world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Arsenal Football Club

Goto down 
+13
metrostars
Stoffo
Bergie6
marek77
Lacoste
thierryhenry14
kiki16
monky
avs.roy
Tarzan
samo
jarci
cuban
17 posters
Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next
AutorSpráva
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 12:58 pm

Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
cuban: ronaldo vie padat...ale adebayor robi zo seba idiota...taky pad to by mu neodpiskali ani na dedinskom derby

a iba koli tomuto si ho tak nazval , (koli tomu 1 padu v 16ke)
alebo mas k tomu este nieco taketo vymakane co by si nam prezradil ???

ano presne kvoli tomu padu v 16..taky pad Rolling Eyes fakt neviem co cakal...

no a co ? tak to skusil ...
nevyslo ide sa dalej ...
je to bezne robi to kazdy hrac obcas
a adebayor nieje ten typ hraca co filmuje casto ...
ako vacsina portugalcanov ... Surprised

ked bude mat astonka tak kvalitneho utocnika potom napis
aby som tiez nieco mohol povedat, ale az ked bude dosahovat take kvality ...
- pretoze koli jednemu padu takto nazvat jedneho z naj utocnikov sa mi nezda OK
ale to je tvoja vec ...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 3:02 pm

thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
cuban: ronaldo vie padat...ale adebayor robi zo seba idiota...taky pad to by mu neodpiskali ani na dedinskom derby

a iba koli tomuto si ho tak nazval , (koli tomu 1 padu v 16ke)
alebo mas k tomu este nieco taketo vymakane co by si nam prezradil ???

ano presne kvoli tomu padu v 16..taky pad Rolling Eyes fakt neviem co cakal...

no a co ? tak to skusil ...
nevyslo ide sa dalej ...
je to bezne robi to kazdy hrac obcas
a adebayor nieje ten typ hraca co filmuje casto ...
ako vacsina portugalcanov ... Surprised

ked bude mat astonka tak kvalitneho utocnika potom napis
aby som tiez nieco mohol povedat, ale az ked bude dosahovat take kvality ...
- pretoze koli jednemu padu takto nazvat jedneho z naj utocnikov sa mi nezda OK
ale to je tvoja vec ...

on zase moze povedat, ze az mi budeme mat anglicanov v zakladnej zostave tak potom sa budeme moct k nim vyjadrovat, ako hovorit o kvalitach villans ked si fanusik velkoklubu je dost od veci, on fandi klubu ktory ma anglicanov a nehraju vobec zle, maju vysledky, skveleho managera a fans, stadion, niekedy by som si s nim to miesto aj vymenil (neberte to tak ze by som zacal fandit aston ville, len chcem aby sme aj my mali nieco co maju oni)

a co sa tyka adeho, mal uz par padov a tiez dost nevydarenych a to je jedna z veci, ktore ma na nom hnevaju, tu jeho obcasnu naivitu, sebeckost a nesportove spravenie, to ma vie vytocit, nedavno som ho sice oznacil za jedneho z najlepsich utocnikov na svete ale pochopil som ze stale este len siaha prstami na samotnu spicku, este musi nazbierat vela skusenosti a mnohemu sa priucit mnohemu
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 5:34 pm

Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
cuban: ronaldo vie padat...ale adebayor robi zo seba idiota...taky pad to by mu neodpiskali ani na dedinskom derby

a iba koli tomuto si ho tak nazval , (koli tomu 1 padu v 16ke)
alebo mas k tomu este nieco taketo vymakane co by si nam prezradil ???

ano presne kvoli tomu padu v 16..taky pad Rolling Eyes fakt neviem co cakal...

no a co ? tak to skusil ...
nevyslo ide sa dalej ...
je to bezne robi to kazdy hrac obcas
a adebayor nieje ten typ hraca co filmuje casto ...
ako vacsina portugalcanov ... Surprised

ked bude mat astonka tak kvalitneho utocnika potom napis
aby som tiez nieco mohol povedat, ale az ked bude dosahovat take kvality ...
- pretoze koli jednemu padu takto nazvat jedneho z naj utocnikov sa mi nezda OK
ale to je tvoja vec ...

on zase moze povedat, ze az mi budeme mat anglicanov v zakladnej zostave tak potom sa budeme moct k nim vyjadrovat, ako hovorit o kvalitach villans ked si fanusik velkoklubu je dost od veci, on fandi klubu ktory ma anglicanov a nehraju vobec zle, maju vysledky, skveleho managera a fans, stadion, niekedy by som si s nim to miesto aj vymenil (neberte to tak ze by som zacal fandit aston ville, len chcem aby sme aj my mali nieco co maju oni)

a co sa tyka adeho, mal uz par padov a tiez dost nevydarenych a to je jedna z veci, ktore ma na nom hnevaju, tu jeho obcasnu naivitu, sebeckost a nesportove spravenie, to ma vie vytocit, nedavno som ho sice oznacil za jedneho z najlepsich utocnikov na svete ale pochopil som ze stale este len siaha prstami na samotnu spicku, este musi nazbierat vela skusenosti a mnohemu sa priucit mnohemu

no a co chces co my nemame a oni hej aby sme to mali???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 5:44 pm

Dobre a teraz mili zlati urcite si vy fanusikovia Arsenalu najdete nejaky nadherny argument ale kecate tu o tom ze ako hra Barca upracovane a ze sa jej v tejto sezone nedari.Naozaj henre to nie je to co byvalo v minulych sezonach ale ako jeden z mala velkoklubov v europe sme este v hre o TREBLE.UZ len my a Chelsea.Ja viem a aj som to tu priznal ze Gunners hraju v tejto sezone atraktivnejsi futbal ako Barca v novom roku ani tak nie ale v jeseni ano.Ked si dobre pametate kritizoval som tu nasu hru a nikdy som sa nevyhovoril na nic a pritom som mohol!!!Dnes proti Celticu ma Rijkaard konecne k dispozicii plne kvarteto los Fantasticos Henry,Messi,Ronnie,Etoo-naposledy boli tito styria Frankovi k dispozicii 20 augusta-v 1.kole.Myslim ze je to na zamyslenie od 20.augusta mame tychto 4 k dispozicii pohromade az teraz.To ako keby vy ste nikdy od 20.augusta nemali pohromade k dispozicii kvarteto Cesc,Ade,Hleb,RVN-urcite ste ich pohromade mali viackrat a pirtom sme s Chelsey jedinym klubom v europe ktory moze ziskat treble sme v semifinale Copa Del Rey,V LM,a stracame 5 bodov na Real co sa da v pohode dohnat.Taze ak sa na to zoberiem z tohto pohladu tazko povedat ako by to bolo ak by sme mali los fantasticos k dispozici pocas celej sezony.A vobec som sa na zranenia nevyhovaral navyse som este kritizoval nasu hru.Neviem co by ste robili vy keby ste zistili ze od 20.augusta nemate k dispozicii pokope svojich najlepsich hracov.Niet zraneni urcite by sme boli pred Realom 100%.(99,99%).
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 5:57 pm

Stoffo napísal:
Dobre a teraz mili zlati urcite si vy fanusikovia Arsenalu najdete nejaky nadherny argument ale kecate tu o tom ze ako hra Barca upracovane a ze sa jej v tejto sezone nedari.Naozaj henre to nie je to co byvalo v minulych sezonach ale ako jeden z mala velkoklubov v europe sme este v hre o TREBLE.UZ len my a Chelsea.Ja viem a aj som to tu priznal ze Gunners hraju v tejto sezone atraktivnejsi futbal ako Barca v novom roku ani tak nie ale v jeseni ano.Ked si dobre pametate kritizoval som tu nasu hru a nikdy som sa nevyhovoril na nic a pritom som mohol!!!Dnes proti Celticu ma Rijkaard konecne k dispozicii plne kvarteto los Fantasticos Henry,Messi,Ronnie,Etoo-naposledy boli tito styria Frankovi k dispozicii 20 augusta-v 1.kole.Myslim ze je to na zamyslenie od 20.augusta mame tychto 4 k dispozicii pohromade az teraz.To ako keby vy ste nikdy od 20.augusta nemali pohromade k dispozicii kvarteto Cesc,Ade,Hleb,RVN-urcite ste ich pohromade mali viackrat a pirtom sme s Chelsey jedinym klubom v europe ktory moze ziskat treble sme v semifinale Copa Del Rey,V LM,a stracame 5 bodov na Real co sa da v pohode dohnat.Taze ak sa na to zoberiem z tohto pohladu tazko povedat ako by to bolo ak by sme mali los fantasticos k dispozici pocas celej sezony.A vobec som sa na zranenia nevyhovaral navyse som este kritizoval nasu hru.Neviem co by ste robili vy keby ste zistili ze od 20.augusta nemate k dispozicii pokope svojich najlepsich hracov.Niet zraneni urcite by sme boli pred Realom 100%.(99,99%).

hm...treble este moze zistat aj inter, man u, nie som si isty ci uz real vypadol z pohara...takze tych timov je este viac, teraz ma napada este lyon, celtic...je toho fakt dost

"los fantasticos" ked som s tebou o tomto pisal tak si mi povedal ze tito los fantasticos spolu vsetci naraz ani nemozu hrat...takeho "ronnieho" si uz odpisal...a to kvarteto ktore si zmienil z arsenalu fakt vela zapasov spolu neodohralo...na los fantasticos by som sa az tak nespoliehal...ale uvidime

barca mala zranenych klucovych hracov...ale nie viac naraz a vaznejsiu krizu za celu sezonu nemala...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 6:09 pm

Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
thierryhenry14 napísal:
Tarzan napísal:
cuban: ronaldo vie padat...ale adebayor robi zo seba idiota...taky pad to by mu neodpiskali ani na dedinskom derby

a iba koli tomuto si ho tak nazval , (koli tomu 1 padu v 16ke)
alebo mas k tomu este nieco taketo vymakane co by si nam prezradil ???

ano presne kvoli tomu padu v 16..taky pad Rolling Eyes fakt neviem co cakal...

no a co ? tak to skusil ...
nevyslo ide sa dalej ...
je to bezne robi to kazdy hrac obcas
a adebayor nieje ten typ hraca co filmuje casto ...
ako vacsina portugalcanov ... Surprised

ked bude mat astonka tak kvalitneho utocnika potom napis
aby som tiez nieco mohol povedat, ale az ked bude dosahovat take kvality ...
- pretoze koli jednemu padu takto nazvat jedneho z naj utocnikov sa mi nezda OK
ale to je tvoja vec ...

on zase moze povedat, ze az mi budeme mat anglicanov v zakladnej zostave tak potom sa budeme moct k nim vyjadrovat, ako hovorit o kvalitach villans ked si fanusik velkoklubu je dost od veci, on fandi klubu ktory ma anglicanov a nehraju vobec zle, maju vysledky, skveleho managera a fans, stadion, niekedy by som si s nim to miesto aj vymenil (neberte to tak ze by som zacal fandit aston ville, len chcem aby sme aj my mali nieco co maju oni)

a co sa tyka adeho, mal uz par padov a tiez dost nevydarenych a to je jedna z veci, ktore ma na nom hnevaju, tu jeho obcasnu naivitu, sebeckost a nesportove spravenie, to ma vie vytocit, nedavno som ho sice oznacil za jedneho z najlepsich utocnikov na svete ale pochopil som ze stale este len siaha prstami na samotnu spicku, este musi nazbierat vela skusenosti a mnohemu sa priucit mnohemu

ale tu vobec neislo onarodnost a ak ty chces do toho vrtat co sa tyka narodnosti tak dost odbacas od temy,
pretoze ja som len povedal ze koli tomu padu v 16ke by som nepovedal ze robi zo seba idiota ...
a rec o narodnosti nebola - neviem aky suvis si tu nasiel iba som obhajoval adebayora a ten jeden jeho pad z ktoreho ste sa tu posrali .
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 6:31 pm

hm...treble este moze zistat aj inter, man u, nie som si isty ci uz real vypadol z pohara...takze tych timov je este viac, teraz ma napada este lyon, celtic...je toho fakt dost

"los fantasticos" ked som s tebou o tomto pisal tak si mi povedal ze tito los fantasticos spolu vsetci naraz ani nemozu hrat...takeho "ronnieho" si uz odpisal...a to kvarteto ktore si zmienil z arsenalu fakt vela zapasov spolu neodohralo...na los fantasticos by som sa az tak nespoliehal...ale uvidime

barca mala zranenych klucovych hracov...ale nie viac naraz a vaznejsiu krizu za celu sezonu nemala...[/quote]

Hm Real asi tazko Real vypadol z pohara v osemfinale s Mallorcou ked snou prehral obidve zapasy jak doma tak vonku .Na Manu som fakt zabudol ale zase o ni na pohar maju 2 sance kdez to my len jednu preto treba ocenti pracu Chelsea ktora moze vyhrat Streble.Lyon tiez vypadol z francuzkseho pohara v osemfinale a Celtic cez nas v LM neprejde.A Inter po vcerajsom zapase na Anfilde asi vypadne taze jak ty si napisal je toho fakt dost ja napisem je toho fakt malo.Z 10 velkoklubov 2,3.
Ok jasne zeby vsetci 4 aj tak nehrali v zaklade ale Rijkaard by to tocil vzdy by bol jeden na lavicke a napr.ak by hrali Sammy,Titi,Leo -Ronnie z lavicky na poslednych 20 minut dobry triumf...Ronnie by sa mohol posunut aj do zalohy Deco nic moc.Taze sa oprav co sa tyka toho Treble.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 8:53 pm

thierryhenry14 napísal:
ale tu vobec neislo onarodnost a ak ty chces do toho vrtat co sa tyka narodnosti tak dost odbacas od temy,pretoze ja som len povedal ze koli tomu padu v 16ke by som nepovedal ze robi zo seba idiota ... a rec o narodnosti nebola - neviem aky suvis si tu nasiel iba som obhajoval adebayora a ten jeden jeho pad z ktoreho ste sa tu posrali .

ade spravil zo seba idiota a urobil to aj viac krat, to je nad slnko jasne a tak isto co ty series do toho ze ked bude mat aston villa takeho utocnika nech napise, tak ked si ty zabil tak som zabil aj ja... rec nebola ani o kvalite a nema s tym nic spolocne, ty si vlastne nevhodne urazil klub ktoremu fandi len preto lebo on povedal pravdu
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 8:57 pm

cuban napísal:
no a co chces co my nemame a oni hej aby sme to mali???

to, ze ich nekritizuju za pocet cudzincov vsade vo svete (a hlavne v anglicku), to ze za nich hra niekolko dobrych anglicanov (agbonlahor a young patria medzi mojich oblubencov), ze maju klasicky anglicky stadion, maju na nom dobru atmosferu (na emirates je miestami az hrobove ticho a velmi ma to mrzi), ze su v podstate oblubeni a ked zakopnu tak nik z toho nerobi vedu a nik sa im pridrbane nevysmieva
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 9:22 pm

Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
ale tu vobec neislo onarodnost a ak ty chces do toho vrtat co sa tyka narodnosti tak dost odbacas od temy,pretoze ja som len povedal ze koli tomu padu v 16ke by som nepovedal ze robi zo seba idiota ... a rec o narodnosti nebola - neviem aky suvis si tu nasiel iba som obhajoval adebayora a ten jeden jeho pad z ktoreho ste sa tu posrali .

ade spravil zo seba idiota a urobil to aj viac krat, to je nad slnko jasne a tak isto co ty series do toho ze ked bude mat aston villa takeho utocnika nech napise, tak ked si ty zabil tak som zabil aj ja... rec nebola ani o kvalite a nema s tym nic spolocne, ty si vlastne nevhodne urazil klub ktoremu fandi len preto lebo on povedal pravdu

Bergie prekvapujes ma a to tak, ze velmi pozitivne! Very Happy ako vidim, nemas problem vyslovit kritiku aj na hracov svojho klubu a to sa ceni. Taky TH14 "is nowhere near to you!" Vsetko co si tu o Ville spomenul len svedci o tom, ze hadam neexistuje fanusik futbalu (okrem TH14), ktoremu by bol tento klub nesympaticky. Vo vsetkom mas recht!

A este maly odkaz pre Stoffa - Manchester United MA sancu ziskat treble, kedze je vo stvrtfinale FA Cupu, v osemfinale Ligy Majstrov a je na druhom mieste v Premier League! Takze nie dva pohare, ako si spominal, ale 3 pohare mozu moji chlapci ziskat! Very Happy
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 10:36 pm

Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
ale tu vobec neislo onarodnost a ak ty chces do toho vrtat co sa tyka narodnosti tak dost odbacas od temy,pretoze ja som len povedal ze koli tomu padu v 16ke by som nepovedal ze robi zo seba idiota ... a rec o narodnosti nebola - neviem aky suvis si tu nasiel iba som obhajoval adebayora a ten jeden jeho pad z ktoreho ste sa tu posrali .

ade spravil zo seba idiota a urobil to aj viac krat, to je nad slnko jasne a tak isto co ty series do toho ze ked bude mat aston villa takeho utocnika nech napise, tak ked si ty zabil tak som zabil aj ja... rec nebola ani o kvalite a nema s tym nic spolocne, ty si vlastne nevhodne urazil klub ktoremu fandi len preto lebo on povedal pravdu

no ty si ale zabil dostatocne dobre ...
ja si nemyslim ze robi / urobil zo seba idiota ...
ale ak si to myslis tak si zaujmavy fan ...
lol!

kazdy hrac filmuje tak neviem preco ked niekto padne a nafilmuje nieco,
ze preco by mal byt idiot ... takze v podstate vsetci su idioti hej ?
achhh boze nehaj to tak ... kasli na to radsej...

nie neurazil som jeho klub iba hovorim pravdu ...
ak niekto sa takto moze vyjadrovat o hracoch v inom klube potom
tak mi nerobi hovorit podobne veci na ten danny klub ktoremu fandi ten danny clovek ...
ano je pravda ze filmoval ale za to by som to nebral tak ako to zobral ...

ja sa do toho seriem ???
no dobre necham tu MOJU dizkusiu s tarzanom na TEBA a tarzana
urcite sa dohodnete ...
to je uz sila toto ... Idea
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptySt február 20, 2008 11:04 pm

tiery anri 14...si veelmi neobjektivny ked si nevies pripustit ze za ten pad si zltu kartu zasluzil...a idiot som ho nazval preto lebo padol tak ako padol taketo bujare pady nerobia ani v spanielsku a tam su uz fakt divne pady...

seres na to preto lebo je niekto proti tebe a nedosiel ta ujo cuban ochranovat??
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 12:48 am

Tarzan napísal:
tiery anri 14...si veelmi neobjektivny ked si nevies pripustit ze za ten pad si zltu kartu zasluzil...a idiot som ho nazval preto lebo padol tak ako padol taketo bujare pady nerobia ani v spanielsku a tam su uz fakt divne pady...

seres na to preto lebo je niekto proti tebe a nedosiel ta ujo cuban ochranovat??

ja som nepovedal ze to nebolo na kartu !!!!!!!!!!
- hovorim ... ale nechaj to tak lebo vidim ze citat je problem este ... !!!

nie serem na to lebo ma to uz sere
a o blbostiach pisat dalej nehodlam ...
aj tak mas svoj nazor ja svoj takze je to zbytocne
a momentalne aj tak nemam na to fakt naladu
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 12:59 am

thierryhenry14 napísal:
Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
ale tu vobec neislo onarodnost a ak ty chces do toho vrtat co sa tyka narodnosti tak dost odbacas od temy,pretoze ja som len povedal ze koli tomu padu v 16ke by som nepovedal ze robi zo seba idiota ... a rec o narodnosti nebola - neviem aky suvis si tu nasiel iba som obhajoval adebayora a ten jeden jeho pad z ktoreho ste sa tu posrali .

ade spravil zo seba idiota a urobil to aj viac krat, to je nad slnko jasne a tak isto co ty series do toho ze ked bude mat aston villa takeho utocnika nech napise, tak ked si ty zabil tak som zabil aj ja... rec nebola ani o kvalite a nema s tym nic spolocne, ty si vlastne nevhodne urazil klub ktoremu fandi len preto lebo on povedal pravdu

no ty si ale zabil dostatocne dobre ...
ja si nemyslim ze robi / urobil zo seba idiota ...
ale ak si to myslis tak si zaujmavy fan ...
lol!

kazdy hrac filmuje tak neviem preco ked niekto padne a nafilmuje nieco,
ze preco by mal byt idiot ... takze v podstate vsetci su idioti hej ?
achhh boze nehaj to tak ... kasli na to radsej...

nie neurazil som jeho klub iba hovorim pravdu ...
ak niekto sa takto moze vyjadrovat o hracoch v inom klube potom
tak mi nerobi hovorit podobne veci na ten danny klub ktoremu fandi ten danny clovek ...
ano je pravda ze filmoval ale za to by som to nebral tak ako to zobral ...

ja sa do toho seriem ???
no dobre necham tu MOJU dizkusiu s tarzanom na TEBA a tarzana
urcite sa dohodnete ...
to je uz sila toto ... Idea

hadam len necakas ze ked som gooner tak budeme teraz vsetci kydat na ostatnych a tahat za jedno lano... filmuje flamini? toure? hleb? rosa? senderos? hoyte? sagna? clichy?.... nuz asi nie, dnes je to taky trend a mna to velmi mrzi ze mnohi ofenzivne ladeny hraci filmuju ale ide o to ze ade nevie filmovat a robi to, preto zo seba robi idiota, to je pravda, nic viac, nic menej

cuwaj ty vobec nehovoris pravdu, ty si mu len drzo naznacil ze aston villa nie je velkoklub ako my, on uprimne povedal ze ade zo seba spravil idiota a to je pravda a povedal to uplne normalne
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 12:19 pm

Bergie6 napísal:
cuban napísal:
no a co chces co my nemame a oni hej aby sme to mali???

to, ze ich nekritizuju za pocet cudzincov vsade vo svete (a hlavne v anglicku), to ze za nich hra niekolko dobrych anglicanov (agbonlahor a young patria medzi mojich oblubencov), ze maju klasicky anglicky stadion, maju na nom dobru atmosferu (na emirates je miestami az hrobove ticho a velmi ma to mrzi), ze su v podstate oblubeni a ked zakopnu tak nik z toho nerobi vedu a nik sa im pridrbane nevysmieva

hm...to ze nas kritizuju za pocet cudzincov a malo anglicanov je mi jedno...ja viem preco to tak je a viem ze to je spravne...a viem ze sa s tym aj nieco robi...to vsetko som tu povedal ked ma ale niekto slabe dispozicie aby to pochopil je to jeho problem a vobec ma to netrapi

klasicky anglicky stadion? ok mozno daka tradicia, ale ja osobne mam viac radsej tie moderne stanky europskeho a azijskeho stylu...samozrejme ma to nieco do seba ked ludia sedia 2 metre od plochy - Highbury bolo skvele a malo aj super atmosferu..jednu z najlepsich v anglicku ale emirates je moderny a nadherny stanok...atmosfera sem tam skripe ale na to treba cas...za chvilu ked si na to ludia zvyknu bude to v pohode...napriklad vcera bola atmosfera uplne super...a hrobove ticho? to snad nie...

rovnako aj to ze sa nam niekto "pridrbane vysmieva" ked zakopneme...len logicky ukazuje na to ze sme dobri nie? - berte to trocha s nadhladom snad pochopite co som tym chcel povedat.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 4:16 pm

Inak k tym fanusikom jednoznacne je na ostrovoch najlepsia atmosfera-to je jasne ale ten spolukomentator Barmos mal pravdu fanusikovia na ostrovoch su skveli,vytvaraju perfektnu atmosferu ale su hrozne neferovi a neobjektivni.Ked je na zemi hrac Arsenalu kricia zakopnite loptu ale ked bol na zemi Pato (uz ho odnasali na nosidlach)bucia,piskaju dobre je to hra a emocie patria k tomu ale ked ako fanusik vidim ze okolo Pata su 2 lekari a ty nosici s nosidlami je primitivne piskat a bucat a Pato bolo dokonca pre zranenie aj striedany.A vtedy polovicka stadiona bucala to su obycajni primitivi bucat a piskat na hraca ktory je odnasani na nosidlach nemyslite??
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 5:51 pm

Stoffo napísal:
Inak k tym fanusikom jednoznacne je na ostrovoch najlepsia atmosfera-to je jasne ale ten spolukomentator Barmos mal pravdu fanusikovia na ostrovoch su skveli,vytvaraju perfektnu atmosferu ale su hrozne neferovi a neobjektivni.Ked je na zemi hrac Arsenalu kricia zakopnite loptu ale ked bol na zemi Pato (uz ho odnasali na nosidlach)bucia,piskaju dobre je to hra a emocie patria k tomu ale ked ako fanusik vidim ze okolo Pata su 2 lekari a ty nosici s nosidlami je primitivne piskat a bucat a Pato bolo dokonca pre zranenie aj striedany.A vtedy polovicka stadiona bucala to su obycajni primitivi bucat a piskat na hraca ktory je odnasani na nosidlach nemyslite??

to si teda nemyslim...je to uplne normalna vec a robi sa to vsade a nielen v anglicku...ten sopliak si to aj tak zasluzil lebo nam v prvom polcase takmer zranil dvoch hracov naraz len preto ze nestihal za bacarym...myslim ze preto take emocie...nemyslis???
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 7:26 pm

presne ako hovori cuban ...
takto to chodi v anglicku a myslim si ze je to normalne ked sa do toho vzijem ako fanusik ,
ktory zenie svojich do predu ...
a myslim ze tak je to vsade vo svete ... podla mna
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyŠt február 21, 2008 11:37 pm

Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
Bergie6 napísal:
thierryhenry14 napísal:
ale tu vobec neislo onarodnost a ak ty chces do toho vrtat co sa tyka narodnosti tak dost odbacas od temy,pretoze ja som len povedal ze koli tomu padu v 16ke by som nepovedal ze robi zo seba idiota ... a rec o narodnosti nebola - neviem aky suvis si tu nasiel iba som obhajoval adebayora a ten jeden jeho pad z ktoreho ste sa tu posrali .

ade spravil zo seba idiota a urobil to aj viac krat, to je nad slnko jasne a tak isto co ty series do toho ze ked bude mat aston villa takeho utocnika nech napise, tak ked si ty zabil tak som zabil aj ja... rec nebola ani o kvalite a nema s tym nic spolocne, ty si vlastne nevhodne urazil klub ktoremu fandi len preto lebo on povedal pravdu

no ty si ale zabil dostatocne dobre ...
ja si nemyslim ze robi / urobil zo seba idiota ...
ale ak si to myslis tak si zaujmavy fan ...
lol!

kazdy hrac filmuje tak neviem preco ked niekto padne a nafilmuje nieco,
ze preco by mal byt idiot ... takze v podstate vsetci su idioti hej ?
achhh boze nehaj to tak ... kasli na to radsej...

nie neurazil som jeho klub iba hovorim pravdu ...
ak niekto sa takto moze vyjadrovat o hracoch v inom klube potom
tak mi nerobi hovorit podobne veci na ten danny klub ktoremu fandi ten danny clovek ...
ano je pravda ze filmoval ale za to by som to nebral tak ako to zobral ...

ja sa do toho seriem ???
no dobre necham tu MOJU dizkusiu s tarzanom na TEBA a tarzana
urcite sa dohodnete ...
to je uz sila toto ... Idea

hadam len necakas ze ked som gooner tak budeme teraz vsetci kydat na ostatnych a tahat za jedno lano... filmuje flamini? toure? hleb? rosa? senderos? hoyte? sagna? clichy?.... nuz asi nie, dnes je to taky trend a mna to velmi mrzi ze mnohi ofenzivne ladeny hraci filmuju ale ide o to ze ade nevie filmovat a robi to, preto zo seba robi idiota, to je pravda, nic viac, nic menej

cuwaj ty vobec nehovoris pravdu, ty si mu len drzo naznacil ze aston villa nie je velkoklub ako my, on uprimne povedal ze ade zo seba spravil idiota a to je pravda a povedal to uplne normalne

tak som to myslel...ze ked to nevie nech to nerobi....
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 12:26 am

Ked sa tu beru simulacie tak neviem ci sa z Arsenalu nestava "Ronaldo tim".. Ja neviem co zase chcel vcera ukazat Eboue...Prinajmensom to bolo tak smiesne ako to Adeho padnutie..Very Happy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 11:02 am

lampard napísal:
Ked sa tu beru simulacie tak neviem ci sa z Arsenalu nestava "Ronaldo tim".. Ja neviem co zase chcel vcera ukazat Eboue...Prinajmensom to bolo tak smiesne ako to Adeho padnutie..Very Happy

hm...to zase nie...manu je uz dost znamy svojimi padmi...ale keby si sa viac pozeral na dany zakrok ako na meno na drese urcite by si si vsimol evidentny kontakt jankulovskeho kolena s ebouem...eboue tam isiel s umyslom "vyrobit" penaltu ale za ten kontakt v klude mohla byt...zlta karta vsak urcite nebola na mieste.
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 11:14 am

cuban napísal:
lampard napísal:
Ked sa tu beru simulacie tak neviem ci sa z Arsenalu nestava "Ronaldo tim".. Ja neviem co zase chcel vcera ukazat Eboue...Prinajmensom to bolo tak smiesne ako to Adeho padnutie..Very Happy

hm...to zase nie...manu je uz dost znamy svojimi padmi...ale keby si sa viac pozeral na dany zakrok ako na meno na drese urcite by si si vsimol evidentny kontakt jankulovskeho kolena s ebouem...eboue tam isiel s umyslom "vyrobit" penaltu ale za ten kontakt v klude mohla byt...zlta karta vsak urcite nebola na mieste.

velka vacsina ronaldovych padov je po kontakte, ktory vobec neznamena pad , karta je jasna a mozem s nou len suhlasit, vklude mohol ist manu dalej
Návrat hore Goto down
thierryhenry14

thierryhenry14


Počet príspevkov : 188
Age : 37
Location : Bratislava
Registration date : 01.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 1:39 pm

lampard napísal:
Ked sa tu beru simulacie tak neviem ci sa z Arsenalu nestava "Ronaldo tim".. Ja neviem co zase chcel vcera ukazat Eboue...Prinajmensom to bolo tak smiesne ako to Adeho padnutie..Very Happy

eboue je podla mna ina kava ... ako adebayor ...
eboue nielen ze filmuje ale on ani nevie hrat football podla mna
a na arsenal nema a nikdy ani nebude mat ...
neviem koli comu ho tam arsene drzi, ci doteraz hlada nahradu,
alebo co ale ten chlapec ma uz toho odkopaneho dost aj v LM
a stale ma len presviedca o tom ze na to nema, bohuzial je to tak.

ale koli tomu by som nerobil ziadne rozhodnutia ze :
z Arsenalu nestava "Ronaldo tim" Exclamation ako hovoris
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 1:46 pm

thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:
Ked sa tu beru simulacie tak neviem ci sa z Arsenalu nestava "Ronaldo tim".. Ja neviem co zase chcel vcera ukazat Eboue...Prinajmensom to bolo tak smiesne ako to Adeho padnutie..Very Happy

eboue je podla mna ina kava ... ako adebayor ...
eboue nielen ze filmuje ale on ani nevie hrat football podla mna
a na arsenal nema a nikdy ani nebude mat ...
neviem koli comu ho tam arsene drzi, ci doteraz hlada nahradu,
alebo co ale ten chlapec ma uz toho odkopaneho dost aj v LM
a stale ma len presviedca o tom ze na to nema, bohuzial je to tak.

ale koli tomu by som nerobil ziadne rozhodnutia ze :
z Arsenalu nestava "Ronaldo tim" Exclamation ako hovoris

jasne ze eboue ma svoje muchy...ani ja ho moc nemusim..ale je to kvalitny futbalista..s nim na RW je nasa prava strana uplne ista, je dost rychly, ma skvele centre...proti milanu zahral velmi dobre...

a bergie6: bol tam jasny kontakt! jankulovski vystrcil koleno proti ebouemu...dalo sa to ustat? jasne ale jasna zlta karta za filmovanie??? to si robis srandu...ved keby sa odpiskala penalta nikto by nic nemohol povedat...ked uz nie penalta...dobre beriem...pridal tomu ale zlta karta na mieste nebola...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 EmptyPi február 22, 2008 2:00 pm

cuban napísal:
thierryhenry14 napísal:
lampard napísal:
Ked sa tu beru simulacie tak neviem ci sa z Arsenalu nestava "Ronaldo tim".. Ja neviem co zase chcel vcera ukazat Eboue...Prinajmensom to bolo tak smiesne ako to Adeho padnutie..Very Happy

eboue je podla mna ina kava ... ako adebayor ...
eboue nielen ze filmuje ale on ani nevie hrat football podla mna
a na arsenal nema a nikdy ani nebude mat ...
neviem koli comu ho tam arsene drzi, ci doteraz hlada nahradu,
alebo co ale ten chlapec ma uz toho odkopaneho dost aj v LM
a stale ma len presviedca o tom ze na to nema, bohuzial je to tak.

ale koli tomu by som nerobil ziadne rozhodnutia ze :
z Arsenalu nestava "Ronaldo tim" Exclamation ako hovoris

jasne ze eboue ma svoje muchy...ani ja ho moc nemusim..ale je to kvalitny futbalista..s nim na RW je nasa prava strana uplne ista, je dost rychly, ma skvele centre...proti milanu zahral velmi dobre...

a bergie6: bol tam jasny kontakt! jankulovski vystrcil koleno proti ebouemu...dalo sa to ustat? jasne ale jasna zlta karta za filmovanie??? to si robis srandu...ved keby sa odpiskala penalta nikto by nic nemohol povedat...ked uz nie penalta...dobre beriem...pridal tomu ale zlta karta na mieste nebola...

prifilmoval? ano... a to sa tresta zltou kartou, to nemas ako pri fauloch, ze povies ze to nebolo na kartu, kazdi dive je na kartu a je uplne jedno ci s kontaktom alebo bez, ide o nesportove spravanie a je uplne jedno ako to vykonas...

a mimochodom, eboue ma svoje kvality, thierryhenry14 hovori same bludy, on je kvalitny a mimoriadne, len potrebuje dostat konecne rozum (naivnost, nesportove spravanie, ...), nabrat skusenosti a mame jedneho z najlepsich kridelnikov v PL
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arsenal Football Club   Arsenal Football Club - Stránka 9 Empty

Návrat hore Goto down
 
Arsenal Football Club
Návrat hore 
Strana 9 z 27Choď na stránku : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next
 Similar topics
-
» FC BARCELONA
» Athletic Club Bilbao

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Anglicko-
Prejdi na: