world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Skupinová fáza CL 08/09

Goto down 
+2
Lacoste
Anik51
6 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 01, 2008 1:03 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
nič my len tak s bergiem sme sa bavili hrali sme spolu futbal a prehrali sme 1:2 s takými šmejdmi a to boli o hodne slabší

ked ste prehrali nemohli byt slabsi...prave naopak...prehrat s hocikym nie je ziadna hanba, prehra je zaklad futbalu, ale od teba nemozem cakat ze by si futbalu aspon trocha chapal

s týmto asi nikdy nebudem súhlasiť....
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 01, 2008 6:30 pm

jarci napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
nič my len tak s bergiem sme sa bavili hrali sme spolu futbal a prehrali sme 1:2 s takými šmejdmi a to boli o hodne slabší

ked ste prehrali nemohli byt slabsi...prave naopak...prehrat s hocikym nie je ziadna hanba, prehra je zaklad futbalu, ale od teba nemozem cakat ze by si futbalu aspon trocha chapal

s týmto asi nikdy nebudem súhlasiť....

ha ha, myslim ze o tom sme uz aj mali daku debatu...no skusim ti to vysvetlit..

vezmes si dva tymi, v tomto pripade arsenal a hull...a chces ich porovnat pred zapasom...co si vezmes? kvalitu hracov? a ta sa ako dokazuje? vykonnmi na ihrisku...ale ked tu kvalitu nepotvrdis na ihrisku zostanes len pri potencionali...cize by si povedal ze nejaky hrac je lepsi ale ked to nedokaze tak to nie je nic viac ako schopnost nieco spravit...ergo aj ten mozno kvalitativne slabsi hrac moze hrat lepsie a byt lepsie...to iste plati ked posudzujes timi ako celok a to v este vacsej miere ako individualne lebo futbal nehra 11 hracov ale tim zlozeny z 11 hracov ak vies co tym chcem povedat...

takze je hlupost povedat ze bol niekto lepsi a prehral lebo keby bol v skutocnosti lepsi neprehral by
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 01, 2008 7:42 pm

Bergie6 napísal:
Stoffo nechcem aby to vyznelo prilis provokacne ale z toho co tvrdis vyplyva, ze ty by sa nam mohol asi najviac porozpravat o tom co je hanba
načo narážaš??hovor konkrétne a mne nevadí keď budeš aj provokačne ale hlavne konkrétne!!!lebo neviem čo myslíš-ak myslíš minulú sezónu áno bol to jeden veľký trapas a až teraz vychádza najavo prečo to tak bolo a prečo??pre to čo som hovoril len cuban mi to neveril-pre rijkaarda!!!Napríklad Xavi vyhlásil nedávno že na rohy mali jednu jedinú taktiku nahrať na prednú tyčku rafovi -no toto sa deje v dedinských kluboch aby mal klub jednu jedinu variantu rohov a to nehovorím o disciplíne,chľastaní hráčov,ktorých pep "vďakabohu"vyhodil atď-pre to ak si to myslel ale ja si to viem priznať ako som aj písal to veľkom trapase ale cuban asi nie keď sa pýta aká hanba?
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 01, 2008 7:43 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
nič my len tak s bergiem sme sa bavili hrali sme spolu futbal a prehrali sme 1:2 s takými šmejdmi a to boli o hodne slabší

ked ste prehrali nemohli byt slabsi...prave naopak...prehrat s hocikym nie je ziadna hanba, prehra je zaklad futbalu, ale od teba nemozem cakat ze by si futbalu aspon trocha chapal

s týmto asi nikdy nebudem súhlasiť....

ha ha, myslim ze o tom sme uz aj mali daku debatu...no skusim ti to vysvetlit..

vezmes si dva tymi, v tomto pripade arsenal a hull...a chces ich porovnat pred zapasom...co si vezmes? kvalitu hracov? a ta sa ako dokazuje? vykonnmi na ihrisku...ale ked tu kvalitu nepotvrdis na ihrisku zostanes len pri potencionali...cize by si povedal ze nejaky hrac je lepsi ale ked to nedokaze tak to nie je nic viac ako schopnost nieco spravit...ergo aj ten mozno kvalitativne slabsi hrac moze hrat lepsie a byt lepsie...to iste plati ked posudzujes timi ako celok a to v este vacsej miere ako individualne lebo futbal nehra 11 hracov ale tim zlozeny z 11 hracov ak vies co tym chcem povedat...

takze je hlupost povedat ze bol niekto lepsi a prehral lebo keby bol v skutocnosti lepsi neprehral by
takže ak my sme remizovali s racingom-mali sme totálnu prwvahu na strely asi 20:1 a aj na góly 1:1 bola to spravodlivá remíza??
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 01, 2008 11:46 pm

Stredajšie výsledky Ligy majstrov:

Kluž-Chelsea 0:0

Bordeaux - AS Řím 1:3 (17. Gourcuff - 61. Vučinič, 71. a 83. Baptista),

Famagusta - Panathinaikos 3:1 (11. Sarriegi, 15. Dobrašinovič, 78. Teher - 28. Salpingidis),

Inter - Werder 1:1 (13. Maicon - 62. Pizarro),

Sporting - Basilej 2:0 (55. Romagnoli, 86. Derlei),

Šachtar - Barcelona 1:2 (45. Ilsinho - 87. a 90. Messi)

Liverpool - PSV Eindhoven 3:1 (4. Kuyt, 34. Keane, 76. Gerrard - 78. Koevermans),

Atletiko - Marseille 2:1 (4. Aguero, 22. Raul Garcia - 16. Niang).

zápas s doneckom-slabý prvý polčas z jednej aj z druhej strany -po hlúpom inkasovanom góle-že rafa??sme hrali 2.polčas total futbal krásne kombinácie,úplne iné mužstvo-už etoo išiel sám na bránu a netrafil,dani kopol nádherne 2 primáky ale chýbalo šťastie a potom prišiel Leo (to je ten najlepší hráč sveta Very Happy Very Happy ) nebol ani 20 minút najprv tutovku zahodil a potom 2 góly v samom závere zápasu a to nám ešte neodpískali penaltu za brutálny faul na iniestu a pán webb dá adnresovi žltú za filmovanie-andres má možno zlomený kotník a webb debil si myslí že on ešte simuluje ale čo už už ani neviem kto dal tú kolmicu tipujem xaviho ale kolmica to bola fasa a leov lob nemal chybu-celá sriedačka vyšla na ihrisko aj lekári všetci -vyrovnať v 87 a víťazný dať v 91 no to boli nervy-postup už máme na 90% istý a môžeme sa tešiť na ďalšie zápasy-3 zápas v rade otočený v závere-paráda!
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyŠt október 02, 2008 5:28 pm

cuban napísal:
jarci napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
ja viem len jedno..red and white army dnes vyhra
no to by sa aj patrilo po tej totálnej hanbe!

akej hanbe?
nič my len tak s bergiem sme sa bavili hrali sme spolu futbal a prehrali sme 1:2 s takými šmejdmi a to boli o hodne slabší

ked ste prehrali nemohli byt slabsi...prave naopak...prehrat s hocikym nie je ziadna hanba, prehra je zaklad futbalu, ale od teba nemozem cakat ze by si futbalu aspon trocha chapal

s týmto asi nikdy nebudem súhlasiť....

ha ha, myslim ze o tom sme uz aj mali daku debatu...no skusim ti to vysvetlit..

vezmes si dva tymi, v tomto pripade arsenal a hull...a chces ich porovnat pred zapasom...co si vezmes? kvalitu hracov? a ta sa ako dokazuje? vykonnmi na ihrisku...ale ked tu kvalitu nepotvrdis na ihrisku zostanes len pri potencionali...cize by si povedal ze nejaky hrac je lepsi ale ked to nedokaze tak to nie je nic viac ako schopnost nieco spravit...ergo aj ten mozno kvalitativne slabsi hrac moze hrat lepsie a byt lepsie...to iste plati ked posudzujes timi ako celok a to v este vacsej miere ako individualne lebo futbal nehra 11 hracov ale tim zlozeny z 11 hracov ak vies co tym chcem povedat...

takze je hlupost povedat ze bol niekto lepsi a prehral lebo keby bol v skutocnosti lepsi neprehral by

jasné, to že futbal musí hrať hlavne tím zložený z 11-tich hráčov a nie len tých 11 hráčov je jasné a je to pravda, ale uznaj...ak má mužstvo 5 čistých šancí, územnú prevahu a viac ako 15 striel za zápas a súperov dal po prvej strele gól (nebodaj ešte nejaký vlastný alebo náhodný), tak vtedy sa človeku fakt ťažko hovorí, že vyhral lepší tím.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyŠt október 02, 2008 9:38 pm

ja viem co myslis ale vyhrava a podla mna je aj lepsi ten kto da goly...ked uz vyhra to znamena ze vyuzil svoje sance a pravidla a vyhral...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyPi október 03, 2008 11:05 am

heh....no, keďže si myslím že viem, ako a z ktorej strany na to pozeráš, tak ti quasi dávam za pravdu, ale s tým, že ja sa na to pozerám z trošku iného pohľadu Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyPi október 03, 2008 1:48 pm

fair enough
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 22, 2008 12:01 am

Zenit 1 - 1 BATE
Bayern 3 - 0 Fiorentina
FC Porto 0 - 1 Din. Kyjev
Fenerbahce 2 - 5 Arsenal
Juventus 2 - 1 Real Madrid
Manchester Utd 3 - 0 Celtic
Steaua Bukurešť 3 - 5 Lyon
Villarreal 6 - 3 Aalborg

mame za sebou obrovsku wild night.. arsenal mohol vyhrat aj 8:0 keby hraci neboli tak naivny v prihravkach a obrana bola o cosi istejsia, kde to kazil najma song, najlepsim hracom bol podla mna striedajuci ramsey
Návrat hore Goto down
jarci

jarci


Počet príspevkov : 525
Age : 40
Registration date : 02.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 22, 2008 9:25 am

základ je, že bayern vyhral, aj keď podľa zostrihu mala fiorentina pekné šance...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 22, 2008 11:21 am

Bergie6 napísal:
Zenit 1 - 1 BATE
Bayern 3 - 0 Fiorentina
FC Porto 0 - 1 Din. Kyjev
Fenerbahce 2 - 5 Arsenal
Juventus 2 - 1 Real Madrid
Manchester Utd 3 - 0 Celtic
Steaua Bukurešť 3 - 5 Lyon
Villarreal 6 - 3 Aalborg

mame za sebou obrovsku wild night.. arsenal mohol vyhrat aj 8:0 keby hraci neboli tak naivny v prihravkach a obrana bola o cosi istejsia, kde to kazil najma song, najlepsim hracom bol podla mna striedajuci ramsey

co tam song kazil? vlastny silvestreho gol pokazil? a na konci uz nikto z arsenalu nebranil...aaron hral 15 min ako ho mozes dat motm, podla mna bol motm clichy alebo denilson alebo fabregas
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 22, 2008 2:11 pm

zdalo sa mi, ze vsetky uspesne vzdusne akcie supera isli prave cez songa.. prave preto, ze hral 15 minut a stihol spravit viac ako mnohi co hrali od zaciatku, zacal napadat, pytat si loptu, akcie isli cez neho a dal gol, .. pls a co spravil denilson? to uz skor diaby
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 22, 2008 8:36 pm

Bergie6 napísal:
zdalo sa mi, ze vsetky uspesne vzdusne akcie supera isli prave cez songa.. prave preto, ze hral 15 minut a stihol spravit viac ako mnohi co hrali od zaciatku, zacal napadat, pytat si loptu, akcie isli cez neho a dal gol, .. pls a co spravil denilson? to uz skor diaby

nahral na gol, s cescom vstrede riadili show..aj diaby bol skvely...ale urcite ramsey nebol motm
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt október 22, 2008 9:12 pm

skor cesc riadil show a denilson mu len sekundoval, navyse dozadu odviedol svoj standart.. v mojich ociach je to ramsey, prisiel na ihrisko k poslednym minutam ako mladucky debutant v lige majstrov a stihol za ten cas ovladnut ihrisko
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyŠt október 23, 2008 12:45 am

Chelsea FC - AS Rím 1:0
Girondins Bordeaux - CFR Kluž 1:0
Inter Miláno - Anorthosis Famagusta 1:0
Panathinaikos Atény - Werder Brémy 2:2
FC Bazilej - FC Barcelona 0:5
Šachtar Doneck - Sporting Lisabon 0:1
Atlético Madrid - FC Liverpool 1:1
PSV Eindhoven - Olympique Marseille 2:0

no pozrel som si duel na stamford bridge a bol som sklamany, chelsea samozrejme dobry prechod cez stred pola, potom uz pevna obrana AS, ti zas pre zmenu prisli uhrat jednoznacne bod a doplatili na to, mali jedinu slubnu sancu po dobrej praci tottiho, absolutne bezzuby sa mi zdal vucinic.. chelsea teda vzadu s malym mnozstvom prace, cely zapas bol o tom istom
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyŠt október 23, 2008 3:16 pm

Bergie6 napísal:
Chelsea FC - AS Rím 1:0
Girondins Bordeaux - CFR Kluž 1:0
Inter Miláno - Anorthosis Famagusta 1:0
Panathinaikos Atény - Werder Brémy 2:2
FC Bazilej - FC Barcelona 0:5
Šachtar Doneck - Sporting Lisabon 0:1
Atlético Madrid - FC Liverpool 1:1
PSV Eindhoven - Olympique Marseille 2:0

no pozrel som si duel na stamford bridge a bol som sklamany, chelsea samozrejme dobry prechod cez stred pola, potom uz pevna obrana AS, ti zas pre zmenu prisli uhrat jednoznacne bod a doplatili na to, mali jedinu slubnu sancu po dobrej praci tottiho, absolutne bezzuby sa mi zdal vucinic.. chelsea teda vzadu s malym mnozstvom prace, cely zapas bol o tom istom

J suhlasim. Vcera sa mi ten zapas nepacil. Proste sa neda hrat ked sem betonarsky taliani pridu hrat na bod. Nechapem..Sad Skoda no
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyŠt október 23, 2008 3:42 pm

Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
Chelsea FC - AS Rím 1:0
Girondins Bordeaux - CFR Kluž 1:0
Inter Miláno - Anorthosis Famagusta 1:0
Panathinaikos Atény - Werder Brémy 2:2
FC Bazilej - FC Barcelona 0:5
Šachtar Doneck - Sporting Lisabon 0:1
Atlético Madrid - FC Liverpool 1:1
PSV Eindhoven - Olympique Marseille 2:0

no pozrel som si duel na stamford bridge a bol som sklamany, chelsea samozrejme dobry prechod cez stred pola, potom uz pevna obrana AS, ti zas pre zmenu prisli uhrat jednoznacne bod a doplatili na to, mali jedinu slubnu sancu po dobrej praci tottiho, absolutne bezzuby sa mi zdal vucinic.. chelsea teda vzadu s malym mnozstvom prace, cely zapas bol o tom istom

J suhlasim. Vcera sa mi ten zapas nepacil. Proste sa neda hrat ked sem betonarsky taliani pridu hrat na bod. Nechapem..Sad Skoda no

AS je jedno z tych talianskych muzstiev, ktore sa neboja hrat otvoreny a priamy futbal no momentalne su v takych problemoch, ze si nemozu dovolit hrat taky futbal na SB.. akonahle zacina hrat jeden z timov na uzavretu obranu konci aj pohladna hra
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyŠt október 23, 2008 10:49 pm

Bergie6 napísal:
Lacoste napísal:
Bergie6 napísal:
Chelsea FC - AS Rím 1:0
Girondins Bordeaux - CFR Kluž 1:0
Inter Miláno - Anorthosis Famagusta 1:0
Panathinaikos Atény - Werder Brémy 2:2
FC Bazilej - FC Barcelona 0:5
Šachtar Doneck - Sporting Lisabon 0:1
Atlético Madrid - FC Liverpool 1:1
PSV Eindhoven - Olympique Marseille 2:0

no pozrel som si duel na stamford bridge a bol som sklamany, chelsea samozrejme dobry prechod cez stred pola, potom uz pevna obrana AS, ti zas pre zmenu prisli uhrat jednoznacne bod a doplatili na to, mali jedinu slubnu sancu po dobrej praci tottiho, absolutne bezzuby sa mi zdal vucinic.. chelsea teda vzadu s malym mnozstvom prace, cely zapas bol o tom istom

J suhlasim. Vcera sa mi ten zapas nepacil. Proste sa neda hrat ked sem betonarsky taliani pridu hrat na bod. Nechapem..Sad Skoda no

AS je jedno z tych talianskych muzstiev, ktore sa neboja hrat otvoreny a priamy futbal no momentalne su v takych problemoch, ze si nemozu dovolit hrat taky futbal na SB.. akonahle zacina hrat jeden z timov na uzavretu obranu konci aj pohladna hra

Ved prave. Este ked prehrali doma s Milanom 0:4..
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptyPi október 24, 2008 2:15 pm

no k výsledku 5:0 sa nebudem vyjadrovať len poviem že sme jediný klub,ktorý nestratil bod,že pep je super tréner a raz z neho bude legenda ako keď hrával a že zase ako to povedali aj česi to bude stará (nová)dobrá barca!

Visca el Barca!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt november 05, 2008 12:38 am

barca-bazilej 1:1

ja len dodám že sa nám končí 11 zápasová víťazná šnúra a tento zápas bol rovnaký ako s racingom dokonca ešte pre nás krutejší -na šance 10:1 na góly 1:1 ale čo už,postup je aj tak viac-menej istý.
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt november 05, 2008 12:40 am

gerrard is a cheating hypocrite!!!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt november 05, 2008 5:34 pm

Bergie6 napísal:
gerrard is a cheating hypocrite!!!

ha to si zistil teraz? ale ja spim pokojny lebo viem ze sa im to vsetko raz vrati....aj minuly rok
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt november 05, 2008 6:02 pm

no takže sa ukázalo to čo som tvrdil aká big four???to je všetko len medializácia-atlético madrid uhrala s liverpoolom dvakrát remízu a ak by nemali penaltu (ako vždy v závere)tak by atléti aj vyhrali mal som pravdu ja kádrovo tak výsledkovo atlético a liverpool sú absolútne rovnocenné tímy
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 EmptySt november 05, 2008 6:11 pm

Stoffo napísal:
no takže sa ukázalo to čo som tvrdil aká big four???to je všetko len medializácia-atlético madrid uhrala s liverpoolom dvakrát remízu a ak by nemali penaltu (ako vždy v závere)tak by atléti aj vyhrali mal som pravdu ja kádrovo tak výsledkovo atlético a liverpool sú absolútne rovnocenné tímy

to snad nemyslis vazne? ako pool su uboziaci ale aj tak....
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Skupinová fáza CL 08/09   Skupinová fáza CL 08/09 - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Skupinová fáza CL 08/09
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Klubový futbal :: Champions League-
Prejdi na: