemala právo sa baviť na tému futbal...
jaj už som z toho dopletená, ale stoke vlastne prehralo tam 1-4 či nie? ach človek si nemože pamatat všetko Smile

tak chlapcekom som ta nazvat nemohol,ze?? Laughing kludne sa bav na akukolvek temu, trebars aj futbal, vsak od toho tu sedime,nie? Ano, Stoke prehral v odvete na St. James' Park 4:1, dobre si pamatas...




no ale bábiku zrovna nemusím, znie to podceňujúco king
ako keby si znevažoval moje kvality:)))))))))))))))))haha
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 11:04 pm

cuban: lennon hral v 18 v leedse v zaklade potom prestupil do t´hamu hej?? ashley young hral tiez od 18 vo watforde (ked si spomenies na minulu sezonu tak to bol prave ten malicky hrac co najviac centroval) a potom prestupil do AV a agbonlahor hral tiez od 18 za AV anton ferdinand hraval tiez od 18 v obrane west hamu tak o com sa tu bavime???? vsetci v jeho veku hravali a dotiahli to dalej...proste prestup do arsenalu bola zbytocna strata casu...mohol skusit radsej everton kde ma MOYES vacsie skusenosti s trenovanim anglickych mladikov...wenger vie trenovat max francuzov tongue
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 EmptyPi január 25, 2008 11:34 pm

Tarzan napísal:
cuban: lennon hral v 18 v leedse v zaklade potom prestupil do t´hamu hej?? ashley young hral tiez od 18 vo watforde (ked si spomenies na minulu sezonu tak to bol prave ten malicky hrac co najviac centroval) a potom prestupil do AV a agbonlahor hral tiez od 18 za AV anton ferdinand hraval tiez od 18 v obrane west hamu tak o com sa tu bavime???? vsetci v jeho veku hravali a dotiahli to dalej...proste prestup do arsenalu bola zbytocna strata casu...mohol skusit radsej everton kde ma MOYES vacsie skusenosti s trenovanim anglickych mladikov...wenger vie trenovat max francuzov tongue

jednoznacny suhlas Tarzan! napriklad si pamatam zapas Watford - Liverpool FC hned na zaciatku minulej sezony. Hned mi udrel do oci ten maly cierny sopliak v zlto-cervenom drese a povedal som kamaratom za stolom: tak tento chalan dlho vo Watforde nebude! a mal som pravdu. Pan Wenger, co sa stalo s Davidom Bentleym, ktoreho ste predali ako neperspektivneho anglicana za £1m?? V Blackburne absolutna star, v anglickej U21 tomu nebolo inak. Je tomu 2 roky,co vdaka bohu zmenil dres. Jeho trhova hodnota dnes? Nech sa paci pan Wenger - £10m ako pre vas...Na co ich potom ten Francuz kupuje, ked zrejme nedokaze pochopit, ze kazdy mlady anglan ma "v krvi" a od malicka zakorenene prvky anglickeho futbalu? Walcott nie je typ hraca, ktory bude hrat vzdy a vecne "pass-pass-pass-pass a este 1000x pass"! Myslim, ze toto Wenger neodhadol, ked ho kupoval zo Southamptonu. Jemu hra jeho spoluhracov nevyhovuje, myslim si...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 2 z 27Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: