world of football
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
world of football

Jednoducho vsetko o futbale :-)
 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 PRESTUPY

Goto down 
+5
Bergie6
Tarzan
cuban
Lacoste
Stoffo
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorSpráva
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyUt máj 20, 2008 7:52 pm

no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyUt máj 20, 2008 8:18 pm

Tarzan napísal:
no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
nj a doplnim to v buducej sezone ostava v Santanderi na hostovani taze za real az o rok ale aj tak ma to netesi na druhej strane ale pravdepodobne pride odchovanec Pique z Manchestru ten je tiez dobry dufam ze sa to uz dotiahne .Inak Garay by prisiel k nam kluby uz boli dohodnute aj garay na zmluve len do toho v poslednej chvili do..bal Rijkaard,ktory chcel radsej povalaca Marqeza cim sa Frank opet vyfarbil ale newadi Pique je tiez prislub do buducna.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySt máj 21, 2008 12:17 am

Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
nj a doplnim to v buducej sezone ostava v Santanderi na hostovani taze za real az o rok ale aj tak ma to netesi na druhej strane ale pravdepodobne pride odchovanec Pique z Manchestru ten je tiez dobry dufam ze sa to uz dotiahne .Inak Garay by prisiel k nam kluby uz boli dohodnute aj garay na zmluve len do toho v poslednej chvili do..bal Rijkaard,ktory chcel radsej povalaca Marqeza cim sa Frank opet vyfarbil ale newadi Pique je tiez prislub do buducna.

Preco by Alex pustal Piqueho do Barcy?? Silvestre u nas zrejme konci, O'Shea je u mna futbalovy joke a tak na stoperov ostavaju iba Rio s Nemanjom, v pripade nudze Wesley Brown. Alex ho podla mna nepusti... Teda dufam kua!
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySt máj 21, 2008 3:45 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
nj a doplnim to v buducej sezone ostava v Santanderi na hostovani taze za real az o rok ale aj tak ma to netesi na druhej strane ale pravdepodobne pride odchovanec Pique z Manchestru ten je tiez dobry dufam ze sa to uz dotiahne .Inak Garay by prisiel k nam kluby uz boli dohodnute aj garay na zmluve len do toho v poslednej chvili do..bal Rijkaard,ktory chcel radsej povalaca Marqeza cim sa Frank opet vyfarbil ale newadi Pique je tiez prislub do buducna.

Preco by Alex pustal Piqueho do Barcy?? Silvestre u nas zrejme konci, O'Shea je u mna futbalovy joke a tak na stoperov ostavaju iba Rio s Nemanjom, v pripade nudze Wesley Brown. Alex ho podla mna nepusti... Teda dufam kua!
neviem ale pise sa to vo vsetkych katalanskych novinach najme sport je doveryhodny a uz udajne bol na testoch a vsetko sa ma dotiahnut po finale lm.Mozno to je len kacica ja tu len pisem to co citam ale dufam ze k nam pride.
Návrat hore Goto down
avs.roy

avs.roy


Počet príspevkov : 582
Age : 50
Location : Hull
Registration date : 02.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySt máj 21, 2008 6:58 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
nj a doplnim to v buducej sezone ostava v Santanderi na hostovani taze za real az o rok ale aj tak ma to netesi na druhej strane ale pravdepodobne pride odchovanec Pique z Manchestru ten je tiez dobry dufam ze sa to uz dotiahne .Inak Garay by prisiel k nam kluby uz boli dohodnute aj garay na zmluve len do toho v poslednej chvili do..bal Rijkaard,ktory chcel radsej povalaca Marqeza cim sa Frank opet vyfarbil ale newadi Pique je tiez prislub do buducna.

Preco by Alex pustal Piqueho do Barcy?? Silvestre u nas zrejme konci, O'Shea je u mna futbalovy joke a tak na stoperov ostavaju iba Rio s Nemanjom, v pripade nudze Wesley Brown. Alex ho podla mna nepusti... Teda dufam kua!
neviem ale pise sa to vo vsetkych katalanskych novinach najme sport je doveryhodny a uz udajne bol na testoch a vsetko sa ma dotiahnut po finale lm.Mozno to je len kacica ja tu len pisem to co citam ale dufam ze k nam pride.

a to ja zasa dufam, ze nie! Keby to tak bolo, dost by som Alexa nepochopil. Naco by ho tahal do Manchesteru, aby ho v podstate po "par chvilach" predaval spat do Barcelony?? Alex nie je hlupak... Ak to tak dopadne ako vravis, bude za tym nieco ine, nepojde tu o Piqueho a ani o peniaze za neho. Asi uz potom ma na "udici" niekoho lepsieho... No uvidime...
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySt máj 21, 2008 8:33 pm

avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
nj a doplnim to v buducej sezone ostava v Santanderi na hostovani taze za real az o rok ale aj tak ma to netesi na druhej strane ale pravdepodobne pride odchovanec Pique z Manchestru ten je tiez dobry dufam ze sa to uz dotiahne .Inak Garay by prisiel k nam kluby uz boli dohodnute aj garay na zmluve len do toho v poslednej chvili do..bal Rijkaard,ktory chcel radsej povalaca Marqeza cim sa Frank opet vyfarbil ale newadi Pique je tiez prislub do buducna.

Preco by Alex pustal Piqueho do Barcy?? Silvestre u nas zrejme konci, O'Shea je u mna futbalovy joke a tak na stoperov ostavaju iba Rio s Nemanjom, v pripade nudze Wesley Brown. Alex ho podla mna nepusti... Teda dufam kua!
neviem ale pise sa to vo vsetkych katalanskych novinach najme sport je doveryhodny a uz udajne bol na testoch a vsetko sa ma dotiahnut po finale lm.Mozno to je len kacica ja tu len pisem to co citam ale dufam ze k nam pride.

a to ja zasa dufam, ze nie! Keby to tak bolo, dost by som Alexa nepochopil. Naco by ho tahal do Manchesteru, aby ho v podstate po "par chvilach" predaval spat do Barcelony?? Alex nie je hlupak... Ak to tak dopadne ako vravis, bude za tym nieco ine, nepojde tu o Piqueho a ani o peniaze za neho. Asi uz potom ma na "udici" niekoho lepsieho... No uvidime...
lepsieho?Pique je kvalitny a nie vzdy je lepsi hrac zarukou vescej kvality ako ten menej lepsi kazdopadne po 1.Pique vyhlasil ze jeho snom vzdy bolo hrat za rodny klub a pritom mal horsie podmienky ako Fabregas (cuban to len na pripomienku) ale je srdciar a chce sa vratit do rodneho klubu a to je vzdy dobre ak ide hrac do klubu zo srdca po 2.Txiki mal pred 2 dnami tlacovku,na ktorej hodnotil letne nakupy ako sa vydarili a celu tuto sezonu dostalo sa aj k Piquemu a aj Txiki novinarom potvrdil ze rokovania s Piquem su na 70 % dotiahnute ostatne sa doriesi po dnesnom zapase a novinari katalanskeho dennika SPORT ho vyfotili ako pocas tyzdna bol v barcelone a domyslali sa ze na bol tam na testoch to je vsetko co viem a ked sportovy riaditel klubu povie ze je to na 70% a novinari ho uprostred tyzdna vyfotia v Barcelone niecomu to naznacuje.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySt máj 21, 2008 10:54 pm

Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
avs.roy napísal:
Stoffo napísal:
Tarzan napísal:
no takze sklamanie pre stoffa Ezequiel Garay prestupuje do REALu MADRID za 10M eur
nj a doplnim to v buducej sezone ostava v Santanderi na hostovani taze za real az o rok ale aj tak ma to netesi na druhej strane ale pravdepodobne pride odchovanec Pique z Manchestru ten je tiez dobry dufam ze sa to uz dotiahne .Inak Garay by prisiel k nam kluby uz boli dohodnute aj garay na zmluve len do toho v poslednej chvili do..bal Rijkaard,ktory chcel radsej povalaca Marqeza cim sa Frank opet vyfarbil ale newadi Pique je tiez prislub do buducna.

Preco by Alex pustal Piqueho do Barcy?? Silvestre u nas zrejme konci, O'Shea je u mna futbalovy joke a tak na stoperov ostavaju iba Rio s Nemanjom, v pripade nudze Wesley Brown. Alex ho podla mna nepusti... Teda dufam kua!
neviem ale pise sa to vo vsetkych katalanskych novinach najme sport je doveryhodny a uz udajne bol na testoch a vsetko sa ma dotiahnut po finale lm.Mozno to je len kacica ja tu len pisem to co citam ale dufam ze k nam pride.

a to ja zasa dufam, ze nie! Keby to tak bolo, dost by som Alexa nepochopil. Naco by ho tahal do Manchesteru, aby ho v podstate po "par chvilach" predaval spat do Barcelony?? Alex nie je hlupak... Ak to tak dopadne ako vravis, bude za tym nieco ine, nepojde tu o Piqueho a ani o peniaze za neho. Asi uz potom ma na "udici" niekoho lepsieho... No uvidime...
lepsieho?Pique je kvalitny a nie vzdy je lepsi hrac zarukou vescej kvality ako ten menej lepsi kazdopadne po 1.Pique vyhlasil ze jeho snom vzdy bolo hrat za rodny klub a pritom mal horsie podmienky ako Fabregas (cuban to len na pripomienku) ale je srdciar a chce sa vratit do rodneho klubu a to je vzdy dobre ak ide hrac do klubu zo srdca po 2.Txiki mal pred 2 dnami tlacovku,na ktorej hodnotil letne nakupy ako sa vydarili a celu tuto sezonu dostalo sa aj k Piquemu a aj Txiki novinarom potvrdil ze rokovania s Piquem su na 70 % dotiahnute ostatne sa doriesi po dnesnom zapase a novinari katalanskeho dennika SPORT ho vyfotili ako pocas tyzdna bol v barcelone a domyslali sa ze na bol tam na testoch to je vsetko co viem a ked sportovy riaditel klubu povie ze je to na 70% a novinari ho uprostred tyzdna vyfotia v Barcelone niecomu to naznacuje.

Stoffo: pripomen mi prosim za aky klub hra teraz pique??? a do manchesteru prisiel v 17...

no a keby bolo vsetko co sa pise v katalansky novinach pravda tak ma barca na buduci rok 53 clenny kader
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 12:01 am

53?? to je akurat na barcu ale z toho je asi tak 20 odchovancov a origos srdciarov ktori z barcelony odisli v 15 rokoch ALE urcite sa raz vratia... Rolling Eyes

stoffo tu mas 100% prestupy do Villy podla britskych a svetovych dennikov
Goalkeepers: Ben Foster (Manchester United), Sergio Asenjo (Real Valladolid), Jens Lehmann (Arsenal), Yoann Pele (Le Mans), Heurelho Gomes (PSV Eindhoven), Carlo Cudicini (Chelsea), Carlos Kameni (Espanyol), Boaz Myhill (Hull), Jussi Jaaskelainen (Bolton), Wayne Hennessey (Wolves), Mark Oxley (Rotherham), Artur Boruc (Celtic), Brad Guzan (Chivas USA), Scott Carson (Liverpool)

Defenders: Marco Caneira (Valencia), Michael Lumb (AGF Aarhus), Stephen Carr (Newcastle), Paul Scharner (Wigan), Jonas Olsson (NEC Nijmegen), Christian Maggio (Sampdoria), Jean Calve (Le Mans), Joe Mattock (Leicester), Pascal Chimbonda (Spurs), Willy Sagnol (Bayern Munich), Cata Diaz (Getafe), Bernard Mendy (PSG), Daniel van Buyten (Bayern Munich), Cosmin Contra (Getafe), John Paintsil (West Ham), Richard Stearman (Leicester), Jose Angel Crespo (Sevilla), Nélson (Benfica), Jose Bosingwa (Porto), John Arne Riise (Liverpool), Justin Hoyte (Arsenal)

Midfielders: Pedro Mendes (Portsmouth), Jermaine Pennant (Liverpool), Sebastian Eguren (Villarreal), Diego (Werder Bremen), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen), Michael Bradley (Heerenveen), Christian Poulsen (Sevilla), Gary O'Neil (Middlesbrough), Bastian Schweinsteiger (Bayern Munich), Steve Sidwell (Chelsea), Mario Santana (Fiorentina), Marcos Senna (Villarreal), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Ruben de la Red (Getafe), Esteban Granero (Getafe), Pablo Hernandez (Getafe), Brian Howard (Barnsley), James Milner (Newcastle), David Bentley (Blackburn), Jimmy Bullard (Fulham), Rafael van der Vaart (Hamburg)

Strikers: Tarik Elyounoussi (Fredrikstad F.K), Kevin Doyle (Reading), Jefferson Farfan (PSV Eindhoven), Sean Scannell (Crystal Palace), Giampaolo Pazzini (Fiorentina), Ikechukwu Uche (Getafe), Diego Forlan (Atletico Madrid), Sam Vokes (Bournemouth), Bafetimbi Gomis (St Etienne), Eidur Gudjohnsen (Barcelona), Peter Crouch (Liverpool), James Beattie (Sheffield United), Thierry Henry (Barcelona)

Total number of players linked so far: 69
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 10:46 am

Tarzan napísal:
53?? to je akurat na barcu ale z toho je asi tak 20 odchovancov a origos srdciarov ktori z barcelony odisli v 15 rokoch ALE urcite sa raz vratia... Rolling Eyes

stoffo tu mas 100% prestupy do Villy podla britskych a svetovych dennikov
Goalkeepers: Ben Foster (Manchester United), Sergio Asenjo (Real Valladolid), Jens Lehmann (Arsenal), Yoann Pele (Le Mans), Heurelho Gomes (PSV Eindhoven), Carlo Cudicini (Chelsea), Carlos Kameni (Espanyol), Boaz Myhill (Hull), Jussi Jaaskelainen (Bolton), Wayne Hennessey (Wolves), Mark Oxley (Rotherham), Artur Boruc (Celtic), Brad Guzan (Chivas USA), Scott Carson (Liverpool)

Defenders: Marco Caneira (Valencia), Michael Lumb (AGF Aarhus), Stephen Carr (Newcastle), Paul Scharner (Wigan), Jonas Olsson (NEC Nijmegen), Christian Maggio (Sampdoria), Jean Calve (Le Mans), Joe Mattock (Leicester), Pascal Chimbonda (Spurs), Willy Sagnol (Bayern Munich), Cata Diaz (Getafe), Bernard Mendy (PSG), Daniel van Buyten (Bayern Munich), Cosmin Contra (Getafe), John Paintsil (West Ham), Richard Stearman (Leicester), Jose Angel Crespo (Sevilla), Nélson (Benfica), Jose Bosingwa (Porto), John Arne Riise (Liverpool), Justin Hoyte (Arsenal)

Midfielders: Pedro Mendes (Portsmouth), Jermaine Pennant (Liverpool), Sebastian Eguren (Villarreal), Diego (Werder Bremen), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen), Michael Bradley (Heerenveen), Christian Poulsen (Sevilla), Gary O'Neil (Middlesbrough), Bastian Schweinsteiger (Bayern Munich), Steve Sidwell (Chelsea), Mario Santana (Fiorentina), Marcos Senna (Villarreal), Riccardo Montolivo (Fiorentina), Ruben de la Red (Getafe), Esteban Granero (Getafe), Pablo Hernandez (Getafe), Brian Howard (Barnsley), James Milner (Newcastle), David Bentley (Blackburn), Jimmy Bullard (Fulham), Rafael van der Vaart (Hamburg)

Strikers: Tarik Elyounoussi (Fredrikstad F.K), Kevin Doyle (Reading), Jefferson Farfan (PSV Eindhoven), Sean Scannell (Crystal Palace), Giampaolo Pazzini (Fiorentina), Ikechukwu Uche (Getafe), Diego Forlan (Atletico Madrid), Sam Vokes (Bournemouth), Bafetimbi Gomis (St Etienne), Eidur Gudjohnsen (Barcelona), Peter Crouch (Liverpool), James Beattie (Sheffield United), Thierry Henry (Barcelona)

Total number of players linked so far: 69

jj takto to proste teraz chodi...vola sa to silly season...

btw: tarzan kde si to nasiel...cele to vyzera ako skopirovane z nejakej stranky..aspon sa mi to tak zda...ak hej daj mi link pls ci je tam nieco take aj o arsenale...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 12:57 pm

noo tak link ti v pohode dam
http://www.avfc.premiumtv.co.uk/page/TransferSpeculation/0,,10265,00.html

ale pochybujem ze tam bude nieco o arsenale Wink
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 2:52 pm

Tarzan napísal:
noo tak link ti v pohode dam
http://www.avfc.premiumtv.co.uk/page/TransferSpeculation/0,,10265,00.html

ale pochybujem ze tam bude nieco o arsenale Wink

uzasne...ved to som sa ta pytal ci je to rubrika nejakych novin alebo len aston villa...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 4:33 pm

Cuban a Tarzan katalanci maju 2 velke LEN sporotovo zamerane denniky-Sport a El Mundo deportivo-V tom Elmunde su rozne spekulacia ale v Sporte co je aj medialny sponzor barcelony sa pise z 90% len pravda.Ako prvi vedeli o prichode Henryho pisalo sa o tom az v aprili prisiel az v lete,ako prvy vedeli o nastupe Guardiolu uz v marci.Sport ma svojich novinarov blizko tela a mnohi redaktori sportu su rodinny prislusnici alebo kamarati sefov oddenleni v klubec ci clenov vedenia klubu a tak o vsetkom vedia dopredu.Hovorim v Sporte na 90% pravda to el mundo je take bulvarnejsie.A tak isto barca tv ci tv3 len pravda -tarzan nie vsetko co je v anglicku tak musi byt aj v spanielsku Very Happy
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 5:02 pm

cuban napísal:
Tarzan napísal:
noo tak link ti v pohode dam
http://www.avfc.premiumtv.co.uk/page/TransferSpeculation/0,,10265,00.html

ale pochybujem ze tam bude nieco o arsenale Wink

uzasne...ved to som sa ta pytal ci je to rubrika nejakych novin alebo len aston villa...

noo z tej stranky asi pochopis ze to je cisto aston villa...ved skoro kazdy anglicky ligovy klub ma svoju domovsku stranku na premiumtv.co.uk
vysvetlim aj tu skratku???
AVFC
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 5:13 pm

Tarzan napísal:
cuban napísal:
Tarzan napísal:
noo tak link ti v pohode dam
http://www.avfc.premiumtv.co.uk/page/TransferSpeculation/0,,10265,00.html

ale pochybujem ze tam bude nieco o arsenale Wink

uzasne...ved to som sa ta pytal ci je to rubrika nejakych novin alebo len aston villa...

noo z tej stranky asi pochopis ze to je cisto aston villa...ved skoro kazdy anglicky ligovy klub ma svoju domovsku stranku na premiumtv.co.uk
vysvetlim aj tu skratku???
AVFC

ved jasne ale predtym si dal len zoznam hracov...tak vtedy som sa ta spytal ze z kade to je ze ci to je z nejakych novin ci nemas aj o arsenale nieco take a ty my tu tresnes AVFC
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 5:16 pm

Taze prvy oficialny prestup:

Tomas Ujfalusi prestupuje z Fiorentiny do Atletica Madrid.Mal by posilnit pravy kraj obrany je to druhy cesky hrac v la lige prvym je Plasil v osasune uvidime ako sa bude v spanielsku darit Ujfalusimu.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyŠt máj 22, 2008 9:50 pm

No a Samir Nasri uz vyzera byt hotova vec za Ł11.9 miliona

+

Clement Chantome - to je 20 rocny defenzivny zaloznik PSG naozaj obrovsky talent a pri posratej sezone PSG si vysluzil vela chvaly...ako jeden z mala

A Francis Coquelin to je 17 rocny chalpec pre buducnost...
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySo máj 24, 2008 8:57 pm

Taze prvy zaujimavy trenersky prestup je tu po Barcelone aj v Chelsei.

Avram Grant v Chelsea skončil

Předpovídané se dnes stalo skutečností. Izraelec Avram Grant skončil po osmi měsících na lavičce londýnské Chelsea. Vedení klubu to oznámilo na svých oficiálních stránkách. Chelsea se na ukončení spolupráce s Grantem dohodla po více než dvoudenních jednáních, ze kterých nakonec vzešlo jasné rozhodnutí – okamžité ukončení spolupráce.

Konečné slovo neměl nikdo jiný než miliardář a vlastník klubu Roman Abramovič, při jehož rozhodování pravděpodobně sehrály největší roli neúspěchy v Premier League a Lize mistrů. "Chelsea potvrzuje, že dnes ukončila kontrakt manažera Avrama Granta. Děkujeme mu za přínos, který pro klub měl od svého nástupu v září minulého roku," stojí na oficiálním webu londýnského klubu.

Odvolání Avrama Granta z pozice manažera ovšem není žádným velkým překvapením, jelikož již vysoce postavení Bruce Buck a Peter Kenyon přiznali, že sezona bez trofeje je velkým zklamáním. Přestože že Grant se svým týmem bojoval o ligový titul do poslední kola a v Lize mistrů dotáhl Chelsea až do finále, na trofej to nestačilo. Izraelec také s mužstvem nepředváděl úplně atraktivní útočný fotbal, jaký si vysnil Abramovič a nepomohlo mu ani to, že je blízkým přítelem ruského magnáta.

O Grantově odchodu z Chelsea se spekulovalo prakticky od jeho nástupu do funkce loni v září, kdy nahradil Portugalce Josého Mourinha. Sám kouč ještě před středečním zápasem v moskevských Lužnikách prohlásil, že z klubu po sezoně odejde bez ohledu na výsledek finále Ligy mistrů. Jako důvody uvedl velký tlak ze strany vedení Chelsea a také rodinný život, který prý kvůli angažmá v Londýně trpěl.

Chelsea nyní čeká hledání nástupce, už dlouho se spekuluje o tom, že by jím měl být současný kouč Interu Milán Roberto Mancini. Bez práce je po odchodu z Barcelony také Frank Rijkaard, dalším, o kom se mluví, je Dán Brian Laudrup.

Kto bude podla vas jeho nastupcom?
Návrat hore Goto down
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyNe máj 25, 2008 11:54 am

jozef adamec alebo milan lesicky...
Návrat hore Goto down
Lacoste

Lacoste


Počet príspevkov : 1128
Age : 31
Location : Bratislava
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyNe máj 25, 2008 12:13 pm

Guus Hiddink
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyNe máj 25, 2008 1:10 pm

Frank Rijkaard.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyPo máj 26, 2008 5:08 pm

Prvy oficialny prestup v Barcelone je tu:

Seydou Keita (Sevilla)- Barcelona Zatial sa nezverejnila prestupova ciastka ale malo by to byt okolo 12-14 mil.eur.Taze do Barcy prichadza druhy africky defenzivny zaloznik,dufam ze sa mu bude darit.
Návrat hore Goto down
Stoffo

Stoffo


Počet príspevkov : 1561
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyUt máj 27, 2008 4:12 pm

Tazkze v Barcelone to jede-vcera si potapkal ruku s laportom Keita ako prva oficialna posila a dnes Pique z manchestru united.Cena: 5 mil.eur +- zmluva do roku 2012 taze avs.roy je to uz oficialne pretoze moc si tomu neveril.
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyUt máj 27, 2008 5:21 pm

Stoffo napísal:
Tazkze v Barcelone to jede-vcera si potapkal ruku s laportom Keita ako prva oficialna posila a dnes Pique z manchestru united.Cena: 5 mil.eur +- zmluva do roku 2012 taze avs.roy je to uz oficialne pretoze moc si tomu neveril.

no fergie ma asi ine plany...alebo mu to je jedno kedze do 3 rokov skonci a ked tam ma ria a vidica tak neni problem...fakt traba uznat ze najlepsia stoperska dvojica sveta...obaja lama face aj vidic su sice mega c*nts ale to uz pomaly patri k dresu united...

vidic je podla mna druha najlepsia kupa stopera v historii..8 mil je uplna pecka...to tromfne uz len Sol zadarmo
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Tarzan

Tarzan


Počet príspevkov : 729
Location : Birmingham
Registration date : 07.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptyUt máj 27, 2008 10:06 pm

cuban ja len taka otazka ked uz tu rozpravas o vidicovi...pozri si senderosa Rolling Eyes

inak obaja ti manici vyzeraju na murarov...vcera u nas aj nejaky boli mozno prave oni dvaja
Návrat hore Goto down
cuban
Admin
cuban


Počet príspevkov : 1756
Age : 35
Location : ZH
Registration date : 01.01.2008

PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 EmptySt máj 28, 2008 8:10 am

Tarzan napísal:
cuban ja len taka otazka ked uz tu rozpravas o vidicovi...pozri si senderosa Rolling Eyes

inak obaja ti manici vyzeraju na murarov...vcera u nas aj nejaky boli mozno prave oni dvaja

ja som nehovoril o jeho vyzore...ale o tom ze je c*nt...a senderos je inak fakt inteligentny a prijemny clovek...taky bouma s melbergom a laursenom vedia povedat len hu, aga, a bu ale senderos vie aj rozpravat a rozprava dobre :-)
Návrat hore Goto down
https://worldoffootball.slovakforum.net
Sponsored content





PRESTUPY - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRESTUPY   PRESTUPY - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
PRESTUPY
Návrat hore 
Strana 3 z 12Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
world of football :: Hráči :: Prestupové špekulácie-
Prejdi na: