world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Výsledkový servis Eura 2008

Goto down 
+4
avs.roy
cuban
Lacoste
Stoffo
8 posters
Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorSpráva
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyŠt jún 05, 2008 8:11 pm

tak o 2dni nam zacina tohtorocny vrchol sezony-Euro 2008.Napiste sem svoje predstavy o vitazoch ci zlozeni finalovej dvojice ale aj vasich favoritov.

Ja budem drzat Spanielsku a Francuzsku a tieto dve timy tipujem aj na finale ale kedze je dost pravdepodobne ze sa mozu stretnut uz skor tak do finale mozno aj portugalci ci nemci. Espana Sempre!Titi Go!
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyŠt jún 05, 2008 8:45 pm

Drzim Rusku, Rumunsku a Nizozemsku..Finale tipujem na Portugalsko a Holandsko a vitaza tipujem Portugalsko..
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyŠt jún 05, 2008 10:14 pm

ja fandim chorvatsku...skoda ze sa im zranil dudu...vyzeralo by to inak...a moj tip na vitaza je francuzsko
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyŠt jún 05, 2008 10:46 pm

kedze tam nie su Anglani, tak ja osobne fandim Holandanom. Drzim palce Cechom, Chorvatom a Portosom. Dufam, ze posledne boje uz budu bez Nemecka, Francuzska, Talianska a hlavne Grecka!
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyŠt jún 05, 2008 10:55 pm

v podstate mam takmer podobny pohlad na vec ako avs.roy, holandania su pre mna hned po anglicku najfutbalovejsim narodom takze jednoznacne im drzim palce, finale si prajem Holandsko - Chorvatsko...
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 2:44 pm

avs.roy ty by si fandil anglicku? a preco? lebo tam zijes? anglicka reprezentacia je europsky priemer pri najlepsom
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 2:49 pm

cuban napísal:
avs.roy ty by si fandil anglicku? a preco? lebo tam zijes? anglicka reprezentacia je europsky priemer pri najlepsom
presne tak anglicania nehrali nic ani na vrcholovych turnajov a aj ten herny styl bol dost upracovany anglicania su shit dobre ze tam nie su-Espana sempre!Go Titi go!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 3:31 pm

Len naozaj nechapem ludi ako domenech alebo aragones...ked si pozeram tu francuzsku supisku ..abidal je snad najprecenovanejsi full back na svete...nechapem ako moze nechat evru sediet na lavicke a clichyho ani nepovolat...no a na pravej strane...ved sagna by mohol behat pocas zapasu okolo sagnola koliecka a aj tak by to v pohode zvladal...tam je rozdiel vo vykonnosti az komicky...to nie je normalne...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 4:48 pm

cuban napísal:
Len naozaj nechapem ludi ako domenech alebo aragones...ked si pozeram tu francuzsku supisku ..abidal je snad najprecenovanejsi full back na svete...nechapem ako moze nechat evru sediet na lavicke a clichyho ani nepovolat...no a na pravej strane...ved sagna by mohol behat pocas zapasu okolo sagnola koliecka a aj tak by to v pohode zvladal...tam je rozdiel vo vykonnosti az komicky...to nie je normalne...
neni sagna nahodou zraneny??abidal??super bek teraz mu sezona nevysla ale poznas futbalistu,ktoremu vysli vsetky sezony v kariere ??nie!abidal je kvalitny bek len proste rijkaard z neho nevytazil maximum abidal od novembra hovoril ze kondicka mu po prichode z lyonu totalne klesla pod rijkaardom take slabe mali treningy a opakoval to pravidelne,mozno aj to bola pricina slabsich vykonov henryho ci guddyho...ktori boli v anglii zvyknuti na uplne nieco ine.Abidal bol svojho casu v lyone pravom najlepsim lavym bekom na svete verim ze to potvrdi aj tuto sezonu pretoze pep uz slubil makacky a to mu pomoze-inak kazdy trener ma svoju filozofiu ale domenech je skutocny debil to ano clichy tam mal byt,ani trezeguet tam neni a pritom dava pravidelne v serii-a cez 20 golov domenech je smiesny v nominaciach ale takticky sa mi zda celkom na vysokej urovni len tie nominacie napr.giuly bol pri triumfe barcy v lm i lige ked sme boli najlepsi timom na svete,giuly hral super a nesiel na ms!!domenech je skutocne idiot!

ale co maju vsetci s raulom??utocnici espany pre euro: Torres,Villa,Guiza,Garcia-namiesto segia garciu mal ist bojan ale pre unavu to odmietol a tak isiel sergio garcia hrac na kridlo tak ako bojan-trojica hrotovych utocnikov-Torres-fantasticka sezona,Guiza-v priemernej mallorke nastrielal uzasnych 28 golov-najlepsi strelec la ligy,Villa-dal o 2 goly viac ako raul,je rychlejsi,golovejsi pre spanielsky system-tak namiesto koho chceli dat raula??pre raula hraju skusenosti ale pri forme torresa,guizu a villu nemal sancu podla mna velmi spravne rozhodnutie aragonesa.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 5:22 pm

Stoffo napísal:
cuban napísal:
Len naozaj nechapem ludi ako domenech alebo aragones...ked si pozeram tu francuzsku supisku ..abidal je snad najprecenovanejsi full back na svete...nechapem ako moze nechat evru sediet na lavicke a clichyho ani nepovolat...no a na pravej strane...ved sagna by mohol behat pocas zapasu okolo sagnola koliecka a aj tak by to v pohode zvladal...tam je rozdiel vo vykonnosti az komicky...to nie je normalne...
neni sagna nahodou zraneny??abidal??super bek teraz mu sezona nevysla ale poznas futbalistu,ktoremu vysli vsetky sezony v kariere ??nie!abidal je kvalitny bek len proste rijkaard z neho nevytazil maximum abidal od novembra hovoril ze kondicka mu po prichode z lyonu totalne klesla pod rijkaardom take slabe mali treningy a opakoval to pravidelne,mozno aj to bola pricina slabsich vykonov henryho ci guddyho...ktori boli v anglii zvyknuti na uplne nieco ine.Abidal bol svojho casu v lyone pravom najlepsim lavym bekom na svete verim ze to potvrdi aj tuto sezonu pretoze pep uz slubil makacky a to mu pomoze-inak kazdy trener ma svoju filozofiu ale domenech je skutocny debil to ano clichy tam mal byt,ani trezeguet tam neni a pritom dava pravidelne v serii-a cez 20 golov domenech je smiesny v nominaciach ale takticky sa mi zda celkom na vysokej urovni len tie nominacie napr.giuly bol pri triumfe barcy v lm i lige ked sme boli najlepsi timom na svete,giuly hral super a nesiel na ms!!domenech je skutocne idiot!

ale co maju vsetci s raulom??utocnici espany pre euro: Torres,Villa,Guiza,Garcia-namiesto segia garciu mal ist bojan ale pre unavu to odmietol a tak isiel sergio garcia hrac na kridlo tak ako bojan-trojica hrotovych utocnikov-Torres-fantasticka sezona,Guiza-v priemernej mallorke nastrielal uzasnych 28 golov-najlepsi strelec la ligy,Villa-dal o 2 goly viac ako raul,je rychlejsi,golovejsi pre spanielsky system-tak namiesto koho chceli dat raula??pre raula hraju skusenosti ale pri forme torresa,guizu a villu nemal sancu podla mna velmi spravne rozhodnutie aragonesa.

sagna bol zraneni ale v tomto case by bol uz davno vo full treningu a sagnol je fakt vysmech...no a s tim abidalom si to pekne napisal len co je pravda este teraz ma brucho boli ako sa smejem...sam priznas ze mu nevysla sezona a ze nie je v optimalnej forme a pritom clichy s evrom mali obaja vyborne sezony, evra vyhral dokonca s manu double a clichy bol zvolenym najlepsim lavym bekom v EPL a fakt neviem co rozhoduje o nominacii ak nie aktualna forma...aj to s tou kondickou...ty tvrdis ze to je rijkaardova vina ze ma nejaky hrac slabu kondicku? tak ma trener ine treningove metody ale ked hrac city ze to je malo prenho tak si asi prida ak ma mozog v hlave...za chvilku zacnes na rijkaarda zvalovat aj znizenu porodnost katalanskych zien...

a raul je viacnasobny vitaz ligy majstrov a spanielskej ligy a pohara, ma kopec skusenosti, kopec odohratych zapasov v repre, ten chlapik by mal byt jasnym kapitanom a lidrom timu...ved realu vystrielal titul, takze aj v tejto sezone je v super forme...ked si to zdvovodnis aj timi golmi co samo o sebe nemusi hovorit o vsetkom tak ako sa tam dostal bojan a ten garcia??? hlupost
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:03 pm

anglicka repre a europsky priemer? stop kiddin'! cuban najprv si uvedom ze do nedavnych casov to boli prave anglicania, co tvorili nas klub a vyniesli ho k uspechom, som zvedavy ci by si to tvrdil keby v nasom time boli anglicania, my nemame ani jedneho a mame uz tretiu sezonu v rade prazdne ruky, zatial co ostatny ich maju aspon niekolko...

jediny problem anglickej repre bol donedavna mclaren, odteraz ked maju kouca, ktory vie spravit v time poriadok tak iste to pojde lepsie, ved v priatelskych zapasoch hrali skvele (aj ked su to len priatelske zapasy), zlepsila sa suhra obrany, utok je teraz jedna rozpravka, ked sa ma kombinovat tak sa kombinuje, ked ma prist dlha prihravka tak pride, ked sa ma lopta podrzat v strede pola, preniest do kridla tak sa to proste stane a dovolim si tvrdit, ze ak budu v tomto pokracovat tak jednoznacne budu hrat najtraktivnejsi futbal na reprezentacnej scene, jedine co im chyba je viac golov, hra je takmer dokonala

a navyse, pride mi hlupe opovrhovat anglicanmi, ked mozno za nejaku dobu budu tvorit jadro nasho timu ako v starych casoch
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:19 pm

Bergie6 napísal:
anglicka repre a europsky priemer? stop kiddin'! cuban najprv si uvedom ze do nedavnych casov to boli prave anglicania, co tvorili nas klub a vyniesli ho k uspechom, som zvedavy ci by si to tvrdil keby v nasom time boli anglicania, my nemame ani jedneho a mame uz tretiu sezonu v rade prazdne ruky, zatial co ostatny ich maju aspon niekolko...

jediny problem anglickej repre bol donedavna mclaren, odteraz ked maju kouca, ktory vie spravit v time poriadok tak iste to pojde lepsie, ved v priatelskych zapasoch hrali skvele (aj ked su to len priatelske zapasy), zlepsila sa suhra obrany, utok je teraz jedna rozpravka, ked sa ma kombinovat tak sa kombinuje, ked ma prist dlha prihravka tak pride, ked sa ma lopta podrzat v strede pola, preniest do kridla tak sa to proste stane a dovolim si tvrdit, ze ak budu v tomto pokracovat tak jednoznacne budu hrat najtraktivnejsi futbal na reprezentacnej scene, jedine co im chyba je viac golov, hra je takmer dokonala

a navyse, pride mi hlupe opovrhovat anglicanmi, ked mozno za nejaku dobu budu tvorit jadro nasho timu ako v starych casoch

ano anglicania v arsenale dvihali nas klub ale aj ked boli na uplnom vrchole co sa tyka kvality len malokedy dostavali pozvanky do repre...

silna anglicka repre je len mytus...ved oni vobec nic nevyhrali len doma euro po viac nez mysterioznom gole...ale okrem toho nic viac..ked sa pozres do historie tak nie su ani taky pravidelny ucastnici vrcholnych podujati ako francuzi, taliani, spanieli, holandania, nemci a podobne...anglicania proste nie su taky dobry futbalisti...ani EPL nema najviac reprezentantov ale bundesliga...ked sa pozries na skladbu europskych reprezentacii tak tam mas hracov zo vsetkych poprednych lig ale anglicania tam maju len tych z anglickej ligy lebo poriadne nikto vonku nehra...a je uplna hlupost ze sa anglicania nemozu presadzovat kvoli zahranicnim hracom...ziadne pravidlo to nespravi iba ich kvalita...

a mas uplnu pravdu hraju total football...je to smiesne...barcelona sa zmeni vdaka trenerovi pomali este pred podpisom zmluvy a aj anglicko sibnutim carovneho prutika sa stane z nudneho priemerneho timu dych vyrazajuci utocny a technicky tim...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:20 pm

cuban napísal:
Stoffo napísal:
cuban napísal:
Len naozaj nechapem ludi ako domenech alebo aragones...ked si pozeram tu francuzsku supisku ..abidal je snad najprecenovanejsi full back na svete...nechapem ako moze nechat evru sediet na lavicke a clichyho ani nepovolat...no a na pravej strane...ved sagna by mohol behat pocas zapasu okolo sagnola koliecka a aj tak by to v pohode zvladal...tam je rozdiel vo vykonnosti az komicky...to nie je normalne...
neni sagna nahodou zraneny??abidal??super bek teraz mu sezona nevysla ale poznas futbalistu,ktoremu vysli vsetky sezony v kariere ??nie!abidal je kvalitny bek len proste rijkaard z neho nevytazil maximum abidal od novembra hovoril ze kondicka mu po prichode z lyonu totalne klesla pod rijkaardom take slabe mali treningy a opakoval to pravidelne,mozno aj to bola pricina slabsich vykonov henryho ci guddyho...ktori boli v anglii zvyknuti na uplne nieco ine.Abidal bol svojho casu v lyone pravom najlepsim lavym bekom na svete verim ze to potvrdi aj tuto sezonu pretoze pep uz slubil makacky a to mu pomoze-inak kazdy trener ma svoju filozofiu ale domenech je skutocny debil to ano clichy tam mal byt,ani trezeguet tam neni a pritom dava pravidelne v serii-a cez 20 golov domenech je smiesny v nominaciach ale takticky sa mi zda celkom na vysokej urovni len tie nominacie napr.giuly bol pri triumfe barcy v lm i lige ked sme boli najlepsi timom na svete,giuly hral super a nesiel na ms!!domenech je skutocne idiot!

ale co maju vsetci s raulom??utocnici espany pre euro: Torres,Villa,Guiza,Garcia-namiesto segia garciu mal ist bojan ale pre unavu to odmietol a tak isiel sergio garcia hrac na kridlo tak ako bojan-trojica hrotovych utocnikov-Torres-fantasticka sezona,Guiza-v priemernej mallorke nastrielal uzasnych 28 golov-najlepsi strelec la ligy,Villa-dal o 2 goly viac ako raul,je rychlejsi,golovejsi pre spanielsky system-tak namiesto koho chceli dat raula??pre raula hraju skusenosti ale pri forme torresa,guizu a villu nemal sancu podla mna velmi spravne rozhodnutie aragonesa.

sagna bol zraneni ale v tomto case by bol uz davno vo full treningu a sagnol je fakt vysmech...no a s tim abidalom si to pekne napisal len co je pravda este teraz ma brucho boli ako sa smejem...sam priznas ze mu nevysla sezona a ze nie je v optimalnej forme a pritom clichy s evrom mali obaja vyborne sezony, evra vyhral dokonca s manu double a clichy bol zvolenym najlepsim lavym bekom v EPL a fakt neviem co rozhoduje o nominacii ak nie aktualna forma...aj to s tou kondickou...ty tvrdis ze to je rijkaardova vina ze ma nejaky hrac slabu kondicku? tak ma trener ine treningove metody ale ked hrac city ze to je malo prenho tak si asi prida ak ma mozog v hlave...za chvilku zacnes na rijkaarda zvalovat aj znizenu porodnost katalanskych zien...

a raul je viacnasobny vitaz ligy majstrov a spanielskej ligy a pohara, ma kopec skusenosti, kopec odohratych zapasov v repre, ten chlapik by mal byt jasnym kapitanom a lidrom timu...ved realu vystrielal titul, takze aj v tejto sezone je v super forme...ked si to zdvovodnis aj timi golmi co samo o sebe nemusi hovorit o vsetkom tak ako sa tam dostal bojan a ten garcia??? hlupost
ty si cital moj prispevok??bojan a sergio garcia su kridla-aragones hra systemom 4-5-1 alebo 4-2-3-1 hore s torresom s tym ze guiza a villa budu pripraveny na posledne minuty aragones si zvolil takyto system s viac zaloznikmi a tym padom nominoval len 3 hrotovych utconikov neplet do toho bojana a garciu su to kridla ak by hral bojan a neodmietol pre unavu tak gracia by tu nebol -a neodpovedal si na otazku namiesto koho mal byt raul??torres?shit-raul nanho nema-villa??shit,raul nanho nema -guiza najlepsi strelec ligy v zivotnej forme a taketo turnaje su o aktualnej forme nie o skusenostiach ano skusenosti su dolezite ale villa,torres,guiza to su utocnici torres s guizom v zivotnej forme,villa standard ale je rychlejsi,lepsi raul tam nema co robit a aj keby tam bol,len na lavicke aky by to malo zmysel??najprv povedz namiesto koho a potom sefuj a krot slova,ked sam abidal povie novinarom a keca o tom o novembra ze nic po fyzickej stranke na treningoch nerobia tak co sa asi deje v skutocnosti pretoze abidal si urcite vsetko nedovoli povedal novinarom-rijkaard odisiel,je to skvely trener ale s hracmi nevychadzal,nemal autoritu,slaby na kondicnu pripravu a hraci si robili co chceli

p.s. bergie lutujem ta ked si to myslis-anglicania s Capellom NEBUDU HRAT ATRAKTIVNY FUTBAL NIKDY!ved preto ho vyhodili s realu aj ked ziskal titul ze nehral pekne a v spanielsku si potrpia na catenacio ked to nevadi anglicku ich problem-capello a atraktivny futbal?nie si nahodou pod vplyvom nejakych latok?ty si videl capella trenovat aj utocne?ked hej tak si jediny na svete.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:28 pm

taky hrac ako raul tam proste musi byt...za guizu by som ho tam hned dal...guiza dal mozno par golov naviac ako raul ale raul ich dal tiez vela a jeho skusenosti su nenahraditelne je to lider...preto tam mal byt cez guizu a mal by byt kapitanom...

sranda ze hovoris ze to je o aktualnej forme a obhajujes abidalovu nominaciu...a ako som povedal hrac je zodpovedny za svoju kondiciu...nemozes vsetko zvalovat na rijkaarda...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:47 pm

cuban napísal:
taky hrac ako raul tam proste musi byt...za guizu by som ho tam hned dal...guiza dal mozno par golov naviac ako raul ale raul ich dal tiez vela a jeho skusenosti su nenahraditelne je to lider...preto tam mal byt cez guizu a mal by byt kapitanom...

sranda ze hovoris ze to je o aktualnej forme a obhajujes abidalovu nominaciu...a ako som povedal hrac je zodpovedny za svoju kondiciu...nemozes vsetko zvalovat na rijkaarda...
ja som abidalovu nominaciu NIKDY neobhajil ja som reagoval na tvou vetu ze je to precenovany lavy bek a vzdy bol a ja som dodal ze v lyone bol v ten cas naozaj najlepsi na svete a co sa tyka na eure nemal byt a guiza??dat 28 golov za mallorku no senzacia raul dal kolko 18.O 10 menej ako guiza a to hral aj v lm
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:50 pm

vidim cuban ze si nevidel ani jediny zapas anglicanov za capella (zatial co ja vsetky co vysielali) a mimochodom boli to MS co vyhrali... ani spanieli nemaju zrovna hrrrbu uspechov, vela ich nemaju ani holandania (az na par lesklych rokov)... a na vrcholnych podujatiach boli takmer zakazdym ked to bolo mozne, navyse nevidim dovod preco by mali anglicania niekam odchadza? im vyhovuje agresivita a styl akym sa hra v ich koncinach, .. pocet cudzincov v PL si aspon ja vysvetlujem taq, ze jednoducho kluby zbohatli, neskor prisli bohati majitelia a zacali mat velke oci, prislo niekolko zahranicnych hracov, prisli zahranicny manazeri, ceny anglicanov stupli, ...
Návrat hore Goto down
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 7:53 pm

podla mna je rozhodnutie aragonesa, ze nenominoval raula viac-menej spravne, ten hrac okrem zakoncenia a pozicnej hry v pokutovom uzemii toho nema moc co ponuknut, rychlost, tempo, prehlad, udernost dvojice villa-torres by mu nedovolila sa dostat do zakladnej zostavy, mozno este na lavicku by sa hodil
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptyPi jún 06, 2008 9:43 pm

Cuban fandim Anglanom od dob Garyho Linekera a Gazzu a aj keby som zil v Rovnikovej Guinei, vzdy to bude moj No 1 team! Nehovoriac o tom, ze tato krajina mi dala prilezitost robit si svoj business, zarabat libry, moznost dvojiteho obcianstva a zo socialneho hladiska je tu o moju rodinu viac ako dobre postarane. To sice do futbalu samozrejme nepatri ale jednoducho nevidim jediny jeden dovod, preco by som tejto krajine vo futbale fandit nemal! Taky Stoffo fandi Spanielom a podla mna ani nevie preco...

Anglicko je europsky priemer? Can't believe me eyes man! Co sa tyka statistik uspechov, tam sa neda o co opriet, jasne, su na tom biedne. Raz vyhrali MS a aj to po spornom gole. Na druhej strane si vsak zober, ze asi milionkrat vypadli na penalty, pritom z tych turnajov odchadzali ako neporazeni (ked neratam tu penaltovu loteriu). Europsky futbalovy priemer by som skor priradil k statom ako su Polsko, Spanielsko, Svajciarsko, Rumunsko a Bulharsko... Kazdy sa tu ohana tym, ze Anglicko nic nevyhralo, resp. iba jeden titul MS. OK chlapci, tak mi tu teda napiste, co take kedy vyhralo Spanielsko?? Absolutne nic! Nothing! ZERO! A pritom ho tu poniektori ospevuju, ako keby valcovalo vsetkych a na vsetkych moznych turnajoch! Don't make me fool guys!

Pisal si tu o tom, ze vela anglanov nehra vonku. A preco by malo? Komu sa chce opustit zrejme najlepsiu sutaz sveta? Malokomu. Z minulosti to boli Gary Lineker a Mark Hughes (obaja v FC Barcelona),Paul Ince (Inter Milan), Paul Gascoigne (Lazio Rim), Michael Owen a David Beckham (Real Madrid) a Owen Hargreaves (Bayern Mnichov). Nech rozmyslam ako chcem, na dalsich si nespomeniem... No a ten zbytok hral alebo hra domacu sutaz. Nehovor mi ze im chyba kvalita. Od cias Charltona, Linekera a Owena (v mladom veku) chyba Anglicku vyrazny utocny talent. A preto Capello zakazal Rooneymu tolko makat pre muzstvo a nakazal mu byt viac sobeckym a hlavne byt viac pred branou ako pod-striker. Neboj nic Cuban, MS 2010 su za rohom a Anglicko sa ukaze v plnej sile, o tom nepochybujem!
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 12:21 am

avs.roy napísal:
Cuban fandim Anglanom od dob Garyho Linekera a Gazzu a aj keby som zil v Rovnikovej Guinei, vzdy to bude moj No 1 team! Nehovoriac o tom, ze tato krajina mi dala prilezitost robit si svoj business, zarabat libry, moznost dvojiteho obcianstva a zo socialneho hladiska je tu o moju rodinu viac ako dobre postarane. To sice do futbalu samozrejme nepatri ale jednoducho nevidim jediny jeden dovod, preco by som tejto krajine vo futbale fandit nemal! Taky Stoffo fandi Spanielom a podla mna ani nevie preco...

Anglicko je europsky priemer? Can't believe me eyes man! Co sa tyka statistik uspechov, tam sa neda o co opriet, jasne, su na tom biedne. Raz vyhrali MS a aj to po spornom gole. Na druhej strane si vsak zober, ze asi milionkrat vypadli na penalty, pritom z tych turnajov odchadzali ako neporazeni (ked neratam tu penaltovu loteriu). Europsky futbalovy priemer by som skor priradil k statom ako su Polsko, Spanielsko, Svajciarsko, Rumunsko a Bulharsko... Kazdy sa tu ohana tym, ze Anglicko nic nevyhralo, resp. iba jeden titul MS. OK chlapci, tak mi tu teda napiste, co take kedy vyhralo Spanielsko?? Absolutne nic! Nothing! ZERO! A pritom ho tu poniektori ospevuju, ako keby valcovalo vsetkych a na vsetkych moznych turnajoch! Don't make me fool guys!

Pisal si tu o tom, ze vela anglanov nehra vonku. A preco by malo? Komu sa chce opustit zrejme najlepsiu sutaz sveta? Malokomu. Z minulosti to boli Gary Lineker a Mark Hughes (obaja v FC Barcelona),Paul Ince (Inter Milan), Paul Gascoigne (Lazio Rim), Michael Owen a David Beckham (Real Madrid) a Owen Hargreaves (Bayern Mnichov). Nech rozmyslam ako chcem, na dalsich si nespomeniem... No a ten zbytok hral alebo hra domacu sutaz. Nehovor mi ze im chyba kvalita. Od cias Charltona, Linekera a Owena (v mladom veku) chyba Anglicku vyrazny utocny talent. A preto Capello zakazal Rooneymu tolko makat pre muzstvo a nakazal mu byt viac sobeckym a hlavne byt viac pred branou ako pod-striker. Neboj nic Cuban, MS 2010 su za rohom a Anglicko sa ukaze v plnej sile, o tom nepochybujem!

vies ja som to myslel tak ze anglicko proste nie je taka futbalova velmoc co sa tyka reprezentacie za aku ju mnohi povazuju...sranda ze spanielov do europskeho primeru radis a anglicanov uz nie pritom spanieli maju tiez jeden titul europsky a tiez im prischla nalepka smoliarov velkych turnajov...

preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne..anglicania von nechodia z dvoch dovodov...su lenivy alebo nemaju dostatocnu kvalitu, zober si napriklad tych spanielov alebo francuzov...maju hracov zo svojej ligy a potom maju hracov z talianska kde sa hra defenzivne a takticky...ale maju hracov aj z spanielska kde sa hra utocne, no a nakoniec maju aj zastupcov v rychlej a dynamickej EPL dohromady to dava slusny tim ktory sa dokaze vysporiadat s viacerimi hernymi stylmi to anglicanom chyba a bude chybat...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 10:04 am

cuban napísal:
preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne..anglicania von nechodia z dvoch dovodov...su lenivy alebo nemaju dostatocnu kvalitu, zober si napriklad tych spanielov alebo francuzov...maju hracov zo svojej ligy a potom maju hracov z talianska kde sa hra defenzivne a takticky...ale maju hracov aj z spanielska kde sa hra utocne, no a nakoniec maju aj zastupcov v rychlej a dynamickej EPL dohromady to dava slusny tim ktory sa dokaze vysporiadat s viacerimi hernymi stylmi to anglicanom chyba a bude chybat...

nesuhlasim, aky lenivy? aj gerrard je isto lenivy, ved vzdy ma najviac nabehanych kilometrov pocas zapasu a isto ani nema kvalitu, podobne aj rooney, ferdinand, lampard, carragher, barry, lescott a spol. .. vies nemyslim, ze ked su taky pracanti na ihrisku pocas zapasov ci treningov tak sa im nechce trochu pocestovat lietadlom, vybavit nejake formality, dohadovat sa s agentom,.. ak si to teda tak mieril, pretoze ak ano tak skor zostavaju v anglicku lebo nie su lenivy, nikde inde sa tak nenamakaju ako v anglicku... ak si to mieril tak, ze sa im proste nechce prestupit, tak omyl, nemaju dovod odchadzat z ligy, ktora im proste najviac sadne, kde dostavaju najviac penazi a mnoho anglickych hracov je aj vernych svojmu klubu a taktiez domaci hraci maju v reprezentacii prednost.. a ze nemaju kvalitu? bollocks! maju ale ich kvality su urcene pre PL, naco by zabijali cas v divadelnej, spomalenej a prehnane taktickej Serie A ci v prilis technickej, kombinacnej a malo agresivnej La Lige alebo v inej lige, ktora bud nedosahuje uroven ich domacej sutaze alebo im nevyhovuje, navyse anglicky mladici su dost ceneni takze veria ze raz dostanu prilezitost (bohuzial v poslednej dobe casto tomu brania prave nakupy zahranicnych hracov), nemaju dovod ochadzat s tymto pocitom

myslis, ze francuzska liga moze domacim hracom co sa tyka financii a hry toho ponuknut najviac? vsetka cest tej lige ale nicim nejak specialne nevynika, spanielom sa zase zapacila vidina penazi a ze si mozu vyskusat najnarocnejsiu ligu na svete, tak proste tu vyzvu vyuzili, ostatne europske reprezentacie uz nemaju vela roztrusenych hracov, mozno az na cesko a holandsko, ktorym vsak domace sutaze nemozu ponuknut to najlepsie
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 11:42 am

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban fandim Anglanom od dob Garyho Linekera a Gazzu a aj keby som zil v Rovnikovej Guinei, vzdy to bude moj No 1 team! Nehovoriac o tom, ze tato krajina mi dala prilezitost robit si svoj business, zarabat libry, moznost dvojiteho obcianstva a zo socialneho hladiska je tu o moju rodinu viac ako dobre postarane. To sice do futbalu samozrejme nepatri ale jednoducho nevidim jediny jeden dovod, preco by som tejto krajine vo futbale fandit nemal! Taky Stoffo fandi Spanielom a podla mna ani nevie preco...

Anglicko je europsky priemer? Can't believe me eyes man! Co sa tyka statistik uspechov, tam sa neda o co opriet, jasne, su na tom biedne. Raz vyhrali MS a aj to po spornom gole. Na druhej strane si vsak zober, ze asi milionkrat vypadli na penalty, pritom z tych turnajov odchadzali ako neporazeni (ked neratam tu penaltovu loteriu). Europsky futbalovy priemer by som skor priradil k statom ako su Polsko, Spanielsko, Svajciarsko, Rumunsko a Bulharsko... Kazdy sa tu ohana tym, ze Anglicko nic nevyhralo, resp. iba jeden titul MS. OK chlapci, tak mi tu teda napiste, co take kedy vyhralo Spanielsko?? Absolutne nic! Nothing! ZERO! A pritom ho tu poniektori ospevuju, ako keby valcovalo vsetkych a na vsetkych moznych turnajoch! Don't make me fool guys!

Pisal si tu o tom, ze vela anglanov nehra vonku. A preco by malo? Komu sa chce opustit zrejme najlepsiu sutaz sveta? Malokomu. Z minulosti to boli Gary Lineker a Mark Hughes (obaja v FC Barcelona),Paul Ince (Inter Milan), Paul Gascoigne (Lazio Rim), Michael Owen a David Beckham (Real Madrid) a Owen Hargreaves (Bayern Mnichov). Nech rozmyslam ako chcem, na dalsich si nespomeniem... No a ten zbytok hral alebo hra domacu sutaz. Nehovor mi ze im chyba kvalita. Od cias Charltona, Linekera a Owena (v mladom veku) chyba Anglicku vyrazny utocny talent. A preto Capello zakazal Rooneymu tolko makat pre muzstvo a nakazal mu byt viac sobeckym a hlavne byt viac pred branou ako pod-striker. Neboj nic Cuban, MS 2010 su za rohom a Anglicko sa ukaze v plnej sile, o tom nepochybujem!

vies ja som to myslel tak ze anglicko proste nie je taka futbalova velmoc co sa tyka reprezentacie za aku ju mnohi povazuju...sranda ze spanielov do europskeho primeru radis a anglicanov uz nie pritom spanieli maju tiez jeden titul europsky a tiez im prischla nalepka smoliarov velkych turnajov...

preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne..anglicania von nechodia z dvoch dovodov...su lenivy alebo nemaju dostatocnu kvalitu, zober si napriklad tych spanielov alebo francuzov...maju hracov zo svojej ligy a potom maju hracov z talianska kde sa hra defenzivne a takticky...ale maju hracov aj z spanielska kde sa hra utocne, no a nakoniec maju aj zastupcov v rychlej a dynamickej EPL dohromady to dava slusny tim ktory sa dokaze vysporiadat s viacerimi hernymi stylmi to anglicanom chyba a bude chybat...

ok, a kto je vlastne futbalova velmoc? Niekomu raz vyjde turnaj, inemu zasa nie. Ano, Spanieli vyhrali domace ME v roku 1964. V skupine porazili Rumunov, Severnych Irov a Irov, nato boli hned v semifinale, kde porazili Madarov a vo finale Rusov. Nemysli si, ze som sa tu rozhodol kydat na Spanielsky futbal resp. reprezentaciu, to nie, nic proti nim nemam a viem, ze castokrat mali tiez smolu, ale ked si vezmes, sotva si vzpomeniem, kedy si naposledy zahralo Spanielsko semifinale nejakeho turnaja. Na poslednych ME sa ani nedostali zo skupiny, takisto ako Nemci. Mozno som to prehnal s tou nalepkou europskeho priemeru, ale robite z nich nieco, co nie su!

"preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne.." Coze??? Cuban, tak mi tu napis o tom, kolkoze talianov,nemcov a spanielov posobi v inych ligach?? Koho mi tu napises? Toni, Cannavaro a Zambrotta? Alebo Ballack a Lehmann? Nebodaj Torres, Fabregas a Xabi Alonso? No a kde hra zbytok hracov konkretnych reprezentacii? DOMA Cuban, DOMA! Jedine Francuzi lietaju von z "domaceho hniezda" a jedinym dovodom su peniaze, ktore im domaca liga ani nahodou nemoze ponuknut! Vies preco "nie je o Anglanov v Europe zaujem"?? Pretoze europske kluby vedia, ze 99% z nich je nepredajnych resp. tito chlapci chcu hrat jedine Anglicku ligu, ziadnu inu! Alebo mi chces povedat, ze o takych futbalovych "uboziakov", akymi su Rooney, Gerrard, Ferdinand, Lampard, obaja Coleovci, Terry, Carragher, SWP, v nedavnej minulosti Scholes, Ian Wright, Shearer alebo Welsan Giggs, by nikdy v zahranici nebol zaujem??? You can't be serious man! Problem je v tom, ze tito chalani su dost hrdi na to, aby opustali svoju krajinu (nehovoriac o tom, ze su doma s rodinami, financne su na tom viac ako dobre a hraju zrejme najlepsiu svetovu ligu). A ludia, ktori by o tychto hracov mali zaujem, svoju myslienku hned zavrhnu, pretoze su si dobre vedomi, ze transfer v ich pripadoch je v podstate kravina - nemozny! Vies Cuban - "To be proud being an English" plati aj v tomto pripade...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 12:00 pm

cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban fandim Anglanom od dob Garyho Linekera a Gazzu a aj keby som zil v Rovnikovej Guinei, vzdy to bude moj No 1 team! Nehovoriac o tom, ze tato krajina mi dala prilezitost robit si svoj business, zarabat libry, moznost dvojiteho obcianstva a zo socialneho hladiska je tu o moju rodinu viac ako dobre postarane. To sice do futbalu samozrejme nepatri ale jednoducho nevidim jediny jeden dovod, preco by som tejto krajine vo futbale fandit nemal! Taky Stoffo fandi Spanielom a podla mna ani nevie preco...

Anglicko je europsky priemer? Can't believe me eyes man! Co sa tyka statistik uspechov, tam sa neda o co opriet, jasne, su na tom biedne. Raz vyhrali MS a aj to po spornom gole. Na druhej strane si vsak zober, ze asi milionkrat vypadli na penalty, pritom z tych turnajov odchadzali ako neporazeni (ked neratam tu penaltovu loteriu). Europsky futbalovy priemer by som skor priradil k statom ako su Polsko, Spanielsko, Svajciarsko, Rumunsko a Bulharsko... Kazdy sa tu ohana tym, ze Anglicko nic nevyhralo, resp. iba jeden titul MS. OK chlapci, tak mi tu teda napiste, co take kedy vyhralo Spanielsko?? Absolutne nic! Nothing! ZERO! A pritom ho tu poniektori ospevuju, ako keby valcovalo vsetkych a na vsetkych moznych turnajoch! Don't make me fool guys!

Pisal si tu o tom, ze vela anglanov nehra vonku. A preco by malo? Komu sa chce opustit zrejme najlepsiu sutaz sveta? Malokomu. Z minulosti to boli Gary Lineker a Mark Hughes (obaja v FC Barcelona),Paul Ince (Inter Milan), Paul Gascoigne (Lazio Rim), Michael Owen a David Beckham (Real Madrid) a Owen Hargreaves (Bayern Mnichov). Nech rozmyslam ako chcem, na dalsich si nespomeniem... No a ten zbytok hral alebo hra domacu sutaz. Nehovor mi ze im chyba kvalita. Od cias Charltona, Linekera a Owena (v mladom veku) chyba Anglicku vyrazny utocny talent. A preto Capello zakazal Rooneymu tolko makat pre muzstvo a nakazal mu byt viac sobeckym a hlavne byt viac pred branou ako pod-striker. Neboj nic Cuban, MS 2010 su za rohom a Anglicko sa ukaze v plnej sile, o tom nepochybujem!

vies ja som to myslel tak ze anglicko proste nie je taka futbalova velmoc co sa tyka reprezentacie za aku ju mnohi povazuju...sranda ze spanielov do europskeho primeru radis a anglicanov uz nie pritom spanieli maju tiez jeden titul europsky a tiez im prischla nalepka smoliarov velkych turnajov...

preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne..anglicania von nechodia z dvoch dovodov...su lenivy alebo nemaju dostatocnu kvalitu, zober si napriklad tych spanielov alebo francuzov...maju hracov zo svojej ligy a potom maju hracov z talianska kde sa hra defenzivne a takticky...ale maju hracov aj z spanielska kde sa hra utocne, no a nakoniec maju aj zastupcov v rychlej a dynamickej EPL dohromady to dava slusny tim ktory sa dokaze vysporiadat s viacerimi hernymi stylmi to anglicanom chyba a bude chybat...
s niektorymi vecami suhlasim napr s tym ze je lepsie ked ma muzstvo hracov z viacerych lig pre rozne variacie v zostave a avs.roy nevies preco fandim spanielom??no preco asi-oblubujem spanielsky futbal,ligu,repre-hraju tam 3 hraci barcy z toho 2 moji oblubenic xavi a iniesta +puyol,paci sa mi zivotny styl spanielov,takmer kazdy rok tam chodim na dovolenku a citim sa tam vyborne ale vies mas trochu pravdu ja nechodim na dovolenky do spanielska ale do katalanska Very Happy ale podstata je ta ista nie mam rad spanielsky futbal i spanielov ako narod (aj ked hlavne tu vychodnu cast-catalunya)proste su mi sympaticki takmer vo vsetkom,hraju pekne a verim ze potesia moje oko aj na eure.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 12:33 pm

avs.roy napísal:
cuban napísal:
avs.roy napísal:
Cuban fandim Anglanom od dob Garyho Linekera a Gazzu a aj keby som zil v Rovnikovej Guinei, vzdy to bude moj No 1 team! Nehovoriac o tom, ze tato krajina mi dala prilezitost robit si svoj business, zarabat libry, moznost dvojiteho obcianstva a zo socialneho hladiska je tu o moju rodinu viac ako dobre postarane. To sice do futbalu samozrejme nepatri ale jednoducho nevidim jediny jeden dovod, preco by som tejto krajine vo futbale fandit nemal! Taky Stoffo fandi Spanielom a podla mna ani nevie preco...

Anglicko je europsky priemer? Can't believe me eyes man! Co sa tyka statistik uspechov, tam sa neda o co opriet, jasne, su na tom biedne. Raz vyhrali MS a aj to po spornom gole. Na druhej strane si vsak zober, ze asi milionkrat vypadli na penalty, pritom z tych turnajov odchadzali ako neporazeni (ked neratam tu penaltovu loteriu). Europsky futbalovy priemer by som skor priradil k statom ako su Polsko, Spanielsko, Svajciarsko, Rumunsko a Bulharsko... Kazdy sa tu ohana tym, ze Anglicko nic nevyhralo, resp. iba jeden titul MS. OK chlapci, tak mi tu teda napiste, co take kedy vyhralo Spanielsko?? Absolutne nic! Nothing! ZERO! A pritom ho tu poniektori ospevuju, ako keby valcovalo vsetkych a na vsetkych moznych turnajoch! Don't make me fool guys!

Pisal si tu o tom, ze vela anglanov nehra vonku. A preco by malo? Komu sa chce opustit zrejme najlepsiu sutaz sveta? Malokomu. Z minulosti to boli Gary Lineker a Mark Hughes (obaja v FC Barcelona),Paul Ince (Inter Milan), Paul Gascoigne (Lazio Rim), Michael Owen a David Beckham (Real Madrid) a Owen Hargreaves (Bayern Mnichov). Nech rozmyslam ako chcem, na dalsich si nespomeniem... No a ten zbytok hral alebo hra domacu sutaz. Nehovor mi ze im chyba kvalita. Od cias Charltona, Linekera a Owena (v mladom veku) chyba Anglicku vyrazny utocny talent. A preto Capello zakazal Rooneymu tolko makat pre muzstvo a nakazal mu byt viac sobeckym a hlavne byt viac pred branou ako pod-striker. Neboj nic Cuban, MS 2010 su za rohom a Anglicko sa ukaze v plnej sile, o tom nepochybujem!

vies ja som to myslel tak ze anglicko proste nie je taka futbalova velmoc co sa tyka reprezentacie za aku ju mnohi povazuju...sranda ze spanielov do europskeho primeru radis a anglicanov uz nie pritom spanieli maju tiez jeden titul europsky a tiez im prischla nalepka smoliarov velkych turnajov...

preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne..anglicania von nechodia z dvoch dovodov...su lenivy alebo nemaju dostatocnu kvalitu, zober si napriklad tych spanielov alebo francuzov...maju hracov zo svojej ligy a potom maju hracov z talianska kde sa hra defenzivne a takticky...ale maju hracov aj z spanielska kde sa hra utocne, no a nakoniec maju aj zastupcov v rychlej a dynamickej EPL dohromady to dava slusny tim ktory sa dokaze vysporiadat s viacerimi hernymi stylmi to anglicanom chyba a bude chybat...

ok, a kto je vlastne futbalova velmoc? Niekomu raz vyjde turnaj, inemu zasa nie. Ano, Spanieli vyhrali domace ME v roku 1964. V skupine porazili Rumunov, Severnych Irov a Irov, nato boli hned v semifinale, kde porazili Madarov a vo finale Rusov. Nemysli si, ze som sa tu rozhodol kydat na Spanielsky futbal resp. reprezentaciu, to nie, nic proti nim nemam a viem, ze castokrat mali tiez smolu, ale ked si vezmes, sotva si vzpomeniem, kedy si naposledy zahralo Spanielsko semifinale nejakeho turnaja. Na poslednych ME sa ani nedostali zo skupiny, takisto ako Nemci. Mozno som to prehnal s tou nalepkou europskeho priemeru, ale robite z nich nieco, co nie su!

"preco by malo? to je logicke...ostatne timi maju mix hracov s roznych lig..z roznych hernych stylov a to len prospieva...to je uplne evidentne.." Coze??? Cuban, tak mi tu napis o tom, kolkoze talianov,nemcov a spanielov posobi v inych ligach?? Koho mi tu napises? Toni, Cannavaro a Zambrotta? Alebo Ballack a Lehmann? Nebodaj Torres, Fabregas a Xabi Alonso? No a kde hra zbytok hracov konkretnych reprezentacii? DOMA Cuban, DOMA! Jedine Francuzi lietaju von z "domaceho hniezda" a jedinym dovodom su peniaze, ktore im domaca liga ani nahodou nemoze ponuknut! Vies preco "nie je o Anglanov v Europe zaujem"?? Pretoze europske kluby vedia, ze 99% z nich je nepredajnych resp. tito chlapci chcu hrat jedine Anglicku ligu, ziadnu inu! Alebo mi chces povedat, ze o takych futbalovych "uboziakov", akymi su Rooney, Gerrard, Ferdinand, Lampard, obaja Coleovci, Terry, Carragher, SWP, v nedavnej minulosti Scholes, Ian Wright, Shearer alebo Welsan Giggs, by nikdy v zahranici nebol zaujem??? You can't be serious man! Problem je v tom, ze tito chalani su dost hrdi na to, aby opustali svoju krajinu (nehovoriac o tom, ze su doma s rodinami, financne su na tom viac ako dobre a hraju zrejme najlepsiu svetovu ligu). A ludia, ktori by o tychto hracov mali zaujem, svoju myslienku hned zavrhnu, pretoze su si dobre vedomi, ze transfer v ich pripadoch je v podstate kravina - nemozny! Vies Cuban - "To be proud being an English" plati aj v tomto pripade...

ja zo spanielov nic nerobim len poukazujem na to co robite z anglicanov to je vsetko...

vsetky favoriti majstrovstiev - spanielsko - 4 (canavaro by bol 5 ale zranil sa), taliansko - 5, francuzsko - 13, nemecko - 3, holandsko - tam to ani nejdem pocitat, aj portugalci maju zastupenie v europe...to su len hraci povolani na euro...

o anglanov by aj bol zaujem keby neboli preplacany..to je fakt...su prehodnocovany a preplacany...to si musis uznat...si zober len nedavny priklad...dos santos - mlady talent, odohral zapasy za barcelonu aj v lige majstrov, ma uz aj reprezentacne starty a stal tottenham 4,1 M ci tak nejako...a ramsey o ktoreho teraz bojuju anglicke timi hrava championship!!! a stoji o dost viac....tu je to uplne evidentne...

slovo lenivy som pouzil preto ze ty hraci maju svoju kvalitu a velku (zopar) lenze su moc pohodlni aby vyskusali aj zahranicie...polemizovali sme tu o tom ze anglicka je najlepsia liga na svete ale zase taky nenormalni rozdiel medzi la ligou, seriou A a bundesligov tam nie je...a ak je anglicka liga naozaj najkvalitnejsia tak to nie je kvoli anglicanom...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Bergie6

Bergie6


Počet príspevkov : 609
Registration date : 06.02.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 1:02 pm

no co sa tyka portugalcov, niekolko ich je v spanielsku, par ich prizivuje chelsea dvoch manU, zvysok je prevazne v domacich sutaziach... k holandanom som sa vyjadril, u talianov nebudu v zakladnej zostave viac nez 3 legionary, u spanielov nejak podobne, nemci tiez...

nejde ani tak o kvalitu ligy, ako o herny styl a ostatne veci, ktore som spomenul ja aj avs.roy, o tomto sa ja uz bavit nejdem lebo ty tomu asi nechces pochopit, akurat len poviem - anglani su proste taky a to sotva zmenis

cuban pamataj, ze ten kto sa pricinil o narocnost, agresivitu a vsetko co patri k PL boli prave v minulosti anglicania, prisli cudzinci a ti akurat doniesli trochu tej techniky ale to vobec nie je prvok, ktory z mojho pohladu robi PL najlepsou sutazou na svete, je to prave ten styl ktory nastolili anglicky hraci, ani dnes by to bez tych ostrovanov neslo, to co nenabeha taky torres ci alonso nabeha gerrard, ci carragher, co nenabeha tevez alebo ronaldo nabeha rooney a podobne... bez nich, aj ked ich je uz pomenej by sa mozno EPL postupne zacala blizit zahranicnym ligam
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 EmptySo jún 07, 2008 1:10 pm

Bergie6 napísal:
no co sa tyka portugalcov, niekolko ich je v spanielsku, par ich prizivuje chelsea dvoch manU, zvysok je prevazne v domacich sutaziach... k holandanom som sa vyjadril, u talianov nebudu v zakladnej zostave viac nez 3 legionary, u spanielov nejak podobne, nemci tiez...

nejde ani tak o kvalitu ligy, ako o herny styl a ostatne veci, ktore som spomenul ja aj avs.roy, o tomto sa ja uz bavit nejdem lebo ty tomu asi nechces pochopit, akurat len poviem - anglani su proste taky a to sotva zmenis

cuban pamataj, ze ten kto sa pricinil o narocnost, agresivitu a vsetko co patri k PL boli prave v minulosti anglicania, prisli cudzinci a ti akurat doniesli trochu tej techniky ale to vobec nie je prvok, ktory z mojho pohladu robi PL najlepsou sutazou na svete, je to prave ten styl ktory nastolili anglicky hraci, ani dnes by to bez tych ostrovanov neslo, to co nenabeha taky torres ci alonso nabeha gerrard, ci carragher, co nenabeha tevez alebo ronaldo nabeha rooney a podobne... bez nich, aj ked ich je uz pomenej by sa mozno EPL postupne zacala blizit zahranicnym ligam

ale tych hracov tam maju a ma to svoje opodstatnenie...

niekedy je az smiesne ako sa hovori o anglickych hracoch ze davaju tej lige "nasadenie, agresivitu a vsetko co patri k PL" akoby toho neboli schopny zahranicny hraci...su a mozno niekedy aj lepsie spytaj sa gattusa alebo graesena na tvrdost alebo flaminiho nato kolko nabeha cez zapas ked byval pravidelne najlepsi bezec proti manu, liverpoolu alebo chelsea....agresivita a nasadenie to je vec ktora sa da zapnut v hlave ale techniku to sa len tak lahke nenaucis...s tym sa musis narodit...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





Výsledkový servis Eura 2008 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Výsledkový servis Eura 2008   Výsledkový servis Eura 2008 Empty

Návrat hore Goto down
 
Výsledkový servis Eura 2008
Návrat hore 
Strana 1 z 8Choď na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Finale ME 2008 Vieden
» Finale CHL Moskva 21.5 2008

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Medzinárodný futbal :: ME Švajčiarsko/Rakúsko 2008-
Prejdi na: